Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So sie 17, 2019 1:25 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1569 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 105  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Jako paroletni użytkownik, powinieneś umieć poruszać się po forum..
ucp.php?i=pm&mode=compose&u=2
lub
memberlist.php?mode=email&u=2
lub katolik@katolik.pl

Pt maja 03, 2019 7:31 am
Dyskutant
Dyskutant

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Mam pytanko. Czy poniższa wypowiedź nie spełnia znamion forumowego "przestępstwa"?

Quinque napisał(a):
Czemu ten pajac nie dostał perma?

Pt maja 03, 2019 2:17 am, temat: "Rozważania biblijne ( wydzielony)"

Pt maja 03, 2019 8:29 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Karzę w różny sposób. Zwykle zatrzymuję ludzi odchodzących z forum. Zależy mi na każdym użytkowniku. W jego przypadku uczyniłam wyjątek. Nakładanie na siebie kar nie jest w moim stylu. Myślę, że ów 'pajac' nie będzie miał do mnie żalu i potraktuje to jako dziecinadę odchodzacego.
Post wycięty.

Pt maja 03, 2019 8:47 am
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
Karzę w różny sposób. Zwykle zatrzymuję ludzi odchodzących z forum. Zależy mi na każdym użytkowniku. W jego przypadku uczyniłam wyjątek. Nakładanie na siebie kar nie jest w moim stylu. Myślę, że ów 'pajac' nie będzie miał do mnie żalu i potraktuje to jako dziecinadę odchodzacego.
Post wycięty.
Dziękuję za wyjaśnienie i pozdrawiam :)

Pt maja 03, 2019 10:54 am
Odpowiedz z cytatem
Długo macie zamiar usuwać niewygodne posty?

Żądam przeprosin

Pt maja 03, 2019 6:32 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Proszę moderatorów o jednarazową dyspensę do wpisu w dziale katolickim, który będzie tylko cytatem z Pisma Św. i fragmentem tekstu Mszy.

So maja 04, 2019 2:03 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Merss pomówiła mnie zarzucając dolegliwości psychiczne i produkując szereg oszczerstw, że celowo pisze w działach katolickich, nieuprawnionych dla mnie, po wyklęciu mnie z katolicyzmu przez forumowych papieży.
merss napisał(a):
On doskonale o tym wie, że zakaz obejmuje ten dział. Wszedł widząc, że Adam sobie pozwala.
I teraz na tym samym przykładzie. Powinien dostać wczoraj bana, ale Jockey potraktował go z wyrozumiałością i poprzestał na ostrzeżeniu. Jak Wespecjan zareagował? Przekroczyl kolejną granicę. Tak się to sprawdza. To maleńka sprawa w porównaniu do omawianej w temacie, ale wskazuje na ludzką mentalność niedojrzałego człowieka. Dojrzałość bowiem to branie odpowiedzialności za siebie i świetne rozeznanie w tym co dobre i złe. To prawdomówność i przeproszenie, jeśli się popełnilo błąd a nie uniki.
Pobłażanie w sprawach wymagających reagowania zarzuca innym, ale jeśli zostanie zastosowane w stosunku do Wespecjana jest niesprawiedliwe, tendencyjne i oczywiście pozaprawne. Osiąga swoje. Nie jest żadnym tradycjonalistą, bo dobro i zło to wartości dla niego uznaniowe. To cecha forumowych proroków.

W rzeczywistosci, napisałem posty w temacie "Tylko nie mów nikomu- problem pedofili", bo leży w: "Strona główna forum » Dyskusje międzychrześcijańskie (tylko dla chrześcijan) » Duszpasterstw".

Wt maja 14, 2019 10:11 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Ok ja myśle ze czas zmienić form. 3 na 4 moderatorów ci nie pasuje.

Wt maja 14, 2019 10:49 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Wespecjan napisał(a):

W rzeczywistosci, napisałem posty w temacie "Tylko nie mów nikomu- problem pedofili", bo leży w: "Strona główna forum » Dyskusje międzychrześcijańskie (tylko dla chrześcijan) » Duszpasterstw".

Strona główna forum
Duszpasterstwo
Dział dla katolików zainteresowanych problemami duszpasterskimi. Miejsce wymiany doświadczeń duszpasterzy i katechetów, sugestie wiernych itp.

W duszpasterstwie nie piszą przez 'przypadek' użytkownicy innych wyznań, więc czytają co napisane i rozumieją.

Znów klamiesz. Odniosłam do strony głównej forum.

Zdarza się niekiedy i niewierzacym napisać w górnych działach, bo nie zauważą. Kiedy jednak zwrócić im uwagę, przepraszają. Ty idziesz w zaparte. Przepraszam nie ma w twoim kodeksie etycznym.
Za to nazywanie kogoś ni z gruszki, ni pietuszki kiedy pyta o cytat biblibjny ignorantem a następnie głupcem nie jest ci obce. Nazwałeś ignorantem użytkownika, któremu w znajomości Biblii do pięt nie sięgasz. Tyle widzę na forum. Dowartościować się chciałeś jego kosztem? Bo chamskii epitet się do niego przyklei? Kiedy Jockey zarzucił ci kłamstwo też zacząłeś lamenty.i oceny jego emocjonalności. Uwaga była zasadna. Ostra rozmowa to nie epitety. Nawet śladów prowokowania nie zauważyłam u YZ. Konsekwentnie cię dociskal wiedząc, że nie znajdziesz cytatu biblijnego. Wówczas zaczęły się ad personam. Tak wychodzisz, gdy ktoś cię dociśnie. Atakujesz personalnie. To cecha niedojrzałości i możesz się obrażać, bo to też o niej świadczy. dzieci się obrażają i zwalają winę na misia, gdy nabroją. Ukształtowany katolik reaguje jak dojrzały człowiek. Bierze na klatę swoją winę a czasem winę innego.
Mialeś szczęście, że mi siadł komputer i nie ja karałam. Ode mnie dostałbyś regulaminowego miesięcznego bana.

Wt maja 14, 2019 1:08 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Co się odwlecze...
Nie zauważyłem, że regulaminowo po tym adpersonam za który dostał ostrzeżenie powinien dostać bana na miesiąc. Można powiedzieć dzięki mojemu błędowi możesz nadal pisać na forum. W każdym razie Wespecjan pilnuj się bo kolejne ostrzeżenie będzie skutkowało miesięcznym odpoczynkiem od tych znienawidzonych moderatorów.

Wt maja 14, 2019 3:10 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Ok ja myśle ze czas zmienić form. 3 na 4 moderatorów ci nie pasuje.
Nie 3 tylko jeden czyli ty. Reszta zachowuje się przyzwoicie. Merss może i wg mnie wygaduje niezrozumiałe czy nieskoordynowane rzeczy, na siłę kozetkuje ludzi, ale pozwala na pisanie tekstów, które może i jej się nie podobają, ale uważa to za głos tworzący dyskusję. Ty za to, załatwiasz swoje osobiste porachunki narzędziami moderatorskimi, karałeś wielu forumowiczów za bardziej błahe rzeczy, niż niejedne twoje teksty.

merss napisał(a):
Za to nazywanie kogoś ni z gruszki, ni pietuszki kiedy pyta o cytat biblibjny ignorantem a następnie głupcem nie jest ci obce. Nazwałeś ignorantem użytkownika, któremu w znajomości Biblii do pięt nie sięgasz. Tyle widzę na forum.
Protestanci i Świadkowie Jehowy też znają Biblie i co z tego.

Jeśli chodzi o nazwanie kogoś ignorantem, za które wyłapałem karę, to nie miałem wyboru, przypominało to sytuację zgarnięcia chłopa na dołek za pobicie kobiety, który zanim stracił nerwy i strzelił z liścia babie, był przez nię molestowany, zrzeziła mu i dokuczała słowanie cały dzień. Kto winny? Chłopina oczywiście.

--------------------------------------
Ale jest poważniejszy problem. Dlaczego to temat "Tradycjonalizm Katolicki FSSPX Msza Trydencka" jest tylko dostępny dla forumowych katolików, skoro temat juz w nazwie traktuje o Bractwi Św Piusa X (FSSPX), które za formumowych papieży jest uznawane za schizmę? A np ja, który byłem i będę na Mszach sprawowanych przez Bractwo, nie mam prawa się tam wypowiadać, a wypowiadają się tam między innymi ludzie, którzy nie dość że wogóle nie byli, albo nie bywają na Mszach Trydenckich pod biskupami posoborowymi, nie mówiąc o Mszach u FSSPX?
Cóż to: "O was, ale bez was"?

Wt maja 14, 2019 3:58 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Możesz temat, który jest u góry i interesuje cię założyć na dole. Do działu chrek się nie wtrącam. Lepiej jednak samemu ukierunkować dyskusję pisząc wstępniak a nie korzystać z wypowiedzi piszącego u góry, czy odpowiadać na dole na jego post.
Nie ma żadnych przeciwskazań, by rozmowy na ten sam temat toczyły się równolegle u góry i na dole.
Dlatego próby wchodzenia w dyskusję tam, gdzie nie ma uprawnień sa ostro traktowane. Na ten sam temat możesz pisać na dole i ukierunkowujesz do tego dyskusję tak jak sobie zaplanowałeś. Czasem chcieliśmy przenieść cały wątek, bo widzieliśmy zainteresowanie nie katolików, ale nie było zgody autora.
Musimy jakoś próbować godzić interesy nawet sprzeczne ze sobą.
W ramach terapii kozetkowej jak mi już przyznałeś uprawnienia. Postaraj się więc nie używać człowieka do walki z nim. Nie jest wrogiem, ale inaczej widzi świat. Czytaj co ma do powiedzenia i wykorzystaj to jako motywację do poznawania siebie i samorozwoju. Wydaje mi się, że ci zależy by być dobrym człowiekiem. Choroba 'brak dyplomacji' daje dobre rokowania.

Edit
Temat, który zamknęłam widziałam jako możliwość pisania o bractwach. Szeroko go zatytułowałam i nie zamykalam granic. Nie dostrzegłeś otwartych drzwi.

Wt maja 14, 2019 4:31 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Chcialem tylko wtracic ze nieprawda jest ze "zadomowilem sie" w gornych dzialach jak Merss twierdzi bo zdecydowanie nic w nich nie pisze ( nawet "wokol rodziny" gdzie zdarzalo mi sie w przeszlosci ).
Moja wypowiedz w watku o filmie byla odpowiedzia na inne posty i dotyczyla tylko zagadnienia porownania statusu i odbioru w spoleczenstwie ksiedza w porownaniu do innych "zawodow" - nie chcialem nic pisac o pedofilii, a sachol umiescila watek w dziale katolickim.

Wt maja 14, 2019 6:06 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
viewtopic.php?p=1142615#p1142615 - duszpasterstwo
viewtopic.php?p=1142613#p1142613 - j/w
viewtopic.php?p=1140001#p1140001 - chrek
viewtopic.php?p=1139491#p1139491 - katolicyzm
viewtopic.php?p=1134796#p1134796 - chrek
viewtopic.php?p=1133615#p1133615 - wylądował z wokół rodziny do kosza
viewtopic.php?p=1133526#p1133526 - j/w
viewtopic.php?p=1129736#p1129736 - chrek

To z mniej więcej z ostatniego pół roku. Wpisy obejmują wszystkie górne działy. Jesteś jedynym bezwyznaniowcem, który ma zwyczaje wchodzenia do góry (bez dyspensy), więc cię zapamiętałam. W międzyczasie kosz był oprózniany z innych wątków, więc nie mam już dostępu, ale to nieistotne.

Informowalam cię kiedyś, że możesz sobie zakładać analogiczne tematy na dole ( i to czyniłeś), więc wiedzialeś co robisz.
Ten wątek był aleternatywny w stosunku do jednego z górnych

Użytkownicy umieszczając wątek w dziale katolickim czynią to świadomie. Chcą rozmawiać tylko z katolikami (inaczej myślą). Gdyby chcieli rozmawiać ze wszystkimi i poznać pogląd innych, zakładaliby w dolnych działach. Czasem nie zezwalają na przeniesienia wątków nawet do działów chrześcijańskich. Taka uroda tego forum i ich zbójeckie prawo.

Wt maja 14, 2019 6:54 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
O ile pamietam to za zakladanie watkow podwojnych w dolnej czesci forum zostalem w koncu opieprzony, teraz juz mi sie nie chce.
Przepraszam i postaram sie lepiej kontrolowac.

Wt maja 14, 2019 10:56 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1569 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 105  Następna strona