Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N sty 17, 2021 4:24 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1978 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 ... 132  Następna strona
 Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Seria 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
Jockey napisał(a):
Ciesz się ze ostrzeżenia nie dostałeś od PeteraW
Ja bym ci wlepił bo zasłużyłeś. Po raz kolejny posługujesz się kłamstwem a celem nie jest dyskusja a obrażanie katolików. Jakoś cały świat widzi prześladowania chrześcijan głownie przez islamistów i wojujących ateistów tylko nie art. Jeszcze jeden taki wpis i dostajesz osta jak nic.

Widocznie przeoczyłem ten fakt prześladowania Chrześcijan.
Największym zdaje się ich prześladowaniem jest zakaz prześladowania innych .

N paź 22, 2017 3:24 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
kiedyś art-33 napisał(a):
Religia jako taka jest mi obojętna dopóki jest prywatną sprawą człowieka, .

Wiara nigdy nie będzie tylko prywatną sprawą człowieka. Jest zbyt istotna. Wiara powinna stanowić o całej postawie człowieka na jego drodze życia.

Cytuj:
możesz sobie wierzyć w co chcesz dopóki nie depczesz mi po odciskach nic się nie dzieje, gorzej jak to robisz i jeszcze uznajesz że masz do tego prawo bo Cię do tego twoje wyznanie obliguje.

Żyjesz w Europie i kraju zbudowanych na chrześcijańskich wartościach. Czasem ludzie depczą te wartości i wywołują wojny. Skoro wyznajesz zasadę żyj i pozwól żyć innym to sam zastosuj się do tego. Nikt Cię przecież do wiary nie zmusza. Na cóż bowiem byłaby taka wiara z przymusu czy z lęku.

Cytuj:
Islam jako taki mi wisi i powiewa może być może go nie być

Wisi Ci bo nie ma go tutaj gdzie żyjesz. Ale jakby był to Ty jako ateista nie masz racji bytu w islamie, czy naprawdę to rozumiesz? Tam nie ma miejsca ani na ateizm ani na innowierców. W bodajże 13 islamskich krajach ateizm jest karany śmiercią.

Jedź do takiego kraju i powiedz oficjalnie że jesteś ateistą. Głowa leci.

Cytuj:
problemem realnym sa Katolicy tu i teraz

Jakiż to masz problem z katolikami? Że wiara innych Cię uwiera? Że dzwony za mocno biją? Jeśli nie chcesz dzwonów to za kilka dekad będzie Cię budziło zawodzenie muezzina o piątej nad ranem abyś rozłożył dywanik i grzecznie wypiął się. I tak pięć razy dziennie.

Cytuj:
a nie wydumani uchodźcy czy zamachowcy.

Powiedz to rodzinom i bliskim ofiar które zginęły z rąk tych zamachowców i pseudo-uchodźców. Ich śmierć jest jak najbardziej realna a nie wydumana.

Pn paź 23, 2017 3:20 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
equuleuss mnie mało interesuje co się stanie za sto dwieście czy tysiąc lat :) , bo o takiej perspektywie piszesz. To że Katolicyzm czy Islam wylądują na śmietniku Historii ja wiele innych religii przed to tylko kwestia czasu.
Ja mam tylko tu i teraz, jestem gdzie jestem.
Europę tworzyła myśl Grecka prawo Rzymskie czy Rewolucja Francuska, Chrześcijaństwo jest takom samą jego częścią jak Judaizm czy Islam.

Pn paź 23, 2017 8:31 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
equuleuss mnie mało interesuje co się stanie za sto dwieście czy tysiąc lat :) , bo o takiej perspektywie piszesz. To że Katolicyzm czy Islam wylądują na śmietniku Historii ja wiele innych religii przed to tylko kwestia czasu.
Europę tworzyła myśl Grecka prawo Rzymskie czy Rewolucja Francuska, Chrześcijaństwo jest takom samą jego częścią jak Judaizm czy Islam.

A wykształcenie to masz podstawowe?
Nawet w zawodówkach za komuny uczono o chrześcijańskich korzeniach Europy.

Pn paź 23, 2017 11:32 am
Gaduła
Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Przecież Art nie pisze, że Europa nie ma w ogóle chrześcijańskich korzeni, tylko że chrześcijaństwo jest częścią większego dziedzictwa, na które składają się również inne tradycje :roll:

Pn paź 23, 2017 11:37 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
MayKasahara napisał(a):
Przecież Art nie pisze, że Europa nie ma w ogóle chrześcijańskich korzeni, tylko że chrześcijaństwo jest częścią większego dziedzictwa, na które składają się również inne tradycje :roll:

Jockey ma swoją wizję Historii . :)

Pn paź 23, 2017 11:57 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem

Myśl Grecka, prawo rzymskie - ale także cywilizacja chrześcijańska. Rewolucja francuska niczego dobrego nie przyniosła, wprost przeciwnie: krew i łzy. Współcześnie islamiści chcą opanować Europę, ale nie tylko przez zamachy i dżichad - lecz przez narodziny coraz to nowych muzułmanów. Wielu już przepowiadało śmierć Kościoła katolickiego, ale on trwa i będzie trwał, bo jak zapewnił nas Jezus Chrystus, nie przemogą go nawet bramy piekielne, choć niekiedy ta łódź Piotrowa jest miotana falami, bo wiatr jest przeciwny...
Z Bogiem! :)
Pozdrawiam

Wt paź 24, 2017 1:39 pm
Gaduła
Gaduła

wyznanie: religia niechrześcijańska
Odpowiedz z cytatem
Ludzkość przetrwa jedynie jeśli zastosuje Prawa Boga, Prawa Boga są prawami życia, miłuj siebie i innych, Czcij Pana Boga swego nie innych bogów! Tak mamy zapewnione szczęście, pomyślność. Antyczne kultury Grecji i Rzymu zdemoralizowane homoseksualizmem i czczeniem innych bogów(którzy to bogowie nawet nie kwapili się obronić swoich) upadły...Wiara w Boga prawdziwego nigdy nie upadnie i będzie zawsze żywa tak jak żywy i prawdziwy jest Pan Bóg a islam do utylizacji, kto jest za islamem ten popiera gwałty i inne zboczenia które ta ideologia przykazuje.

Śr paź 25, 2017 7:58 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
King napisał(a):
Ludzkość przetrwa jedynie jeśli zastosuje Prawa Boga,

Bądź łaskaw zaznaczać którego bo mieliśmy ich setki jeśli nie tysiące i tylu samo w przyszłości raczej będzie.

King napisał(a):
Prawa Boga są prawami życia, miłuj siebie i innych, Czcij Pana Boga swego nie innych bogów! Tak mamy zapewnione szczęście, pomyślność. Antyczne kultury Grecji i Rzymu zdemoralizowane homoseksualizmem i czczeniem innych bogów(którzy to bogowie nawet nie kwapili się obronić swoich) upadły...Wiara w Boga prawdziwego nigdy nie upadnie i będzie zawsze żywa tak jak żywy i prawdziwy jest Pan Bóg a islam do utylizacji, kto jest za islamem ten popiera gwałty i inne zboczenia które ta ideologia przykazuje.

Zupełne naturalny proces że religie się pojawiają i znikają, jedne bywają troszkę dłużej i mają jakiś wpływ na świat insze są zupełnie marginalne ale wedle wyznawców równie prawdziwe. Nie będę bardziej rozwijał tematu . :)

Śr paź 25, 2017 8:43 pm
Gaduła
Gaduła

wyznanie: religia niechrześcijańska
Odpowiedz z cytatem
Bóg Abrahama, Izaaka i Jakuba ;) jest jeden Bóg, reszta to uzurpatorzy.

Śr paź 25, 2017 8:50 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Ks. Grzegorz Śniadoch IBP – 13 czerwca 2017 r.
Jeśli przyjmiemy pogan...
Jeśli przyjmiemy pogan ... spełnią się słowa Ezechiela
https://www.youtube.com/watch?v=MAzWbDpkNrA

So paź 28, 2017 2:41 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ks. Grzegorz Śniadoch IBP – 13 czerwca 2017 r.
Mały Książę napisał(a):
Jeśli przyjmiemy pogan...
Jeśli przyjmiemy pogan ... spełnią się słowa Ezechiela
https://www.youtube.com/watch?v=MAzWbDpkNrA

Chyba gdzieś kolego zgubiłeś w tym człowieka ?

Pn paź 30, 2017 4:42 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem

Jakiego człowieka? Takiego który przychodzi w dobrych zamiarach i chce szanować nasze prawo i tradycje, a także uniwersalne wartości i chce pracować wraz z innymi na dobrobyt i pokój, czy też człowieka który przybywa tutaj z podejrzanymi zamiarami niczym najezdzca i nie ma zamiaru szanować naszego prawa, a naszymi wartościami i tradycją gardzi, dodatkowo chcąc wprowadzić swoje własne barbarzyńskie? Kogoś kto nie ma za bardzo ochoty pracować na dobro wspólne bo jest to osoba o tak odmiennej mentalności i kulturze od naszej jak galaktyki na dwóch krańcach wszechświata.

Pn paź 30, 2017 6:08 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
equuleuss napisał(a):

Jakiego człowieka? Takiego który przychodzi w dobrych zamiarach i chce szanować nasze prawo i tradycje, a także uniwersalne wartości i chce pracować wraz z innymi na dobrobyt i pokój, czy też człowieka który przybywa tutaj z podejrzanymi zamiarami niczym najezdzca i nie ma zamiaru szanować naszego prawa, a naszymi wartościami i tradycją gardzi, dodatkowo chcąc wprowadzić swoje własne barbarzyńskie? Kogoś kto nie ma za bardzo ochoty pracować na dobro wspólne bo jest to osoba o tak odmiennej mentalności i kulturze od naszej jak galaktyki na dwóch krańcach wszechświata.

Przecież ty jesteś osobą o obcej mi kulturze o uniwersalnych wartościach nie wspomnę. Tamten daje nadzieję ty żadnej .

Pn paź 30, 2017 9:09 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
equuleuss napisał(a):

Przecież ty jesteś osobą o obcej mi kulturze o uniwersalnych wartościach nie wspomnę. Tamten daje nadzieję ty żadnej .

Art wróć na forum gdy wytrzeźwiejesz dobrze? Żadnych paprykowych przysmaków ok?

Pn paź 30, 2017 9:16 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1978 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 ... 132  Następna strona