Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt cze 18, 2019 1:23 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16024 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1010, 1011, 1012, 1013, 1014, 1015, 1016 ... 1069  Następna strona
 Aktualności II 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
HeresJohnny napisał(a):
Bardzo konkretna odpowiedź. Moje przypuszczenia zostały potwierdzone. Ty sobie po prostu sam wmawiasz, że taki będzie los partii Biedronia, żeby się lepiej poczuć.

Ależ nie. To jest po prostu wiedza na temat tego, co spotkało Rację Polskiej Lewicy oraz Twój Ruch (wcześniej Ruch Palikota). Wiosnę Biedronia czeka dokładnie ten sam los.

Pt lut 15, 2019 6:57 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
HeresJohnny napisał(a):
Zlituj się. Leszek Miller, polityczny trup, dla którego Biedroń jest bezpośrednim konkurentem o elektorat lewicowy ma być tutaj jakimś autorytetem? Przecież on wręcz musi wmawiać tego typu pierdoły swoim wyborcom, bo inaczej potencjalny elektorat SLD zostanie w pełni przejęty przez Biedronia.
Na SLD głosują w zasadzie starzy komuniści. Młodzi głosują na Razem. A co do Millera to on nie walczy politycznie. On już jest bardziej tylko obserwatorem.
HeresJohnny napisał(a):
I bądź szczery, czy Twoim zdaniem upadek Nowoczesnej to wynik antyklerykalnych elementów ich programie? Ja cały czas byłem przekonany, że to wynik idiotycznego przywództwa Petru, braku rzeczywistej różnicy programowej między nimi a PO i wyrachowanych ruchów Platformy przy tworzeniu KO.

Moim zdaniem to był to sztuczny twór od początku. Wiadomo było że PO ma notowania pikujące w dół. Ci co stali za PO w czasie ich rządów podjęli decyzję ratowania elektoratu, żeby nie zagłosowali na PiS albo na Kukiza. I tak powstała .N z Ryszardem Petru jako liderem. Petru był wtedy promowany jako wielki wybawiciel dla lemingów, nadzieja na inną jakość w polityce. Zajęcie się istotnymi problemami. Rozdział Kościoła i Państwa itp. Wypisz wymaluj program Wiosny Biedronia.
Co do KO to jest to kolejna próba wchłonięcia .N przez PO, bo w zasadzie .N się nie sprawdziła i Grzegorz "Zniszczę cię" Schetyna postanowił zlikwidować .N. Moim zdaniem .N była skazana po puczu kiedy Ryszard Petru pojechał na wyjazd z panną zamiast tkwić kołkiem w Sejmie. Autentyczność tego pana upadła nawet w oczach ślepych lemingów.
Ci którzy stali za PO podjęli decyzję likwidacji. Nie miej złudzeń, że to wszystko dzieje się wśród polityków. Prawdziwe ośrodki władzy są w całkiem innym miejscu.
HeresJohnny napisał(a):
Jedynym realnym przykładem partii antyklerykalnej, która może Wam służyć do popierania tego wróżenia z fusów to partia Palikota. Jedna partia, która była zarządzana jak cyrk objazdowy, to zdecydowanie za mało, by wyciągać wnioski.
Jak to Miller powiedział czas pokaże czy przetrwa dłużej niż do czerwca. Biedroń nie jest postacią wiarygodną. Już w dniu inauguracji partii Wiosna pokazały się informacje co to on obiecywał w kampanii wyborczej na prezydenta Słupska i nic z ważnych rzeczy nie zrealizował. Poza byciem celebrytą i jeżdżeniem po gejowskich imprezach za publiczne środki to nie zrobił nic.
Zapewne zostanie to wyciągnięte w czasie kampanii wyborczej i na pewno nie przez PiS a PO. PiSowi osłabianie opozycji i jej rozdrobnienie jest bardzo na rękę. Im więcej podziałów tym Jarek Kaczyński bardziej się umacnia.
Wprawdzie odgrażają się, że się zjednoczą ale zapewne będzie wojna o listy i o pierwsze miejsca na listach.
PSL raczej w to nie wejdzie. Jeśli pokażą że chcą razem z PO i z Razem to na pewno w ośrodkach wiejskich przegrają z PiS. Indywidualnie mają szansę na wsiach powalczyć z PiSem o wynik. Partia Razem raczej pójdzie samodzielnie. Już poprzednio pokazali że potrafią wbić nóż w plecy SLD. Zapewne teraz też będą się bić o elektorat lewicowy z SLD i Wiosną.

Pt lut 15, 2019 7:52 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
GW pluje na Kaczyńskiego a sondaże jak były tak są.
Obrazek

Tyle jadu a wszystko na nic
Cytuj:
Według CBOS aż 40 proc. badanych zagłosowałoby na PiS (wzrost o 1 punkt procentowy). Na Platformę Obywatelską deklaruje oddanie głosu 15 proc. (spadek o 7 punktów). W sondażu tej pracowni zadebiutowała Wiosna. Na partię Roberta Biedronia zagłosowałoby 10 proc. badanych. Po 5 proc. otrzymałyby Kukiz'15 i PSL.
Najgorzej wypadły Nowoczesna i partia Korwin. Głos na nie deklaruje tylko 2 proc. spośród pytanych o to osób. Aż 19 proc. osób nie potrafiło się zdecydować, na kogo oddać głos.

https://wiadomosci.wp.pl/tasmy-kaczynsk ... 221777025a

Czyli potwierdza to co pisałem powyżej. Wiosna uderza w PO i lewicowe partyjki.
Ale najzabawniejsze jest to ze kapiszon i żenada w wykonaniu GW nie przyniosła żadnego efektu. W końcu zarzut ze Kaczyński jest uczciwy to żaden zarzut. Dzisiaj posunęli się do insynuacji ze namawiał do wręczenia łapówki. PiS zapowiedział ze prawnicy się tym juz zajmują. Może być ciekawie jak GW to reszty przerżnie i pójdzie z torbami. Czego im z całego serca życzę.

So lut 16, 2019 12:05 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
"Swoją drogą, to premier Izraela powiedział nieco inne słowa, niż mu się przypisuje, ale to już nieco inna kwestia".Napisał Yarpen.
Podobno rząd Polski rozważa odwołanie swego udziału w spotkaniu grupy wyszegradzkiej w Izraelu. Jak sadzisz pojadą czy nie? Aha i wyjasnij no mi czemu Grupa W sprawie Miedzymorza spotykac się ma w Izraelu? Na ktorym terenie tego Miedzymorza leży Izrael?

So lut 16, 2019 10:20 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Hm.. No to podobnie jak to że Izrael uczestniczy w Eurowizji.. ;-)

So lut 16, 2019 10:33 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
A może poważniej się odniesiesz do zagadnienia.

So lut 16, 2019 10:42 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Arwena napisał(a):
Podobno rząd Polski rozważa odwołanie swego udziału w spotkaniu grupy wyszegradzkiej w Izraelu.

Źle. Prezydent Duda rozważał przeniesienie szczytu w inne miejsce, a nie odwołanie udziału w nim.

Arwena napisał(a):
Aha i wyjasnij no mi czemu Grupa W sprawie Miedzymorza spotykac się ma w Izraelu?

Błędny adresat pytania. Powinnaś skierować je do np. prezydenta RP, a nie do mnie.

So lut 16, 2019 11:00 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Dobrze. Prezydent jedynie zatwitowal , premier Morawiecki zakomunikował ustami ministra bodajże Suskiego, że polski rząd rozważa taką możliwość.

Na drugie pytanie znowu unik.

So lut 16, 2019 12:02 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Na drugie pytanie jedyna możliwa odpowiedź, bo kierujesz je do niewłaściwej osoby. Pytaj tych, którzy podejmowali decyzję o tym, że ten szczyt ma się odbyć w Izraelu, a nie mnie.

So lut 16, 2019 12:08 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Yarpen naprawdę nie traktuj mnie jak idiotki.

Toż programy telewizyjne, liczne komentarze znawców , komentatorów , dziennikarzy komentują , wypowiadają swoje opinie na temat różnych działań rzadu prezydenta mając takie same dane co my i jakoś to im nie przeszkadza. Mając takie podejście jak Twoje winna w opinii publicznej być cisza jak makiem zasiał.

So lut 16, 2019 12:19 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Arwena napisał(a):
Yarpen naprawdę nie traktuj mnie jak idiotki.

Sama sobie to robisz kiedy zadajesz pytania niewłaściwym osobom.

Cytuj:
Toż programy telewizyjne, liczne komentarze znawców , komentatorów (...) [itd.]

I niech sobie będą. Ja nie odpowiadam na pytania, na które nie znam odpowiedzi. Chcesz wiedzieć dlaczego ten szczyt ma być w Izraelu? Zadaj stosowne pytanie kancelarii prezydenta RP, a nie mnie.

So lut 16, 2019 12:32 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Arwena napisał(a):
Podobno rząd Polski rozważa odwołanie swego udziału w spotkaniu grupy wyszegradzkiej w Izraelu. Jak sadzisz pojadą czy nie? Aha i wyjasnij no mi czemu Grupa W sprawie Miedzymorza spotykac się ma w Izraelu? Na ktorym terenie tego Miedzymorza leży Izrael?

Takie małe sprostowanie. Nie ma czegoś takiego jak grupa wyszegradzka
Jest natomiast grupa wyszehradzka

Cytuj:
Grupa Wyszehradzka (V4) – zrzeszenie czterech państw Europy Środkowej – Polski, Czech, Słowacji i Węgier, którego celem jest pogłębianie współpracy między tymi krajami, w początkowej fazie w szczególności w kwestiach przystąpienia do struktur Unii Europejskiej i NATO. Powołane w 1991 roku przez trzy państwa (Polskę, Węgry i Czechosłowację) tworzące tzw. Trójkąt Wyszehradzki. W późniejszym czasie, wskutek rozpadu Czechosłowacji (1 stycznia 1993 r.), członkami grupy stały się Czechy i Słowacja.

So lut 16, 2019 12:37 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Literówka. , piszę z komórki.
Yarpen robisz unik i tyle. Jako sympatyk wyborca PISU nie bardzo jest co powiedzieć. Ja nie muszę pytac po owocach , czynach , działaniach widać o co chodzi po prostu Izrael chce mieć wpływ na decyzje, w tym geopolotycznym projekcie , a ponieważ nie leży w regionie to zaprasza do siebie , na początek potem może będzie już wysylal tylko swoich obserwatorów. A ponieważ bez Polski ten projekt nie ma racji bytu bo w regionie jestesmy dużym panstwem to na nas wpływa.

So lut 16, 2019 12:52 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Arwena napisał(a):
Yarpen robisz unik i tyle.

Rób dalej z siebie idiotkę, świetnie Ci to wychodzi. Fakty są takie, że ja nie wiem dlaczego to spotkanie ma się tam odbyć, bo mnie nie było przy podejmowaniu tej decyzji, więc nie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie o powody zwołania tego szczytu w Izraelu. Zadaj je tym, którym powinnaś je zadać, czyli np. kancelarii prezydenta RP.

So lut 16, 2019 1:06 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Ok. Rozmowa zakończona. Wiesz tak naprawdę Yarpen to chciałabym odnośnie tej kwestii wyjść na idiotke, że tak idiotycznie myślę ale obawiam się , że raczej nie tym razem.

So lut 16, 2019 1:21 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16024 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1010, 1011, 1012, 1013, 1014, 1015, 1016 ... 1069  Następna strona