Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So paź 19, 2019 2:21 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16999 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1118, 1119, 1120, 1121, 1122, 1123, 1124 ... 1134  Następna strona
 Aktualności II 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Kravia napisał(a):
Ale ja spytałam cię o zdanie(...)

Doskonale odpowiedział na to PeterW, więc to pominę.

Cytuj:
(...)ruch LGBT to ruch na rzecz praw mniejszości seksualnych.

Bzdura. Jest to ruch mający na celu wymuszenie przywilejów dla osób z nieprawidłowo ukształtowanym popędem i innymi zaburzeniami tego typu, a nie "praw mniejszości". Prawa to oni mają dokładnie takie same, jak każdy inny obywatel RP.

Wt wrz 17, 2019 3:04 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Kravia napisał(a):
Oczywiście. Bo ruch LGBT to ruch na rzecz praw mniejszości seksualnych.

Mniejszości? Mniejszość to może być religijna lub narodowa.
Czy upodobania seksualne stanowią tożsamośc człowieka? A nietypowosć tych upodobań to mniejszość? Dlaczego aseksualiści nie walczą o swoje prawa?

Wt wrz 17, 2019 4:14 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
PeterW napisał(a):
Ileż razy można.. Do zamka w drzwiach pasuje klucz (niech będzie że uniwersalny). Innym zamkiem (powiedzmy wymontowanym z innych drzwi, albo przywleczonym z innymi drzwiami) za cholerę się nie da otworzyć zamka. Podobnie kombinując z kluczem i dziurką po wizjerze, czy dziurą po sęku - nie otworzy się drzwi. No sorry, ale nie.

Popsutym kluczem można próbować otworzyć drzwi, kiepskie szanse, ale któż wie, jak się odpowiednio pokombinuje to może się uda. Podobnie jak jest zepsuty zamek..

Czy taka analogia wystarczy?

Analogia do czego? Pytam serio. Penis mieści się w pochwie, ale mieści się też w odbycie, w ustach, między piersiami, między pośladkami, dłońmi, stopami... Wszystko to może dać spełnienie seksualne. Powiesz, że nie do tego służy seks? To w takim razie ciekawe, skąd w ogóle potrzeba stosowania NPR. Po co uprawiać seks, jak nie chcesz mieć w tym momencie dzieci?

mniszek_pospolity napisał(a):
Tylko, że jest jedno "ale" w tym bardzo naiwnym i słabym "argumencie". Jak się ksiądz na kazaniu "zagalopuje", potem przytoczy kawałek tegoż kazania jakaś GW, to jest skandal i ogólnie tragedia (co zdarza się bardzo, ale to bardzo rzadko). Kościół chwilę potem przeprasza słowami ust księdza rzecznika kurii czy diecezji. Tutaj tego nie ma, nikt się nie odcina.

A kto ma się odciąć, jak żaden rzecznik nie istnieje? Jakaś przypadkowa osoba ma wstać i powiedzieć: "ja tego nie popieram"? Przecież zdanie takiej osoby nic by dla ciebie nie znaczyło.
Skoro "cały ruch" LGBT taki super dobry i fajny nie chce mieć takich reprezentantów to chyba coś powinni z tym zrobić, żeby ich twarzą nie był Biedroń czy inna agresywna feministka Sztuka.

Sztuka czy Biedroń są twarzą ruchu LGBT w takim samym sensie, jak znani księża-pedofile są twarzą Kościoła. Czyli są twarzą tylko dla tych, którzy maja negatywne nastawienie do całej grupy, i próbują je usprawiedliwić negatywnym zachowaniem jednostek.

To nie jest kwestia wiary, tylko wiedzy. Sami organizatorzy już od iluś tam lat z dumą wspominają, że w ich paradach idą i wspierają ich rodziny z dziećmi, pary heteroseksualne, politycy, publicyści z GW, TVN, politycy SLD, Nowoczesnej, PO, którzy NIE SĄ GEJAMI/LESBIJAKMI - idą, bo chcą zademonstrować przeciw Kościołowi, polskości i wszystkiemu co tradycyjne i konserwatywne.

Do ruchu LGBT należą wszyscy, którzy chcą zmiany prawa na rzecz mniejszości seksualnych. Nie trzeba być gejem czy lesbijką, żeby empatyzować z homoseksualistami. Więc teraz pokaż mi, gdzie tu masz dowód, że większość członków ruchu nie jest wcale homoseksualistami, tylko chce zniszczyć Kościół.

Yarpen Zirgin napisał(a):

Ale ja nie o to pytałam. Jeszcze raz zacytuję, bo chyba już zapomniałeś:
Kravia napisał(a):
jeśli ktoś pragnie uprawiać seks z osobą, z którą nie może mieć dzieci, nie oznacza to, że jest to niemoralne, obrzydliwe, niezgodne z naturą, albo że miłość tych osób do siebie jest fałszywa, bo z gruntu niepłodna. Ktoś mógłby tak powiedzieć, ale wtedy to nie wynika z faktu, tylko z ideologii. I nie jest to już "mówienie niewygodnej prawdy", tylko wciskanie komuś "swojej" prawdy. Zgodzisz się z tym?

Bzdura. Jest to ruch mający na celu wymuszenie przywilejów dla osób z nieprawidłowo ukształtowanym popędem i innymi zaburzeniami tego typu, a nie "praw mniejszości". Prawa to oni mają dokładnie takie same, jak każdy inny obywatel RP.

Jakich przywilejów?

Wt wrz 17, 2019 4:22 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
Przecież zdanie takiej osoby nic by dla ciebie nie znaczyło.

Oczywiście, żeby znaczyło... i nie tylko dla mnie, ale bardzo wielu katolików. Takie zdanie dałoby jasny sygnał oraz przekaz, że nie wszyscy z "całego ruchu LGBT" mają antyklerykalny światopogląd. Tymczasem takiego zdania brak... W zamian mamy cały szereg aktów przeciw Kościołowi, o których już wielokrotnie wspominałem./

Cytuj:
Sztuka czy Biedroń są twarzą ruchu LGBT w takim samym sensie, jak znani księża-pedofile są twarzą Kościoła. Czyli są twarzą tylko dla tych, którzy maja negatywne nastawienie do całej grupy, i próbują je usprawiedliwić negatywnym zachowaniem jednostek.

Porównanie kompletnie bez sensu, sorry. Księża pedofile to jest margines marginesu, ich haniebne postępowanie jest napiętnowane (i bardzo słusznie) przez wszystkie grupy społeczne i ogółem społeczeństwo. Żaden zwyrodnialec nie jest "twarzą Kościoła"...

Tymczasem twarze LGBT, od których nikt, kompletnie nikt się nie odcina a słowa zamienia w czyn - profanacje w kościołach i obrażanie wierzących na swoich paradach cieszą się ogromnym szacunkiem swoich zwolenników i często brylują w mediach lewicowych i liberalnych - stawiani są nawet za autorytety. Panie Nowacka, Nowicka, Żukowska, prezydent Trzaskowski, jego zastępca Rabiej itd. Strasznie wiele tych antykościelnych twarzy ma "cały ruch LGBT".

Cytuj:
Do ruchu LGBT należą wszyscy, którzy chcą zmiany prawa na rzecz mniejszości seksualnych. Nie trzeba być gejem czy lesbijką, żeby empatyzować z homoseksualistami. Więc teraz pokaż mi, gdzie tu masz dowód, że większość członków ruchu nie jest wcale homoseksualistami, tylko chce zniszczyć Kościół.

Mniejszość to może być religijna bądź narodowa jak słusznie zauważono. Ci którzy tak krzyczą aż uszy bolą: "Konstytucja" niech się z nią faktycznie zapoznają. Według Konstytucji małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. Dlatego trzeba by najpierw ją zmienić...
A pan z pomalowaną twarzą i durszlakiem na głowie? I ten "kościół latającego potwora spaghetti"? Na każdych paradach są niemal ci sami ludzie. Dowód? A nagranie, w którym jakaś radykalna aktywistka mówi z dumą, że teraz "zdobędą Jasną Górę" - chodziło o ich ohydny marsz w Częstochowie. Poszperaj sobie w sieci - ile tam chamstwa, prostactwa i zwyczajnego hejtu bez merytorycznych dyskusji ma miejsce.
"Cały ruch LGBT" jest sponsorowany przez zamożnych ludzi. I do tego nienawidzących Kościoła jak chociażby Soros. Sponsorują autokary, szkoda, że ten "cały ruch LGBT" nie był na tyle kumaty, że jak zmienili trasę z Zabrza na Gorzów bodajże, to do Zabrza przyszła... jedna osoba LGBT...

Kościół głosi Prawdę i to jest im w niesmak, bo ktoś ośmiela się negować ich odchylenia i zboczenia, z których chcą robić Bóg jedne wie co. Po co i w jakim celu się z tym obnosić? Żeby kogoś gorszyć, prowokować, obrażać? Niszczyć tradycję i polskość? Chyba tak...

Wt wrz 17, 2019 4:47 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
Oczywiście, żeby znaczyło... i nie tylko dla mnie, ale bardzo wielu katolików. Takie zdanie dałoby jasny sygnał oraz przekaz, że nie wszyscy z "całego ruchu LGBT" mają antyklerykalny światopogląd. Tymczasem takiego zdania brak... W zamian mamy cały szereg aktów przeciw Kościołowi, o których już wielokrotnie wspominałem./

Wiesz, dlaczego takiego zdania brak? Bo go nie szukasz. Czytasz tylko głośne newsy o tym, że jakiś głośny zwolennik LGBT powiedział coś kontrowersyjnego. Bo to się sprzedaje. Nie dowiesz się, że jakaś Basia Kowalska napisała na Twitterze: "ja popieram ruch LGBT, ale jak dla mnie to co robią ci aktywiści, to jest obrzydliwe. Tak nigdzie nie dojdziemy". Nikt tego nie opublikuje, bo media żerują na negatywnych emocjach, nie na pozytywnych. Więc nie licz na to, że ktoś z pozytywnym przekazem przebije się tak mocno, jak ci z negatywnym.

Porównanie kompletnie bez sensu, sorry. Księża pedofile to jest margines marginesu, ich haniebne postępowanie jest napiętnowane (i bardzo słusznie) przez wszystkie grupy społeczne i ogółem społeczeństwo. Żaden zwyrodnialec nie jest "twarzą Kościoła"...

Dla ciebie nie jest. Tak samo jak zwyrodnialcy LGBT nie są twarzą całego ruchu.
Tymczasem twarze LGBT, od których nikt, kompletnie nikt się nie odcina

A wiesz, że nikt się nie odcina, bo żadna publiczna osoba wspierająca LGBT tego głośno nie wypowiedziała. Dlatego nikt. Bo LGBT składa się tylko z osób publicznych. Czy może jednak nie?

Mniejszość to może być religijna bądź narodowa jak słusznie zauważono. Ci którzy tak krzyczą aż uszy bolą: "Konstytucja" niech się z nią faktycznie zapoznają. Według Konstytucji małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. Dlatego trzeba by najpierw ją zmienić...
A pan z pomalowaną twarzą i durszlakiem na głowie? I ten "kościół latającego potwora spaghetti"? Na każdych paradach są niemal ci sami ludzie. Dowód? A nagranie, w którym jakaś radykalna aktywistka mówi z dumą, że teraz "zdobędą Jasną Górę" - chodziło o ich ohydny marsz w Częstochowie. Poszperaj sobie w sieci - ile tam chamstwa, prostactwa i zwyczajnego hejtu bez merytorycznych dyskusji ma miejsce.
"Cały ruch LGBT" jest sponsorowany przez zamożnych ludzi. I do tego nienawidzących Kościoła jak chociażby Soros. Sponsorują autokary, szkoda, że ten "cały ruch LGBT" nie był na tyle kumaty, że jak zmienili trasę z Zabrza na Gorzów bodajże, to do Zabrza przyszła... jedna osoba LGBT...

Kościół głosi Prawdę i to jest im w niesmak, bo ktoś ośmiela się negować ich odchylenia i zboczenia, z których chcą robić Bóg jedne wie co. Po co i w jakim celu się z tym obnosić? Żeby kogoś gorszyć, prowokować, obrażać? Niszczyć tradycję i polskość? Chyba tak...

O, Jezu. Powinieneś kazania w Kościele prowadzić, masz talent.

Wt wrz 17, 2019 5:46 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
O, Jezu. Powinieneś kazania w Kościele prowadzić, masz talent.

Dziękuję :wink: Kazania to się jednak głosi a nie prowadzi... I robią to kapłani, a ja takowym nie jestem, więc chyba nic z tego... /

Myślę, że już dawno mamy tu off-top, bo ten dział to Aktualności, a od dłuższego czasu dyskutujemy bardzo ogólnie odnośnie homoseksualizmu i LGBT "od podstaw", mamy specjalny dział na ten temat w innym miejscu forum.

Dziś jakże ważny dla Polski dzień. 80 rocznica napaści sowieckiej Rosji na nasz kraj. Tymczasem...

https://wiadomosci.wp.pl/ambasada-rosji-o-17-wrzesnia-1939-zsrr-nie-okupowal-polski-blad-6425525294721153a

Wt wrz 17, 2019 6:04 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Kravia napisał(a):

Ale ja nie o to pytałam. Jeszcze raz zacytuję, bo chyba już zapomniałeś:
Kravia napisał(a):
jeśli ktoś pragnie uprawiać seks z osobą, z którą nie może mieć dzieci, nie oznacza to, że jest to niemoralne, obrzydliwe, niezgodne z naturą, albo że miłość tych osób do siebie jest fałszywa, bo z gruntu niepłodna. Ktoś mógłby tak powiedzieć, ale wtedy to nie wynika z faktu, tylko z ideologii. I nie jest to już "mówienie niewygodnej prawdy", tylko wciskanie komuś "swojej" prawdy. Zgodzisz się z tym?

Ależ ja na to odpowiedziałem:
Kravia napisał(a):
Ależ nikt nie zabrania osobom mającym zaburzenia popędu płciowego małżeństw i adoptowania dzieci. Toć każdy może sobie znaleźć żonę/męża czy spłodzić/adoptować potomstwo. Oczywiście zgodnie z prawem, a nie na zasadzie domagania się przywilejów.

Dokładnie. Nikt nie zabrania. Bo jeśli ktoś pragnie uprawiać seks z osobą, z którą nie może mieć dzieci, nie oznacza to, że jest to niemoralne, obrzydliwe, niezgodne z naturą, albo że miłość tych osób do siebie jest fałszywa, bo z gruntu niepłodna. Ktoś mógłby tak powiedzieć, ale wtedy to nie wynika z faktu, tylko z ideologii. I nie jest to już "mówienie niewygodnej prawdy", tylko wciskanie komuś "swojej" prawdy. Zgodzisz się z tym?

Takie manipulacje na mnie nie działają.

Cytuj:

Jakich przywilejów?

Nie udawaj greka. Jeżeli ktoś żąda dla siebie specjalnych praw ponad te, które mają wszyscy obywatele, to jest to przywilej.

Śr wrz 18, 2019 9:55 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Kravia napisał(a):
PeterW napisał(a):
Ileż razy można.. Do zamka w drzwiach pasuje klucz (niech będzie że uniwersalny). Innym zamkiem (powiedzmy wymontowanym z innych drzwi, albo przywleczonym z innymi drzwiami) za cholerę się nie da otworzyć zamka. Podobnie kombinując z kluczem i dziurką po wizjerze, czy dziurą po sęku - nie otworzy się drzwi. No sorry, ale nie.

Popsutym kluczem można próbować otworzyć drzwi, kiepskie szanse, ale któż wie, jak się odpowiednio pokombinuje to może się uda. Podobnie jak jest zepsuty zamek..

Czy taka analogia wystarczy?

Analogia do czego? Pytam serio. Penis mieści się w pochwie, ale mieści się też w odbycie, w ustach, między piersiami, między pośladkami, dłońmi, stopami...

Tak jak klucz zmieści się w dziurce po sęku..

Cytuj:
Wszystko to może dać spełnienie seksualne. Powiesz, że nie do tego służy seks? To w takim razie ciekawe, skąd w ogóle potrzeba stosowania NPR. Po co uprawiać seks, jak nie chcesz mieć w tym momencie dzieci?

Czemu społeczeństwo ma stosować specjalne prawa dla tych co mają swoje fanaberie związane z odczuwaniem przyjemności? Jaki z tego jest zysk dla społeczeństwa? Namnoży się w ten sposób więcej obywateli?
Bo to co proponujesz to zaspokojenie swojej przyjemności - TYLKO. Skoro tak chcesz się zaspokajać, to OK, ale odwal się od całej większości która akurat inaczej to widzi. Kiedy protesty wielbicieli lodów czekoladowych z wędzoną wiśnią i śledziem w środku?
Co do NPR to są tu na tym forum sążniste dysputy, radzę się zagłębić.

Śr wrz 18, 2019 10:32 am
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
Ależ ja na to odpowiedziałem

Nie odpowiedziałeś na pytanie. Powiedziałeś mi tylko, że uważasz to za manipulację, która leży "W zestawianiu dwóch nieadekwatnych sytuacji i próby stworzenia mirażu, że nie ma różnicy między sytuacją osoby bezpłodnej i z nieprawidłowo ukształtowanym popędem płciowym". Co jest zarzutem błędnym. Przeczytaj jeszcze raz moje pytanie i podkreśl mi fragment, gdzie piszę coś o "sytuacji osoby z nieprawidłowo ukształtowanym popędem płciowym".

Nie udawaj greka. Jeżeli ktoś żąda dla siebie specjalnych praw ponad te, które mają wszyscy obywatele, to jest to przywilej.

Ale ja szczerze pytam, jakich specjalnych praw według ciebie domaga się ruch LGBT.

PeterW napisał(a):
Tak jak klucz zmieści się w dziurce po sęku..

Klucz służy tylko do otwierania drzwi, a penis nie służy wyłącznie do zapładniania kobiety. Błędna analogia. Pomyśl przez chwilę o łechtaczce, to w ogóle wszystko ci się posypie. Podpowiem: ona służy wyłącznie przyjemności. Nie ma żadnego związku z zapłodnieniem, a w większości przypadków sama penetracja nie wystarcza, żeby ją "aktywować".

PeterW napisał(a):
Czemu społeczeństwo ma stosować specjalne prawa dla tych co mają swoje fanaberie związane z odczuwaniem przyjemności? Jaki z tego jest zysk dla społeczeństwa? Namnoży się w ten sposób więcej obywateli?

Jakie specjalne prawa? To w tym momencie państwo daje specjalne prawa każdej parze, która ma kompatybilne genitalia. To jest jedyny warunek. Nie zdolność do spłodzenia dziecka, ani nawet chęć do spłodzenia dziecka. Mężczyzna po wazektomii ma takie samo prawo wziąć ślub, jak kobieta po menopauzie. Mimo że państwo nie ma z tego żadnego większego zysku, niż ze ślubu dwóch mężczyzn. Więc jesteś pewny, że chodzi tu o zysk z płodności?
PeterW napisał(a):
Bo to co proponujesz to zaspokojenie swojej przyjemności - TYLKO.

Nie. Zwracam tylko uwagę, że pozorna niekompatybilność narządów nie jest żadnym powodem, by uznawać związki takich ludzi za nieprawidłowe czy zaburzone. Czy związek mężczyzny, który stracił penisa w wypadku, z kobietą, jest nieprawidłowy i zaburzony, a ich miłość fałszywa? Bo przecież ta para nie będzie w stanie uprawiać "prawidłowego" seksu, ani płodzić dzieci.

Śr wrz 18, 2019 11:08 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Patologia nie jest i nie może być wyznacznikiem prawa. To co opisujesz to zjawiska patologiczne, które się zdarzają. Natomiast to co proponuje środowisko tęczowych, to zaaprobowanie patologii jako normy.
Co by dużo nie chrzanić o miłości i uczuciach - mamy do czynienia z pewnymi zachowaniami albo pro- albo przeciwbiologicznymi. Penis owszem - służy przede wszystkim do zapłonienia, a nie do zatykania wszelakich dziur. Łechtaczka natomiast jest swoistą biologiczną nagrodą za chęć uczestniczenia w procesie prowadzącym do narodzenia potomstwa, dlatego że noszenie ciąży i poród (zdarza się że bywa śmiertelny dla kobiety) jest znacznym wysiłkiem dla kobiety.

Śr wrz 18, 2019 11:37 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Kravia napisał(a):
Ależ ja na to odpowiedziałem

Nie odpowiedziałeś na pytanie.

Wskazałem, że to manipulacja, a mam taki zwyczaj, że je ignoruję. Odpowiedź na pytanie, które jest manipulacją, nie dość, że jest uczestnictwem w kłamstwie, to jeszcze utwierdza manipulanta, iż taka metoda "dyskusji" jest właściwa.

Cytuj:

Ale ja szczerze pytam, jakich specjalnych praw według ciebie domaga się ruch LGBT.

Wybacz, ale ja nie wyjaśniam podstaw. Skoro nie masz pojęcia czego chce LGBT, to jaki jest sens tej rozmowy? Idź, dowiedz się i wróć. Wtedy pogadamy.

Śr wrz 18, 2019 11:55 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
PeterW napisał(a):
Patologia nie jest i nie może być wyznacznikiem prawa. To co opisujesz to zjawiska patologiczne, które się zdarzają. Natomiast to co proponuje środowisko tęczowych, to zaaprobowanie patologii jako normy.

Aby mówić o patologii nie wystarczy samo odstępstwo od normy, ale musi ono mieć jeszcze wyraźnie negatywne skutki. Na jakiej podstawie uważasz homoseksualizm za patologię? Nie pytam teraz o różnego rodzaju ruch propagandowe, tylko o samo zjawisko.

Śr wrz 18, 2019 4:14 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
W latach 80-tych też istnieli geje ale nie apatowali sobą społeczeństwa.
Wszelka "detabuizacja" jest czymś bardzo złym, tak samo LGBT jak "krajowa debata w sprawie masturbacji".

Śr wrz 18, 2019 4:19 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
PeterW napisał(a):

Bo ta "patologia" jest normą. W takim samym sensie, jak leworęczność jest normalną patologią. Homoseksualiści byli, są, i będą. Społeczeństwo może ich albo odrzucać, albo traktować jako normę. A zabranianie im małżeństwa ma tyle samo sensu, co zabranianie małżeństwa osobom bezpłodnym, starym, albo wręcz deklarującym bezdzietność.
PeterW napisał(a):
Co by dużo nie chrzanić o miłości i uczuciach - mamy do czynienia z pewnymi zachowaniami albo pro- albo przeciwbiologicznymi. Penis owszem - służy przede wszystkim do zapłonienia, a nie do zatykania wszelakich dziur.

Jeśli penis służy przede wszystkim do zapłodnienia, to rozumiem, że gdy już spłodzisz tyle dzieci, na ile cię stać, to zrezygnujesz z seksu do końca życia?
PeterW napisał(a):
Łechtaczka natomiast jest swoistą biologiczną nagrodą za chęć uczestniczenia w procesie prowadzącym do narodzenia potomstwa, dlatego że noszenie ciąży i poród (zdarza się że bywa śmiertelny dla kobiety) jest znacznym wysiłkiem dla kobiety.

No to teraz powiedz mi, do czego służy łechtaczka. Jaka jest jej funkcja i kiedy i jak, z biologicznego punktu widzenia, należy z niej korzystać.

Wskazałem, że to manipulacja, a mam taki zwyczaj, że je ignoruję. Odpowiedź na pytanie, które jest manipulacją, nie dość, że jest uczestnictwem w kłamstwie, to jeszcze utwierdza manipulanta, iż taka metoda "dyskusji" jest właściwa.

Nie wskazałeś, tylko stwierdziłeś. Równie dobrze ja mogę na każde niewygodne pytanie odpowiedzieć: "manipulujesz", i ignorować twoje wyjaśnienia. Postawiłeś mi zarzut. Wypadałoby go udowodnić.
Cytuj:

Wybacz, ale ja nie wyjaśniam podstaw. Skoro nie masz pojęcia czego chce LGBT, to jaki jest sens tej rozmowy? Idź, dowiedz się i wróć. Wtedy pogadamy.

Ale ja wiem, czego chce ruch LGBT. Pytam ciebie, czego według ciebie chce, bo z naszej rozmowy wynika, że masz błędne wyobrażenia na ten temat.

Kolejna już "akcja" podczas Mszy Świętej, tym razem w Świdnicy zorganizowana przez środowiska LGBT... Oczywiście wszystko wina "alkoholu", bo byli pijani, więc to pewnie będzie zakwalifikowane jako pijacki wybryk a nie jawna walka z Kościołem przedstawicieli ideologii LGBT.

A propos tego, patrz co znalazłam dzisiaj na wykopie: http://www.wykop.pl/artykul/5136261/140 ... rodowy-pl/

Śr wrz 18, 2019 5:39 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
A propos tego, patrz co znalazłam dzisiaj na wykopie:

Och, to wychodzi na to, że byli to narodowcy, w dodatku pijani... Spiskowa teoria dziejów jak nic :cfaniak:

Ksiądz wpis usunął, bo było oburzenie za słowa o "tęczowej szmacie" - nazwał tak flagę LGBT, więc zbyt ostro i dlatego post z Twittera zniknął.

Dokładnie tak samo można sobie teraz postawić tezę: że ci, którzy atakowali marsz w Białymstoku nie byli katolikami...

Za chwilę się okaże, że wszelkie profanacje i ataki na Kościół, zwalniani ludzie z IKEI, zawieszony profesor, napiętnowani aktorzy, Zofia Klepacka itd. to też wszystko nieprawda, więc... Wykop ma na wszystko odp. :wink:

Śr wrz 18, 2019 8:28 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16999 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1118, 1119, 1120, 1121, 1122, 1123, 1124 ... 1134  Następna strona