Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt wrz 24, 2021 7:11 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2326 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151 ... 156  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Czy nigdy nic ciebie nie bulwersuje? A czy wtedy to nie czynisz tak, koniec z tym nie pozwolę więcej? Są to chwile które mijają. Ja już ochłonąłem, a jak z tobą jeśli dalej drążysz? Bo to ten sam kierunek.

Pn lip 05, 2021 1:51 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Zdarza mi się. Ale nie posuwam się do spiskowych teorii i nie obrażam innych dlatego, że coś jest nie tak jak chciałbym.
Po takich oskarżeniach jak twoje powinny paść pewne magiczne słowa. Jak do tej pory nie odwołałeś swoich oskarżeń. A jedynie rżniesz głupa, że to nie tak i nic takiego nie było i że nie powiedziałeś tego co powiedziałeś.

Pn lip 05, 2021 1:55 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Dobra jak chcesz.
Pszepraszam jeśli kogoś uraziłem.
Nie pisałem wprost, więc każdy kto nie miał swej winy, mógł poczuć się dotknięty.
Niezbyt mam dobre skojarzenia z magią, więc zwykle
ociągam się z tego rodzaju odruchami. Magia bywa też odruchowa, jeśli ktoś nią przesiąknął. Ale to już za duża wiedza, by o niej zwłaszcza tu. A tu jasno wynika, że jesteśmy bardziej skomplikowani, aniżeli nawet sami myślimy jakimi jesteśmy.

Pn lip 05, 2021 2:25 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Dno i wodorosty. Wymuszone i nieszczere i jak zwykle jesteś niewinny ale to ze oskarżyłeś:
Cytuj:

jeśli tak, to ten kto takim bezmyślnym sposobem stara się zamknąć innym usta. Udusi się z zamkniętymi własnymi ustami. To stwierdzenie a nie żart. Są ludzie którzy jeśli nie zginą, nie przerwą swego precederu. Nie do wszystkich ta wiadomość, więc spoko jeśli ktoś nie macza swych paluchów w kręceniu innymi. Wybaczcie że tak mocno, lecz to ostateczność. Ktoś musi do swego piekła trafić. To co ja piszę, nic komu do tego. A że to nie dociera, to dotrze coś skuteczniej.

A jaśniej, nawet zalogiwany nie mogłem wysłać wpisu. Przy próbach zachowania go, nie został zapamiętany. Poszło to gdzieś w przepaść i nie ma. To celowa kontrola i ograniczanie wolności innych. Za kurtyną myśli ktoś że może wszystko, bóg aię znalazł.

To oczywiście drobiazg.

Pn lip 05, 2021 3:41 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nie wiem kto tu mi kręci w tych wymianach zdań. Lecz nawet przestało mnie to intetesować. Mam niezbyt szybki sprzęt, jak ktoś do niego włazi, to od razu to widać, bo coś wycina. Znowu to się dzieje. Nikt kto jest z prawdy nie ukrywa swych intencji. A jeśli to robi tak perfidnie. To nic mi do tego, nie jest dla mnie żadnym partnerem. Ja świat poznałem na tyle, na ile mogłem. Męczcie się z nim dalej sami. Nie będę sam walczył z przeciwnościami. Bo nie dam rady. Dziwne - to wiedziałem rodząc się na tej ziemi. Czego tu więc na prawdę chcą ludzie kłamcy. Nie żadne duszki, ani odsyłający dla niepoznaki do innych problemów. Zabawy kosztem innych? Brawo.

Pn lip 05, 2021 4:19 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Może opisz dokładnie problemy z komputerem w stosowym wątku w tym dziale. Może ktoś ci podpowie co się dzieje z twoim komputerem? Na forum żadne wpisy nie mogą zniknąć. Wszystko rejestruje system. Po co zresztą nam takie zabawy? Nie jest zgodne z regulaminem to wycinamy, ale to żadna tajemnica. Można zapytać i otrzymasz odpowiedź, że coś ci wycięto. Tyle, że od dłuższego czasu nic nie wycięto.

Pn lip 05, 2021 4:43 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam problem z...
Jeżeli można, chciałabym w końcu - najpierw szczerze podziwiając cierpliwość, potem z dnia na dzień utwierdzana w zdumieniu absurdem - zapytać, jaki jest cel podejmowania i przedłużania dyskusji w wątku: "Kryzys w Kościele" (dział: katolicyzm) z osobą, która posługuje się wyłącznie niemerytorycznymi argumentami typu: ad personam, odsyłaniem do psychiatry, opowieścią o własnych zarobkach, niepoważnymi groźbami - komu może "narobic smrodu" (powołując się na biskupa), anagdotami z kim rozmawiał tato itepe itede?
W sumie to szkoda ważnego tematu...
Ale co kto lubi.

Co zaś do otwierania się strony - to jeśli się u mnie uda, to jedynie za sprawą zupełnie nieintuicyjnego linku https://www.dyskusje.radiokatolik.pl/ . Dziękuję za jego podsunięcie.

Wt lip 06, 2021 12:33 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Tak się składa, że mój tato rozmawiał z bp i już po was.

Wt lip 06, 2021 12:44 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Terremoto napisał(a):
Jeżeli można, chciałabym w końcu - najpierw szczerze podziwiając cierpliwość, potem z dnia na dzień utwierdzana w zdumieniu absurdem - zapytać, jaki jest cel podejmowania i przedłużania dyskusji w wątku: "Kryzys w Kościele"

Dyskusja już się skończyła, bo nadzieja, że Książę zrozumie swoje błędy i wypaczenia, właśnie umarła...

Wt lip 06, 2021 1:09 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Temat wyczyszczony z offtopu i problemów MK z wiarą katolicką. Cały spór przeniesiony do https://dyskusje.katolik.pl/viewtopic.php?f=11&t=30872
i link dla osób korzystających z radiokatolik.pl :
https://dyskusje.radiokatolik.pl/viewto ... c8a33860a1
MK za ostatnie groźby dostał kolejne ostrzeżenie a ze było to 3 w przeciągu bardzo krótkiego czasu to zamieniło się w 2 tygodniowy BAN

Wt lip 06, 2021 1:34 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Mam prośbę w sprawie arbitralnie usuwanych komentarzy/treści. Niektóre treści są usuwane pod arbitralnie ustalonym tytułem, przykładowo "kłamstwo". Może dajmy forumowiczom samodzielną ocenę, czy dany fragment to kłamstwo. Nawet niech ta adnotacja zostanie w oryginalnym komentarzu, ale wyciętą treść warto by było przenieść w dowolne miejsce (może być osobny wątek do edycji tylko przez moderatorów) i do niej zrobić odnośnik (ewentualnie z przypisem) w oryginalnym komentarzu.
Potem część komentarzy robi się nieczytelna. Poniżej przykład:
viewtopic.php?p=1197211#p1197211

Rzecz jest też taka, że człowiek widząc cenzurę w takim wydaniu przychyla się raczej do tego, że to, co tam było napisane to jest akurat prawda. A jak nie widział, co tam było napisane, to nawet nie za bardzo wierzy w formalnie podany powód usunięcia.

N lip 18, 2021 8:11 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Czy Wasza Wysokość raczyła przeczytać regulamin tego forum, czy jeszcze tak nie bardzo? Jak nie, to polecam.

N lip 18, 2021 9:05 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Chciałbym wiedzieć dlaczego Jokej mnie ocenzurował a później ostrzegł ( viewtopic.php?p=1197219&sid=5f071bf110d485d94f7d33e280d09984#p1197219 ), skoro cytowałem tylko co powiedział o sobie sam Franciszek, niczego nie wymyśliłem, niczego nie dołożyłem, niczego nie zmodyfikowałem.

Wygląda na to, że Jokej się pośpieszył nie wiedząc o co chodzi.
Ale dlaczego mam ja płacić za ignorancję jednego z moderatorów?

N lip 18, 2021 9:10 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
PeterW, przeczytałem regulamin. Ten dział forum jest od zgłaszania uwag. Ta uwaga miała na celu usprawnienie tego forum, bo taka ingerencja w komentarze wpływa Dyskusje dosłownie niszczy. No bo czym można nazwać wyjaśnienie Wespecjana, który zacytował słowa Franciszka o samym sobie? Nawet jeśli to, co zostało usunięte jest nieprawdą, to prawdziwym powodem usunięcia komentarza nie powinno być "kłamstwa i pomówienia pod adresem papieża Franciszka", tylko raczej coś takiego "cytowanie słów Franciszka o samym sobie, które jednak uznajemy za kłamstwa i pomówienia pod adresem papieża Franciszka". No bo na zdrowy rozum. Jak można oskarżać człowieka o kłamstwo i jeszcze go za to karać, kiedy jedyną rzeczą, jaką zrobił jest umieszczenie słów hierarchy o samym sobie? Ktoś to potrafi wyjaśnić na zdrowy rozum? Tak się nie prowadzi dyskusji, a już na pewno nie szuka prawdy.

N lip 18, 2021 9:31 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Mały Książę napisał(a):
Tak się składa, że mój tato rozmawiał z bp i już po was.
Dopiero teraz to zauważyłem.
Naprawdę świetne ;)
Chyba wstawię to sobie do podpisu.

N lip 18, 2021 9:58 pm
Zobacz profil WWW
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2326 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151 ... 156  Następna strona