Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So paź 19, 2019 2:34 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16999 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1104, 1105, 1106, 1107, 1108, 1109, 1110 ... 1134  Następna strona
 Aktualności II 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Ja natomiast, odwrotnie niz przedmowcy zgadzam sie calkowicie z tezami artykulu i uwazam ze obecne wzmozenie czesci hierarchii K.K. jest tylko reakcja na oskarzenia zwiazane z homofilia i pedofilia w Kosciele, z wykorzystaniem "ideologii LGBT" jako chlopca do bicia.
Akurat zbieglo sie to w czasie z pomyslem PiS zeby wlasna kampanie wyborcza oprzec rowniez na walce z ta "ideologia", tak jak poprzednio walczyli z uchodzcami w 15r.
Uwazam to za strategiczny blad polskiego K.K. na ktorym ta sprawa odbije sie tak samo jak podobne strategiczne bledy odbily sie na K.K. w Hiszpanii, Irlandii czy Chile.
Mlode pokolenia dorastaja i widza hipokryzje, co skutkuje mniejsza iloscia wiernych i mniejsza iloscia powolac kaplanskich ( co juz widac ).

So sie 17, 2019 3:22 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Być może to dlatego że jesteś w Kanadzie, z dala od Polski, to ulegasz jakimś dziwnym sugestiom płynących z mediów głównego ścieku. Tutaj wbrew pozorom NIKT nie szczuje nikogo na "biednych" homosiów. To oni chcą być tak postrzegani. Nikt za bardzo nie interesuje się tym kto z kim i ile razy. Agresja narasta wtedy gdy jeden taki z drugim muszą koniecznie oznajmić to (to znaczy te skłonności) wszem i wobec i trąbić o tym dniami i nocami. To są po prostu ludzie chorzy. Coś a'la ekshibicjonizm.

Natomiast Kościół nigdy nie może się zgodzić na PROPAGOWANIE stylu życia polegającego na bezstresowym pieprzeniu się każdego z każdym i DEPRAWOWANIU dzieci i młodzieży. Koniec i kropka.

So sie 17, 2019 3:43 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Dokładnie tak jak PeterW pisze. Nikogo nie interesuje co kto robi i z kim w swoim łóżku.
A co do hierarchów to uważam ze zachowują się słusznie. Nie można przymykać oka i udawać ze zło nie jest złem. Bardzo dobrze nazywają rzeczy po imieniu. Wbrew temu co rożne media próbują wmówić biskupi zrobili to z klasa i z szacunkiem. Nie ma mowy o ludziach a o grzechu i ideologii. Polecam przesłuchanie tej homilii bo to co widziałem w TVN i GW i TokFM to kampania nienawiści i podżeganie.

So sie 17, 2019 4:09 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Czyli w tym Bialymstoku nic sie nie wydarzylo, a wypowiedzi hierarchow koscielnych i politykow PiS nie bylo?
Nie jestem zwolennikiem dzialan aktywistow "Parad rownosci", ale rozumiem ze jest to ich odpowiedz na wielowiekowe przesladowania osob nieheteroseksualnych. Sa one stalym elementem krajobrazu w moim miescie, ktory po prostu ignoruje - co jest wg mnie najlepsza odpowiedzia na nie.
To oczywiscie odpowiedz do Petera, bo musze juz znikac.

So sie 17, 2019 4:25 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Stada metoda na idealne kłamstwo: Bierzemy kawałek prawdy i dorabiamy do niego całą fałszywą otoczkę. Okłamywany nie orientuje się, że sprzedano mu fałszywkę, bo wmontowany w nią fragment prawdy tworzy miraż, iż całość jest prawdziwa.
W tym przypadku o rzekomych prześladowaniach. Większość ludzi ma homoseksualistów w rufie. Zaczynają reagować wtedy, kiedy zaczyna się im na siłę wciskać LGBT jako coś normalnego.

So sie 17, 2019 4:26 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Adam M. napisał(a):
Czyli w tym Bialymstoku nic sie nie wydarzylo, a wypowiedzi hierarchow koscielnych i politykow PiS nie bylo?
Nie jestem zwolennikiem dzialan aktywistow "Parad rownosci", ale rozumiem ze jest to ich odpowiedz na wielowiekowe przesladowania osob nieheteroseksualnych. Sa one stalym elementem krajobrazu w moim miescie, ktory po prostu ignoruje - co jest wg mnie najlepsza odpowiedzia na nie.
To oczywiscie odpowiedz do Petera, bo musze juz znikac.

Dowiesz się ze w Polsce nie było i nie ma prześladowania ludzi homo. Są za to prowokacje LGBT żeby ludzi wnerwić. To stara bolszewicka metoda.
Odnośnie twojego posta zgadzam się z Yarpenem

So sie 17, 2019 6:07 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nie bylo mowicie ?
Cos innego pamietam z czasow mojej mlodosci w PRL, tak jak przesladowana byla kazda "innosc" od obowiazkowego wzorca.
Nie mowie tu o przesladowaniu instytucjonalnym, ale tym calkowicie prywatnym w szkole, wojsku ( ktore wowczas bylo obowiazkowym etapem zycia wiekszosci mezczyzn ) i miejscu pracy.
To co obecnie nazywamy bullizmem.
Oficjalnie homoseksualizm ( jak wiele innych zjawisk w tym okresie ) nie istnial wiec nie bylo potrzeby go penalizowac.
YP napisal:
" Większość ludzi ma homoseksualistów w rufie. Zaczynają reagować wtedy, kiedy zaczyna się im na siłę wciskać LGBT jako coś normalnego."

Bo to jest normalne, tyle ze do was to jeszcze nie dotarlo.
Swiat jest bardziej zroznicowany niz wam sie wydaje, to wszystko.

So sie 17, 2019 7:21 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Adam M. napisał(a):
YP napisal:
" Większość ludzi ma homoseksualistów w rufie. Zaczynają reagować wtedy, kiedy zaczyna się im na siłę wciskać LGBT jako coś normalnego."

Powinieneś wrócić do szkoły i powtórzyć materiały z biologii na temat budowy człowieka i tego, po co mamy narządy płciowe. Jak to zrobisz, to zrozumiesz, że homoseksualizm, biseksualizm, zoofilia, nekrofilia czy inne podobne zachowania nie są normalne, a są dewiacjami płciowymi.

Cytuj:

To, ze coś istnieje, nie oznacza jeszcze, że jest prawidłowe. Np. to, że wierzysz bzdury, jest faktem, ale nie oznacza jeszcze, że jest to prawidłowe zachowanie. :D

So sie 17, 2019 7:31 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Adam M. napisał(a):

Normalne jest powiadasz. A chcesz porozmawiać o medycznych konsekwencjach uprawiania homoseksualizmu? Jak wyglada życie starego homoseksualisty? I czego musi używać? I nie mówię wcale o AIDS

So sie 17, 2019 7:54 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Przecież środowiskom LGBT nie chodzi o nic innego jak o ukazanie się w świetle ofiar, takich wielce prześladowanych i pokrzywdzonych przez katoli, kiboli, faszystów itd., choć sami urządzają prowokacje w postaci profanacji i szyderstwa ze świętości dla milionów ludzi.

Jak ktoś ma takie a nie inne zboczenia, to niech sobie robi to w swoim łóżku, na strychu, szafie czy gdzie chce w swoim domu. Naprawdę nic mi do tego. Tylko już naprawdę mam dość tego całego narzucania mnie i milionom ludzi niemal na siłę tej ideologii, tego emanowania własną seksualnością i własnymi fantazjami seksualnymi - po co mi to i do czego potrzebne? Co mam brawo bić tym osobom, bo będą drzeć się dniem i nocą, że "są LGBT" ...?

So sie 17, 2019 7:55 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
mniszek_pospolity napisał(a):
Tylko już naprawdę mam dość tego całego narzucania mnie i milionom ludzi niemal na siłę tej ideologii, tego emanowania własną seksualnością i własnymi fantazjami seksualnymi - po co mi to i do czego potrzebne? Co mam brawo bić tym osobom, bo będą drzeć się dniem i nocą, że "są LGBT" ...?

To jest strategia gotowania żaby. Wszystko służy temu, żeby społeczeństwo się w końcu do nich przyzwyczaiło, żeby zaczęło postrzegać ich jako zjawisko normalne i jak kiedyś zaprosisz znajomego na domówkę i zapyta Cię, czy może przyjść z partnerem, nie będziesz robił oczu ani czuł zażenowania, tylko potraktujesz to jako związek jak każdy inny. Te prowokacje są potrzebne tylko na początek, żeby przełamać pierwsze lody, później już nie będą potrzebne.

A gdybyś miał wątpliwość, czy ta strategia jest skuteczna, bo przecież mogłoby się wydawać, że przecież tymi paradami tylko wzbudzają wściekłość u normalnych ludzi, a nie zyskują przychylności, to poczytaj sobie reakcje choćby Adama M., który z racji miejsca zamieszkania jest już bardziej "na czasie" mimo bardziej zaawansowanego wieku niż Twój czy mój:
Cytuj:

So sie 17, 2019 8:19 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Po prostu Soros posmarował i objazdowa trupa jeździ od miasteczka do miasteczka próbując zrobić zadymę.

So sie 17, 2019 8:57 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey a chcesz porozmawiac o medycznych konsekwencjach porodow u starych kobiet?

Ogolnie mowiac starosc nie jest dla strachliwych :)

So sie 17, 2019 9:31 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Adam M. napisał(a):
Jockey a chcesz porozmawiac o medycznych konsekwencjach porodow u starych kobiet?

Ogolnie mowiac starosc nie jest dla strachliwych :)

To dawaj.
Ja mam dość ciekawa wiedzę o tym jak wyglada dbanie o higienę.
Ale dobrze wiedzieć ze dla Adama seks homoseksualny jest naturalny a poród przez kobietę nie.
Powtórzę za Yarpenem co robiłeś na biologii? Może warto wrócić do 8 klasy szkoły podstawowej gdy to było przerabiane. Przedmiot w twoich czasach nazywał się chyba Nauka o człowieku.

So sie 17, 2019 9:39 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Napisalem gdzies ze porod jest nienaturalny?
Chyba sie lekko zagalopowales.
Poza tym czepnales sie seksu homoseksualnego a wiesz jak popularny jest heteroseksualny seks analny?
Jeden i drugi niesie ze soba te same niebezpieczenstwa.
Ja zawsze uwazam ze kazdy sam wydaje swoje pieniadze i sam podejmuje wlasne decyzje, za ktore sam ponosi pozniej odpowiedzialnosc.
Nie mnie go oceniac.
A czym jestes starszy tym ta odpowiedzialnosc wyrazniej czujesz, to taki okres w ktorym nastepuje wyplata.
I zblizamy sie do niej kazdego przezytego dnia.

N sie 18, 2019 2:04 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16999 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1104, 1105, 1106, 1107, 1108, 1109, 1110 ... 1134  Następna strona