Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 06, 2020 5:52 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492 ... 628  Następna strona
 Radio Maryja TV Trwam ND 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Radio Maryja TV Trwam ND
Pan D. napisał(a):
Józek co Ty wypisujesz.... To może Ty mi odpowiesz jak to jest z tą telewizją? Ile więcej ma TvTrwam od lemon records czy eski? Zgadzasz się z tym że tv Trwam jest dyskryminowane?

Rozumiem że nawiązujesz do upublicznienia sprawozdania finansowego Lux Veritatis. ;) Nie sądzę jednak ,że jest nam ta informacja potrzebna do okrzyknięcia RMaryjnej dyskryminacji.Mamy bowiem upublicznione deklaracje pozostałych spółek. Jeśli więc przyjmiemy ,że w ów arcyciekawym dokumencie LuxV widniały same zera ,to jest to wartość niemal identyczna co deklaracja pozostałych spółek.
Biorąc więc pod uwagę ,że wszystkie w/w podmioty zadeklarowały mniej więcej tyle samo - czyli nic ,uważam że wszystkie powinny zostać potraktowane jednakowo.Tak się nie stało i stąd ten cały ambaras.

ps. o aktywach stałych ,zadeklarowanych zyskach itd. kolejny raz ...
http://www.youtube.com/watch?v=zhxOmhTk ... re=related

thorwald napisał(a):

Józek,

To, co ten ksiądz tam pisze, to zwykła demagogia, nie żadna 100 % prawda.
Polakom jest tak dobrze, jak jeszcze nigdy nie było w historii - żyją w pokoju i może jest bieda, ale naprawdę trzeba się dobrze postarać żeby cierpieć nędzę.
Oby Pan Bóg nas jako narodu nie pokarał za to, że potrafimy tak bluźnić.

Thorward ,wiem że w porównaniu z komuną mamy dobrobyt.Gdyby tak nie było ,to pewnie nie było by pomysłów ,aby nasi emeryci składali się na Greckich emerytów. W końcu tylko ktoś bardzo niepoprawny politycznie (czyt. wróg) dopatrzył by się różnicy między- 1500 zł ,a 1500 E.(Wybacz ,ale tak mi się skojarzyło z tym dobrobytem i musiałem sobie zażartować :D.)
A tak na poważnie ,to zapewniam Cię że każdy z tutaj obecnych na forum użytkowników ,był by dobrym premierem , bo kiedy się żyje na kredyt, niczego nie brakuje.W ciągu pierwszych 5 lat rządów PO ,dług Polski niemal się potroił.Niegospodarność jest grzechem głównym obecnej władzy.Na poprawki usterek na Stadionie Narodowym ,wydano lekko 300 mil zł.
Za tą samą kwotę ,planuje się sprzedaż PKLinowe ,które są dochodową spółką.Lista niegospodarności PO-PSL jest bardzo długa.Mówienie o dobrobycie (NIELICZNYCH) ,to wielka krótkowzroczność.Nie mają jej Ci ,którzy wyjeżdżają do pracy za granicę i nie wracają.Kryzys w Grecji jest betką w porównaniu z tym ,który w końcu spotka nas ,albo nasze dzieci.
Piszesz o pokoju i dzięki Bogu nie musimy wojować.Co się jednak dzieje w polskich rodzinach i szkołach? Moda na rozwody ,nieustanne kłótnie, problemy kredytowe ,które prowadzą do samobójstw i wiele innych. Największa przestępczość notowana jest w szkołach.( apropo przypomniała mi się audycja z przed dwóch dni o multimediach jako zagrożeniach duchowych dzieci -przydatne dla rodziców. http://www.radiomaryja.pl/multimedia/po ... edialnych/ )
Możliwość pracy w tesco i robienia zakupów w lidlu ,to iluzoryczna radość

Śr lis 28, 2012 4:02 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Jozek napisał(a):
W ciągu pierwszych 5 lat rządów PO ,dług Polski niemal się potroił.

Kto wam takie głupoty każe wciskać? Czyżby w ogóle nie było Wam wolno dyskutować z tym, co wam rozkazują oficerowie prowadzący? :roll:

Proszę podać wysokość długu Polski w roku 2007 i w roku 2012 i następnie podzielić to drugie przez to pierwsze. Wychodzi "niemal potrojenie"? :no:

Cytuj:
planuje się sprzedaż PKLinowe ,które są dochodową spółką.

Dlatego sprzedaje się je teraz, kiedy można za nie więcej dostać. Bankruta trzeba by opylać za pół darmo :no:

Cytuj:
Lista niegospodarności PO-PSL jest bardzo długa.

Tak długa, że szkoda przytoczyć choć jeden przykład. :(

Cytuj:
Kryzys w Grecji jest betką w porównaniu z tym ,który w końcu spotka nas ,albo nasze dzieci.

Albowiem? Czy ma Jozek cokolwiek na poparcie tego proroctwa (poza objawieniami od oficera prowadzącego rzecz jasna)?

Cytuj:
Największa przestępczość notowana jest w szkołach.

W porównaniu z czym?

Jest inaczej Blog człowieka leniwego

Śr lis 28, 2012 4:23 pm
Zobacz profil WWW
Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
Żeby słuchalność i oglądalność była na odpowiednim poziomie, sama technika nie wystarczy. Potrzebne są jeszcze atrakcyjne tematy, zwłaszcza takie, których nie poruszają żadne inne media.
- niestety nie , jeżeli masz dobrą technike to byle chłam będzie odbierany jako atrakcyjny temat .
Cytuj:
Moje pytanie do Brygidy, trupa i innych akwizytorów ojca dyrektora:
- akwizytorem nie jestem , jeżeli czasem posłucham rm , to słucham rm - a jak do tej pory to jest to jedyna rozgłośnia w polsce dająca dużo wiadomości o religii jaka jest katolicyzm .I czy będzie to prowadził rydzyk , czy inny - a bedzie to takie samo radio w sensie wiadomości i przekazu katolickiego to bedę czasem słuchał rm . :-D

Śr lis 28, 2012 6:18 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jozek napisał(a):
Thorward ,wiem że w porównaniu z komuną mamy dobrobyt.Gdyby tak nie było ,to pewnie nie było by pomysłów ,aby nasi emeryci składali się na Greckich emerytów. W końcu tylko ktoś bardzo niepoprawny politycznie (czyt. wróg) dopatrzył by się różnicy między- 1500 zł ,a 1500 E.(Wybacz ,ale tak mi się skojarzyło z tym dobrobytem i musiałem sobie zażartować :D.)
A tak na poważnie ,to zapewniam Cię że każdy z tutaj obecnych na forum użytkowników ,był by dobrym premierem , bo kiedy się żyje na kredyt, niczego nie brakuje.W ciągu pierwszych 5 lat rządów PO ,dług Polski niemal się potroił.Niegospodarność jest grzechem głównym obecnej władzy.Na poprawki usterek na Stadionie Narodowym ,wydano lekko 300 mil zł.

Ja myślę, że bezczynność i niefrasobliwość.
To prawda, że trochę przesadziłeś z tym długiem (chyba, że chciałeś napisać, że prawie się podwoił), ale rzeczywiście w okresie rządów PO to chyba nieokiełznane zadłużanie państwa jest największym problemem.
Co ważne, rząd PO nie tylko przyspieszył przyrastanie zadłużenia (z 7 do 14% rocznie) w porównaniu do siejących przecież spustoszenie ekonomiczne rządów PiSu w pierwszych latach swojego rządzenia, ale nie zahamował przyrastania długu aż do dzisiaj, choć widzi na przykładzie choćby Grecji do czego prowadzi polityka rozdętych wydatków.
Jest to igranie z ogniem i świadectwo olbrzymiej beztroski rządzących, pchających kraj na skraj przepaści, być może nawet bardziej warte Trybunału Stanu niż bandyckie rządy Kaczyńskiego.

Śr lis 28, 2012 6:57 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
pilaster napisał(a):
Wychodzi "niemal potrojenie"? :no:

Wychodzi niemal podwojenie.Sam sobie opacznie potroiłem.
http://nczas.com/wazne/mamy-prawie-bili ... ych-dlugu/
Problem jednak pozostaje ,a niesławna postać Gierka w tej materii odchodzi ,do lamusa. Artykuł o "kreatywnej księgowości" samorządowców i ministerstwa finansów.
http://nczas.com/wazne/mamy-prawie-bili ... ych-dlugu/

Cytuj:
Cytuj:
planuje się sprzedaż PKLinowe ,które są dochodową spółką.

Dlatego sprzedaje się je teraz, kiedy można za nie więcej dostać. Bankruta trzeba by opylać za pół darmo :no:

Czy Pilaster dysponuje jakąś nie znaną mi wcześniej informacją ,dot. rządowych planów zrównania gór?A może Pilaster nie wierzy w umiejętności marketingowe właściciela powyższej spółki? Czy szykuje się jakaś konkurencja ,która doprowadziła by do przewidzianej plajty PLK?

Z takim nastawieniem (i tak się nie uda) Pilaster jest doskonałym kandydatem na posła PO :P

Cytuj:
Cytuj:
Lista niegospodarności PO-PSL jest bardzo długa.

Tak długa, że szkoda przytoczyć choć jeden przykład. :(

Wiem gdzie znaleźć odpowiedni wątek ,do takiej rozmowy,nie sprawia mi to jednak przyjemności.Głupota lub celowe działanie wbrew interesowi narodowemu ,powoduje we mnie jedynie złość.Tu napisze coś "politycznego" raczej z przypadku.

Cytuj:
Albowiem? Czy ma Jozek cokolwiek na poparcie tego proroctwa

Czy Pilaster uważa ,że zaciąganie kredytów przez nasz kraj ,będzie odbywać się w nieskończoność ? Powyższego nie zmieni rozumowanie w sposób "innym się udaje ,czemu mamy być gorsi " ,a to jedyny argument ,jaki Pilaster może w tej kwestii przedłożyć. Można wiązać także nadzieje ze złotym jajem ,na którym siedzimy ,ale o ile mi wiadomo polska myśl techniczna ,nie wymyśliła jeszcze łyżki ,która by mogła eksploatować gaz łupkowy.Niemniej jednak, zrzeszenie rodzimych gigantów przy współpracy Skarbu Państwa ,do pozyskania rodzimej technologii (Blue Gas),jest jedną z nielicznych inicjatyw ,za które można pochwalić obecny Rząd.Zatrzymując się na chwilę przy temacie ,czy może Pilaster wie jaka jest różnica w cenie między koncesją wydawaną na poszukiwanie gazu łupkowego w Polsce ,a Bułgarii? O ile dobrze pamiętam wydaliśmy około 100 koncesji.Jaką kwotą powinien zostać zasilony budżet ?

Cytuj:
(poza objawieniami od oficera prowadzącego rzecz jasna)?

marinizm ? :)

Cytuj:
Cytuj:
Największa przestępczość notowana jest w szkołach.

W porównaniu z czym?

W porównaniu z rokiem poprzednim.Niż demograficzny szaleje ,a przestępczość w szkołach rośnie.
Jak dla mnie dziwna analogia.
http://niezalezna.pl/34958-przyjazna-sz ... rzestepcow

Śr lis 28, 2012 7:43 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Jozek napisał(a):
Czy Pilaster dysponuje jakąś nie znaną mi wcześniej informacją ,dot. rządowych planów zrównania gór?A może Pilaster nie wierzy w umiejętności marketingowe właściciela powyższej spółki? Czy szykuje się jakaś konkurencja ,która doprowadziła by do przewidzianej plajty PLK?
Pytanie - dlaczego przeciwne prywatyzacji komuchy czytają NCz! Jak ostatnio tę gazetę miałem w dłoni to jednak udawała liberalną.

Śr lis 28, 2012 8:06 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
A co to jest Ncz?

pilaster napisał(a):

Moje pytanie do Brygidy, trupa i innych akwizytorów ojca dyrektora: Co się dzieje z toruńską geotermią? Kiedy elektrownia da pierwszy, czysto polski, prąd do sieci? na jakim etapie jest budowa kolejnych elektrowni (wszak miały być w każdej gminie)? :no:

Raczej chodzi Ci o Geotermie Podhalańska.Oni mieli/mają (nie śledze) takie aspiracje.Wbrew potocznej opinii ,ojciec dyrektor jest ograniczony czynnikami finansowymi.A szkoda bo w przypadku sukcesu ,może rząd odszedł by od koncepcji budowania elektrowni atomowej.Podobno w Islandii 20% prądu pochodzi z term.

Śr lis 28, 2012 8:18 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
trup napisał(a):
Cytuj:
Wystarczy wyrazić słówko wtrętu na temat zdania z " argumentacji" środowiska Radia Maryja i już się jest ujadającym pieskiem bluzgającym na wszystko i wszystkich ?
Nie przesadzasz aby

I nie jest ważne czy ta uwaga jest słuszna, czy nie - wystarczy, że jest uwagą krytyczną, a nie hurra pochwalną
- a po co to było , coby wytłumaczyć siebie , czy swoje słowa? [...]

Nie rozumiem :? Twoim zdaniem zwróciłam uwagę na demagogię Brygidy aby wytłumaczyć siebie, czy moje słowa? Jakie moje słowa, jak to wytłumaczyć siebie, z czego miałabym się tłumaczyć :?:

Śr lis 28, 2012 8:42 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Jozek napisał(a):
Podobno w Islandii 20% prądu pochodzi z term.

A Kuwejt eksportuje ropę. To Polska też może :)

Śr lis 28, 2012 9:51 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Lokalizacja: Mojego motta nauczyłem się w Kościele Rzymsko-Katolickim
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Witold napisał(a):
Jozek napisał(a):
Podobno w Islandii 20% prądu pochodzi z term.

A Kuwejt eksportuje ropę. To Polska też może :)

Jak to odczytać? To jest patriotyzm, czy coś innego?

Śr lis 28, 2012 11:59 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jozek napisał(a):
Biorąc więc pod uwagę ,że wszystkie w/w podmioty zadeklarowały mniej więcej tyle samo - czyli nic ,uważam że wszystkie powinny zostać potraktowane jednakowo.Tak się nie stało i stąd ten cały ambaras.
Najwidoczniej TvTrwam miało mniej niż reszta, albo po prostu nie chciało podać swojej sytuacji bo by wyszły inne rzeczy. Jak wchodzi się do państwówek to pokazuję się karty żeby przekrętów nie robić, a tego Rydzykowy koncern nie chce zrobić czego się boi? I jakim prawem oskarża innych o dyskryminacje skoro nie ukazał że została dyskryminowana. A Wy jak te głupie owce jedna za drugą bo stado idzie.
Jozek napisał(a):
ps. o aktywach stałych ,zadeklarowanych zyskach itd. kolejny raz ...
http://www.youtube.com/watch?v=zhxOmhTk ... re=related
Oficjalne pismo, a nie kartki z zeszytu...nie upublicznia bo kase zgarnął ojczulek i heja, wyciągamy dalej!

Cz lis 29, 2012 1:24 am
Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
A Wy jak te głupie owce jedna za drugą bo stado idzie.
- to te owce nie takie głupie - idą jedna za drugą bo stado idzie - a cos wiecej może o tych owcach - bo ciekawy temat . :-D

Cz lis 29, 2012 2:41 am
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
trup napisał(a):
Cytuj:
A Wy jak te głupie owce jedna za drugą bo stado idzie.
- to te owce nie takie głupie - idą jedna za drugą bo stado idzie - a cos wiecej może o tych owcach - bo ciekawy temat . :-D

idą na rzeź bo jedna za drugą idzie, nie ważne gdzie. pan zrobił stado tekstami o zielonej łące Ci łyknęli i idzie skoro tamta idzie to ona też skoro się nie pyta to ona też i tak wszystkie ;) a jak ktoś krzyczy, "EJ do rzeźni z wami idzie", to pan ich mówi, "on zazdrości że go nie zabieramy po prostu, chodzcie chodzcie", a owce idą

Cz lis 29, 2012 2:43 am
Odpowiedz z cytatem
Tylko tyle .Więcej , więcej , lubię słuchać o owcach . :-D

Cz lis 29, 2012 2:50 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
To nie owce, to lemingi! :P

Cz lis 29, 2012 11:06 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492 ... 628  Następna strona