Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So paź 31, 2020 1:43 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1904 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Merss dlaczego wycięłaś mój post? Nie było w nim nic obraźliwego, a że nie trafił w twój "smak" to tylko Twoja subiektywna ocena. Dlatego chcę, żebyś go przewróciła.

Pn sie 31, 2020 8:55 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Moja subiektywna ocena, inna być nie może. Mój subiektywizm to też to, że postaraj się wykorzystac głowę a nie emocje, bo subiektywnie oceniam, że masz spore zasoby oleju w głowie i nie wykazujesz braków w kindersztubie. Stać się na bardziej wyrafinowane sposoby wskazania analogii.

Pn sie 31, 2020 9:07 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
Moja subiektywna ocena, inna być nie może. Mój subiektywizm to też to, że postaraj się wykorzystac głowę a nie emocje, bo subiektywnie oceniam, że masz spore zasoby oleju w głowie i nie wykazujesz braków w kindersztubie. Stać się na bardziej wyrafinowane sposoby wskazania analogii.
Nie jest pani sprawiedliwa. Mnie też zdarza się nazywać Yarpena trollem, bo zasługuje na to często. Co więcej, Yarpen z Jockeyem notorycznie nazywają mnie trollem.
Więc dlaczego mnie, Jockeyowi i Yarpenowi wolno wolno stosować to określenie a kozielsowi nie?
Robur napisał(a):
Panie Wespecjanie, badasz Waszmości jak daleko możesz się posunąć i ile podrażnić. Sprawdziłeś, wiesz, zastosować się i gra muzyka.
Problem w tym że Jockey tutaj kara i cenzuruje za żarty i to takie lekkie.

Pn sie 31, 2020 9:15 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Wolnomyśliciel z ciebie. Bergamotka bardziej gramotna. Co was napadło z tym poziomem bruku? Nie można inaczej a też wyraziście? Chcesz się odkuć na Jockeyu to się nie podkladaj. On napisał w jednym miejscu o zniesmaczeniu potagranymi - jak to ujął - spodniami, zbyt luzackim ubiorem a Ty mu imputujesz, że on niechlujnie i to razem z żoną do kościoła się ubiera. Maseczka dla nich (o żonę ześ zahaczył) najważniejsza? Szaleju żeś się najadł?

Qurcze. W białych rekawiczkach najbardziej dotyka. Ucz się ode mnie dopóki na odwyk nie przejdę.

Pn sie 31, 2020 9:22 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
Ty mu imputujesz, że on niechlujnie i to razem z żoną do kościoła się ubiera.
No co za bzdury. To był żart z Jockeya i Yarpena ze względu na ich paranoidalną postawę wobec pseudopandemii. Ten filmik z kościoła nie był o ubiorze tylko o zachowaniu w kościele w dobie "epidemii". To nawet nie była msza.

Racjonalizuje pani niesprawiedliwą cenzurę i kary od Jockeya bo to "swój".
A "swój" może być niesprawiedliwy i się mylić, ale to "swój".
W off topie przypominała mi pani że katolik nie może stosować metody "cel uświęca środki".
Dobra, nie chce mi się o tym już pisać, bo to jest niekończąca się opowieść.

Pn sie 31, 2020 9:34 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
Bergamotka bardziej gramotna.

No nie bardzo. Yarpen pozostaje niedoścignionym mistrzem. Bo po namyśle stwierdzam ze zasadniczo należało zarzucić mu oszczerstwo i domagać się by udowodnił swoje pomówienie pod adresem katolickiego kapłana że sprawował Mszę świętą w przepasce biodrowej i stule. Następnie by udowodnił kolejne pomówienie pod adresem alumna że służył do Mszy w krótkich spodenkach. Po czym regularnie cytować sama siebie domagając się spełnienia tego żądania i nazywając go oszczercą do czasu aż wkleiłby stosowne filmiki.

Pn sie 31, 2020 9:45 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Wespecjan. No to się wygadałeś. Nie znasz się na ludziach, widzisz tylko szatę. To moje a nie prawda obiektywna.

Bergamotka Uruchomić talent i prześcignąć mistrza, ale tak, by nie bylo potrzeby zakłócać płynności malowaniem na czerwono.

Pn sie 31, 2020 9:50 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Wespecjan napisał
Cytuj:
Problem w tym że Jockey tutaj kara i cenzuruje za żarty i to takie lekkie.

Panie Wespecjanie! Moderacja (i nie tylko) zauważyła, że pewne specyficzne poczucie humoru jakie reprezentujesz bywa przyciężkie. Jest pewna różnica w postrzeganiu tym co krotochwilne, a co mało strawne. Są żarty, które można zapodać na forum, są dla węższego grona lub wręcz tylko ścisłego. Roztropnie będzie przyjąć większy margines na żarty własne, a Jockey na pewno odnotuje to z uznaniem.

Wt wrz 01, 2020 8:52 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Skamłam skargę na moderatora Jockeya gdyż w temacie
viewtopic.php?f=8&p=1178421#p1178421 moderator ten bezpodstawnie mnie zdyscyplinował i zarzucił mi bezpodstawnie kłamstwa oraz dwukrotnie manipulację. Mam uzasadnione podstawy do uznania, iż moderator nadużywa swojej funkcji i z braku rzeczowych argumentów w dyskusji wykorzystuje narzędzia moderatorskie, kierując się w mojej ocenie osobista niechęcią do mnie - w dużej części powodowaną moimi wcześniejszymi wpisami do w Uwagach do obsługi forum na temat jego poczyna - jak również osobista sympatią do użytkownika Yarpena Zirgin - moim moim zdaniem dał on wyraz temu m.in. w Uwagach do obsługi forum. Proszę o jego zdyscyplinowanie i usunięcie bezpodstawnej i w zasadzie oszczerczej uwagi którą do mnie skierował. A jeśli pozostali moderatorzy podzielają jego ocenę proszę o wskazanie moich manipulacji i kłamstw - nie mogę zgodzić się że moderator ów wykazał mi ze manipuluję w wątku bowiem ograniczył się jedynie do oskarżenia "Jak zwykle manipulacja tekstem. Typowe u ciebie.", jak również że wykazał mi moje manipulacje i kłamstwa użytkownik Yarpen Zirgin (moja wymiana zdań z użytkownikiem jest w tym wątku wiec nie widzę podstaw do jej powtarzania) oraz wyjaśnienie na czym polegało moje "awanturowanie się" w tym wątku tak że powinnam była się "uspokoić".

Śr wrz 02, 2020 10:09 am
Odpowiedz z cytatem
Czy moglibyście wprowadzić na forum opcję wieku aby każdy kto chce mógł podać w profilu swój wiek?

Wt wrz 08, 2020 9:22 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
A po co?
Jak ktoś chce to może napisać w HP w powitalnym wątku.
https://dyskusje.katolik.pl/viewtopic.p ... &start=600

Wt wrz 08, 2020 9:36 pm
Odpowiedz z cytatem
Równie dobrze mogę zapytać po co nam lokalizacja w profilu? Przecież to skąd jesteśmy także można napisać w wątku powitalnym...

A teraz do rzeczy: dlaczego to forum zrezygnowało z opcji "wiek"? 90% for posiada tą opcję.

Wt wrz 08, 2020 9:45 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Naprawdę możesz wpisać sobie w podpisie ze masz już 18 lat skończone.
Jeśli ci wątek noe odpowiada. Większość tablic dyskusyjnych wprowadza swoje różne a mu mamy takie jak mamy. Np. Wyznanie. A tego nie ma na innych. Chcesz się licytować?
Masz więcej takich dziecinnych problemów?

Wt wrz 08, 2020 11:03 pm
Odpowiedz z cytatem
Sugerujesz, że Admin nie posiada narzędzi zdolnych wprowadzić opcji wieku? To forum w ogóle nie posiada takiej możliwości?

Już nie chce mi się naciskać na ten wiek tylko po prostu odpowiedz mi na to pytanie.

Cz wrz 10, 2020 12:56 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
A jak nauka czytania ze zrozumieniem? Nie widzę powodu żeby pojawiał się wiek. Koniec tematu. Nigdzie nie pisałem o opcjach forum. Widzę nie potrafisz żadnego prostego tekstu zrozumieć nawet tak prostego jak o tym dlaczego nie ma wieku na forum.

Cz wrz 10, 2020 7:54 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1904 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127  Następna strona