Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz cze 17, 2021 7:20 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2182 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 146  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
U mnie działa tylko czasami przez Firefox, a nie mogę wejść przez Chrome i Microsoft Edge. Na telefonie działa, jak wyłączę wi-fi.

Cz maja 13, 2021 4:35 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Dziwne, ja korzystam teraz z Microsoft Edge. Na telefonie też jest problematycznie, ale myślałam że to przez słabe połączenie internetowe.

Cz maja 13, 2021 4:45 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
Temat covidowy został wycięty? Poważnie? Wycinając zostawiłam twój wpis, więc może nie dołączaj do nikogo zanim nie sprawdzisz? On był w środku, między tym co przeniesiono, więc nie wycinano tematyki covidowej. Wycięto posty o zupełnie innej tematyce niż analiza covida.

Nie pisałem o wycinaniu postów ale o zamknięciu tego wątku:
viewtopic.php?f=3&t=30716&start=765
To był jedyny covidowy temat spoza HP. Mógł zostać do takich dyskusji.

Cytuj:
Macie teraz też mega poważnie: wszystkie tematy w Aktualnościach, żaden tam luźniejszy HP. Podkreślono więc wagę zagadnienia: tak jak to widzicie. Obrazek obniżał rangę tego o czym piszecie. Pasował mi też do innego wątku. Aż tak przyćmiło, że nawet wag nie dostrzegasz?

Problem w tym, że teraz nie ma żadnego tematu dedykowanego w Aktualnościach poza jakimś jednym o przejściu Covida. Trzeba dyskutować w temacie "Aktualności II", gdzie wędruje wszystko.
Nic mnie nie przyćmiło, może się po prostu nie zrozumieliśmy. W takim wypadku zawsze można dopytać zamiast zakładać czyjąś złą wolę ;)

Cz maja 13, 2021 4:59 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
To sobie szczegółowo ustalicie z Jockeyem i Roburem. Ja zabralam jedynie offtop z Aktualności.
Są w Aktualnościach dwa wątki covidowe, tylko covidowe, temat Aktualności II jest trzeci. Podajcie poważną propozycję, która dotyczy konkretnego miejsca, gdzie wszystkie sprawy dotyczące pandemii będziecie mogli poruszać. Tu zagadnienia się przenikają, więc może wskażcie im konkret, tak jak chcecie mieć?

Cz maja 13, 2021 5:19 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
To sobie szczegółowo ustalicie z Jockeyem i Roburem. Ja zabralam jedynie offtop z Aktualności.
Są w Aktualnościach dwa wątki covidowe, tylko covidowe, temat Aktualności II jest trzeci. Podajcie poważną propozycję, która dotyczy konkretnego miejsca, gdzie wszystkie sprawy dotyczące pandemii będziecie mogli poruszać. Tu zagadnienia się przenikają, więc może wskażcie im konkret, tak jak chcecie mieć?

Utwórzcie jeden temat zatytułowany jednym słowem: kowid. Nie żadne Sars Cov2, epidemia, pandemia i takie podobne, bo zjawisko jest tak szerokie, że każdy tytuł poza słowem "kowid" będzie niewłaściwy.

Cz maja 13, 2021 6:29 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Mamy jeden temat - Kowid i tam tylko piszemy o wirusie. Pozostałe tematy (anty)kowidiańskie zostają zamknięte.

So maja 15, 2021 8:00 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
bergamotka napisał(a):
Dziwne, ja korzystam teraz z Microsoft Edge. Na telefonie też jest problematycznie, ale myślałam że to przez słabe połączenie internetowe.

Od wczorajszego wieczoru obserwuję znaczącą poprawę. Nastąpiło to po instalacji jakiegoś długo-ściągającego się uaktualnienia systemu.

So maja 15, 2021 2:09 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Od pewnego czasu mam trudności z wejściem na forum. Katolik się otwiera, dyskusje - nie. Próbowałem z lapka z Win 10 przez firefoxa i chroma i nic. Na fonie z androidem 8. 0 jeśli korzystam z neta przez wi-fi nie da rady a jak przez transmisję danych, jak np w tej chili to tak.

Śr maja 19, 2021 1:47 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
A jak ci idzie odwoływanie kłamstw które na Barneya i na mnie rzuciłeś? Czy te problemy techniczne są zasłona dymna żeby tego nie zrobić? Nie uda ci się. Takich rzeczy nie odpuszczam. Czekam dzisiaj do wieczora.

Śr maja 19, 2021 7:38 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Aquarius napisał(a):
Od pewnego czasu mam trudności z wejściem na forum. Katolik się otwiera, dyskusje - nie. Próbowałem z lapka z Win 10 przez firefoxa i chroma i nic. Na fonie z androidem 8. 0 jeśli korzystam z neta przez wi-fi nie da rady a jak przez transmisję danych, jak np w tej chili to tak.
Mam podobnie, z przeglądarki Brave na PC mam kłopot otwarcia "Dyskusji", ale z Brave na telefonie już nie.

Śr maja 19, 2021 8:57 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Mam te same problemy. Wczoraj przez trzy godziny nie mogłam wejść. Próbowałam Chrome i Firefoxa. Tylko na Dyskusje nie mogłam wejść. To chyba trzeci dzień z rzędu w godzinach przedpołudniowych.

Śr maja 19, 2021 9:23 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Czy to nie blokada forum z zewnątrz?

Śr maja 19, 2021 9:40 pm
Zobacz profil WWW
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Dzisiaj chodzi pięknie. Dzieci siedzą przy komputerach na lekcjach on-line. Żona zabrała laptopa do pracy. Ja już mam uraz do smartfona więc wywlokłem stary komputer jeszcze z win XP i przeglądam forum używając firefoxa.
W dziale, w którym nadepnąłem na odcisk Jockeyowi jest jeszcze 2 moderatorów. Jeden powinien znać mnie z imienia i nazwiska a merss doskonale czyta intencje. Czy jest właściwe, aby to Jockey był sędzią we własnej sprawie i dawał mi ostrzeżenia?

Pt maja 21, 2021 9:11 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Napisałeś kłamstwo i miałeś je albo odwołać albo przytoczyć odpowiednie cytaty. Zrobiłeś unik i nie chciałeś zrobić nic. Konsekwencje to ostrzeżenie. Dostałeś termin do reakcji nie zareagowałeś i kara regulaminowa poleciała. Koniec tematu.

Pt maja 21, 2021 9:43 am
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
Mam te same problemy. Wczoraj przez trzy godziny nie mogłam wejść. Próbowałam Chrome i Firefoxa. Tylko na Dyskusje nie mogłam wejść. To chyba trzeci dzień z rzędu w godzinach przedpołudniowych.

Korzystam z dwóch niezależnych komputerów na przeglądarce chrome, i mam trudności z otwieraniem strony głównej. Dzisiaj rano nie mogłem otworzyć strony z zakładek, natomiast bez problemu otworzyłem z sieci. I z zakładki nie działała, a z sieci otwierała się, i otwiera się do tej pory bez problemu . Skasowałem tą z zakładek, a wpisałem tą z sieci do zakładek i działa. Jak długo nie wiem, bo już tak miałem ze działała tylko jeden dzień.

Pt maja 21, 2021 8:20 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2182 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 146  Następna strona