Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt wrz 17, 2021 8:16 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2326 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 156  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Merss, po jaką cholerę wycięłaś cały kontekst z tego postu??
https://dyskusje.katolik.pl/viewtopic.p ... 2#p1194842

Pn maja 31, 2021 10:44 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Po taką, byś kolejnym razem zastosował się do własnych zasad, których w formie rad udzielasz np Irbisolowi i trzymał fason. Jasne?

Pn maja 31, 2021 10:55 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
Jasne?
Nie.
Jeśli ci się nie podobały jakieś słowa to jedno, ale po kiego grzyba wycinać resztę zdań, które były kluczowe dla sensu wpisu??

Pn maja 31, 2021 11:04 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Mam nadzieję, że nauczysz się i nie będzie potrzeby powtarzania ciachów. Odmaszerować!

Pn maja 31, 2021 11:19 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Wespecjan napisał(a):
Merss, po jaką cholerę wycięłaś cały kontekst z tego postu??
https://dyskusje.katolik.pl/viewtopic.p ... 2#p1194842
Jeśli to miała być cenzura, to cenzurować należy te elementy, które są nieestetyczne, czyli obraźliwe/wulgarne słowa/zdania, a nie całą merytoryczną treść. Cenzura merytoryczna, a raczej przeciwko merytoryce, to rzecz tragiczna. Na pewno nie służy to dyskusji, nauce i zgłębianiu Prawdy.

Dodam na marginesie, że komentarzy bez treści jest tutaj stosunkowo dużo, jednak tam, gdzie jest niestety słuszna i merytoryczna krytyka hierarchii, szczególnie tej, która idzie z duchem czasu, to te wpisy wpisy wycinane są zastanawiająco często...

Pn maja 31, 2021 11:43 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Wasza Wysokość tak sobie pisze by dołożyć moderacji, czy zna pełną treść wypowiedzi Wespecjana?

Pn maja 31, 2021 11:57 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
PeterW napisał(a):
Wasza Wysokość tak sobie pisze by dołożyć moderacji, czy zna pełną treść wypowiedzi Wespecjana?

Chodziło o to że Szustak pojechał sobie pod dom holywoodzkiej celebrytki, do której pałał uczuciem. Japonki zjeżdżały pod domy koreańskich aktorów oper mydlanych. Ten sam poziom.
Przytoczenie zwykłych faktów nie spodobało się cenzorom, bo wycieli całą treść a nie tylko dosadne zwroty.

Wt cze 01, 2021 12:07 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Ależ ja doskonale wiem, o czym pisałeś... Nie musisz tego teraz pudrować..

Wt cze 01, 2021 12:16 am
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
Jestem nowym użytkownikiem, ale śledzę od jakiegoś czasu parę wątków i jestem zaskoczona niektórymi wpisami dotyczącymi łamania netykiety. Konkretnie chodzi o niestosowanie się do formy „per ty”.

Wikipedia ujmuje to tak:
Cytuj:
w dyskusjach, zwłaszcza w Usenecie i na forach internetowych zwraca się po nicku lub imieniu, jeśli rozmówca wyraża na to zgodę. Nigdy samym nazwiskiem. Nie należy się obrażać, jeśli ktoś zwraca się do drugiego użytkownika „per ty”, a nie w formie grzecznościowej, i nie należy się obawiać używania takiej bezpośredniej formy;

https://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta

Czy na tym Forum obowiązuje inna netykieta? Jeśli tak (chodzi o nakaz zwracania się na ty, a nie tylko możliwość), to gdzie można tę regułę znaleźć?

Wt cze 01, 2021 4:48 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Dzień dobry. Apeluję o ukaranie Barneya ze względu na zwrot: "
To jest właśnie problem - karmicie się takimi tekstami.
"
Dział katolicyzm.

So cze 05, 2021 10:34 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
bluejay napisał(a):
Czy na tym Forum obowiązuje inna netykieta? Jeśli tak (chodzi o nakaz zwracania się na ty, a nie tylko możliwość), to gdzie można tę regułę znaleźć?
Nie nie mamy innej netykiety ale mamy jednego z manią wielkości i pogodą do plebsu. I pomimo zwracanej uwagi wciąż tytułuje wszystkich Panem/Panią
Mały Książę napisał(a):
Dzień dobry. Apeluję o ukaranie Barneya ze względu na zwrot: "
To jest właśnie problem - karmicie się takimi tekstami.
"
Dział katolicyzm.
Zapewne dlatego chcesz ukarania go bo wymaga od ciebie argumentów. To takie typowe dla was.

N cze 06, 2021 12:55 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey , jakich "was"? Psychoza?

N cze 06, 2021 4:19 am
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Nie nie mamy innej netykiety ale mamy jednego z manią wielkości i pogodą do plebsu. I pomimo zwracanej uwagi wciąż tytułuje wszystkich Panem/Panią

Skoro nie macie innej netykiety, to nie macie podstaw do wymuszania na Iustusie formy "ty". Bo on netykiety nie łamie. Wy go tępicie, bo jest inny. Dokuczacie mu od bodajże dwóch miesięcy i na domiar złego usprawiedliwiacie swoje zachowanie. Nie chcecie uszanować jego odmienności. Bezpodstawnie przypisujecie mu wywyższanie się i pogardę do innych. Czyżbyście nigdy nie mieli do czynienia z ludźmi zadzierającymi nosa, którzy natychmiast się oburzają, jeśli ktoś zwróci się do nich na ty? Naprawdę nie widzicie różnicy między taką postawą a postawą Iustusa? Przecież on nie skacze Wam do oczu za "tykanie" go. On jest tylko po swojemu uprzejmy. To Wy jesteście nie w porządku, nie on. Wy dajecie o sobie złe świadectwo tym nieustannym dogadywaniem. I niestety rzutuje to fatalnie na cały portal Katolik.pl, bo troje z Was (znęcających się nad Iustusem) pełni tu funkcje moderatorów, a przodujecie w złośliwościach.

Tak właśnie to wygląda z punktu widzenia nowego użytkownika. I nie da się - przynajmniej ja nie potrafię - patrzeć obojętnie na to, jak traktujecie Iustusa.

N cze 06, 2021 4:46 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Klon Iustusa? Dziwne to IP. Dorośli ludzie rozwiązują swe sprawy w swoim gronie.
EOT

"
Dział katolicyzm.

Na forum mamy sporo rozmów, w których Barney wyjaśniał krok po kroku Mszę świętą. Ja korzystałam z książki na tę okoliczność i tytuł wskazałam. Kolejne elementy mszy wyjaśnia też w cyklu rekolekcyjnym ks. Chmielewski. Dobrze znać fundamenty. Nikt nie wprowadzi cię w maliny, bo są tacy, którzy próbują i to ze strony, która określa się jako twarda ortodoksja. Sieją , być może nieświadomie, zamęt. Próbuj nie być stroną w sporze tej czy innej frakcji, ale zrozumieć zasady i wówczas dojrzysz też możliwości odejścia i skwitujesz coś ewentualnie jako banalizację i wybierzesz świadomie. Barney pisał o tym wszystkim i dziś doprecyzowuje skupiając się na sprawach istotnych. Nie broni, ale wskazuje na to, że zasady są inne. Nie jest jednak dopytywany a atakowany. To ortodoks a nie nowinkarz, więc tak powinien być czytany. O zasadach zaś mówił wcześniej. Te sprawy można przegadać w stosownych wątkach.
Protestantyzacja byłaby widoczna, gdyby zniszczono fundament i podmieniono mszę nabożeństwem. Istotę różnic należy widzieć w innym fundamencie i innej koncepcji Boga. Wszystko inne to zmienne. Jedność w sprawie mszy jest zachowana a różnorodność ma prawo bytu. To już słowa św. Augustyna dotyczące spoglądania na chrześcijaństwo.

N cze 06, 2021 7:19 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
merss, za bardzo psychogolizujesz , a ks. Dominik Chmielewski chodzi z mieczem z Wojownikami Maryi. Będą bić może niedługo?

N cze 06, 2021 9:17 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2326 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 156  Następna strona