Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N cze 16, 2019 9:40 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 521 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 35  Następna strona
 Granice wojny Polsko Polskiej 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Granice wojny Polsko Polskiej
HeresJohnny napisał(a):
Sama sobie możesz zmienić strefę czasową w komputerze i uzyskać tego typu screenshoty, o czym pisałem już w odpowiedzi na post Jockeya.

Ale ja nie mówiłam o screenhotach, tylko o tym, ze wchodzę na twittera i widze nie te godzine, co trzeba. Jednak podobno jest to zwiazane z tym, czy sie jest zalogowanym na twitterze, czy sie podgląda jako gosc.
Cytuj:
Nie uważasz, że Twoje podejście do tego sugeruje przesadne nastawienie na teorie spiskowe, a nie ten "zdrowy sceptycyzm", o którym tak często wspominasz? Twoje myśli od razu wędrują w stronę spisku, zamiast się zastanowić nad tym, jak łatwo tego typu screenshoty spreparować.

Jedno nie wykulcza drugiego.

Kiedy pisze o sceptycyzmie mam na myśli to, że ci od spiksowych teorii nie ulegają tej atmosferze walki z "mowa nienawisci", "ubóstwiania Owsiaka" i "kultu Adamowicza" - nagle stal się niemal swietym. I w tym sensie wykazuja sceptycyzm.
Stefan12 napisał(a):
Jeśli chodzi o teorie spiskowe, kto mógł być zleceniodawcą tego morderstwa, o ile oczywiście takowy istniał, to z całą pewnością nie był to PiS, bo tak naprawdę to politycznie PiS jest w tej sytuacji poszkodowany.

O ile PiS i PO nie stoja po tej samej stronie. Jak już jesteśmy przy teoriach spiskowych, to właśnie krąży taka jedna, że te partie są między sobą dogadane.

Śr sty 16, 2019 11:41 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
towarzyski.pelikan napisał(a):
O ile PiS i PO nie stoja po tej samej stronie. Jak już jesteśmy przy teoriach spiskowych, to właśnie krąży taka jedna, że te partie są między sobą dogadane.

Na pewno łączy ich to, że obie partie chcą by Polska była bantustanem do ekspoloatacji. PO chce by to była kolonia brukselsko-berlińska a PiS by to była kolonia amerykańsko-żydowska.
Partie te mają spełniać rolę kapo, który będzie wspierany przez wielkich Panów, dopóki będzie golił parobków.

Ta wojna w Polsce to nie wojna pomiędzy polakami, tylko wojna pomiędzy tymi Panami o żerowisko.

Śr sty 16, 2019 12:12 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Sprawę, jak zwykle celnie, podsumował Grzegorz Braun.
Gorący materiał. Od wczoraj ponad 280.000 wejść:
Grzegorz Braun: Żałuję, że Adamowicz nie stanie przed sądem ludzkim

Śr sty 16, 2019 12:48 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
exeter napisał(a):
Facet odbył karę więzienia w normalny sposób i został z niego wypuszczony jako zdrowy człowiek. Gdyby naprawdę był chory, skierowano by go do więziennego szpitala. Kluczowymi dla tej sprawy pytaniami są:
dlaczego zaatakował tę konkretną osobę i dlaczego zrobił to podczas finału WOŚP?

Myślę że dlatego że ten facet został wsadzony do więzienia za rządów PO i czuł się tu bardzo pokrzywdzony.Przez to ta nienawiść.
Miał tę możliwość wejść na scenę, zabić i wykrzyczeć publicznie swój żal przez mikrofon.
Jeśliby został wsadzony do więzienie za rządów PIS to pewnie wtedy swoją nienawiść skierowałby przeciwko PISowi i poszukałby jakiejś imprezy na której byłby obecny polityk PISu.
Zupełnie nierozumiem dlaczego co niektórzy chcą jakby na siłę zrobić z tego jakiś mord polityczny.
Każdy może znalezć te nazwiska tych poltyków(media również) które próbują się tu czegoś doszukać za wszelką cenę a potem jeszcze coś mówić o pojednaniu i podziałach i mowie nienawiści.

Nie potrafią oni tak naprawdę uszanować tego apelu jaki do nich skierowano:

'' Przedstawiciele ratusza zaapelowali na konferencji prasowej, by nie wykorzystywać tragedii do celów politycznych czy eskalowania przemocy.

Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... o-nam.html

Śr sty 16, 2019 1:42 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Stała się tragedia ale życie idzie dalej. Niektórzy politycy i niektórzy dziennikarze polityczni chcą na tej śmierci zbić kapitał polityczny. I właśnie to obserwujemy patrząc na to co się dzieje.
Obserwując co robi KOD, jak zachowuje się Schetyna i co wypisują dziennikarze GW i co mówią dziennikarze TVN straciłem nadzieje ze ta śmierć może czegoś nauczyć. Myśle ze spirala nienawiści będzie się dalej nakręcać. Zwłaszcza ze mamy rok wyborczy i totalni odczytują to jak dar z nieba żeby za wszelka cenę pozbyć się PiS
Przykre ale w taka stronę idziemy.

Śr sty 16, 2019 2:13 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Stała się tragedia ale życie idzie dalej. Niektórzy politycy i niektórzy dziennikarze polityczni chcą na tej śmierci zbić kapitał polityczny. I właśnie to obserwujemy patrząc na to co się dzieje.
Obserwując co robi KOD, jak zachowuje się Schetyna i co wypisują dziennikarze GW i co mówią dziennikarze TVN straciłem nadzieje ze ta śmierć może czegoś nauczyć. Myśle ze spirala nienawiści będzie się dalej nakręcać. Zwłaszcza ze mamy rok wyborczy i totalni odczytują to jak dar z nieba żeby za wszelka cenę pozbyć się PiS
Przykre ale w taka stronę idziemy.

No. To profesjonaliści, sprawnie funkcjonują. Nie uszanowali nawet żałoby, od razu przeszli do ataku medialnopolitycznego. Kulturkampf i Totalkampf na najwyższym poziomie.

A druga strona? Zero mobilizacji, myślenia długofalowego, wykorzystywania swoich kanałów, wpływów, propagandy. Tylko cofanie się, defensywa, dostrajanie do narzuconej narracji, a jak już jakieś uderzenie (Kurski, Karnowscy) to w sposób niegramotny, nieudolny. Nie wiem gdzie są oficerowie, ale generałowie to tylko ganią swój ludek by nie podskakiwał i oddawał pole.

Może to część porozumienia sprzed 30 lat.

Śr sty 16, 2019 3:45 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
PiS popełnił faultstart w poniedziałkowych wiadomościach TVP.
Oglądałem fakty TVNu i były one dość neutralne jak na ich standardy.

Za to TVP zrobiło wrzutkę z politykami PO. To był błąd taktyczny, powinni to zostawić na później, jako odpowiedź.

Śr sty 16, 2019 3:50 pm
Gaduła
Gaduła

wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Obserwując co robi KOD, jak zachowuje się Schetyna i co wypisują dziennikarze GW i co mówią dziennikarze TVN straciłem nadzieje ze ta śmierć może czegoś nauczyć.

To co robią media lewicowe to mały pikuś przy reportażu w Wiadomościach, za który zresztą Kurski może zapłacić głową. Albo przy tym co Krystyna Pawłowicz wypisywała na Twitterze. Coś tam pisałeś o belkach w tym i pokrewnych tematach. Może się do tego zastosuj.

Śr sty 16, 2019 4:05 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
A czytałeś co wypisywali w GW?
Twój kolega ideowy exeter wrzucił do tematu link. Jawne nakręcanie spirali nienawiści
Zreszta od początku GW chce podpalić Polskę ale im nie bardzo to wychodziło. No to teraz maja okazje. Widziałem wpisy zwolenników spiskowych teorii ze właśnie o to chodziło i ze ten mord był zaplanowany w co oczywiście nie wierze.
Mamy dwie strony sporu i pokoju raczej nie będzie.

Śr sty 16, 2019 4:20 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jejku, ludzie o co wy się kłócicie, to nie wasza wojna, no chyba, że macie synekury od nowej władzy albo potraciliście stanowiska od poprzedniej ekipy.

Ale jeśli nie, to po co się dajecie wciągać w te teatralne przekomarzania polityków, to tylko woda na ich młyn.

Śr sty 16, 2019 4:27 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):

Czytałem. Wytykam jedynie, że o pewne zachowania oskarżasz lewicę, ale prawicy tego nie zarzucasz. Chcesz pokoju? Zdobądź się na odrobinę obiektywizmu.

Śr sty 16, 2019 4:31 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
HeresJohnny napisał(a):
Jockey napisał(a):

Czytałem. Wytykam jedynie, że o pewne zachowania oskarżasz lewicę, ale prawicy tego nie zarzucasz. Chcesz pokoju? Zdobądź się na odrobinę obiektywizmu.

A jak z czytaniem u ciebie zanim kogoś oskarżasz?

Jockey napisał(a):
Parę lat temu gdy rządziła PO zaatakowali biuro poselskie PiS. Plan był zabicia Kaczyńskiego. Dzisiaj atak na polityka PO.
https://dorzeczy.pl/kraj/89903/pawel-ad ... cznym.html
Powiem tylko tyle. Nie dotarło do naszych polityków gdy zginął polityk PiS że kampania nienawiści którą prowadzą właśnie do takich sytuacji doprowadza.
Ile jeszcze musi się wydarzyć, żeby dyskusja polityczna nie doprowadzała do takich kampanii nienawiści. I można powiedzieć, że winna jest po wszystkich stronach sporu. A media jeszcze podkręcają tę wojnę. Patrząc jak jad się sączy w telewizji, radiach czy portalach. Zeszło to aż na media społecznościowe.

Śr sty 16, 2019 4:39 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
''Lekarstwo tylko pogłębi chorobę

Mówienie zatem o symetrii zawinienia, o „winie obu stron” jest nie tylko nieprawdziwe. Jest ono także głęboko moralnie i etycznie fałszywe. Pozwala bowiem politykom PiS i osobom, które na PiS zagłosowały uciec od odpowiedzialności za skutki swoich decyzji. Nic dziwnego, że zwolennicy PiS albo bagatelizują polityczne tło zbrodni (w TVP kolejni występujący unikają jak ognia przytoczenia słów zabójcy) zrzucając winę na domniemaną chorobę psychiczną sprawcy, albo domagają się „ciszy nad trumną” – ciszy który ma przykryć ich moralną współodpowiedzialność za tę zbrodnię

To, że kościół czy niektórzy publicyści wzywają „obie strony” do opanowania albo proponują „radykalne wybaczenie” (nie do końca wiem, kto dał im moralne prawo wybaczać zabójstwo prezydenta Adamowicza) świadczy o moralnym nieporozumieniu. Takie lekarstwo tylko pogłębi chorobę. PiS nie zamierza się zmieniać, co pokazały „Wiadomości TVP” i co widać w zerowych konsekwencjach w stosunku do prezesa TVP.'
'

Trochę nierozumiem tego redaktora bo skoro zwraca uwagę na nietakt ze strony wiadomości TVP to dlaczego robi to samo?
Wiadomości TVP zostały skrytykowane za przytoczenie niestosownych wypowiedzi przez polityków PO a redaktor Newsweeka przytacza takie słowa:

''Potem były: stanie po stronie ZOMO, zdradzieckie mordy, gorszy sort, element animalny, inni szatani, karaluchy, nienawiść do muzułmanów i uchodźców, większy genetyczny patriotyzm, wieszanie podobizn polityków i wiele, wiele innych wypowiedzi, których nie pamiętamy, bo codziennie zastępują je kolejne wyskoki PiS i prezesa.''

https://www.newsweek.pl

Poza tym ten redaktor mógłby chyba poczekać do poniedziałku z tym pokojowo brzmiącym tekstem.
No ale jak widać cisza nad trumną w tym przypadku to coś nieodpowiedniego.
Wybaczenie to też coś nieodpowiedniego.
Pewnie trzeba zmienić nauki Jezusa.
Jeszcze więcej tego typu żenujących artykułów a niedługo wszyscy się tu pozabijamy.

Śr sty 16, 2019 5:00 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Obserwując co robi KOD, jak zachowuje się Schetyna i co wypisują dziennikarze GW i co mówią dziennikarze TVN straciłem nadzieje ze ta śmierć może czegoś nauczyć.

Niestety ale sytuacja była odwrotna. TVN uszanował te dni i nie było tam słychać nagonki, zresztą narzucili sobie aby nie politykować w tym czasie, jednak na TVPinfo wrzucili niestosowny montaż z wypowiedziami polityków opozycji, oskarżający. Tym razem to oni się nie popisali.

Śr sty 16, 2019 6:11 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
equuleuss,

Kod:
Jockey napisał(a):

[b]Niestety ale sytuacja była odwrotna. TVN uszanował te dni i nie było tam słychać nagonki, zresztą narzucili sobie aby nie politykować w tym czasie, jednak na TVPinfo wrzucili niestosowny montaż z wypowiedziami polityków opozycji, oskarżający. Tym razem to oni się nie popisali.[/b]

Nie przebijesz się dziewczyno z takim komunikatem, gdyż tu nie chodzi o fakty, ale o jedynie słuszną wersję wydarzeń.
Dla Jockeya i jego kolegów, wszystkiemu winne są wina Tuska i TVN, a przedstawianie faktów mogących zburzyć takie przekonanie jest jak rzucaniem grochu o ścianę. :-(

Śr sty 16, 2019 6:29 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 521 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 35  Następna strona