Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt lip 14, 2020 12:36 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1854 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 124  Następna strona
 Polityka. 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Moja prawie stuletnia tesciowa musi byc bardzo uzalezniona od marihuany bo przyjmuje ja juz blisko 10 lat 2 albo 3 razy dziennie.
Co do odlotow to przy wysokiej ilosci THC dziwne rzeczy sie czasem dzieja. Kiedys nam zaraportowala ze stopy kleja sie jej do podlogi i nie mogla wejsc na schody z tego powodu.
Dodatkowymi zjawiskami stalego przyjmowania marihuany byl rzeczywiscie lepszy apetyt ( wazne u tak starej osoby ) i zdrcydowany spadek cisnienia krwi 0 zeszla zypelnie z lekarstw na nadcisnienie.

Śr wrz 25, 2019 6:52 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
TVP ostatecznie przekonała mnie na kogo zagłosować. Po wczorajszym głównym wydaniu Wiadomości nie mam wątpliwości. 13 października pójdę i zagłosuję na partię Konfederacja Wolność i Niepodległość.

To już nie jest nawet telewizja publiczna a państwowa lub nawet rządowa. Bariery zostały przekroczone, czara goryczy się przelała.

TVP dopuściła się kłamstwa i celowo oraz świadomie wprowadza opinię publiczną w błąd co jest karygodne, nieuczciwe i zwyczajnie obrzydliwe. Urban i Michnik chyba oczy ze zdumienia przecierają, że Kurski potrafił ich przebić.

Konfederacja pozywa w trybie wyborczym TVP i składa skargę do KRRiT. Dziś o 19.00 przed siedzibą główną TVP ma być pikieta.

O tym więcej:

https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-parlamentarne-2019/aktualnosci/news-wiadomosci-tvp-pominely-konfederacje-w-sondazu-krzysztof-bos,nId,3226196

Najpierw przemilczanie, potem ośmieszanie, atakowanie, insynuowanie wyssanych z palca wymysłów a teraz to. Żaden człowiek sumienia, chrześcijanin nie może popierać kłamstwa jako grzechu. To jest godne potępienia.

https://www.youtube.com/watch?v=6XyJic28Cz0

I w ten sposób rozwiały się moje wątpliwości. Nie jestem na 100% przekonany do Konfederacji, ale lepszego wyboru jak dla mnie nie ma. Gdyby TVP choć trochę było obiektywna, to może i dałbym szansę PiS, ale w obecnej skandalicznej sytuacji nie mogę popierać partii, która za pomocą usłużnych im mediów okłamuje ludzi i przedstawia inną rzeczywistość.

Pt wrz 27, 2019 2:07 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
mniszek_pospolity napisał(a):
TVP ostatecznie przekonała mnie na kogo zagłosować. Po wczorajszym głównym wydaniu Wiadomości nie mam wątpliwości. 13 października pójdę i zagłosuję na partię Konfederacja Wolność i Niepodległość.

To już nie jest nawet telewizja publiczna a państwowa lub nawet rządowa. Bariery zostały przekroczone, czara goryczy się przelała.

TVP dopuściła się kłamstwa i celowo oraz świadomie wprowadza opinię publiczną w błąd co jest karygodne, nieuczciwe i zwyczajnie obrzydliwe. Urban i Michnik chyba oczy ze zdumienia przecierają, że Kurski potrafił ich przebić.

Konfederacja pozywa w trybie wyborczym TVP i składa skargę do KRRiT. Dziś o 19.00 przed siedzibą główną TVP ma być pikieta.

O tym więcej:

https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-parlamentarne-2019/aktualnosci/news-wiadomosci-tvp-pominely-konfederacje-w-sondazu-krzysztof-bos,nId,3226196

Najpierw przemilczanie, potem ośmieszanie, atakowanie, insynuowanie wyssanych z palca wymysłów a teraz to. Żaden człowiek sumienia, chrześcijanin nie może popierać kłamstwa jako grzechu. To jest godne potępienia.

https://www.youtube.com/watch?v=6XyJic28Cz0

I w ten sposób rozwiały się moje wątpliwości. Nie jestem na 100% przekonany do Konfederacji, ale lepszego wyboru jak dla mnie nie ma. Gdyby TVP choć trochę było obiektywna, to może i dałbym szansę PiS, ale w obecnej skandalicznej sytuacji nie mogę popierać partii, która za pomocą usłużnych im mediów okłamuje ludzi i przedstawia inną rzeczywistość.

Robia to samo co robi TVN czy inne lewe media.
Dla mnie Konfederacja byla by do przełkniecia bez Korwina. Ja pojde i zaglosuje na PiS.

Pt wrz 27, 2019 2:38 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
sachol napisał(a):
Dla mnie Konfederacja byla by do przełkniecia bez Korwina. Ja pojde i zaglosuje na PiS.

Czy nie uważasz, że to emocjonalny powód? Korwin to błazen, ale chyba lepiej żeby do sejmu dostała się rozsądna partia z jednym błaznem niż dalej ten sam beton.

Pt wrz 27, 2019 2:47 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
Robia to samo co robi TVN czy inne lewe media.

I to mam być usprawiedliwienie? Bez sensu, sorry. Wszyscy kradną, to kradnijmy i my. Poza tym do tej pory nie zauważyłem, żeby te "lewe" media przemilczały Konfederację w sondażach. Na Polsat News była nawet debata pomiędzy Senyszyn i Korwinem.

W poprzedniej kampanii TVN też został podany do sądu za celowe zamilczenie komitetu. To co się dzieje to jest po prostu kłamstwo i nic więcej. Telewizja publiczna ma psi obowiązek pokazywania i rzetelnego informowania wszystkich komitetów ogólnopolskich .

Tymczasem TVP potrafi zapraszać przedstawiciela bezpartyjnych samorządowców Marka Jakubiaka tylko po to, żeby pogadał niedorzeczności o jakiejś koalicji PO z Konfederacją.

Tutaj nie ma żadnego, ale to żadnego usprawiedliwienia dla tego typu bezczelnych akcji.

Konfederaci i tak baaaardzo długo znosili to przemilczanie i olewanie ich przez TVP. Co innego jednak przemilczanie a świadome kłamanie i oszukiwanie Polaków.

Pt wrz 27, 2019 2:50 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
A mnie jednak zastanawia jakie były dokładne wyniki tego sondażu. Jeżeli bowiem Superexpres zaokrąglił sobie wyniki do pełnych liczb, a TVP dotarła do oryginalnych danych, to może być tak, że Konfederacja w tym sondażu jednak nie przekroczyła progu wyborczego...

Pt wrz 27, 2019 3:09 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Kilka lat temu, kiedy jeszcze oglądałem telewizję, podawane były sondaże dotyczące poparcia i nie nikt nie udawał że jakieś komitety wyborcze nie istnieją. Nawet jeśli jakiś był poniżej progu to padały liczby. I to wszystko w czasach kiedy było tych partii i komitetów wyborczych więcej. Z konfederacją to zdaje się nie jest wypadek przy pracy tylko konsekwentne działanie.
Zastanawia mnie co takiego strasznego jest w tym ugrupowaniu?
W pozostałych partiach znajdziemy przecież polityków którzy śmiało mogą konkurować z Korwinem Mikke pod względem ... powiedzmy oryginalności. Cą nawet egzemplarze bijące go na głowę.

Pt wrz 27, 2019 3:34 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Siły narodowo-konserwatywne powinny się skoncentrować na wyborach za 4 lata, te teraz to i tak będzie betonowanie sceny politycznej prez PiS.

Pt wrz 27, 2019 3:38 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Siły narodowo-konserwatywne mają tak popaprany program i poglądy, że nie maja realnych szans na przebicie się do Sejmu z więcej niż kilkoma mandatami.

Pt wrz 27, 2019 3:41 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Kiedys Zjednoczenie Chrześcijańsko-Narodowe z Wiesławem Chrzanowskim.

Pt wrz 27, 2019 3:44 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
A mnie jednak zastanawia jakie były dokładne wyniki tego sondażu. Jeżeli bowiem Superexpres zaokrąglił sobie wyniki do pełnych liczb, a TVP dotarła do oryginalnych danych, to może być tak, że Konfederacja w tym sondażu jednak nie przekroczyła progu wyborczego..

Ale o czym ty piszesz? Wierzysz w taką "argumentację"? Sondaż był zrobiony dla Super Expressu - i to ich sondaż. TVP w Wiadomościach się na niego powoływało i podało wyniki czterech innych ugrupowań, po czym dopuściło się podłej manipulacji i po prostu kłamstwa, oszustwa mówiąc ustami pani prowadzącej, że "Pozostałe komitety nie przekroczyłyby progu wyborczego..."

A tak nie było. Ponadto poza kłamaniem jak za Urbana podają jako jedynie wiarygodne sondaże CBOS-u, czyli rządowego, który zawsze zawyża władzy - tak jak było za koalicji PO-PSL. Natomiast w dziesiątkach innych sondaży Konfederacja ma 5%, 6% a czasem i ponad 7%.

Do tej pory na antenie TVP nie pojawił się żaden sondaż dający Konfederacji więcej niż 4%. To manipulowanie opinią publiczną.

Powołują się tylko na te (już nieliczne) gdzie koalicja ideowej prawicy nie przekracza wyborczego progu. Na to nie ma żadnego usprawiedliwienia.

Cytuj:
Siły narodowo-konserwatywne mają tak popaprany program i poglądy, że nie maja realnych szans na przebicie się do Sejmu z więcej niż kilkoma mandatami.

A jakie znasz konkretnie postulaty? Który z "piątki Konfederacji" jest dla ciebie "popaprany"? Może ten o zakazie aborcji eugenicznej? Albo o powstrzymywaniu ideologii gender i LGBT? Przeważnie takie posty piszą osoby, które kompletnie nic nie wiedzą o programie partii. No, ale z drugiej strony skąd mogą wiedzieć, jak w TVPiS non stop się przemilcza tę formację, potem ośmiesza i wymyśla bzdury a na koniec kłamie na temat sondaży.

Cytuj:

...który niestety okazał się TW SB.Albo pan Stefan Niesiołowski czy Michał "Misio" Kamiński. Tamto ugrupowanie to już relikt, a obecni politycy którzy niegdyś w nim byli nie mają z konserwatyzmem, chrześcijaństwem i prawicą zbyt wiele wspólnego.

Pt wrz 27, 2019 4:46 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
A mnie jednak zastanawia jakie były dokładne wyniki tego sondażu. Jeżeli bowiem Superexpres zaokrąglił sobie wyniki do pełnych liczb, a TVP dotarła do oryginalnych danych, to może być tak, że Konfederacja w tym sondażu jednak nie przekroczyła progu wyborczego..

Ale o czym ty piszesz? Wierzysz w taką "argumentację"? Sondaż był zrobiony dla Super Expressu - i to ich sondaż. TVP w Wiadomościach się na niego powoływało i podało wyniki czterech innych ugrupowań, po czym dopuściło się podłej manipulacji i po prostu[b] kłamstwa, oszustwa mówiąc ustami pani prowadzącej, że "Pozostałe komitety nie przekroczyłyby progu wyborczego..."

Rozważam możliwe wersje wydarzeń. Przedstawiona przeze mnie jest prawdopodobna.

Cytuj:
Natomiast w dziesiątkach innych sondaży Konfederacja ma 5%, 6% a czasem i ponad 7%.

Zestawienie sondaży z obecnych wyborów - 70 sondaży ogółem, 39 z uwzględnieniem Konfederacji, 13 w których Konfederacja ma wynik równy lub wyższy 5%.
Czy tylko mi zapala się lampeczka, że ktoś tutaj jest oderwany od rzeczywistości?

Pt wrz 27, 2019 5:03 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
No to jak dla mnie jest kompletnie naiwne, żeby nie napisać głupie myślenie i rozważanie. Po prostu bronienie kłamstwa w ten sposób jest jakąś drwiną.

Tak, i ile z tych 13 w którym Konfederacja ma wynik równy 5% lub wyższy pokazała TVPiS? Odpowiem: żadnego. Teraz jeszcze kłamią i celowo wprowadzają ludzi w błąd. Jak ktoś zechce to i każdą nieuczciwość wybroni. Dla mnie sprawa jest oczywista (i nie tylko dla mnie).

Nawet nie spodziewałem się, że ktoś w ogóle ośmieli się bronienia TVP po fałszu jakiego się dopuszcza, a jednak. Są ludzie "ślepo zapatrzeni" w PiS i nawet jakby im czarno na białym przedstawić tę partię w niekorzystnym świetle, to i tak będą iść w zaparte.

Może Kurski będzie miał na tyle przyzwoitości, że chociaż dziś to sprostują. W głównym wydaniu rzecz jasna. Ludzie są już tak oburzeni, że szkoda gadać.

Też pamiętam poprzednie sondaże, gdzie tych partii było i kilkanaście, ale żadnej nie pomijano i to w dodatku celowo. Ile jeszcze można znosić takiej stronniczości?

Opłacana z podatków TVP ma psi obowiązek pokazywać sondaże dla wszystkich bez wyjątku komitetów wyborczych, a nie że sobie kłamie w najlepsze. To jest już widoczne nawet dla wyborców PiS-u, że ta partia za pomocą TVP zrobiła sobie z Konfederacji śmiertelnego wroga.

Non stop pokazują SLD, "tęczowych" w Wiosny - byle tylko zaszkodzić PO.

Pt wrz 27, 2019 5:16 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
No to jak dla mnie jest kompletnie naiwne, żeby nie napisać głupie myślenie i rozważanie. Po prostu bronienie kłamstwa w ten sposób jest jakąś drwiną.

Wiesz, ja rozważam różne możliwości, bo dziennikarze mają różne źródła informacji. :)
Z uznaniem, że TVP nakłamało i złamało obowiązujące ją zasady, poczekam na wyrok sądu.

Cytuj:
Tak, i ile z tych 13 w którym Konfederacja ma wynik równy 5% lub wyższy pokazała TVPiS?

Nie znam takiej telewizji, ani jej nie mam w dostępnych kanałach na dekoderze teściów (już pomijam, że nie oglądam TV). Poa tym, dla mnie to bez znaczenia, bo widać, że Konfederacja zaklina rzeczywistość, która jest nieco inna, niż to prezentują. Trochę jak Radio Erewań: Nie dziesiątki, tylko kilkanaście sondaży, a w dodatku tylko 4 razy wynik równy i wyższy niż 6%.

Pt wrz 27, 2019 5:26 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Andy72 napisał(a):

I członkami byli np. Stefan Niesiołowski, Ryszard Czarnecki, Michał Kamiński-ten od wycieczki do pewnego generała z zarzutami o bestialstwo wobec opozycji , Kazimierz Marcinkiewicz, mam wymieniać dalej?

Pt wrz 27, 2019 5:38 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1854 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 124  Następna strona