Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr cze 19, 2019 7:25 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1542 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 103  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Bene(klon) napisał(a):
Barney napisał(a):
Zgłaszam do moderacji post Bene (klona) viewtopic.php?p=1042372#p1042372 - przekręcanie nazwiska "Fedorowicz" na "Fetorowicz" jest niedopuszczalne.
Nazwiska? Jesteś przekonany czy znerwicowany? A może literówka?

Że też na to nie wpadłem ;)

Pn cze 27, 2016 8:36 pm
Zobacz profil WWW
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Niestety pisanie na Waszym forum staje się coraz trudniejsze ze względu na nieustanne pozamerytoryczne, złośliwe i niegrzeczne napaści moderatorki Merss. Pani tej wydaje się, że ma prawo decydować na forum o wyznaniu, wierzeniach i przekonaniach dyskutantów, których traktuje arogancko i nieuprzejmie. Posunęła się nawet do takiego szczytu bezczelności, że na PW zasugerowała zmianę awatarka, który przeszkadza Jej przy kasowaniu moich postów (Papież Franciszek). Przy okazji kasuje cytaty z wypowiedzi Papieża Franciszka, który Jej z jakichś nieznanych powodów "nie pasuje". Spotykałem się na forach dyskusyjnych z wieloma przypadkami brutalnego chamstwa i braku kultury osobistej, ale to co Pani Merss tu wyprawia z userami jest czymś niebywałym. Atakuje, zastrasza, kasuje i terroryzuje praktycznie każdego, kto ma inne poglądy niż ona. Może psycholog byłby potrzebny, jeśli to osoba cierpiąca?

Pozdrawiam uczciwych, zrównoważonych psychicznie userów forum- dyskutantów o dużej wiedzy i kulturze: Barneya, Jockeya, Art-33, Adama M, Brygidę i innych. Okazało się, że wiele poglądów mamy wspólnych lub podobnych. Fajnie się z Wami rozmawiało, tylko krótko. Ale takie jest życie.
:-)

N lip 03, 2016 9:50 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Reg. I/4
Nicki oraz inne formy oznaczające osobę duchowną są dopuszczalne tylko po uprzedniej weryfikacji.

N lip 03, 2016 11:11 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Fedorowicz napisał(a):
Niestety pisanie na Waszym forum staje się coraz trudniejsze ze względu na nieustanne pozamerytoryczne, złośliwe i niegrzeczne napaści moderatorki Merss. Pani tej wydaje się, że ma prawo decydować na forum o wyznaniu, wierzeniach i przekonaniach dyskutantów, których traktuje arogancko i nieuprzejmie. Posunęła się nawet do takiego szczytu bezczelności, że na PW zasugerowała zmianę awatarka, który przeszkadza Jej przy kasowaniu moich postów (Papież Franciszek). Przy okazji kasuje cytaty z wypowiedzi Papieża Franciszka, który Jej z jakichś nieznanych powodów "nie pasuje". Spotykałem się na forach dyskusyjnych z wieloma przypadkami brutalnego chamstwa i braku kultury osobistej, ale to co Pani Merss tu wyprawia z userami jest czymś niebywałym. Atakuje, zastrasza, kasuje i terroryzuje praktycznie każdego, kto ma inne poglądy niż ona. Może psycholog byłby potrzebny, jeśli to osoba cierpiąca?

Pozdrawiam uczciwych, zrównoważonych psychicznie userów forum- dyskutantów o dużej wiedzy i kulturze: Barneya, Jockeya, Art-33, Adama M, Brygidę i innych. Okazało się, że wiele poglądów mamy wspólnych lub podobnych. Fajnie się z Wami rozmawiało, tylko krótko. Ale takie jest życie.
:-)
Atakiem na jednego moderatora i podlizywaniem się innemu niczego nie zmienisz. Merss działa w oparciu o regulamin w swoich działaniach ma pełne poparcie reszty moderacji. Masz ultimatum. Albo zmienisz avatar albo polecisz na odpoczynek i przemyślenie swoich poczynań. Masz czas do jutra rano.

N lip 03, 2016 3:46 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Atakiem na jednego moderatora i podlizywaniem się innemu niczego nie zmienisz. Merss działa w oparciu o regulamin w swoich działaniach ma pełne poparcie reszty moderacji. Masz ultimatum. Albo zmienisz avatar albo polecisz na odpoczynek i przemyślenie swoich poczynań. Masz czas do jutra rano.
Wybacz, drogi Jockey, ale nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. To była samoobrona, odpowiedź na serię systematycznych ataków, proste stwierdzenie faktów, a nie żaden atak. Ja już zrezygnowałem z pisania na Waszym forum. Ponieważ na dodatek znieważyłeś, traktuj mnie jak umarłego leżącego w grobie, o którym dawno tu zapomniano. Wykopanie z grobu i wyciąganie moich zwłok z trumny w celu ich zbeszczeszczenia jest czymś obrzydliwym i haniebnym. Przypomina zachowanie hieny cmentarnej, do której zachowania chyba się nie zniżasz, podobnie jak lżenie i pomawianie zbanowanego adwersarza w zamkniętym temacie. :D

Widzę, że zbyt wysoko Twój poziom oceniłem, pozdrawiam zatem Derayesa, który z pewnością nie uzna tego za jakieś "podlizywanie". Zostańcie z Bogiem !

N lip 03, 2016 6:58 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Uprzejmie informuję, że merss z powodów osobistych staje się od dziś, na stałe, nieaktywna. Na czas urlopów (?) kolegom będzie pomagał pracownik redakcji Katolika. Jego praca ograniczy się jednak wyłącznie do moderowania. Osoba ta nie będzie uczestniczyła w dyskusjach publicznych i prywatnych. Takie są jej deklaracje.
Życzę wszystkim ciekawych adwersarzy i miłego odpoczynku na tym portalu. Nigdy za dużo, by dziękować za dobro, którego tutaj doświadczałam.

Proszę jednocześnie o uszanowanie mej prośby, by nie odnosić się w jakikolwiek sposób do tej informacji. Co miało być powiedziane, zostało już napisane. To, co chciałam przekazać osobiście, wypowiedziałam. :)

Cz lip 21, 2016 10:42 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Szkoda Merss :(
Dziękuję za dobrą pracę, ciekawe i rzeczowe komentarze...Będzie mi Ciebie tutaj brakowało. Odpoczywaj zatem i jak możesz,- odezwij się czasem :)

Cz lip 21, 2016 10:51 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
A czemu nie mozna miec w awatarku papieza tak właściwie?

Cz lip 21, 2016 11:01 pm
Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
Uprzejmie informuję, że merss z powodów osobistych staje się od dziś, na stałe, nieaktywna. Na czas urlopów (?) kolegom będzie pomagał pracownik redakcji Katolika. Jego praca ograniczy się jednak wyłącznie do moderowania. Osoba ta nie będzie uczestniczyła w dyskusjach publicznych i prywatnych. Takie są jej deklaracje.
Życzę wszystkim ciekawych adwersarzy i miłego odpoczynku na tym portalu. Nigdy za dużo, by dziękować za dobro, którego tutaj doświadczałam.

Proszę jednocześnie o uszanowanie mej prośby, by nie odnosić się w jakikolwiek sposób do tej informacji. Co miało być powiedziane, zostało już napisane. To, co chciałam przekazać osobiście, wypowiedziałam. :)

Trzymaj się i wracaj!

Pt lip 22, 2016 3:02 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Dziękuję Ci, merss za twoją obecność na forum i mam nadzieję, że to nie koniec. ;-)
Niech Ci Bóg błogosławi!

So lip 23, 2016 9:25 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Dlaczego moderacja, przy zakazie reklamy, coś takiego dopuszcza?

posting.php?mode=quote&f=8&p=1046337

Pn lip 25, 2016 2:48 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
mareta napisał(a):
Dlaczego moderacja, przy zakazie reklamy, coś takiego dopuszcza?

posting.php?mode=quote&f=8&p=1046337

Gdzie tu widzisz reklame?

Pn lip 25, 2016 3:01 pm
Odpowiedz z cytatem
W temacie KOD doszło do offtopu a konkretnie od zapytania joannaa
Cytuj:
A powiedz, zamach w Ansbach to tez oczywiscie szaleniec?
Wymieniliśmy kilka zdań ale
Byłbym wdzięcznym moderacji gdyby tę rozmowę "przerzuciła" do tematu o Islamskich imigrantach. Aby trochę porządku było. Dzięki.

Pn lip 25, 2016 7:48 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Pozdrowienia dla Jockeya od wiernych fanów :D :D :D

Wt lip 26, 2016 2:41 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
kiedyś art-33 napisał(a):
Pozdrowienia dla Jockeya od wiernych fanów :D :D :D

Są pewne granice, które przekraczałeś zbyt często. Na dalsze tolerowanie tego typu zachowań już nie licz.

Śr lip 27, 2016 2:07 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1542 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 103  Następna strona