Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N maja 26, 2019 11:44 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1491 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
przepraszam napisał(a):
To już mój ostatni wpis. Dam sobie odpoczynek sam. Uwaga jest teraz na poważnie, więc liczę, że tak też zostanie potraktowana. Naprawdę, nie da się na waszym forum niczego napisać. Głupoty pisane przez kogoś z łącznością z papieżem bronicie jak niepodległości, a mądre wpisy innych, które obalają wszystkie te głupoty, najpierw osłabiacie, potem doprowadzacie rozmówcę do złości a potem ląduje to w koszu. To jest po prostu zwyczajnie nieuczciwe i podłe. To manipulacja w czystej postaci. Przesiać i pokazać, że my mamy rację.

Wzruszyłem się...
RIP
[*][*][*]

Wt kwi 09, 2019 9:54 pm
Dyskutant
Dyskutant

wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Podpuścił cię Barney a ty idziesz za tym jak owca. Mówiłem serio. Fakt, że to forum wciąga ze względu na swoją specyfikę, a ja powoli staję się interćpunem, ale to mój problem, więc się nie przejmuj.

Wt kwi 09, 2019 10:05 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
przepraszam napisał(a):
No to nie będę was już więcej zanudzał

przepraszam napisał(a):
To już mój ostatni wpis.

Wt kwi 09, 2019 10:10 pm
Zobacz profil WWW
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
No i widzisz, że Barney potwierdził w pełni moje słowa. Jestem interćpunem, przyznałem się do tego, więc mówię prawdę.

Wt kwi 09, 2019 10:16 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
No pa pa pa. My też będziemy tęsknić..

Wt kwi 09, 2019 10:18 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
No i nawet PeterW dba o moje zdrowie, namawiając usilnie na odejście. Wszystko układa się w jedną całość. Konsekwencja i logika.

Wt kwi 09, 2019 10:23 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
przepraszam napisał(a):
No i widzisz, że Barney potwierdził w pełni moje słowa. Jestem interćpunem, przyznałem się do tego, więc mówię prawdę.

Mamy ci zastosować terapie szkoda?
Nie marz się jak baba. Albo piszesz albo nie
ale nie nasz męczennik pisze dalej i juz mamy kolejna stronę śmieci gdzie przepraszam użala się nad sobą. Jaki to biedny/a jest.
Kolejny twój wpis zaśmiecający temat i wlepię ci karę regulaminowa na pożegnanie.

Śr kwi 10, 2019 12:32 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Przeniesiono do wlaściwego działu
Quinque napisał(a):
Jako że moderacja na tym forum jest na tyle nieporadna że nie potrafi usunąć mojego konta mimo że o to prosiłem, odpowiem na powyższe. I czekam na usunięcie mojego konta .

Mijasz się z prawdą. Zwróciłeś się do mnie osobiście na PW (23 kwietnia) z ponagleniem i pretensjami, że konto nie zostało usunięte. Odesłałam cię do regulaminu podając punkt I/8. W tym punkcie wyraźnie napisano, że chcąc usunąć konto należy bezpośrednio napisać do Admina.
żałosne zachowanie moderacji nie dotyczy tylko mnie, bo nie moderuję góry, ale zostałam w to moderowanie przypisana przez Quinque. Nie zajmuję się odbieraniem nikomu prawa do pisania w górnych działach, bo moderuję dolne działy.

Cytuj:
Użytkownik nieaktywny z powodu nieregulaminowego zachowania moderacji

A to zmałpowane od zefcia i też nieprawdziwe. Tyle, że on zachował konsekwencję i nie pisał już na katoliku. Od czasu zakazu pisania w działach chrześcijańskich do wyartyłułowania pretensji i agumentowania to czasową depresją* upłynęły całe wieki. To myślenie polityczne a nie chrześcijańskie, czyli kiedy to wygodne wyciąga się asa z rękawa i do tego kłamie. Zakaz pisania w działach chrześcijańskich nie legitymizuje bowiem niczyjej wiary i uznawania kogoś za katolika lub nie. Moderator ma obowązek jedynie pilnowania, by wymagania regulaminowe były respektowane przez piszacych na forum. Nikomu też nie zabraniamy prezentowania swych poglądów, jeśli są odległe od wymagań w działach katolickich, ale on sam uważa, że jest ortodoksyjnym katolikiem. Nadal może pisać co mu w duszy gra, ale w dolnych działach. Tu punktem odniesienia jest inny regulamin. Tylko jednej osobie zmieniliśmy przynależność wyznaniową. Tobie nie zmienialiśmy, zmieniłeś ją sobie sam, więc sam uznaleś, że czas katolicyzmu zakończony. To bowiem deklaracja wlasna - kim jestem.

Reasumując. Świadome mijanie się z prawdą nazywamy kłamstwem (bezsensowne zarzuty pod kierunkiem moderatorów), przypisywanie komuś cech, które czyta się u osoby zarzucającej nieprawdę - projekcją i pomówieniem. Brak umiejętności czytania regulaminu - nieuctwem lub próbą wywoływania bezsensownych konfliktów.
Prak aktywności na forum wpisany sobie w stopkę i jednoczesne zerwanie tego wpisu i oskarżenie o to, że to wina innych to nadal mechanizm obronny. Chciałeś napisać a nie z winy innych - której to winy nie ma - musiałeś napisać.

Chcesz odejść z forum, wolna droga. Regulamin podaje ścieżkę prawną.
* moderacja powinna się domyśleć, że depresja samoistnie 'odeszła' i powinna przywrócić uzytkownikowi prawo do pisania w górnych działach. Użykownik wymaga więc od moderacji umiejętności, które jej przypisze a sobie przyznaje prawo mijania się z prawdą i pomawiania moderacji. Dawno nie czytałam takich tekstów i wnioski zachowam dla siebie.

N kwi 28, 2019 1:32 pm
Odpowiedz z cytatem
Długo mam jeszcze czekać na tego admina? Tak czy nie. Swoją drogą, dobrze to świadczy o forum gdzie admin nie przychodzi X czasu

Cytuj:
Tobie nie zmienialiśmy

To już łgarstwo w czystej postaci. Kazano mi to zrobić a wcześniej zabroniono pisać w górnych działach

Cytuj:
. Nikomu też nie zabraniamy prezentowania swych poglądów, jeśli są odległe od wymagań w działach katolickich

Proszę o przestawienie jednej mojej wypwoiedzi która podważałaby ortodoksyjną wiarę albo była heretycka

Cytuj:
Prak aktywności na forum wpisany sobie w stopkę i jednoczesne zerwanie tego wpisu i oskarżenie o to, że to wina innych to nadal mechanizm obronny

Tak tak, zwłaszcza że na rzekomo "katolickim" forum użytkownicy nie potrafią sobie poradzić z protestantem. I bronić tej wiary musi heretyk :( który martwi się o zbawienie czytelników

Cytuj:
Od czasu zakazu pisania w działach chrześcijańskich do wyartyłułowania pretensji i agumentowania to czasową depresją* upłynęły całe wieki

Jest to o tyle ciekawe że przynajmniej raz w prytwanej wiadomości wyjaśniłem zaistniałą sytuację

N kwi 28, 2019 7:02 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
I/8. Usunięcie konta jest możliwe tylko przez bezpośredni kontakt z Administracją forum. Usunięcie konta nie skutkuje usunięciem postów zamieszczanych publicznie na forum.
Oznacza to, że to zainteresowany pisze do Admina. Regulamin podaje także adresy.
https://dyskusje.katolik.pl/viewtopic.p ... 52#p537152

To ty masz interes do Admina, więc ty go odszukujesz. To ścięzki postępowania obowiązujące w cywilizowanym świecie. Napisaleś do mnie PW i odpowiedziałam jak postąpić. Potrafiłeś poprosić o permbana na innych forach, więc domniemuję, że próbujesz u nas nieszczerych zagrywek. Bardzo więc możliwe, że zrozumiem, że chcesz permbana, bo nie napisałeś do Admina... i go dostaniesz. Nie można uszczęśliwiać ludzi na siłę.

N kwi 28, 2019 7:31 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Strasznie mnie denerwuje ignoracja moderatorów, którzy cenzurując teksty patrzą max na 20cm w dal, zamiast zobaczyć głębszy sens o co chodziło.

Oto merss wycieła mi tekst, w którym zasugerowałem forumowiczowi, że agnostycyzm/ateizm może być pochodną próżniactwa, bo tacy ludzie lubią teorie gdzie "samo się wszystko robi".
To jest wpis i wątek jak najbardziej pasujący na katolickim (nawet tak umodernizowanym jak katolik.pl), bo często ludzie lgną do teorii nawet fałszywych, ale które komfortowo racjonalizują im ich sposób życia (zwłaszcza ten grzeszny).

Ale nie, merss musiała już się pośpieszyć i wywalić prosty wpis. Dlatego składam oficjalne zażalenie na moderację, choć bez nadziei na jej poprawę.

Cz maja 02, 2019 12:30 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Ciesz się ze reakcja była Merss a nie moja. Ja bym oprócz wycięcia wlepił ci karę regulaminowa za wycieczkę osobista. To co zrobiłeś w tamtym wyciętym poście nazywa się adpersonam. Wiem cieżko łapiesz i nie znasz netykiety ale mam nadzieje ze z czasem pojmiesz takie trudne dla ciebie sposoby zachowania.

Cz maja 02, 2019 1:42 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
O, i kto tu poucza o "adpersonam"? Czy czasami nie ty, który regularnie kpi, szydzi i używa niewybrendych przymiotników w stosunku do forumowiczów (nawet w tym poście powyżej) którzy nie raz się na to skarżyli a reprezentowali pełne spektrum poglądów i przynależności religijnych?

Cz maja 02, 2019 1:58 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Każdemu można zarzucić ad personam. Mozna je też wysupłać ze swej wyobraźni a potem z tym dyskutować oskarżając innego o to się powiedziało samemu. Nie przedstawiłeś żadnej sugestii, ale bezwarunkową ocenę człowieka zawierającą pojęcie 'musi'. To bezdyskusyjna ocena. Jak się zetniesz z kimś komu to nie przeszkadza, postąpię wedle rozpoznania tych co piszą. Taki mamy zapis regulaminowy: traktujemy każdego z należytą starannością. Staram się więc rozpoznać granice.
Bloblo nie dał żadnego powodu pisząc wstępniak, by wdeptać go w podłoże. Nie podoba się sposób argumentowania? Pokaż, że można inaczej spojrzeć na sprawę.

Edit
Nadal mącisz w wątku.

Cz maja 02, 2019 2:05 pm
Odpowiedz z cytatem
Prosze zatem o namiar do admina i cofnięcie fałszywych zarzutów kierowanych w moja stronę. Np. Takich że zmieniłem status opis z własnej woli

Pt maja 03, 2019 2:20 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1491 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100  Następna strona