Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr lip 15, 2020 7:52 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 491 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33  Następna strona
 Afery Pis 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Afery Pis
Wespecjan napisał(a):
Nie żal ci swoich pieniędzy na wykupowanie prenumerat organów prasowych za pomocą, których partie polityczne w oderwaniu od interesów społeczeństwa i narodu walcza o wpływy i kasę dla siebie, próbując odmóżdżać nas polaków?
Nie lepiej kupić jakąś dobrą pozycję z zakresu historii sztuki?
Odłożyć na wycieczke do ciekawego miasta, wypić kawę w restauracyjce w Kazimierzu nad Wisłą?

Bardzo celna uwaga.

Wt sty 29, 2019 5:37 pm
Gaduła
Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
Nie żal ci swoich pieniędzy na wykupowanie prenumerat organów prasowych za pomocą, których partie polityczne w oderwaniu od interesów społeczeństwa i narodu walcza o wpływy i kasę dla siebie, próbując odmóżdżać nas polaków?
Odłożyć na wycieczke do ciekawego miasta, wypić kawę w restauracyjce w Kazimierzu nad Wisłą?

Myślę, że to co robię ze swoimi pieniędzmi nie ma tu nic do rzeczy, tym niemniej skoro się tak martwisz, uspokoję Cię: mam w domu sporo książek z zakresu historii sztuki, moja biblioteczka regularnie się powiększa (chociaż fakt - wiele dostaję za darmo), sporo podróżuję po świecie (ostatnio Meksyk), na kawę w restauracyjce na Kazimierzu zdecydowanie mogę sobie pozwolić. Gdy wiem, że będę korzystać opłacam prenumeratu kilku polskich i zagranicznych czasopism, w tym dzienników, branżowych i artystycznych, lub kupuję pojedyncze papierowe numery. Owszem, mam sporo momentów, gdy potrafię zanurzyć się w świecie sztuki( czując potrzebę odcięcia od polityki, generalnie jednak uważam, że lepiej wiedzieć więcej ;)
A "Wyborcza" ma dość rozbudowany dział kulturalny, jak na polskie media.
No umówmy się, koszt dostępu do jednego artykułu to mniej niż 2 zł, od tego nikt nie zbiednieje.

Ostatnio edytowano Wt sty 29, 2019 5:41 pm przez MayKasahara, łącznie edytowano 1 raz

Wt sty 29, 2019 5:40 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
MayKasahara napisał(a):
Nieprecyzyjnie się wyraziłam, czym faktycznie mogłam wprowadzić w błąd: partia polityczna nie może prowadzić działalności gospodarczej.

To teraz jeszcze przedstaw stosowny cytat z tych nagrań, w którym pada stwierdzenie J. Kaczyńskiego, ze to PiS miał budować ten wieżowiec.

Wt sty 29, 2019 5:40 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
MayKasahara napisał(a):
Cytuj:

Myślę, że to co robię ze swoimi pieniędzmi nie ma tu nic do rzeczy, tym niemniej skoro się tak martwisz, uspokoję Cię: mam w domu sporo książek z zakresu historii sztuki, moja biblioteczka regularnie się powiększa (chociaż fakt - wiele dostaję za darmo), sporo podróżuję po świecie (ostatnio Meksyk), na kawę w restauracyjce na Kazimierzu zdecydowanie mogę sobie pozwolić. Gdy wiem, że będę korzystać opłacam prenumeratu kilku polskich i zagranicznych czasopism, w tym dzienników, branżowych i artystycznych, lub kupuję pojedyncze papierowe numery. Owszem, mam sporo momentów, gdy potrafię zanurzyć się w świecie sztuki( czując potrzebę odcięcia od polityki, generalnie jednak uważam, że lepiej wiedzieć więcej ;)
A "Wyborcza" ma dość rozbudowany dział kulturalny, jak na polskie media.
No umówmy się, koszt dostępu do jednego artykułu to mniej niż 2 zł, od tego nikt nie zbiednieje.

Nie o to chodzi co już masz na półce i gdzie już byłaś a gdzie nie, tylko na przykładanie ręki, czy wplątywanie się za swoje własne pieniądze w wojnę na której zwykli obywatele są tylko mięsem armatnim, szklankami do wypełnienia propagandą, fałszem, półprawdami, tylko po to, by kilku polityków zdobyło sobie pracę i władzę, za pomoca której wynagrodzą media im sprzyjające - z naszych podatków.

Po co wplątujesz się w ich wojnę, skoro na tym nic nie korzystasz? (zakładam, że nie jesteś żadną aktywistką partyjną czy w podobny spośób z polityki czy ich fundacji finansowaną osobą).

Przecież zwykły obywatel nic z tego obrzucania się nawzajem ...błotem przez polityków nie ma. Oni starają się pobudzac nas emocjonalnie i nerwowo, byśmy za nich i w ich imieniu rzucali się do gardła ich konkurentom. To jest szaleństwo. Wiesz ile bez polityki było by udanych par, małżeństw, ułożonych poprawnie stosunków w pracy, sąsiedzkich, koleżeńskich, przyjacielskich? Nie widzisz jak tkanka społeczna się rozrywa w imię cynicznych walk polityków, po co dokładasz do tego rękę i swoje pieniądze?

Wt sty 29, 2019 5:52 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
A tak swoją drogą, po ataku na Adamowicza odnotowano falę hejtu w internecie.
Przed chwilą dowiedziałam się, że ojciec premiera Morawiec kiego ma raka trzustki. Jak myślicie, mowa nienawiści dalej istnieje?

Wt sty 29, 2019 6:01 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
MayKasahara,

nie mam prawa udzielać Ci rad, więc tylko proszę, zastanów się czy warto tracić czas na dyskusję z ludźmi którzy nie logują się na forum Katolik.pl by dyskutować, ucierać racje, dochodzić prawdy, ale w zupełnie innych celach?
Jest wiele innych miejsc w sieci gdzie można dzielić się z ludźmi swoimi przemyśleniami, robienie tego tu i z takimi partnerami wydaje się być stratą czasu.
Zrób eksperyment myślowy i zastanów się, co pisaliby nasi koledzy gdyby w tak niebywałe afery zamieszane było kierownictwo PO, SLD, albo N. Ba, gdyby było zamieszane w ułamek tego co przytoczyłaś w poście otwarcia, jaki wodospad pomyj wylałby się na nich z tego forum.
Wyobrażasz to sobie? :-)

Doszedłem do wniosku, że najlepiej będzie zostawić to towarzystwo wzajemnej adoracji, niech kisi się we własnym sosie. I niech doczekają wylęgnięcia się tego, co tu wysiadują. Decyzję podejmij sama i niech będzie najlepsza dla Ciebie. Należy Ci się ode mnie podziękowanie i wyrazy uznania - czytanie tego co pisałaś było czystą przyjemnością.

Serdecznie pozdrawiam.

e.

Ps. Od co najmniej pół roku odnoszę wrażenie, że PIS jest już chodzącym trupem. Gdy to do nich dotrze, sami się przewrócą i już nie wstaną.
Nie należy źle życzyć bliźnim, ale niech to nastąpi jak najszybciej.

Wt sty 29, 2019 6:14 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Pomyliłeś fora, exeter. Powinieneś się udzielać na wiara.pl - tam można wylewać pomyje na PiS, a dowód to jest coś, czego nikt nie wymaga od oskarżyciela tej partii.

Wt sty 29, 2019 6:20 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
A ty Yarpenie pomyliłeś miejsca, piosenkę "Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało", śpiewa się gdzie indziej i przy innej okazji. :wink:

Wt sty 29, 2019 6:28 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
No cóż, z rzekomą aferą z Kaczyńskiego rzeczywiście nic się nie stało. Oczywiście poza tym, że się GW kolejny raz skompromitowała. :D

Wt sty 29, 2019 6:31 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
exeter napisał(a):
MayKasahara,

nie mam prawa udzielać Ci rad, więc tylko proszę, zastanów się czy warto tracić czas na dyskusję z ludźmi którzy nie logują się na forum Katolik.pl by dyskutować, ucierać racje, dochodzić prawdy, ale w zupełnie innych celach?
Np. exeter który loguje się w celach uprawiania hejtu i trollingu, który loguje się żeby kłamać, manipulować i oczerniać a jak go złapią za rękę to krzyczy łapać złodzieja. Exeter który nigdy nie ma nic na potwierdzenie swoich tez. Ani razu nie zdarzyło mu się przedstawić dowodu.
exeter napisał(a):
Zrób eksperyment myślowy i zastanów się, co pisaliby nasi koledzy gdyby w tak niebywałe afery zamieszane było kierownictwo PO, SLD, albo N. Ba, gdyby było zamieszane w ułamek tego co przytoczyłaś w poście otwarcia, jaki wodospad pomyj wylałby się na nich z tego forum.
Wyobrażasz to sobie?
Najpierw udowodnij że mamy do czynienia z aferą. Bo jak na razie to GW wystosowała list pochwalny o tym jakim Kaczyński jest uczciwym politykiem.
exeter napisał(a):
Doszedłem do wniosku, że najlepiej będzie zostawić to towarzystwo wzajemnej adoracji, niech kisi się we własnym sosie. I niech doczekają wylęgnięcia się tego, co tu wysiadują. Decyzję podejmij sama i niech będzie najlepsza dla Ciebie. Należy Ci się ode mnie podziękowanie i wyrazy uznania - czytanie tego co pisałaś było czystą przyjemnością.
I który to raz słyszymy. Wzruszyłem się do łez... ze śmiechu. Odchodzisz i odchodzisz a odejść nie możesz. Wiem służba nie drużba.

exeter napisał(a):
Ps. Od co najmniej pół roku odnoszę wrażenie, że PIS jest już chodzącym trupem. Gdy to do nich dotrze, sami się przewrócą i już nie wstaną.
Nie należy źle życzyć bliźnim, ale niech to nastąpi jak najszybciej.
Od marzeń nie jest forum. Ale cóż marzyć wolno każdemu.
Yarpen Zirgin napisał(a):
Pomyliłeś fora, exeter. Powinieneś się udzielać na wiara.pl - tam można wylewać pomyje na PiS, a dowód to jest coś, czego nikt nie wymaga od oskarżyciela tej partii.
Dawno tam nie byłem ale nie wiedziałem że aż tak daleko tam zaszło. Ale nie przenośmy sporów z wiara.pl na katolik.pl

Wt sty 29, 2019 6:34 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
Jak Misiewicz to przetrwa to zahartuje się na naprawdę twardego polityka bowiem od początku był bombardowany.

Wt sty 29, 2019 7:08 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Misiewicz jako polityk jest skończony.

Wt sty 29, 2019 7:14 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nigdy nie byl zadnym politykiem, byl tylko nadetym pomocnikiem aptekarza.
I nigdy nie bedzie niczym innym.
Maykashara, tez uwazam ze ta "afera" to wydmuszka, choc nie uwazam ze prezes byl tu bez winy. Moze mu ktos wytlumaczyl ze caly projekt sie nie tylko nie oplaca politycznie, ale niesie z soba za duze problemy prawne i gospodarcze. No ale dalej nie zaplacil czlowiekowi za wykonana robote.

Jesli chodzi o PiS to uwazam ze sa tragiczni z powodu swoich "reform" i ludzi ktorych wprowadzili do polityki i gospodarki, afery to tylko skutek dzialan tych ludzi. Podobno ma byc nowe otwarcie z programem rozdawnictwa rownym 500+ w niedalekiej przyszlosci, ciekawym jaka nowa kielbase wyborcza PiS wymysli i jak to zadziala w przyszlej kadencji gdy gospodarka zwolni ?

Wt sty 29, 2019 7:28 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
Adam M. napisał(a):
Jesli chodzi o PiS to uwazam ze sa tragiczni z powodu swoich "reform" i ludzi ktorych wprowadzili do polityki i gospodarki

W każdej polskiej partii ławka rezerwowych jest dramatycznie krótka.

Wt sty 29, 2019 8:02 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Adam M. napisał(a):
Podobno ma byc nowe otwarcie z programem rozdawnictwa rownym 500+ w niedalekiej przyszlosci, ciekawym jaka nowa kielbase wyborcza PiS wymysli i jak to zadziala w przyszlej kadencji gdy gospodarka zwolni ?

Socjalizm wbrew propagandzie nie jest systemem, który się zawala sam pod sobą, to jest system warunkowy, przestaje działać gdy kraj socjalistyczny zostaje obłożony sankcjami lub wydaje ogromne pieniądze na zbędne projekty np na wyścig zbrojeń.

Dowodem na to jest to, że kraje socjalistyczne takie jak Szwecja czy Norwegia trzymają się świetnie i ludzie sa tam zamożni. Powiecie: "Aaa, bo Norwedzy maja ropę". Owszem, ale socjalistyczna Wenezuela też ma ropę, ale ma kłopoty, bo jest obłożona sankcjami.

Jeśli PiSowcom udało by się podnieść choć trochę dzietność Polaków, to socjalizm się zrekompensuje poprzez nakręcenie gospodarki dziećmi i ich potrzebami, ponieważ podstawą każdej gospodarki nie jest żaden bank, ropa, samochody - tylko człowiek.

Wt sty 29, 2019 8:20 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 491 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33  Następna strona