Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N cze 16, 2019 7:13 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
 Polityka. 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Inczuczuna napisał(a):
To że ten pomysł ujrzał światło dzienne chyba oznacza że PO chce wysondować reakcje na taki plan. Moim zdaniem to samobójstwo bo my Polacy raczej nie lubimy rewolucji. Chyba lepiej by zrobili wracając do korzeni, do tego czym była platforma na początku, choćby do tej deklaracji założycielskiej z przed lat.

To nie są projekty ideowe, a tylko poszukiwanie punktów zaczepiania partii, która pragnie powrócić do władzy. Będa się żywić tym co zarezonuje w ludzie. Jeśli by zaskoczyło, że Lucyfer ma być czczony to będa czcić Lucyfera. Jeśli by wyszło że karydnał Wyszyński ma być czczony to będą czcić kard Wyszyńskiego. To są ludzie kompletnie wyprani z idei, programu, czy dalekosiężnego myślenia. Dla wyborców moga zarówno chodzić do kościoła czy do burdelu.

Wt cze 04, 2019 4:40 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
A w poniedziałek mija czas na zrzeczenie się mandatu europosła. Ktoś słyszał żeby Biedron zrzekał się mandatu? A obiecywał to swoim wyborcom. Wszak interesuje go polityka krajowa a nie europejskie salony.
Ja stawiam na to ze nie zrzeknie się. Przecież za dużo niewiadomych i nie dostanie się do Sejmu a z czegoś musi żyć biedaczek.

Pt cze 07, 2019 9:11 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
A w poniedziałek mija czas na zrzeczenie się mandatu europosła. Ktoś słyszał żeby Biedron zrzekał się mandatu? A obiecywał to swoim wyborcom. Wszak interesuje go polityka krajowa a nie europejskie salony.
Ja stawiam na to ze nie zrzeknie się. Przecież za dużo niewiadomych i nie dostanie się do Sejmu a z czegoś musi żyć biedaczek.

Zobaczymy, ale dla pełnego narcystycznych fantazji homoseksualisty, przebywanie wśród lewaków i podobnych mu zboczeńców w Brukseli, na drogich kolacjach, podróżach z ekskluzywnymi hotelami, za gigantyczne pensje, to musi być niezwykle kuszącą propozycją, którą jestem przekonany - Biedroń by wział bez wahania, ale jego mocodawcy i sponsorzy, sądzę, że Niemcy, chcą by jątrzył w Polsce.

Pt cze 07, 2019 10:46 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Wespecjan napisał(a):
Jockey napisał(a):

Zobaczymy, ale dla pełnego narcystycznych fantazji homoseksualisty, przebywanie wśród lewaków i podobnych mu zboczeńców w Brukseli, na drogich kolacjach, podróżach z ekskluzywnymi hotelami, za gigantyczne pensje, to musi być niezwykle kuszącą propozycją, którą jestem przekonany - Biedroń by wział bez wahania, ale jego mocodawcy i sponsorzy, sądzę, że Niemcy, chcą by jątrzył w Polsce.

Wygrało narcystyczne ego Biedronia, bierze mandat w PE "do czasu zostania posłem w Polsce", czyli może nigdy.

Oligarchia i służby specjalne powinny uważać na wysługiwanie się homoseksualistami, bo ci są zdrajcami z natury. Nie maja zasad, ich główną motywacją jest samoprzyjemność bez poczucia "do obowiązku ze stratą własną".

So cze 08, 2019 5:26 pm
Dyskutant
Dyskutant

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Trochę mnie nie było :wink: Karetka, szpital, operacja i wyjście... szczęśliwe, ale bez off-topu.

Chciałem tylko kilka słów o wynikach wyborów napisać i coś tam dodać...

Głosowałem w szpitalu, na oddziale chirurgii leżałem od 15 maja. Operację miałem 27 maja, więc 26 jeszcze byłem na chodzie. Bo po poważnej operacji trwającej kilka godzin nie mogłem się podnieść, więc byłoby za późno 8)

Zagłosowałem tak jak pisałem i "obiecywałem" ;d Jeszcze oglądając na sali wyniki powyborcze o 23.00 na tvp info byłem zadowolony, że Konfederacja przekroczyła 6%... a tu na drugi dzień z rana okazuje się, że mają jednak 4.55% Z samego rana sobie ciśnienie podniosłem i tak przerażony i zestresowany. No trudno... Nie ma co gdybać, ale gdzieś w podświadomości "dzwoniło" mi, że ani Kukiz ani Konfederacja podzielone nie wejdą. Razem byłoby z 8%, a wyszedł klops. Wyprzedziliby też Biedronia.

Wnioski?

Obecnie w Polsce nie ma żadnego trendu i zapotrzebowania na jakąś trzecią siłę... Biedroń też poległ. Media go promowały i lansowały dając w sondażach 10,12 czy 15% a wyszło wiadomo jak...

Mamy PiS, który ma mieć monopol na całą konserwatywną stronę i prawicowy i niepodległościowy elektorat i anty-PiS pod przywództwem PO. Nowoczesnej już nie ma. Kukiz może pójdzie z PSL, Konfederacja z nimi nie chce. W sumie co to za antysystemowiec, który chce iść ramię w ramię z ugrupowaniem rządzącym Polską i z SLD i z PO przez szereg lat...

SLD dużo wygrało na tej koalicji.

W sumie cieszę się, że PiS wygrało zamiast zjednoczonej opozycji i postkomunistów i liberałów.

No i frekwencja.... prawie 2x większa niż w 2014 roku... To też przesądziło o słabszym wyniku Konfederatów. Wielu się wahało i do ostatniej chwili nie wiedziało czy iść głosować na faworyta czy zaryzykować i czasem nie "zmarnować głosu"... Ostatecznie strach przed wygraną KE zwyciężył. Elektorat się zmobilizował. Na pewno nie pomógł też materiał wyemitowany przez TVP 1 w Wiadomościach o 19.30 24 maja przed ciszą wyborczą sugerujący wręcz prorosyjkość Konfederacji. Atak na sam koniec... Z pewnością pani Kaja Godek czy pan Marek Jakubiak są tajnymi agentami Putina.

Tak jak kiedyś wspominałem: dla tęczowej opozycji i postkomunistów Konfederacja to faszyści i naziści a dla PiS-u pupilki Rosji Putina.

Marek Jurek w Kukiz15 to też porażka, fatalny wynik. Podobnie Lewica Razem.

Nie jest źle. Na pewno jest mi bliżej do PiS-u niż PO i jakoś nie zgadzam się z okrzykiem "PiS, PO jedno zło", bo różnice są diametralne (afery, gospodarka, bezrobocie, itd.). A z drugiej strony szkoda, że nie ma alternatywy, że niejako "skazani" jesteśmy na PiS, bo jak nie oni, to rządzić Polską będą antyklerykałowie, zwolennicy LGBT, wrogowie Kościoła, liberałowie itd.

Wt cze 11, 2019 4:16 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18