Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N sie 18, 2019 1:33 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 722 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 49  Następna strona
 Na Owsiaka nie daję. 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Granice wojny Polsko Polskiej
Obrazek

Wt sty 15, 2019 7:01 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Przyszlo mi cos do glowy, teoria spiskowa oczywiscie bo 2 rzeczy mi sie w tym wszystkim nie bardzo zgadzaja.

Z jednej strony niezrownowazony duren ktory chodzi po scenie, opowiada jakies bzdury ze z powodu PO ktora go wsadzila Adamowicz musi zginac, a z drugiej strony mial okazje przeciez spokojnie zabic Adamowicza kilkadziesiat razy jak chodzil sobie po Gdansku roznoszac ciastka podczas kampanii wyborczej.

Tymczasem robi to idealnie w najlepszym momencie zeby podsycic wojne polsko - polska, nie tylko zabijajac Adamowicza ( PO ma meczennika )

ale rowniez wbijajac dodatkowy klin miedzy zwolennikow i przeciwnikow WOSP.

Nic nie wiem oczywiscie ale kilka dni temu pomyslalem ze dawno zadnych reakcji na katastrofe Smolenska nie czytalem / slyszalem, co by znaczylo ze w wiekszosci "paliwo smolenskie" sie w ludziach wypalilo. Trzebaby wiec jakies nowe ognisko niezgody rozpalic ???

No i kto naprawde na tym skorzysta ?

PiS - na pewno nie, PO - moze tak, moze nie, FR - na pewno tak.

Wszystko co powoduje zamet w Polsce jest na reke FR.

No i ta narada szefow policji i sluzb na Nowogrodzkiej natychmiast po tym zabojstwie - moze nie tylko ja o tym pomyslalem ?

Wt sty 15, 2019 7:16 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
exeter napisał(a):
To nie insynuacja, tylko fakt, po wielokroć potwierdzony praktyką ostatnich kilkunastu lat. Dziwnym trafem Owsiak był znienawidzony przez prawactwo i nacjonalistów. Dlaczego? Przecież jak nikt inny przyczyniał się do poprawy sytuacji przeciętnego Polaka.
Może przydałyby ci się płetwy, fajka i maska, bo zapuszczasz się na głębokie wody fantazji twierdząc że: jak nikt inny przyczyniał się do poprawy sytuacji przeciętnego Polaka.
exeter napisał(a):
To nie jest pora na "owijanie w bawełnę", to pora na jasne i prawdziwe postawienie sprawy. Jeśli tego nie zrobimy Paweł Adamowicz nie będzie ostatnią ofiarą wojny polsko/polskiej.
Na razie wiemy że Paweł Adamowicz jest ofiarą kryminalisty który coś tam sobie ubzdurał. Gdyby faktycznie Polacy byli tak podatni na propagandę żeby pod jej wpływem dokonywać morderstw, to już kilka lat temu dwie największe partie zniknęłyby z życia politycznego z powodu braku elektoratu i braku kandydatów owych partii. Mimo wzajemnego szczucia na siebie jednych przez drugich.
exeter napisał(a):
A co uczyniłeś jako Katolik, by przeciwstawić się fali hejtu wylewanego na Owsiaka także na tym forum?
Jak rozumiem, nie masz kserokopii listów wysłanych do episkopatu protestujących przeciwko postawie i słowom biskupów, ale na pewno będziesz mógł wskazać swoje posty w których przeciwstawiłeś się nagonce na WOŚP systemowo obecnej na tym forum.
Wskaż je, proszę.
Jako katolik nic nie uczyniłem. Być może w swoim zacietrzewieniu nie zauważyłeś że nie identyfikuję się na tym forum jako katolik, jestem tylko jednym z wielu użytkowników. I nie czuję potrzeby żeby go bronić lub atakować.

Wt sty 15, 2019 7:50 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Na Owsiaka nie daję.
Inczuczuna,

Cytuj:
Może przydałyby ci się płetwy, fajka i maska, bo zapuszczasz się na głębokie wody fantazji twierdząc że: jak nikt inny przyczyniał się do poprawy sytuacji przeciętnego Polaka.

Uważasz inaczej? To proszę o jedno nazwisko osoby która w ostatnich 30 latach poprawiła sytuację w polskiej służbie zdrowia w porównywalnym zakresie.
Chyba, że chcesz nam wmówić, iż kondycja służby zdrowia nie ma znaczenia dla dobrostanu Polaków.
Cytuj:
Na razie wiemy że Paweł Adamowicz jest ofiarą kryminalisty który coś tam sobie ubzdurał. Gdyby faktycznie Polacy byli tak podatni na propagandę żeby pod jej wpływem dokonywać morderstw, to już kilka lat temu dwie największe partie zniknęłyby z życia politycznego z powodu braku elektoratu i braku kandydatów owych partii. Mimo wzajemnego szczucia na siebie jednych przez drugich.

Jesteś pewny, że Paweł Adamowicz był ostatnią ofiarą polskiego kotła czarownic? Że jeśli niczego nie zmienimy to nienawiść się skończy i będzie już tylko lepiej?
Cytuj:
Jako katolik nic nie uczyniłem. Być może w swoim zacietrzewieniu nie zauważyłeś że nie identyfikuję się na tym forum jako katolik, jestem tylko jednym z wielu użytkowników. I nie czuję potrzeby żeby go bronić lub atakować.

Jeśli nie miałeś potrzeby, to po co się odzywałeś gdy zwracałem się do Katolików? :?

Wt sty 15, 2019 9:07 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Jak zwykle nasz manipulator zapomina że atak nie miał charakteru politycznego i nie był atakiem ze względu na WOŚP i Owsiaka jak to próbuje wysmażyć GW i TVN ale atak psychopaty. Czyli standard exetera. Nic nowego.

Wt sty 15, 2019 9:12 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Braneisblusky:
Cytuj:
Dlaczego szpitale same nie zbierają pieniędzy na potrzebny sprzęt, czy leczenie? W USA jest coś takiego jak professional fundraising, czyli firmy, które zbierają pieniądze dla różnych organizacji. Czy Polska też ma takie firmy?

Nawet nie wiesz ile razy przewijało się w mojej głowie to pytanie...
Oto jeden z przykładów: Na oddziale na którym pracuję, pacjenci leżą na łóżkach z lat 70-tych. Tylko materace się zmieniają. Nie wszystkie na dodatek sprawne.
W jednym ze szpitali ostatnio był dylemat ile premii należy się Pani dyrektor szpitala. A to, że sprzęty w szpitalach pamiętają Króla Ćwieczka, to drobnostka.

Wt sty 15, 2019 9:13 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Adam M,

możesz mieć rację i ktoś z zewnątrz próbuje mieszać w polskim kotle. Nie zmienia to jednak faktu, że sami stworzyliśmy mu po temu okazję bez opamiętania rozniecając konflikt polsko/polski. Ludzie źle nam życzący musieliby być idiotami, żeby z takiej okazji nie skorzystać.
Pisałem o tym wiele lat temu komentując pierwszy epizod pisowskiej władzy.
Cytuj:
No i ta narada szefow policji i sluzb na Nowogrodzkiej natychmiast po tym zabojstwie - moze nie tylko ja o tym pomyslalem ?

Dziwisz się? Jeszcze jedna taka tragedia, jeszcze jeden dziennik w KurTV taki jak wczorajszy, a ludzie utopią pisowski rząd w Wiśle.
Na Nowogrodzkiej muszą to rozumieć i dmuchają na zimne.

Wt sty 15, 2019 9:14 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jaśminowa,

Cytuj:
Cytuj:
Dlaczego szpitale same nie zbierają pieniędzy na potrzebny sprzęt, czy leczenie? W USA jest coś takiego jak professional fundraising, czyli firmy, które zbierają pieniądze dla różnych organizacji. Czy Polska też ma takie firmy?

Nawet nie wiesz ile razy przewijało się w mojej głowie to pytanie...

Może dlatego, że bez Jurka Owsiaka efekty takiej zbiórki nawet nie pokryłyby jej kosztów. ;)

Wt sty 15, 2019 9:17 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
exeter napisał(a):
Może dlatego, że bez Jurka Owsiaka efekty takiej zbiórki nawet nie pokryłyby jej kosztów. ;)

Ekonomista z Waćpana jak z koziej d.. trąbka.. Nic dodać nic ująć.

Wt sty 15, 2019 9:32 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
exeter napisał(a):
Uważasz inaczej? To proszę o jedno nazwisko osoby która w ostatnich 30 latach poprawiła sytuację w polskiej służbie zdrowia w porównywalnym zakresie.
Chyba, że chcesz nam wmówić, iż kondycja służby zdrowia nie ma znaczenia dla dobrostanu Polaków.
Raptem sytuacja przeciętnego Polaka zmieniła się w kondycję służby zdrowia? Żeby nie było, doceniam wkład wośp w zakup sprzętu który powinien być kupiony z budżetu służby zdrowia. Ale żeby stawiać Owsiaka na piedestale? Akcja o nazwie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nigdy nie dałaby takich efektów jak dawała gdyby nie wsparcie niezliczonych ludzi, instytucji, telewizji która propagowała latami tą akcję, wszelkie służby mundurowe, samorządy które wspierały organizacyjnie i ponosiły koszty imprezy.
exeter napisał(a):
Jesteś pewny, że Paweł Adamowicz był ostatnią ofiarą polskiego kotła czarownic? Że jeśli niczego nie zmienimy to nienawiść się skończy i będzie już tylko lepiej?
Polecam obejrzeć wypowiedź pewnego człowieka, ma zbliżoną do mojej opinię na temat siania nienawiści.
Otoka-Frąckiewicz: Polskie media na dnie
exeter napisał(a):
Jeśli nie miałeś potrzeby, to po co się odzywałeś gdy zwracałem się do Katolików? :?
Pisałeś konkretnie do mnie, więc odpowiedziałem.

Wt sty 15, 2019 10:12 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
exeter napisał(a):
Inczuczuna,

Cytuj:

Zanim zaczniesz stawiać takie rządania najpierw wykaż za pomocą konkretnych danych liczbowych, że WOŚP w znaczącym stopniu wpłynęła na sytuację służby zdrowia w RP. Da jasności dodam, że nie wystarczy sama wyliczanka co WOŚP kupił, ale porównanie z analogicznymi zakupami przez inne instytucje.

Wt sty 15, 2019 10:19 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Po wszystkim sam sprzęt nie leczy. Po drugie to co zbiera wośp to ułamek procenta sumy jaka idzie z budżetu na służbę zdrowia, a konkretnie jakieś 0.05%. Więc jakby nie patrzeć wkład wośp w leczenie nie jest tak wielki jak się powszechnie sądzi. A biorąc pod uwagę że pieniądze ze zbiórki to pieniądze zwykłych ludzi, wychodzi na to że służba zdrowia tak czy siak jest finansowana przez podatników.

Wt sty 15, 2019 11:15 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Oczywiscie w porownaniu z budzetem sluzby zdrowia to co zbiera WOSP to kropla w morzu tyle ze ten budzet obejmuje mase pozycji z ktorych najwieksze to place pracownikow sluzby zdrowia i koszty utrzymania obiektow tejze.
Np w planie z 2017r na zakup nowego sprzetu medycznego w roku 2018 widnieje kwota 282mln zl. W tym aspekcie 100 mln zebranych przez WOSP wyglada chyba troche inaczej ?

Śr sty 16, 2019 12:21 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
WOŚP zbiera na cel szlachetny i temu nie można w żaden sposób zaprzeczyć.

Natomiast priorytety Owsiaka wg mnie są zupełnie inne:
1): Zapewnienie sobie pracy i pompowanie ego. Uzasadnienie: nie robi tego charytatywnie, żyje bardzio komfortowo z tego on i cała jego rodzina, nie udostępnia wszystkich sprawozdań finansowych; jest go pełno i pajacuje, wygraża krytykom i oczekuej że wszystko bedzie tańczyć wokół jego WOŚPu.

2):Złamanie monopolu Kościoła katolickiego na charytatywność jako forma walki z nim poprzez konkurencję. Tutaj akurat to pierwsze skrzypce grają ci co popierają Owsiaka niż on sam. Uzasadnienie: WOŚP popiera gorąco wielu lewaków i ateistów i wrogów Kościoła, niektórzy jak Jan Hartman zupełnie szczerze mówią, że WOŚP jest próbą podstawienia moralnej alternatywy dla Kościoła.

3): Napełnienie umysłów młodzieży lewicowym anarchizmem na przystanku Woodstock za pieniądze z odsetek datków WOŚPu. A tym samym mentalnym wykastrowaniem tej młodzieży. Uzasadnienie: to cel typowo marksistowski, którym operuje sam Owsiak jak i ci co go popierają. Świadczą o tym narkotyzacja, alkoholizacja, seksualizacja i duraczenie lewicowymi i kpiarskimi ideami młodzieży na Brudstocku.

4):Zbieranie na sprzęt dla chorych dzieci. Przykre ale to pokazuje że decydenci III RP wygenerowali taką zapaść w służbie zdrowia, że musieli zwrócić się do samych ludzi by wsparli to co popsuli politycy. To takie "sprzątanie świata" we wrześniu za pomoca dzieci. Dorośli śmiecą, dzieci sprzatają.

Śr sty 16, 2019 12:44 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Niestety, zbieranie na cele dobroczynne w celu osiągnięcia włąsnych korzyści względnie w celach inżynierii społecznej to bardzo długa tradycja.
Wydaje mi się że w przypadku WOŚP to drugie ma duże znaczenie (znając działalność Owsiaka za PRL-u).

Śr sty 16, 2019 1:03 am
Zobacz profil WWW
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 722 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 49  Następna strona