Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz sie 13, 2020 9:26 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18072 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1011, 1012, 1013, 1014, 1015, 1016, 1017 ... 1205  Następna strona
 Aktualności II 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Arweno,

Twój błąd polega na tym, że potraktowałaś Yarpena poważnie, sądząc, że wyraża w dyskusji swoje opinie. Z moich licznych z nim kontaktów wynika co innego, Yarpen raczej jest na forum służbowo i nie ma obowiązku komentowania licznych wpadek i klęsk obecnej władzy. Przeciwnie, robi co może, żeby je przykryć i zminimalizować.

Bez obrazy Yarpenie, tak to właśnie widzę.

A jeśli chodzi o t. zw. politykę zagraniczną obecnego rządu, spuśćmy nad nią litościwie kurtynę milczenia i zróbmy co w naszej mocy by skończyła się jak najszybciej. Straty przez nią wywołane będziemy odrabiali przez dekady.

So lut 16, 2019 2:08 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Widzisz, mnie naprawdę nie interesuje Twoja opinia na mój temat. Odpowiadam na to, co sam wybiorę, a na miny polegające na tym, ze mam na wasze rządanie gdybać na temat tego, dlaczego rząd lub prezydent zrobił tak, a nie inaczej, nie zamierzam włazić. :D

Aha... Powiedz mi jedną rzecz: Skoro rząd PiS miał zdemolować finanse państwa, to jakim cudem deficyt jest z roku na rok coraz mniejszy?

So lut 16, 2019 2:16 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
exeter napisał(a):
Arweno,

Twój błąd polega na tym, że potraktowałaś Yarpena poważnie, sądząc, że wyraża w dyskusji swoje opinie.

Wolałem siedzieć cicho, ale widzę, że inni użytkownicy mają identyczne spostrzeżenia. Szkoda, że Yarpen pewnie odbierze to jako spisek przeciwko niemu i tylko zabetonuje swoją pozycję.

So lut 16, 2019 2:28 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
exeter napisał(a):
Arweno,

Twój błąd polega na tym, że potraktowałaś Yarpena poważnie, sądząc, że wyraża w dyskusji swoje opinie. Z moich licznych z nim kontaktów wynika co innego, Yarpen raczej jest na forum służbowo i nie ma obowiązku komentowania licznych wpadek i klęsk obecnej władzy. Przeciwnie, robi co może, żeby je przykryć i zminimalizować.

Bez obrazy Yarpenie, tak to właśnie widzę.

A jeśli chodzi o t. zw. politykę zagraniczną obecnego rządu, spuśćmy nad nią litościwie kurtynę milczenia i zróbmy co w naszej mocy by skończyła się jak najszybciej. Straty przez nią wywołane będziemy odrabiali przez dekady.

ŚmiałyHarpunnik napisał(a):
exeter napisał(a):
Arweno,

Twój błąd polega na tym, że potraktowałaś Yarpena poważnie, sądząc, że wyraża w dyskusji swoje opinie.

Wolałem siedzieć cicho, ale widzę, że inni użytkownicy mają identyczne spostrzeżenia. Szkoda, że Yarpen pewnie odbierze to jako spisek przeciwko niemu i tylko zabetonuje swoją pozycję.

Jeśli Yarpen jest na forum służbowo to co powiedzieć o Exeterze.
Wypowiedz Exetera to przyganiał kocioł garnkowi.

So lut 16, 2019 2:34 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Jeśli Yarpen jest członkiem rządu, albo chociażby Sejmu, to OK, czepiajcie się go za politykę zagraniczną rządu do woli. Jeśli nie (a podejrzewam właśnie że nie) - to czemu żądacie od niego wyjaśnień w tej sprawie????

So lut 16, 2019 2:36 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):

Nie twierdzę, że Yarpen jest tu służbowo i myślę, że Exeter też tak naprawdę tak nie uważa (chociaz kto go tam wie). Po prostu fakty mają bardzo niewielki wpływ na jego opinię. To taki typowy "dobromyślak" :wink:

So lut 16, 2019 2:47 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):

Nie twierdzę, że Yarpen jest tu służbowo i myślę, że Exeter też tak naprawdę tak nie uważa (chociaz kto go tam wie). Po prostu fakty mają bardzo niewielki wpływ na jego opinię. To taki typowy "dobromyślak" :wink:

Błąd. Ja zajmuje się faktami, a nie czyimiś opiniami lub domysłami na temat tego, co się dzieje. Teksty, że obecny rząd demoluje to lub tamto już od dawna na mnie nie działają, bo mnie interesuje rzeczywistość, a nie urojenia opozycji i jej zwolenników.

So lut 16, 2019 2:50 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Panowie,

swoje stanowisko wyłożyłem wiele razy i to nie owijając go w bawełnę.
Uważam, że obecny układ rządzący zbudowany jest na sojuszu polityków z partii PIS oraz instytucjonalnego Kościoła RK.

Czyim przedstawicielem w tym układzie jest Yarpen, a także inni moderatorzy, tego nie wiem i nie chcę wiedzieć. Natomiast to, że traktują swoje obowiązki, polegające na wsparciu propagandowym na froncie walki politycznej w Internecie poważnie, świadczą ich posty pisane od końca 2015.
Dowody leżą "na stole" i nie trzeba ich daleko szukać.

Yarpenie,

rozmawiamy o polityce zagranicznej, więc nie wrzucaj tematu mającego przysłaniać klęskę PISu na tym polu.
Jeśli zaś chodzi o gospodarkę, na szczęście nie mają na nią większego wpływu i trafili na brylantową koniunkturę. Gdyby zamiast nich u steru państwa w tym czasie postawić małpy, wynik byłoby podobny.
Natomiast zrobili rzeczy, które odbiją nam się czkawką w dłuższym horyzoncie - zadłużania państwa, deforma emerytalna i sądownicza.

So lut 16, 2019 2:53 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
No tak, bo przecież płaszczenie się przed każdym i ślepe podporządkowanie Niemcom i UE, to oczywiście sukces w polityce zagranicznej PO-PSL. :D

So lut 16, 2019 3:04 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):

Jesli Yarpen jest dobromyslak to co powiesz o Exeterze? On reprezentuje dokładnie to co wkładają mu do głowy na TVN. Nie znalazłem anijednej samodzielnej wypowiedzi Exetera. Rozmowa z nim to jak rozmowa z TVN. To jak nazwiesz Exetera?
Dla Exetera fakty tez nie maja znaczenia. Dla niego ma znaczenie tylko oficjalna linia TVN, GW itp.
Yarpenowi zdarza się krytykować PiS. Poszukaj to zobaczysz.

So lut 16, 2019 3:06 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Jesli Yarpen jest dobromyslak to co powiesz o Exeterze? On reprezentuje dokładnie to co wkładają mu do głowy na TVN. Nie znalazłem anijednej samodzielnej wypowiedzi Exetera. Rozmowa z nim to jak rozmowa z TVN. To jak nazwiesz Exetera?

W kwestiach politycznych nie zgadzam się z Exeterem praktycznie od początku do końca, ale da się z nim porozmawiać. Co prawda zapytany o argumenty na temat aborcji uciekł i już się nie pojawił, ale wciąż uważam, że potrafi logicznie myśleć i ma coś do powiedzenia. W przypadku Yarpena, odkąd jestem na tym forum, to chyba nie widziałem ani jednego wartościowego postu.
Jockey napisał(a):
Yarpenowi zdarza się krytykować PiS. Poszukaj to zobaczysz.

Tobie też się zdarza krytykować PiS, a mi zdarza się ich chwalić (chociaż rzadko). Tu nie chodzi o jego poglądy, tylko o ich bezpodstawność, brak umiejętności logicznego myślenia i wiecznie napastliwy ton.

So lut 16, 2019 4:20 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey,

Cytuj:

Różni nas to, że dopóki traktowałem Was poważnie, zapełniałem całe strony argumentacją wspierająca moje poglądy. Czy miała ona podstawy, sam możesz sprawdzić wracając do naszych dyskusji z 2015 i 2016.
Tymczasem Wy, nosząc dumne miana forumowych moderatorów, czyli, rozjemców, i stróżów porządku, pilnujecie...interesów swoich mocodawców, kimkolwiek oni są.
Teraz przywdziewacie owcze skóry i udajecie baranki, nawet pozwalacie mi pyszczyć, lecz przypomnij sobie jak się zachowywaliście, jak Ty się zachowywałeś, w 2015 i 2016, gdy pisowski walec rozjeżdżał państwo prawa? Wtedy Twoja buta i arogancja sięgała nieba.

Nie rzucam bezpodstawnych oskarżeń, sam sprawdź, jak Twój kolega Yarpen potraktował kobietę mającą podobny do Waszego zestaw poglądów gdy tylko wyraziła wątpliwość, czy aby polityka "dobrej zmiany" rzeczywiście dobrze służy Polsce?
Pozwól, że zacytuję - "Rób dalej z siebie idiotkę, świetnie Ci to wychodzi."

Wszystko na ten ten temat - gdy trzeba to, obcasem ją, obcasem. :wink:

So lut 16, 2019 8:50 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Yarpen Zirgin,

Cytuj:
No tak, bo przecież płaszczenie się przed każdym i ślepe podporządkowanie Niemcom i UE, to oczywiście sukces w polityce zagranicznej PO-PSL. :D

Gdybyś nie był uprzedzony i nie musiał wypełniać obowiązków służbowych, polegających na przygotowaniu społeczeństwa do Polexitu, nie miałbyś żadnych trudności ze zdobyciem danych pokazujących co się nam bardziej opłacało: "płaszczenie się " przed Niemcami i Unią, czy nadstawienie tyłka Wujowi Samowi?
To pierwsze przyniosło nam wzrost dobrobytu i bezpieczeństwa,w skali nie notowanej w całej historii naszego narodu, drugie, umożliwia kupowanie za ciężki szmal trochę amerykańskiego militarnego złomu, nie gwarantującego nam bezpieczeństwa.

So lut 16, 2019 8:56 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
PeterW napisał(a):
Jeśli Yarpen jest członkiem rządu, albo chociażby Sejmu, to OK, czepiajcie się go za politykę zagraniczną rządu do woli. Jeśli nie (a podejrzewam właśnie że nie) - to czemu żądacie od niego wyjaśnień w tej sprawie????

Ależ oczywiście , że to nie on odpowiada za politykę rządu ale za ewentualne utrzymanie się tej opcji politycznej ( nadchodzące wybory) , ktora prowadzi taką politykę już tak. Jak sądzisz jak inaczej mam (y) się dowiedzieć jakie jest stanowisko wyborców, sympatyków PIS u w sprawie ich polityki zagranicznej , jak nie pytając ich o to ?

N lut 17, 2019 8:33 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
exeter napisał(a):
Yarpen Zirgin,

Cytuj:

Gdybyś nie był uprzedzony i nie musiał wypełniać obowiązków służbowych, polegających na przygotowaniu społeczeństwa do Polexitu

Nie odpowiadam za Twoje urojenia tak na mój temat, obecnej polityki zagranicznej RP i rzekomego bezpieczeństwa, które miało nam zapewniać płaszczenie się przed Niemcami. Skoro wolisz żyć w świecie wymysłów, a nie rzeczywistym, to jest to Twój problem, a mnie w niego nie wciągaj.

N lut 17, 2019 9:33 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18072 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1011, 1012, 1013, 1014, 1015, 1016, 1017 ... 1205  Następna strona