Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz paź 17, 2019 8:31 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 721 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 49  Następna strona
 Grupa modlitewna - Żywy Różaniec Katolika 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Grupa modlitewna - Żywy Różaniec Katolika
A niby skąd grupa ma wiedzieć, że ktoś nie wywiązuje się z zobowiazań regulaminowych? To jest grupa wirtualna.
sapper napisał(a):
czy nie sadzisz ze zasady i ograniczenia bourokracyjne w dzialalnosci takiej jak wspolna modlitwa nie jest w ograniczaniem dostepu do wspolnej modlitwy?

Alez możesz modlić sie z jaką chcesz grupą, tyle że nie będziesz jej członkiem. Ty przecież chcesz modlic sie wyłacznie w swoich intencjach, a to już nie będzie wspólna modlitwa, a indywidualna. Członkostwo zobowiazuje.

N lip 23, 2017 6:43 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
sapper napisał(a):
Ale ok. nie bede cie meczyl i zapytam wprost czy nie sadzisz ze zasady i ograniczenia bourokracyjne w dzialalnosci takiej jak wspolna modlitwa nie jest w ograniczaniem dostepu do wspolnej modlitwy?

LOL, A bez wspolnoty z jej całą organizacją nie ma wspolnej modlitwy. Zresztą idąc tym tokiem myslenia to np. przepisy liturgiczne ograniczają dostęp do Mszy Świętej...

N lip 23, 2017 6:49 pm
Odpowiedz z cytatem
Małgosia napisał(a):
A niby skąd grupa ma wiedzieć, że ktoś nie wywiązuje się z zobowiazań regulaminowych? To jest grupa wirtualna.
sapper napisał(a):
czy nie sadzisz ze zasady i ograniczenia bourokracyjne w dzialalnosci takiej jak wspolna modlitwa nie jest w ograniczaniem dostepu do wspolnej modlitwy?

Alez możesz modlić sie z jaką chcesz grupą, tyle że nie będziesz jej członkiem. Ty przecież chcesz modlic sie wyłacznie w swoich intencjach, a to już nie będzie wspólna modlitwa, a indywidualna. Członkostwo zobowiazuje.

Nie mialem na mysli modlitwy w prywatnych intencjach tylko modlitwy we wspolnej intencji nie bedac czlonkiem grupy.
Czy wedlug tegp nie bedzie to wspolna modlitwa?

N lip 23, 2017 6:50 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Ludzie modlący się na Mszy św. tworzą wspólnotę i modlą się we wspólnych intencjach (modlitwa wiernych i nie tylko).
Podałam Ci e-mail do ksiedza opiekujacego się nasza grupą. Napisz do niego i zapytaj czy mam racje. Jesli nie chcesz pisać, zapytaj swojego proboszcza, a nie wciskaj tu swoich zasad.
sapper napisał(a):
Nie mialem na mysli modlitwy w prywatnych intencjach tylko modlitwy we wspolnej intencji nie bedac czlonkiem grupy.

Będzie to wspólna modlitwa Twoja z grupą, ale już grupy z Toba nie, bo nikt nie będzie miał pojecia, że się z nami modlisz. Nikt tez nie będzie modlił się w Twoich intencjach z prostego powodu: jesli ich nie podasz bo sie nie zarejestrujesz i nie zameldujesz, nikt ich nie będzie znał.

N lip 23, 2017 6:53 pm
Odpowiedz z cytatem
bergamotka napisał(a):
sapper napisał(a):
Ale ok. nie bede cie meczyl i zapytam wprost czy nie sadzisz ze zasady i ograniczenia bourokracyjne w dzialalnosci takiej jak wspolna modlitwa nie jest w ograniczaniem dostepu do wspolnej modlitwy?

LOL, A bez wspolnoty z jej całą organizacją nie ma wspolnej modlitwy. Zresztą idąc tym tokiem myslenia to np. przepisy liturgiczne ograniczają dostęp do Mszy Świętej...

No , wlasnie o tym pisze, bo ta cala biurokracja przynaleznosci do grupy mpdlitewnej czemus powinna sluzyc a jesli nie sluzy a jedynie utrudnia to po co ona w to ingeruje.
To samo z przynaleznoscia do parafii.
. Jesli nie zarejestruje sie w zadnej to nie jestem Chrzescijaninem?
A jesli pojde na Msze Sw. do innej parafii to moje modlitwy nie sa wazne?
Jesli modle sie we wspolnej intencji nie bedac zapisany do tej wspolnoty to nie naleze do tej wspolnoty ktora w tej intencji sie modli?

N lip 23, 2017 6:59 pm
Odpowiedz z cytatem
Małgosia napisał(a):
Ludzie modlący się na Mszy św. tworzą wspólnotę i modlą się we wspólnych intencjach (modlitwa wiernych i nie tylko).
Podałam Ci e-mail do ksiedza opiekujacego się nasza grupą. Napisz do niego i zapytaj czy mam racje. Jesli nie chcesz pisać, zapytaj swojego proboszcza, a nie wciskaj tu swoich zasad.
sapper napisał(a):

Będzie to wspólna modlitwa Twoja z grupą, ale już grupy z Toba nie, bo nikt nie będzie miał pojecia, że się z nami modlisz. Nikt tez nie będzie modlił się w Twoich intencjach z prostego powodu: jesli ich nie podasz bo sie nie zarejestrujesz i nie zameldujesz, nikt ich nie będzie znał.

Nie mieszaj do tego moich wczesniejszych pytan na PW bo one nie sa tu tematem w tej dyskusji.
Poza tym w pytaniu nie wspominalem o prywatnych intencjach tylko o iwspolnych ntencjach grupy, ale tetaz widze troche wiecej szczegolow tej biurokracji.

N lip 23, 2017 7:05 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
W takim razie przepraszam. Sądziłam, że ciągniesz ten sam wątek.
Skoro uważasz, że to jest biurokracja to poczytaj w internecie statut Żywego Różańca. Wpisz w wyszukiwarke : Statut żywego różańca. Nie moge podac linku, bo mam ograniczony czas edycji, a nie mam możliwości skopiowania linku (popsuty taupchad).

Ostatnio edytowano N lip 23, 2017 7:17 pm przez Małgosia, łącznie edytowano 1 raz

N lip 23, 2017 7:12 pm
Odpowiedz z cytatem
Małgosia napisał(a):
W takim razie przepraszam. Sądziłam, że ciągniesz ten sam wątek.

Tamten watek byl na PW a ten na publicznym forum i samo to powinno juz wystarczyc nawet gdyby chodzilo o to samo.

Ostatnio edytowano N lip 23, 2017 7:18 pm przez sapper, łącznie edytowano 1 raz

N lip 23, 2017 7:16 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
A niby skąd mogłam wiedzieć, ze nie drązysz tego samego, skoro nie byłes przekonany co do prawdziwości moich odpowiedzi?

N lip 23, 2017 7:18 pm
Odpowiedz z cytatem
Widac w tej biurokracji cos co jest zle a jednoczesnie nie chce podwazac slusznosci wspolnych modlitw wiec wypytuje by znalesc ten szczegol ktory robi ta biurokracje zla i ogranicza innych do wspolnej modlitwy.
Chodzi mi o poprawe a nie negowanie czy niszczenie.

N lip 23, 2017 7:22 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nikt Cię nie zmusza do uczestniczenia w grupie, jesli przeszkadzają Ci zasady, statut. Nie ja go ustalałam. Razem z Brandeisbluesky dostosowałysmy jedynie statut http://www.rozaniec.eu/index.php?m=Rosa ... s&ra_id=25 (przepisałam Ci link) do możliwości grupy internetowej, co zostało zatwierdzone przez Admina i moderację.

N lip 23, 2017 7:27 pm
Odpowiedz z cytatem
Małgosia napisał(a):
Nikt Cię nie zmusza do uczestniczenia w grupie, jesli przeszkadzają Ci zasady, statut. Nie ja go ustalałam. Razem z Brandeisbluesky dostosowałysmy jedynie statut http://www.rozaniec.eu/index.php?m=Rosa ... s&ra_id=25 (przepisałam Ci link) do możliwości grupy internetowej, co zostało zatwierdzone przez Admina i moderację.

Cos zle dziala u mnie ten link bo zaladowuje sie tylko nieaktywny naglowek strony i nic wiecej.

N lip 23, 2017 7:44 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
To wpisz w wyszukiwarkę: Statut Stowarzyszenia "Żywy Różaniec" - Różaniec miesięcznik katolicki.

N lip 23, 2017 7:47 pm
Odpowiedz z cytatem
Małgosia napisał(a):
To wpisz w wyszukiwarkę: Statut Stowarzyszenia "Żywy Różaniec" - Różaniec miesięcznik katolicki.

Pewnie podalas link ktory wymaga logowania i dlatego z niezalogowanego kompa nie wyswietla sie dobrze a linki na naglowku nieaktywne.
To tez w pewnym sensie utrudnienie.

N lip 23, 2017 7:54 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nie. Może źle przepisałam, bo nie mogę kopiować linków. Wszystko inne mogę, a linków nie.

N lip 23, 2017 7:57 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 721 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 49  Następna strona