Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So lis 28, 2020 3:08 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494 ... 628  Następna strona
 Radio Maryja TV Trwam ND 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Radio Maryja TV Trwam ND
Dyskutanci! Spójrzcie na tytuł tego wątku!!!
Jutro XXI Rocznica Powstania Radia Maryja, to mieści się w temacie tego wątku.

Pt lis 30, 2012 10:48 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
No i? O czym mamy dyskutować? Ktoś twierdzi, że rocznica się nie zbliża, albo że jest to dopiero rocznica fafnasta?

Pt lis 30, 2012 11:21 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
@Jozek @pilaster

Robicie off-top.

Pt lis 30, 2012 12:53 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Więc powtórzę pytanie do Brygidy i Józka. Jaki budżet ma Tv Trwam w porównaniu do reszty, że tylko oni zostali dyskryminowani? Czemu nie pokażą wszystkim że są dyskryminowani tylko o tym krzyczą bez dowodów? I Czemu Wy w to wierzycie? Czy na jakiejkolwiek podstawie czy 'Bo tak rzekł ojciec Rydzyk' ?

Pt lis 30, 2012 1:21 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Pan D. napisał(a):
Więc powtórzę pytanie do Brygidy i Józka. Jaki budżet ma Tv Trwam w porównaniu do reszty, że tylko oni zostali dyskryminowani? Czemu nie pokażą wszystkim że są dyskryminowani tylko o tym krzyczą bez dowodów? I Czemu Wy w to wierzycie? Czy na jakiejkolwiek podstawie czy 'Bo tak rzekł ojciec Rydzyk' ?

Dobrze, najpierw pokaż budżety tych podmiotów, które otrzymały po znajomości miejsce na multipleksie:STAWKA, Lemon Records i ESKA

P.s. Udowodnij, że jest inaczej:
http://niewygodne.info.pl/artykul/00153.htm

Pt lis 30, 2012 2:17 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Brygida napisał(a):
Dobrze, najpierw pokaż budżety tych podmiotów, które otrzymały po znajomości miejsce na multipleksie:STAWKA, Lemon Records i ESKA

P.s. Udowodnij, że jest inaczej:
http://niewygodne.info.pl/artykul/00153.htm

Nie rozumiesz, wiem że u Ciebie to szwankuje, dlatego pomału i po kolei,
Wiemy że koncesje otrzymały: NIK w swoim raporcie stwiedził, że KRRiTV spółkom Stavka i Lemon Records opłatę koncesyjną w wysokości 10,8 mln zł rozłożyła aż na 114 rat, a spółce Eska (kanał muzyczny Eska TV) 7,3 mln zł na 93 raty. W uzasadnieniu dla tej decyzji KRRiT tłumaczy, że uwzględniła ważny interes koncesjonariusza, „tj. trudną sytuację finansową, uniemożliwiającą dokonanie jednorazowego wydatku (...)" ciekawe co dalej było napisane, ale sprytnie wycięto ;) Ale to w niczym nie przeszkadza.

Co wiemy dalej Warto podkreślić, że podstawą przyznania koncesji miał być, zgodnie ze stanowiskiem KRRiTV, stan finansowy podmiotów ubiegających się o koncesję.

Więc JAKI STAN FINANSOWY MA TV TRWAM? Rozumiesz że musisz go znać wykrzykując że jest dyskryminowana. Wiec pokaż mi jak ma większy stan? Nie masz pojęcia o stanie Lux Veritatis bo go nie chce ujawnić, a to jest jak sama wstawiłaś PODSTAWĄ PRZYZNANIA KONCESJI, więc osoba myśląca ( może udowodnisz wreszcie że masz własną opinie, albo przemyślenia) która krzyczy że tv Trwam jest dyskryminowane musi wiedzieć dlaczego. Więc pokaż stan finansowy, Lux Veritatis, jak będzie co najmniej w takiej sytuacji co najbiedniejsza spółka to sam pójdę i złoże podpis pod waszym protestem.

Pt lis 30, 2012 2:42 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
A więc posłuchaj Lidii Kochanowicz-dyrektor Fundacji Lux Veritatis,która jest właścicielem telewizji Trwam.
Ja nie jestem Lidią Kochanowicz, ale niejednokrotnie słyszałam ją. Posłuchaj również inne wypowiedzi poparte diagramami kondycji finansowej Lux Veritatis. STAVKi, Lemon Records oraz ESKI:
http://www.youtube.com/watch?v=f_AJv4Xqtr8

Pt lis 30, 2012 2:59 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Brygida napisał(a):
A więc posłuchaj Lidii Kochanowicz-dyrektor Fundacji Lux Veritatis,która jest właścicielem telewizji Trwam.
Ja nie jestem Lidią Kochanowicz, ale niejednokrotnie słyszałam ją. Posłuchaj również inne wypowiedzi poparte diagramami kondycji finansowej Lux Veritatis. STAVKi, Lemon Records oraz ESKI:
http://www.youtube.com/watch?v=f_AJv4Xqtr8

Ale co mnie obchodzi co mówi Lidzia? Mój sąsiad jest lekarzem i mówi co innego. Więc komu mam wierzyć? Wierze w fakty, czyli w prawdę!! A prawda jest taka że Lidka papierów nie dała, a żeby dostać koncesje trzeba je dać! Obojętnie co mówi Lidzia, nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy to prawda czy nie, ja osobiście Lidzi nie znam i nie jestem na tyle głupi albo ufny żeby podpisywać się pod czymś 'bo ktoś tak powiedział' ale jak widać gro osób jest. Więc pytam czy masz dowody że tvTrwam jest dyskryminowane czy 'tata Maćka powiedział'?

Pt lis 30, 2012 3:35 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
i jak zwykle czego mogłem sie spodziewać po Was moderatorzy jak tylko wycięcia mojej opinii. Moglibyście mi wykazać który punkt regulaminu złamałem?

Brygida napisał(a):
W ramach programu rządu Tuska:kneblowanie opozycji, przygotowywana jest ustawa o mowie nienawiści:
http://www.radiomaryja.pl/informacje/wa ... i-mediami/

Kolejny przykład że fani Rydzyka i Jarka wierzą w ' a on powiedział'

„To jest szerszy plan rządu – rada będzie tylko i wyłącznie zajmowała się opozycją i opozycyjnymi mediami. Powoli standardy w Polsce zbliżają się do tych na Ukrainie i Białorusi” – powiedział poseł Marcin Mastalerek.

- Odnoszę wrażenie, że działania tej rady, będą wymierzone tylko i wyłącznie w partie opozycyjne i w media, które nie są prorządowe, które nie są establishmentowe, nie są mainstreamowe. W media, które patrzą władzy na ręce. Niestety już przy okazji wywiadu, w którym mówił minister Boni o powołaniu tej rady, zaatakował lidera opozycji. To o czymś mówi – powiedział pos. Marcin Mastalerek.

A ja odnoszę wrażenie, że jak na antenie tego szatańskiego Radia i Telewizji będą sformułowania typu "żydzi do gazu" czy "należy ich rozstrzelać" i osoby prowadzące nie będą na to reagować polecą takie kary że następnym razem Już nie zapomną :) obojętnie czy w szatańskich firmach Rydzyka czy w tvnie tvp czy polsacie

Pt lis 30, 2012 3:42 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
'tata Maćka powiedział', że na forum katolik.pl komentuje osobnik o nicku pan D, pisząc bzdurne i demagogiczne posty, . Poza tym obraża nie tylko adwersarzy, ale również katolickiego kapłana i jego dzieła pisząc o nich:"szatańskie firmy"
Boże wybacz mu, bo nie wie co czyni.

Pt lis 30, 2012 4:31 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Pan D. napisał(a):
Więc pytam czy masz dowody że tvTrwam jest dyskryminowane czy 'tata Maćka powiedział'?
Brygida napisał(a):
'tata Maćka powiedział'

a jednak. bo innego argumentu nie masz. Czyli wychodzi na to żeś ... naiwna i wykrzykujesz że tvTrwam jest dyskryminowane bo ktoś CI tak powiedział nie posiadając na to żadnych dowodów :)
Brygida napisał(a):
Poza tym obraża nie tylko adwersarzy, ale również katolickiego kapłana i jego dzieła pisząc o nich:"szatańskie firmy"
hmm czy szatańskie firmy oszukują i naciągaja biednych klientów? Czy okłamują swoich klientów? Wydaje mi się że tak. Że określenie 'szatańskie' pasuje jak ulał. Jak pilaster pisał gdzie pieniądze które miały iść na stocznie? i gdzie ta energia z podziemnych wód termalnych? Wiesz? czy dałaś się wycyckać, i dalej wierzysz w to co robią. Kolejna analogia do owiec idących za panem. Gdy to pan do nich mówi " dajcie mi swą wełnę a sprzedam ją i dzięki temu będziemy mogli iść po bardziej zielonych pastwiskach. Owce dają wełnę, pan sprzedaje i nagle zapomina o tych pastwiskach na które się umawiał, niektóre owce w tym momencie odeszły ze stada, ale widać ze inne twardo idą dalej. O czym to świadczy?

Pt lis 30, 2012 4:39 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cezary Pazura o Radiu Maryja:
http://www.youtube.com/watch?v=kMWxp0p__x8

Pt lis 30, 2012 4:45 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Brygida napisał(a):

UMIESZ WŁASNYMI SŁOWAMI MI WYJAŚNIĆ CZEMU JEST DYSKRYMINOWANA TELEWIZJA TRWAM?? uargumentować to jakimś faktycznym argumentem a nie kopiowaniem tego co ktoś mówi? Tak czy nie?

Jak napiszesz że nie potrafisz to dam Ci spokój obiecuje ;)

Pt lis 30, 2012 4:56 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Pan D. napisał(a):
Brygida napisał(a):

UMIESZ WŁASNYMI SŁOWAMI MI WYJAŚNIĆ CZEMU JEST DYSKRYMINOWANA TELEWIZJA TRWAM?? uargumentować to jakimś faktycznym argumentem a nie kopiowaniem tego co ktoś mówi? Tak czy nie?

Już dałeś! Żegnam Panie D...

Pt lis 30, 2012 4:59 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Brygida napisał(a):
Pan D. napisał(a):
Brygida napisał(a):

Już dałeś! Żegnam Panie D...

Czyli "nie potrafię własnymi słowami powiedzieć dlaczego telewizja trwam jest dyskryminowana oraz nie mam pojęcia co ojciec Rydzyk zrobił z pieniędzmi które miały iść na stocznie i nie mam pojęcia co z pieniędzmi które poszły na te wody termalne, a kopie wiadomości które wklejam, są pustymi zdaniami nie popartymi ŻADNYMI faktami." Wydaję mi się że jest to zwykły trolling. Nie wiem jak to wygląda ze strony moderacji?

Pt lis 30, 2012 5:02 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494 ... 628  Następna strona