Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt wrz 25, 2020 8:26 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 491 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 33  Następna strona
 Afery Pis 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Afery Pis
No dobra... Czy za aferę można przyjąć te loty marszałka Kuchcińskiego? Chyba jednak tak, bo tych lotów jak się okazuje wcale mało nie było. A teraz jeszcze to... Co myślicie? Bo wizerunkowo dla PiS-u tuż przed kampanią wygląda to bardzo niekorzystnie. Uczciwość i prawdomówność miały tę formację odróżniać na tle innych.

https://fakty.interia.pl/polska/news-czarne-chmury-nad-marszalkiem-kuchcinskim,nId,3129410

So sie 03, 2019 8:37 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jesli były loty wyłącznie prywatne, to jest - może nie afera, ale jest sprawa.
Bo samo zabieranie rodziny do samolotu mnie ani trochę nie bulwersuje.

So sie 03, 2019 8:51 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Może nie do końca się zgadzam z tezą główną prowadzącego ale wypunktowanie " może nie afera, ale jest sprawa" marszałka naszego Sejmu :!: imho trafne.

https://www.youtube.com/watch?v=uzGYEsahjvw

Wt sie 06, 2019 6:28 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
No jest sprawa za 4 mln zl polskich i wydaje sie ze jest to sprawa rozwojowa.
Bo to tylko loty z ostatniego roku, a co do poprzednich lat dokumenty podobno zostaly zniszczone.
Slawne "osmiorniczki" to bylo cos 800 zl ?
Choc jadlem troche taniej i do tego specjalnie mi nie smakowaly.
Co do zainteresowan marszalka nieletnimi Ukrainkami to jeden z glownych swiadkow wlasnie powiesil sie w celi, wiec sadze ze ta sprawa sie troche przedluzy.

Śr sie 07, 2019 8:00 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Rozumiem ze ostrzezenie dostalem za powyzszy post, wiec zeby nie bylo to goloslowne pomowienie :

http://www.superstacja.tv/wiadomosc/201 ... -ukrainka/

Śr sie 07, 2019 9:56 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Niestety, ani Kuchciński, ani Tusk, ani Borusewicz nie naruszyli prawa.
Czyli afery nie ma.

Śr sie 07, 2019 11:10 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Adam M. napisał(a):
Rozumiem ze ostrzezenie dostalem za powyzszy post, wiec zeby nie bylo to goloslowne pomowienie :

http://www.superstacja.tv/wiadomosc/201 ... -ukrainka/

Ostrzeżenie dostałeś 14.06 a nie dzisiaj. Dzisiaj standardowo wszedłeś do wątku w części dla katolików i nie dostałeś ostrzeżenia ale ostrzeżono cię że dostaniesz ostrzeżenie. A że ci się to zdarza nie po raz pierwszy to wygląda na celowe działanie. Jak masz jeszcze pytania to do uwag.

Śr sie 07, 2019 11:30 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Barney napisał(a):
Czyli afery nie ma.

Gdyby byli tylko Tusk i Borusewicz afera by była, bo pamiętam jak wtedy gdy PIS było w opozycji podnosili tę kwestię wówczas prominentnych polityków PO. Teraz gdy dołączył do tamtych dwóch marszałek z PIS-u , to nie ma problema według Barneya.

To dlaczego marszałek się tłumaczy, jakieś pieniądze przekazuje na cele charytatywne w związku z tą sprawą skoro nic się nie stało?

Cz sie 08, 2019 7:28 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Arwena napisał(a):
Barney napisał(a):
Czyli afery nie ma.

Gdyby byli tylko Tusk i Borusewicz afera by była, bo pamiętam jak wtedy gdy PIS było w opozycji podnosili tę kwestię wówczas prominentnych polityków PO.
To sobie obejrzyj - jest chyba jeszcze gdzieś dostępna - wypowiedź Kaczyńskiego z tamtego okresu gdy był w opozycji; spytano go o loty Tuska i odpowiedział "nie ma co się czepiać, premier ma takie prawo".
No, ale do tego trzeba mieć klasę.
Cytuj:
Teraz gdy dołączył do tamtych dwóch marszałek z PIS-u , to nie ma problema według Barneya.
Nie napisałem że nie ma problemu. Napisałem, że nie ma naruszenia prawa, a więc i afery.

Swoją drogą, jak rozpaczliwie musi opozycja szukać "afer" skoro jedyne co znalazła to taki kapiszon...

Cytuj:
To dlaczego marszałek się tłumaczy, jakieś pieniądze przekazuje na cele charytatywne w związku z tą sprawą skoro nic się nie stało?
Też się dziwię. Ja na jego miejscu odpowiedziałbym "nie było naruszenia prawa" i skończyłbym dyskusję. Ale widać kwestie public relations każą tak zrobić.

Cz sie 08, 2019 8:47 am
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Wybory idą i dmuchają ma zimne. Zasada cokolwiek powiesz będzie wykorzystane przeciwko tobie już działa.

Cz sie 08, 2019 9:07 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Barney napisał(a):
Arwena napisał(a):
Barney napisał(a):
Czyli afery nie ma.

Gdyby byli tylko Tusk i Borusewicz afera by była, bo pamiętam jak wtedy gdy PIS było w opozycji podnosili tę kwestię wówczas prominentnych polityków PO.
To sobie obejrzyj - jest chyba jeszcze gdzieś dostępna - wypowiedź Kaczyńskiego z tamtego okresu gdy był w opozycji; spytano go o loty Tuska i odpowiedział "nie ma co się czepiać, premier ma takie prawo".
Cytuj:
Teraz gdy dołączył do tamtych dwóch marszałek z PIS-u , to nie ma problema według Barneya.
Nie napisałem że nie ma problemu. Napisałem, że nie ma naruszenia prawa, a więc i afery.

Swoją drogą, jak rozpaczliwie musi opozycja szukać "afer" skoro jedyne co znalazła to taki kapiszon...

Cytuj:
Też się dziwię. Ja na jego miejscu odpowiedziałbym "nie było naruszenia prawa" i skończyłbym dyskusję. Ale widać kwestie public relations każą tak zrobić.

Cz sie 08, 2019 9:21 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Proszę o usunięcie powyzszego postu. Błędnie wysłałam. Do postu Barneya ustosunkuje się później.

Cz sie 08, 2019 9:29 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Barney napisał(a):
Arwena napisał(a):
Barney napisał(a):
Czyli afery nie ma.

Cytuj:

.

A niby jakie prawo na to zezwala?
Bo zwyczajna ludzka uczciwość nakazuje aby nie naduzywać wladzy do prywatnych celow i traktować to jako slużbę.
Pis jest poprostu dodatkowo obłudny bo sie kreaowal na lepszych od poprzedników i uczciwszych a wcale tak nie jest. Jest poprostu mniejszym zlem.
A wykorzystywanie wladzy i latanie za pieniadze podatnikow do prywatnych celow jest poprostu zwyklym złodzejstwem i nalezy nazywać rzeczy po imieniu.
Marszałek nie powinnien na cele charytatywne wplacac ale oddac wszystkie pieniadze jakie wygenerowal w swouch nieslusznych loatach oddac do budzetu co do złotowki.
Buta wladzy tej i obecnej poprostu powala czy pis czy po czy Kaczyński widac maja sie za lepszych o zwyklych obywateli takie wypowiedzi padaja z ich ust ze premier ma prawo. Nie tym bardziej powinnien swiecix przykładem uczciwosci i sluzyc obywatela bo z tej sluzby Pan Bog na niebie go rozliczy niech nie myśli ze sie wywinie.

Cz sie 08, 2019 10:18 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
No to teraz udowodnij że zabranie rodziny na pokład (kosztem nikogo) to "nadużycie władzy".
Przypominam, że mówimy tu o premierach i Marszałkach Sejmu - 2 z 3 osób w Państwie, które nim kierują (w zależności od dostępności) na wypadek np. nagłego ataku ościennego państwa.
I jeszcze pokaż mi przypadek, gdy rodzina - ja wiem - prezydenta Stanów, premiera W.Brytanii, Francji etc leci rejsowym samolotem, gdy VIP jest w podróży.

Mało rodzina - zwykle (także w Polsce) tym samolotem VIP-a zabierają się różni dziennikarze i t.p.

Dla mnie raczej to, że corka Dudy leciała rejsowym samolotem do USA gdy Duda z żoną leciał prezydenckim było groteskowe.

Jest to zresztą dużo droższe; jak wiadomo, rodziny tych 3 osób w Państwie (Prezydent, Premier, Marszałek) obligatoryjnie są chronione (dawniej BOR dziś SOP). I gdy taki Marszałek leci pustym samolotem, a rodzina jedzie np. pociągiem, to trzeba zatrudniać dwie ekipy ochroniarskie.

Sorry, poszukajcie PRAWDZIWYCH afer. Z całą pewnością w każdej formacji można je znaleźć (choć nie każda - jak PSL i PO - istnieje głównie dla nich).

Cz sie 08, 2019 12:21 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Barney napisał(a):
No to teraz udowodnij że zabranie rodziny na pokład (kosztem nikogo) to "nadużycie władzy".
Przypominam, że mówimy tu o premierach i Marszałkach Sejmu - 2 z 3 osób w Państwie, które nim kierują (w zależności od dostępności) na wypadek np. nagłego ataku ościennego państwa.
I jeszcze pokaż mi przypadek, gdy rodzina - ja wiem - prezydenta Stanów, premiera W.Brytanii, Francji etc leci rejsowym samolotem, gdy VIP jest w podróży.

Mało rodzina - zwykle (także w Polsce) tym samolotem VIP-a zabierają się różni dziennikarze i t.p.

Dla mnie raczej to, że corka Dudy leciała rejsowym samolotem do USA gdy Duda z żoną leciał prezydenckim było groteskowe.

Jest to zresztą dużo droższe; jak wiadomo, rodziny tych 3 osób w Państwie (Prezydent, Premier, Marszałek) obligatoryjnie są chronione (dawniej BOR dziś SOP). I gdy taki Marszałek leci pustym samolotem, a rodzina jedzie np. pociągiem, to trzeba zatrudniać dwie ekipy ochroniarskie.

Sorry, poszukajcie PRAWDZIWYCH afer. Z całą pewnością w każdej formacji można je znaleźć (choć nie każda - jak PSL i PO - istnieje głównie dla nich).

Kosztem nikogo?
A skad ma rzad pieniadze ?od obywateli. To nie sa pieniadze niczyje. Bo to poskomunistyczne myslenie ze panstwowe to niczyje wiec mozna uzywac i brac dowoli i ze to nie kradziez.
W dalszej czesci postu prawisz bzdury gdyz afera nie polega na tym ze marszalek zabieral na poklad zone ze soba ale ze np:
1. Leciala sama zona za 1h lecial sam marszalek w to samo miejsce.(tutaj zona powinna jechac pociagiem lub leciec rejsowym samilotem) koszty samej ochrony nie byly by takie same jak lotu
2.marszalek korzystal z lotu w celach prywatnych za publiczne pieniadze
3. Loty w celach prywatnych mialy status HEAD ktory generwowal bardzo duze koszty.
I nie chodzi o to ze to marszalek jest z Pis czy Pan Borusewicz tak samomwykonal ponad 700lotow.
To sa publiczne pieniadze obywateli i tak uzywanie samolotow panstwowych jest zlodziejstwem.
Przez takie "male" nieuczciwosci ten kraj jeat rozkradany i dewastowany. "Kto jest wierny w rzeczach malych i w duzych wierny bedzie"
I tak zwykly obywatel nie moze wynosic dlugopisow z pracy bo to kradziez czy musi kasowac bilety w tramwaju bo inaczej kradnie.
Wladza ma byc nieskazitelna albo won jak to mawia Pan Cejrowski.

Cz sie 08, 2019 12:52 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 491 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 33  Następna strona