Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So paź 31, 2020 12:12 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2392 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 160  Następna strona
 Polityka. 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Jockey napisał(a):
Ale to ze ty kłamiesz i manipulujesz to ja tez tego doświadczyłem w temacie o komunii do ust. Wiec o co ci chodzi. Napisał Yarpen prawdę a się go czepiasz tak żeby przykryć swoje kłamstwa.

Dawaj cytat na poparcie tego zarzutu. I jaką to niby prawdę objawioną napisał Yarpen? Nie napisał żadnej prawdy, tylko wybrał z uzasadnienia PKW jeden fragment, który mu pasował do tezy i olał resztę.

I przy okazji wyjaśnij w jaki niby sposób "potwierdziłem zasadność postępowania PKW wobec Konfederacji?"

Śr wrz 30, 2020 7:15 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Masz podane w temacie gdzie ci pokazałem twoje kłamstwa. A Yarpen pokazał ci tekst w dokumencie. A to ze tobie się on nie podoba to rozumiem. Tak zazwyczaj jest ze ślepym popieraniem jakiejś partii. Akurat fragment wskazany jak ulał tłumaczy dlaczego czepiają się konfederacji

Śr wrz 30, 2020 7:19 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Masz podane w temacie gdzie ci pokazałem twoje kłamstwa. A Yarpen pokazał ci tekst w dokumencie. A to ze tobie się on nie podoba to rozumiem. Tak zazwyczaj jest ze ślepym popieraniem jakiejś partii. Akurat fragment wskazany jak ulał tłumaczy dlaczego czepiają się konfederacji

Aha, pokazał mi tekst w dokumencie - super! Tylko o to właśnie się rozchodzi, że dyskutujemy nad zasadnością tego dokumentu. Do tej pory nie mogę się doprosić, by ktoś z adwokatów PKW wskazał mi gdzie w tym dokumencie jest wskazane na podstawie jakich twardych danych Komisja uznała, że doszło do naruszenia prawa przez użycie starego baneru? I nic dziwnego, bo takiego dowodu tam nie ma. Co więcej sama Komisja uznała, że ten stary baner mógł zostać użyty, a to są tylko domysły. Także nie pisz mi tu o kłamstwie i prawdzie. Prawdę, miejmy nadzieję, ustali sąd. Póki co zarzuty są dęte i jedyne co tłumaczy dlaczego czepiają się Konfederacji, to zlecenie polityczne.

Śr wrz 30, 2020 8:09 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Baner został rozliczony w innej kampanii wyborczej bo był do innych wyborów a został użyty w tych. Koniec tematu.

Śr wrz 30, 2020 9:09 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Dla mnie też proste. Nie udało się dopuścić do tego, żeby Konfederacja nie weszła do sejmu (najpierw przemilczanie, kłamanie w sprawie sondaży w TVP, potem fala hejtu i pomówień), to teraz widząc wzrost poparcia dla prawicowej formacji lewicowy PiS z futerkową ustawą na wierzchu próbuje wraz ze swoimi sojusznikami z PO i SLD w sposób "legalny" pozbawić Konfy środków finansowych./

Śr wrz 30, 2020 9:25 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nie ma to jak solidna teoria spiskowa. :D

Śr wrz 30, 2020 9:28 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
Nie ma to jak solidna teoria spiskowa. :D

A może piszę nieprawdę? Nie było kłamstw sondażowych w TVP? Kto jak kto, ale Ty jko betonowy zwolennik lewicowego PiS-u powinieneś pamiętać ten fakt - wyrok sądu. , bo jako jedyny szedłeś w zaparte i sam wymyślałeś najgłupsze spiskowe teorie, że TVP miała "wgląd" do "prawdziwych sondaży" i podała takie (choć sondaż był dla SE) :D to było dobre, nic tego nie przebije xD

Śr wrz 30, 2020 9:31 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Jakby pilnowali finansów to nie byłoby pozbawiania środków. Mniszku myśl logicznie. Przecież wiedza doskonale ze PiS będzie im patrzył na ręce. A PKW to nie tylko PiS ale sędziowie i członkowie wybierani przez sejm i prezydenta.
Podłożyli się. To i dostali po łapach. Ja są w stanie udowodnić swoją racje to mogą się odwołać.
Podobnie było z Nowoczesna. Tez Petru nie pilnował finansów. Pewnie powiesz ze spisek PO PiS i PSL bo SLD nie było wtedy w sejmie a dopiero dzięki Schetynie się tam znaleźli żeby zlikwidować konkurencje PO. Błagam użyj mózgu i niech myślenie partyjniackie cię nie ogranicza.

Śr wrz 30, 2020 9:33 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Niestety, tutaj nic nie pomoże. Wiara w to, że wszyscy chcą zniszczyć Konfederację nie pozwala polexitowi czy mniszkowi dostrzec faktu, że ta partia jest sama sobie winna tego, iż odrzucono ich sprawozdanie finansowe, a PKW nie mogła postąpić inaczej.

Śr wrz 30, 2020 9:40 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Niestety tak zwany betonowy elektorat tak ma. I nie tylko dotyczy to elektoratu Konfederacji. Podobne zaślepienie zauważałem u innych którzy uważali ze tylko ich partia jest zbawieniem dla Polski. To co oni prezentują to takie myślenie na uwięzi partii i ich wersji. Przyznanie ze partia się pomyliła nie wchodzi w grę. Obserwuje to w różnych miejscach poza siecią tez.

Śr wrz 30, 2020 9:49 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
Ja są w stanie udowodnić swoją racje to mogą się odwołać.

I się odwołają. Zapowiadali to zresztą (podrzucałem linki i wyjaśnienia polityków, ale wątpię czy Ty bądź Yarpen w ogóle ich słuchaliście). Dla Was wyrok już zapadł - PKW ma rację, Konfederacja sama sobie winna...

To poczekamy na wyrok Sądu Najwyższego. Konfederacja nie szła do polityki, żeby pobierać subwencję i działali do tej pory bez państwowych pieniędzy (pewnie za ruble Putina). Tak czy inaczej sympatycy na głowie staną, żeby partia miała finansową płynność i dalej walczył z układem z Magdalenki i Okrągłego Stołu.

Milion trzysta tysięcy wyborców Krzysztofa Bosaka, ponad 1000 klubów Konfederacji powstałych w czasie wakacji i rosnące poparcie to dobry prognostyk.

Śr wrz 30, 2020 9:51 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Mniszki czytaj ze zrozumieniem
Napisałem jak są w stanie udowodnić swoje racje to niech się odwołują. To co napisało PKW to jeszcze nie wyrok.
Konfederacja ładnie mówią w mediach. Ale głupoty. Wielokrotnie słuchałem ich o COVID-19 i starczy. Pojęcia nie maja. Kilku polityków Konfederacji znam osobiście i nie żartuj sobie ze do polityki poszli dla idei bo nie poszli dla idei.
Czasami im się zdarzy coś mądrego powiedzieć. Ale to czasami.
Przeczytałem orzeczenie PKW i mnie to przekonuje.
A u ciebie widzę wciąż myślenie partyjniackie. W tej chwili myślenie typu twierdza. Wszystko co Konfederacja powie to sama prawda a wszystko co powie ktoś inny to same kłamstwa. Normalnie jak widzowie TVN przekonani ze sama prawda w TVN a poza TVN to same kłamstwa.

Co do Ziemkiewicza czy Warzechy to zdziwiony byłem ich współpraca z TVP. Zawsze ich wysoko ceniłem. Wprawdzie nie oglądałem W Tyle Wizji bo nie mam od dłuższego czasu telewizora wiec nie będę się wypowiadał. Oglądam jego kanał na yt. Czytuje jego różne wypowiedzi. W wielu punktach się z nim zgadzam. Tak samo z Warzecha. Człowiek za bardzo niezależny żeby pracować w TVP. Rak samo nie wypowiem się co do wiadomości na TVP czy teleexpresu. W każdym razie nie oglądanie telewizji pomaga w niezależnym myśleniu i wyciąganiu samodzielnie wniosków.

Co do walki z Magdalenka czy Okrągłym Stołem to wciąż pamietam sprawę powiązań z Putinem i dziwnych wypowiedzi czy spotkań z rosyjskimi agentami m. in. Brauna. Sorki ale oni nie poszli żeby walczyć o cokolwiek. Wciąż przypominają mi Giertycha z czasów jak z ręki jadł O. Rydzykowi. Aż ich PiS pożarł i wyszło szydło z worka. Tak samo myśle o Konfederacji. Korwin zrobił sobie dajny sposób na życie i zarabia fajne pieniądze nie będąc za nic odpowiedzialny. Moim zdaniem te sama droga idą jego wychowankowie. Ale ideowości w tym nie widzę żadnej.

Śr wrz 30, 2020 10:20 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
Kilku polityków Konfederacji znam osobiście i nie żartuj sobie ze do polityki poszli dla idei bo nie poszli dla idei.

Proponuję więc nagrać ich rozmowy z Tobą w cztery oczy jak mówią, że poszli do polityki dla kasy. Będzie jakaś nowa "sensacja" ;)

Cytuj:
A u ciebie widzę wciąż myślenie partyjniackie. W tej chwili myślenie typu twierdza. Wszystko co Konfederacja powie to sama prawda a wszystko co powie ktoś inny to same kłamstwa. Normalnie jak widzowie TVN przekonani ze sama prawda w TVN a poza TVN to same kłamstwa.

A tutaj akurat piszesz nieprawdę (pozostaje mieć nadzieję, że nieświadomie). Przypomnij sobie (albo z łaski swojej poszukaj na forum) kto krytykował Korwina za jego pomysły całkowitej prywatyzacji służby zdrowia... Chyba...ja. Kto sam dał link (o zgrozo) do materiału TVP Info, w którym Braun występował u boku tych dziwnych osób od LGBT i Tanajno (protesty przedsiębiorców). Też ja. To jest według Ciebie partyjniackie myślenie?

Nie ma partii idealnych, ale po 5 latach i zawodach na rządach PiS-u mam prawo jako w końcu wyborca do 2019 roku PiS-u krytykować ich poczynania i durne, głupie i nieprzemyślane, pisane na kolanie ustawy jak ta z piątką Kaczyńskiego, która rozwali nam rolnictwo. Mam prawo przypominać o zamiecionej pod dywan kwestii aborcji eugenicznej (gdzie nie było dyscypliny partyjnej przy głosowaniu jak w przypadku norek...)

Głosowałem w II turze na Dudę tak jak w 2015 roku tak 2020, tak jak do senatu na przedstawiciela PiS-u z okręgu lubelskiego. Dlatego Twoje insynuacje, że jestem jak ktoś kto namiętnie ogląda TVN i wierzy im we wszytko są bezpodstawne.

Problem Wasz jest taki, że dla Was każdy bez wyjątku kto krytykuje PiS to na pewno zwolennik totalnej opozycji. A tak swoją drogą: Co z tą koalicją z PO, którą tak przewidywałeś? (jak i rozpad Konfederacji). Może umknęło to Twojej uwadze, ale jak teraz mieliśmy awanturę między {PiS a Solidarną Polsą, to opozycja uważała, że trzeba myśleć o nowych wyborach, o jakichś koalicjach. I tak PO nawet chciało rozmawiać z Konfederacją, ale politycy ideowej prawicy od razu te propozycje odrzucili.

Cytuj:
Co do walki z Magdalenka czy Okrągłym Stołem to wciąż pamietam sprawę powiązań z Putinem i dziwnych wypowiedzi czy spotkań z rosyjskimi agentami m. in. Brauna.

Gdzie zarzuty? Gdzie ABW? Przecież Braun sam dzwonił do oficera dyżurnego ABW, żeby sprawdził Konfę, bo Morawiecki wysnuwa jakieś insynuacje wobec ich. I co? Cisza? Czemu nie zamkną polityków Konfederacji za szpiegostwo czy coś tam? Może brak jakichkolwiek dowodów?

Cytuj:
Wciąż przypominają mi Giertycha z czasów jak z ręki jadł O. Rydzykowi.

O. Rydzykowi to z ręki jedzą politycy Solidarnej Polski i części PiS-u i to oni brylują w toruńskich mediach. Nie zmienisz faktów, że przy Okrągłym Stole i w Magdalence nie było nikogo ze środowisk narodowych ani wolnościowych.

Cytuj:
Korwin zrobił sobie dajny sposób na życie i zarabia fajne pieniądze nie będąc za nic odpowiedzialny

Żartujesz? JKM był 25 lat poza polskim parlamentem. I patrz, z głodu nie umarł bez tych fajnych pieniędzy. Poza tym taka mała dygresja. Odpowiedz jakie partie głosowały za podwyżką pensji dla posłów, a kto był przeciw? Akurat Korwin ma kasy jak lodu i w polityce na pewno nie jest dla pieniędzy.

Cytuj:
Moim zdaniem te sama droga idą jego wychowankowie. Ale ideowości w tym nie widzę żadnej.

Twoim zdaniem być może, bo jesteś bardzo, ale to bardzo uprzedzony do Konfederacji jak żadnej innej partii i podrzucasz od samego początku tutaj linki mające na celu zdyskredytować tę formację ("Odlot Korwina") i inne odloty. Raz tylko napisałeś, że się z nimi zgadzasz (chodziło o Michała Sz. ps Margot) i stanowisko partii.

Otóż taki Krzysztof Bosak jak najbardziej jest człowiekiem ideowym. Mógł dawno już być w polskim parlamencie, mógł po rozpadzie LPR iść do PiS-u, iść do PO, gdziekolwiek, ale zdecydował się działać 12 lat poza parlamentem oddolnie bez fajnej kasy, znajomości i dobrych posadek. Dla mnie jest wiarygodnym, młodnym, ambitnym i ideowym pracwicowcem, narodowcem czego nie mogę niestety powiedzieć o politykach PiS-u (może poza tymi, którzy chcieli się wyłamać spod szponów naczelnika).

Śr wrz 30, 2020 10:53 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
mniszek_pospolity napisał(a):
Proponuję więc nagrać ich rozmowy z Tobą w cztery oczy jak mówią, że poszli do polityki dla kasy. Będzie jakaś nowa "sensacja"
A co jestem kelner?
Oprócz tego gdzie ja napisałem, że dla kasy? Ja napisałem, że nie dla idei.
A tutaj akurat piszesz nieprawdę (pozostaje mieć nadzieję, że nieświadomie). Przypomnij sobie (albo z łaski swojej poszukaj na forum) kto krytykował Korwina za jego pomysły całkowitej prywatyzacji służby zdrowia... Chyba...ja. Kto sam dał link (o zgrozo) do materiału TVP Info, w którym Braun występował u boku tych dziwnych osób od LGBT i Tanajno (protesty przedsiębiorców). Też ja. To jest według Ciebie partyjniackie myślenie?
OK może w twoim przypadku przesadzam. Może bardziej pasowałoby do innych zwolenników Konfederacji
Nie ma partii idealnych, ale po 5 latach i zawodach na rządach PiS-u mam prawo jako w końcu wyborca do 2019 roku PiS-u krytykować ich poczynania i durne, głupie i nieprzemyślane, pisane na kolanie ustawy jak ta z piątką Kaczyńskiego, która rozwali nam rolnictwo. Mam prawo przypominać o zamiecionej pod dywan kwestii aborcji eugenicznej (gdzie nie było dyscypliny partyjnej przy głosowaniu jak w przypadku norek...)
Ależ krytykuj. Nie moja to bajka. PiS dla mnie to jedna z gorszych partii. Gorsi to chyba tylko ci z KO
Problem Wasz jest taki, że dla Was każdy bez wyjątku kto krytykuje PiS to na pewno zwolennik totalnej opozycji.
Po pierwsze dla czego zwracasz się do mnie w liczbie mnogiej. Po drugie musiałbym sam siebie zaliczyć do totalsów bo niejednokrotnie krytykowałem PiS. Przy każdym podnoszeniu podatków, przy dziwnych ustawach jak np. 5 dla zwierząt.

Cz paź 01, 2020 12:23 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
A co jestem kelner?
Oprócz tego gdzie ja napisałem, że dla kasy? Ja napisałem, że nie dla idei.

To było w formie żartu... Domyślam się, że nie pracujesz w restauracji "Sowa i przyjaciele" ;)

Cytuj:
Ależ krytykuj. Nie moja to bajka. PiS dla mnie to jedna z gorszych partii. Gorsi to chyba tylko ci z KO

Też tak uważam. Nie było chyba gorszego rządu jak PO-PSL, ale nawet wtedy mimo wszystko nie chciano tak rozwalić rolnictwa. Znam trochę ludzi pracujących na wsiach, gospodarstwach, oni są zdruzgotani i nadal nie mogą uwierzyć w to co się dzieje. Mówią wprost, że prędzej śmierci by się spodziewali niż takiego noża w plecy i to od partii, którą 80% mieszkańców wsi poparło...

Chciałbym naprawdę za coś chwalić ten rząd, ale jak widzę 35 ustaw podnoszących podatki, 5 Kaczyńskiego i próbę wprowadzenia tego "bezkarność+", to ręce opadają. Poza tym nawet ja nie spodziewałem się, że Kaczyński na starość aż tak mocno będzie skręcał w lewo... Zandberg, Czarzasty, Budka, Kaczyński... doborowe towarzystwo...

Cytuj:
Po pierwsze dla czego zwracasz się do mnie w liczbie mnogiej

Tak mi się po prostu napisało (niespecjalnie),

Co do rekonstrukcji rządu, to tak:

1) jazda na całego na profesora, wykładowcę KUL-u Przemysława Czarnka. Pamiętam jak w 2015 roku jako Wojewoda Lubelski brał udział w Marszu z okazji Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Lublinie. Uważam, że ma rację, wykształcony, dobry akurat na to stanowisko.

Nawet Korwin i Winnicki jakieś nadzieję w nim pokładają i nie mają nic przeciw - w przeciwieństwie do sojuszników PiS-u w sprawie futerkowej. Czarzasty o profesorze Czarnku: "homofobiczny świr" , PO krytykuje, Nowoczesna i wszystkie te lewackie partie jadą po nim, media też TVN rzecz jasna. Jedni uważają, że to drugi Giertych z zamierzchłych lat, a drudzy, że to specjalnie zrobiono, żeby zamknąć drogę do bardziej radykalnego języka Solidarnej Polsce. Ja kredyt zaufania daję i liczę, że sobie poradzi w tej niełatwej misji...

I po co panie Kaczyński wygłupiał pan się z tymi zwierzętami? Wystarczyło, że minister edukacji nie taki jak lewactwo chce i już hejt, i nikt panu nie będzie pamiętał tego i owego, ale zniszczenie rolnictwa, a KO i SLD i tak pana nie kochają... Czy Kaczyński myślał,. że coś zyska? Może wydawało mu się, że jak wprowadzi lewacką ideologicznie ustawę, to te tęczowe i zielone i czerwone środowiska będą mu przychylne?

A minister rolnictwa zamiast Ardanowskiego to splunięcie w twarz rolnikom, hodowcom, szkoda nawet pisać. To ten jegomość chciał tej ustawy. Niejaki pan Puda - najgorszy wybór, gorzej się nie dało...

Robert Winnicki:

https://www.youtube.com/watch?v=2Vxss2HM-74

Cz paź 01, 2020 3:14 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2392 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 160  Następna strona