Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt wrz 20, 2019 10:23 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 33  Następna strona
 Polityka. 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Inczuczuna napisał(a):
To że ten pomysł ujrzał światło dzienne chyba oznacza że PO chce wysondować reakcje na taki plan. Moim zdaniem to samobójstwo bo my Polacy raczej nie lubimy rewolucji. Chyba lepiej by zrobili wracając do korzeni, do tego czym była platforma na początku, choćby do tej deklaracji założycielskiej z przed lat.

To nie są projekty ideowe, a tylko poszukiwanie punktów zaczepiania partii, która pragnie powrócić do władzy. Będa się żywić tym co zarezonuje w ludzie. Jeśli by zaskoczyło, że Lucyfer ma być czczony to będa czcić Lucyfera. Jeśli by wyszło że karydnał Wyszyński ma być czczony to będą czcić kard Wyszyńskiego. To są ludzie kompletnie wyprani z idei, programu, czy dalekosiężnego myślenia. Dla wyborców moga zarówno chodzić do kościoła czy do burdelu.

Wt cze 04, 2019 4:40 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
A w poniedziałek mija czas na zrzeczenie się mandatu europosła. Ktoś słyszał żeby Biedron zrzekał się mandatu? A obiecywał to swoim wyborcom. Wszak interesuje go polityka krajowa a nie europejskie salony.
Ja stawiam na to ze nie zrzeknie się. Przecież za dużo niewiadomych i nie dostanie się do Sejmu a z czegoś musi żyć biedaczek.

Pt cze 07, 2019 9:11 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
A w poniedziałek mija czas na zrzeczenie się mandatu europosła. Ktoś słyszał żeby Biedron zrzekał się mandatu? A obiecywał to swoim wyborcom. Wszak interesuje go polityka krajowa a nie europejskie salony.
Ja stawiam na to ze nie zrzeknie się. Przecież za dużo niewiadomych i nie dostanie się do Sejmu a z czegoś musi żyć biedaczek.

Zobaczymy, ale dla pełnego narcystycznych fantazji homoseksualisty, przebywanie wśród lewaków i podobnych mu zboczeńców w Brukseli, na drogich kolacjach, podróżach z ekskluzywnymi hotelami, za gigantyczne pensje, to musi być niezwykle kuszącą propozycją, którą jestem przekonany - Biedroń by wział bez wahania, ale jego mocodawcy i sponsorzy, sądzę, że Niemcy, chcą by jątrzył w Polsce.

Pt cze 07, 2019 10:46 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Wespecjan napisał(a):
Jockey napisał(a):

Zobaczymy, ale dla pełnego narcystycznych fantazji homoseksualisty, przebywanie wśród lewaków i podobnych mu zboczeńców w Brukseli, na drogich kolacjach, podróżach z ekskluzywnymi hotelami, za gigantyczne pensje, to musi być niezwykle kuszącą propozycją, którą jestem przekonany - Biedroń by wział bez wahania, ale jego mocodawcy i sponsorzy, sądzę, że Niemcy, chcą by jątrzył w Polsce.

Wygrało narcystyczne ego Biedronia, bierze mandat w PE "do czasu zostania posłem w Polsce", czyli może nigdy.

Oligarchia i służby specjalne powinny uważać na wysługiwanie się homoseksualistami, bo ci są zdrajcami z natury. Nie maja zasad, ich główną motywacją jest samoprzyjemność bez poczucia "do obowiązku ze stratą własną".

So cze 08, 2019 5:26 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Trochę mnie nie było :wink: Karetka, szpital, operacja i wyjście... szczęśliwe, ale bez off-topu.

Chciałem tylko kilka słów o wynikach wyborów napisać i coś tam dodać...

Głosowałem w szpitalu, na oddziale chirurgii leżałem od 15 maja. Operację miałem 27 maja, więc 26 jeszcze byłem na chodzie. Bo po poważnej operacji trwającej kilka godzin nie mogłem się podnieść, więc byłoby za późno 8)

Zagłosowałem tak jak pisałem i "obiecywałem" ;d Jeszcze oglądając na sali wyniki powyborcze o 23.00 na tvp info byłem zadowolony, że Konfederacja przekroczyła 6%... a tu na drugi dzień z rana okazuje się, że mają jednak 4.55% Z samego rana sobie ciśnienie podniosłem i tak przerażony i zestresowany. No trudno... Nie ma co gdybać, ale gdzieś w podświadomości "dzwoniło" mi, że ani Kukiz ani Konfederacja podzielone nie wejdą. Razem byłoby z 8%, a wyszedł klops. Wyprzedziliby też Biedronia.

Wnioski?

Obecnie w Polsce nie ma żadnego trendu i zapotrzebowania na jakąś trzecią siłę... Biedroń też poległ. Media go promowały i lansowały dając w sondażach 10,12 czy 15% a wyszło wiadomo jak...

Mamy PiS, który ma mieć monopol na całą konserwatywną stronę i prawicowy i niepodległościowy elektorat i anty-PiS pod przywództwem PO. Nowoczesnej już nie ma. Kukiz może pójdzie z PSL, Konfederacja z nimi nie chce. W sumie co to za antysystemowiec, który chce iść ramię w ramię z ugrupowaniem rządzącym Polską i z SLD i z PO przez szereg lat...

SLD dużo wygrało na tej koalicji.

W sumie cieszę się, że PiS wygrało zamiast zjednoczonej opozycji i postkomunistów i liberałów.

No i frekwencja.... prawie 2x większa niż w 2014 roku... To też przesądziło o słabszym wyniku Konfederatów. Wielu się wahało i do ostatniej chwili nie wiedziało czy iść głosować na faworyta czy zaryzykować i czasem nie "zmarnować głosu"... Ostatecznie strach przed wygraną KE zwyciężył. Elektorat się zmobilizował. Na pewno nie pomógł też materiał wyemitowany przez TVP 1 w Wiadomościach o 19.30 24 maja przed ciszą wyborczą sugerujący wręcz prorosyjkość Konfederacji. Atak na sam koniec... Z pewnością pani Kaja Godek czy pan Marek Jakubiak są tajnymi agentami Putina.

Tak jak kiedyś wspominałem: dla tęczowej opozycji i postkomunistów Konfederacja to faszyści i naziści a dla PiS-u pupilki Rosji Putina.

Marek Jurek w Kukiz15 to też porażka, fatalny wynik. Podobnie Lewica Razem.

Nie jest źle. Na pewno jest mi bliżej do PiS-u niż PO i jakoś nie zgadzam się z okrzykiem "PiS, PO jedno zło", bo różnice są diametralne (afery, gospodarka, bezrobocie, itd.). A z drugiej strony szkoda, że nie ma alternatywy, że niejako "skazani" jesteśmy na PiS, bo jak nie oni, to rządzić Polską będą antyklerykałowie, zwolennicy LGBT, wrogowie Kościoła, liberałowie itd.

Wt cze 11, 2019 4:16 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
"My nie jesteśmy jedną partią, tylko kilkoma partiami, środowiskami i grupami. Chodzi o to, żeby znaleźć to co wspólne i stanąć koło tego i mówić wspólnym głosem o wspólnych zasadach programowych. I tak będziemy robić (...)- Natomiast będziemy się różnić, ale na te wszystkie rzeczy i pokazywanie oraz podkreślanie swojego programu przyjdzie czas później, po wyborach, a nie teraz. Dzisiaj najważniejsza jest kampania wyborcza i jeden polityczny głos”- Grzegorz Schetyna.
Nie wiem jak to skomentować? Ze uważają Suwerena za debili? Którzy maja oddać głos na nich tylko dlatego ze nie są PiS. Niczego nie nauczyli się przez ostatnie 4 lata. Straszenie PiS juz nie działa. Teraz trzeba pokazać program.

https://youtu.be/zMlykQn7zfM

N lip 14, 2019 2:24 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Francja - jedyny chyba kraj, który jako święto państwowe obrał rocznicę ludobójstwa.
Obrazek

EKSTERMINACJA WANDEI
Kilkanaście lat przed wydarzeniami w Wandei, Diderot twierdził, że wszystkie wojny są spowodowane przez religię. Także dziś teza ta jest z lubością powtarzana przez wszelkiej maści „reformatorów” mimo, że historia coraz wyraźniej pokazuje, iż największe zbrodnie związane są z walką o „laickość” państwa.
Wszyscy znamy ludobójstwo radzieckie i nazistowskie. Wielu z nas słyszało o ludobójstwie socjalizmów azjatyckich (Chiny, Kambodża, Korea). Lecz wszystko zaczęło się od „wielkiej” Rewolucji Francuskiej. Jak każda zbrodnia, uzasadniała swe działania górnolotnymi hasłami (liberte, egalite, fraternite ). Jednak z jakichś powodów traktujemy ją zupełnie inaczej niż inne przejawy
ludobójstwa w historii; Holocaust, Archipelag Gułag w ZSRR, Pola śmierci Pol–Pota są jednoznacznie potępione, zaś rocznica zdobycia Bastylii obchodzona jest do dziś jako święto narodowe Francji!
A przecież to tam narodziło się nowożytne ludobójstwo: po stłumieniu powstania w Wandei, Konwent w Paryżu wydał dekret nakazujący eksterminację całej prowincji. Żądano „efektywnej, szybkiej i niedrogiej eksterminacji”.
Początkowo usiłowano sprawę załatwić przy pomocy komór gazowych, jednak eksperymenty przeprowadzone na owcach wykazały zbyt małą skuteczność tego sposobu (brak było odpowiedniej technologii). Następnym pomysłem było rozmieszczanie min – była to jednak broń obosieczna. Rozpoczęto więc akcje zatruwania studni, mąki i alkoholi arszenikiem.
Wszystko to jednak Konwent uznał za metody zbyt powolne. Do bezbronnej Wandei (powstanie już wygasło) zostały wysłane rewolucyjne „kolumny piekielne” pod dowództwem generała Turreau . 20 oddziałów poruszało się koncentrycznie od granic ku środkowi prowincji, realizując rozkaz Konwentu "Eksterminować bandytów co do jednego" . Dopuszczano się niewiarygodnych okrucieństw – przebijano bagnetem, rozbijano głowy, topiono w barkach na Loarze, ciężarne kobiety umieszczano pod prasą do winogron lub rozcinano im brzuchy szablami, niemowlęta krojono na pół, a ich głowy obnoszono na ostrzach (głowy dorosłych wieszano na bramach). Ze skór ludzkich robiono spodnie i buty, a także (z delikatniejszej skóry kobiet) rękawiczki.
Oto parę świadectw z epoki, dających pewne pojęcie o tym, co działo się w Wandei:

"Wandea już nie istnieje! Dzięki naszej wolnej szabli umarła wraz ze swoimi kobietami i dziećmi. Skończyłem grzebać całe miasto w lasach i bagnach Savenay. Wykorzystując dane mi uprawnienia, dzieci rozdeptałem końmi i wymordowałem kobiety, aby nie mogły rodzić więcej bandytów. Nie żal mi ani jednego więźnia. Trupy zaścielają drogi, miejscami jest ich tyle, że tworzą piramidy".(gen. Westermann)

"Cały czas poluję. Każdego dnia moi myśliwi przynoszą mi co najmniej 20 głów bandytów, by sprawić mi przyjemność. [...] ilość zwierzyny jednak się zmniejsza".
"Zabijamy ich po dwa tysiące dziennie". "Wolę podrzynać gardła, by oszczędzać naboje".
"Paliłem i ścinałem głowy jak zwykle". "Było ich zbyt mało, by urządzić prawdziwą rzeź".

(gen. Hoche, po wymordowaniu 700 osób w La Gaubretiere)

"6 VI w Clisson […] w prowizorycznym piecu wytopiono tłuszcz z ciał 150 kobiet, a dziesięć uzyskanych baryłek wysłano do Nantes" .
"Dzień męczący, ale owocny"
(gen. Cordelier po masakrze starców, kobiet i dzieci w kościele w Lucs–sur–Boulogne)

"Cóż za rewolucyjny potok z tej Loary!"
(gen.Carrier po utopieniu 5000 osób w rzece)

"Rozstrzeliwujemy wszystkich, którzy wpadną nam w ręce, jeńców, rannych, chorych w szpitalach". (Rouyer)

"Spaliłem wszystkie domy i poderżnąłem gardła wszystkim mieszkańcom, których tam znalazłem". (Duquesnoy)

"Kazałem przebić bagnetem około 600 osób obojga płci". (Cordelier)

„Mój przyjacielu, z przyjemnością donoszę, że ci bandyci są już zlikwidowani. Od ośmiu dni przyprowadzają ich tutaj w ilościach nie do policzenia. Przybywa ich w każdej chwili. Ponieważ ich rozstrzeliwanie zabiera za dużo czasu i zużywa przy tym proch i kule, przyjęto pomysł, aby powsadzać pewną ich liczbę do starych statków, wypłynąć z nimi na środek rzeki, pół mili od miasta i tam zatopić te statki. Takiej operacji dokonuje się codziennie.”
(List prywatny)

„Gdziekolwiek się udajemy, niesiemy pożar i śmierć. Wiek, płeć, nic się nie liczy. Wczoraj jeden z naszych oddziałów spalił całą wioskę. Pewien woluntariusz własną ręką zabił trzy kobiety. Co za wojna. Gwałt i barbarzyństwo posunięte do ostateczności. Widziano żołnierzy niosących dzieci na bagnetach albo pikach, przebitych przy matczynej piersi razem z matką”.
(List prywatny)

"Generał Amey kazał dobrze rozpalić w piecach i wrzucać tam kobiety i dzieci. Gdy ktoś ośmielił się zwrócić mu uwagę, odpowiedział: »W ten sposób Republika chce upiec swój chleb«. Na początku na taką śmierć skazywano żony buntowników, więc nie mówiliśmy nic, ale któregoś dnia krzyki tych nieszczęsnych kobiet tak rozbawiły żołnierzy i generała Turreau, że kiedy zabrakło rojalistek, a oni chcieli bawić się dalej – porwali żony miejscowych zwolenników rewolucji".
(Zeznania republikańskich komisarzy przed Konwentem )

Warto dodać, że Wandea miała być jedynie początkiem; Wiktor Volkoff odnalazł niedawno dokumenty świadczące o tym, iż podobną akcję planowano w Bretanii.
Jan Paweł II beatyfikował 99 wandejskich męczenników. W kazaniu kanonizacyjnym powiedział m.in.:
"Trwali mocno przy Kościele katolickim i rzymskim. (…) spoczęło na nich podejrzenie niewierności Ojczyźnie, oskarżono ich o sprzyjanie siłom 'kontrrewolucyjnym'. Dzieje się tak w przypadku prawie wszystkich prześladowań, tych wczorajszych i tych dzisiejszych [...]. Nie ma […] wątpliwości co do motywu ich skazania: nienawiści wobec tej Wiary, którą ich sędziowie pogardliwie określali jako "fanatyzm".

N lip 14, 2019 2:49 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
To teraz wiem dlaczego zanim odnowilem tam oltarz w kaplicy czulem sie jakbym pracowal w miejscu kazni i tortur, a stol obity blacha wyciagniety z podziemia kaplicy powodowal gesia skorke za kazdym razem gdy na nim robilem brakujace fragmenty oltarza.

N lip 14, 2019 4:57 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Schetyna idzie z Nowoczesną, Inicjatywą Polską Nowackiej i samorządowcami. PSL, SLD i Wiosna Biedronia osobno. Wszystko jasne. Bardzo dobrze. Podzielona opozycja to mniejsze ryzyko... Głosy się podzielą i nie będziemy mieć koalicji postkomunistów ze skrajnymi liberałami i środowiskami LGBT.

Jednak na prawo od PiS-u sytuacja jest jeszcze bardziej zagmatwana. Tam na scenę wkroczył Mariusz Max Kolonko, który gada z Kukizem, Kukiz gada z PSL, a jest jeszcze Konfederacja...i są Marek Jakubiak i Piotr Marzec Liroy,który ma startować sam, bo bodajże z tej Federacji nic nie zostało...

I oto mamy Konwent św. Katarzyny bis... Nigdy już chyba nie zrozumiem dlaczego kukizowcy, wolnościowcy, narodowcy, korwinowcy, sympatycy Jakubiaka, Brauna, Godek, prawicy RP, Marka Jurka itd. nie chcą, nie mogą i nie potrafią pójść razem, żeby być trzecią siłą polityczną w Polsce i realną alternatywą dla PO-PiS-u.

Na podzielone partyjki prawicowe z poparciem na poziomie 2-3% szkoda oddawać głos. Rozsypią się po raz kolejny i będziemy mieć w Polsce duopol. Życie ideami, które okazują się mrzonkami w Polsce straciło rację bytu - póki co, czekam dalej. Może w końcu ktoś zaproponuje coś konkretnego dla konserwatywnego wyborcy poza PiS-em.

Cz lip 18, 2019 10:53 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
mniszek_pospolity napisał(a):
Schetyna idzie z Nowoczesną, Inicjatywą Polską Nowackiej i samorządowcami. PSL, SLD i Wiosna Biedronia osobno. Wszystko jasne. Bardzo dobrze. Podzielona opozycja to mniejsze ryzyko... Głosy się podzielą i nie będziemy mieć koalicji postkomunistów ze skrajnymi liberałami i środowiskami LGBT.

Jednak na prawo od PiS-u sytuacja jest jeszcze bardziej zagmatwana. Tam na scenę wkroczył Mariusz Max Kolonko, który gada z Kukizem, Kukiz gada z PSL, a jest jeszcze Konfederacja...i są Marek Jakubiak i Piotr Marzec Liroy,który ma startować sam, bo bodajże z tej Federacji nic nie zostało...

I oto mamy Konwent św. Katarzyny bis... Nigdy już chyba nie zrozumiem dlaczego kukizowcy, wolnościowcy, narodowcy, korwinowcy, sympatycy Jakubiaka, Brauna, Godek, prawicy RP, Marka Jurka itd. nie chcą, nie mogą i nie potrafią pójść razem, żeby być trzecią siłą polityczną w Polsce i realną alternatywą dla PO-PiS-u.

Na podzielone partyjki prawicowe z poparciem na poziomie 2-3% szkoda oddawać głos. Rozsypią się po raz kolejny i będziemy mieć w Polsce duopol. Życie ideami, które okazują się mrzonkami w Polsce straciło rację bytu - póki co, czekam dalej. Może w końcu ktoś zaproponuje coś konkretnego dla konserwatywnego wyborcy poza PiS-em.

Nie chca bo mimo.ze na prawo to jednak sie bardzo roznią. Zatem cala ta Konfederacja to byl zlepek.ktoru sie bardzo roznil i tak nie wypalil wiec tez nie ma.sensu dalej tego utrzymywac.
Dla mnie xiekawa propozycja jest partia.Maxa Kolonki kiedys jak nadawalna youtubie madrze gadal. Aczkolwiek ktos kto.sie sprawdza do spiewania czy dziennikarstwa nie koniecznie nadaje sie do polityki

Cz lip 18, 2019 11:21 am
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Po części na pewno racja. Trudno mi uwierzyć, żeby Ruch Narodowy miał tak skrajnie liberalny gospodarczo program jak Wolność Korwina-Mikke. Jednak chyba mniej było tych różnic niż wspólnych celów i podobieństw.

Poza tym, to w KE była taka mieszanka: od SLD poprzez Nowoczesną po w miarę konserwatywne PSL. Tam nie wyszło.

Może być jakaś szersza koalicja, ale spójna programowo. Nie, że każdy sobie rzepkę skrobie. Dlatego czekam jaki ruch wykona Kukiz i Mariusz Max Kolonko. Ciekawe też w jakiej ostatecznie formule wystartuje Ruch Narodowy.

Cz lip 18, 2019 12:13 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Po części na pewno racja. Trudno mi uwierzyć, żeby Ruch Narodowy miał tak skrajnie liberalny gospodarczo program jak Wolność Korwina-Mikke. Jednak chyba mniej było tych różnic niż wspólnych celów i podobieństw.

Poza tym, to w KE była taka mieszanka: od SLD poprzez Nowoczesną po w miarę konserwatywne PSL. Tam nie wyszło.

Może być jakaś szersza koalicja, ale spójna programowo. Nie, że każdy sobie rzepkę skrobie. Dlatego czekam jaki ruch wykona Kukiz i Mariusz Max Kolonko. Ciekawe też w jakiej ostatecznie formule wystartuje Ruch Narodowy.

Kukiz srednio opowiadał sie za wartościami katolickimi, zatem jesli pojda w ta strone to niestety nie będą alternatywą dla katolika.

Cz lip 18, 2019 12:16 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Ale PiS też wcale nie jest "wzorcowo katolickie". Przypomnę choćby projekt za całkowitą ochroną życia, za tym, żeby nie zabijać dzieci chorych - aborcja eugeniczna leży nadal w zamrażarce. Pomijam już fakt, że PiS w swoich szeregach zrzesza rozwodników czy byłych działaczy PZPR. A co z konwencją stambulską? Ta partia do nazwania jej katolicką ma daleko jak z Gubałówki do Gdańska...

Kiedyś kibicowałem Markowi Jurkowi, ale on zawsze w ostateczności zostaje sam. Tak jak niedawno prof. Piotrowski i jego projekt, który upadł całkowicie. (Ruch Prawdziwa Europa).

Cz lip 18, 2019 12:21 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Ale PiS też wcale nie jest "wzorcowo katolickie". Przypomnę choćby projekt za całkowitą ochroną życia, za tym, żeby nie zabijać dzieci chorych - aborcja eugeniczna leży nadal w zamrażarce. Pomijam już fakt, że PiS w swoich szeregach zrzesza rozwodników czy byłych działaczy PZPR. A co z konwencją stambulską? Ta partia do nazwania jej katolicką ma daleko jak z Gubałówki do Gdańska...

Kiedyś kibicowałem Markowi Jurkowi, ale on zawsze w ostateczności zostaje sam. Tak jak niedawno prof. Piotrowski i jego projekt, który upadł całkowicie. (Ruch Prawdziwa Europa).

Tak to fakt aczkolwiek jak nie ma sie wyboru to PiS jest mnirjszym zlem, partia w 100 procentach kayolicka np Grzegorz Braun nie ma szans przebicia na polskiej scenie politycznej

Cz lip 18, 2019 12:46 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
I to jest trochę smutne... Grzegorza Brauna spotkałem osobiście w Rzeszowie w seminarium duchownym na jego premierze filmu o Lutrze. Znany jest ze swojego uwielbienia dla Mszy Trydenckich. Ma swoje twarde zasady i poglądy. Poprzez swój radykalizm jest przedstawiany i tym samym postrzegany jako jakiś dziwak i fanatyk. Do tego sprzymierzeniec Rosji Putina.

Mi bardziej z katolicyzmem kojarzy się chociażby Robert Winnicki czy Kaja Godek i środowiska pro-life. Niestety, ale w Polsce środowiska stricte odwołujące się do nauki Kościoła są marginalizowane. We wszystkim dziś trzeba być umiarkowanym, więc PiS zyskuje, bo dużo ludzi o poglądach centrowych za nimi "idzie".

Lewica już wiemy jak pójdzie: postkomuniści z PZPR + środowiska LGBT od Biedronia i bolszewizm gospodarczy Zandberga. Na pierwszy rzut oka silny blok lewicowy, ale na dobrą sprawę to koalicja, więc potrzeba 8%, żeby wejść.

Czekać nam pozostaje na decyzje tych oddolnych ugrupowań i środowisk. Może w końcu zrodzi się coś naprawdę godnego polecenia.

Cz lip 18, 2019 2:06 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 33  Następna strona