Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn cze 17, 2019 11:34 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1542 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 103  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
merss napisał(a):
Krysie w cudzyałowie nie oznacaaja imienia, ale zjawisko litościwej postawy.

Od kiedy to tak nazywa się litościwą postawę? Jakie jeszcze zjawisko nazwiesz moim imieniem? Z przecinkiem w środku, z boku, z kropką na dole, na górze itp., jest jeszcze opcji.
merss napisał(a):
Ty masz naprawde powazniejsze problemy niż myslałam, Przede wszystkim z analizowaniem tekstu.

No jakże by inaczej.

N lut 18, 2018 9:40 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
kłócicie się o błahe głupoty.
pogódźcie się ;*

N lut 18, 2018 10:16 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Ludzik
Nie znasz Krysi. Ona się nie pogodzi. W końcu została postawiona pod ścianą i udowodniono jej niewiedzę

N lut 18, 2018 10:19 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
..i dalej idzie w zaparte. Napisala, że nie zna się, ale plecie. Nie dobiję jej, bo należaloby wyodrębnić nowy wątek okołoekologiczny; szkoda na udowodnienie komuś niewiedzy, którą zrozumie jako wywyższanie się. Poza tym musiałabym za bardzo pilnować mego felernego shifta. :)

N lut 18, 2018 10:27 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Nie znasz Krysi. Ona się nie pogodzi.

Ty też nie znasz tylko Ci się wydaje, że znasz.
Ty wyciągnij do niej rękę to się pogodzi. Jesteśmy katolikami.

N lut 18, 2018 10:30 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Tylko, że ja do niej nic nie mam. Ja tylko chcę uzyskać od niej odpowiedzi na temat na którym się nie zna. Lub przyzna się do braku wiedzy. I wycofa ze swoich bzdurnych teorii nie mających nic wspólnego z ekologią prawdziwą.

N lut 18, 2018 11:05 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
każdy ma prawo do swojego zdania w takich mało znaczących tematach.

N lut 18, 2018 11:09 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Istnieje coś takiego jak odpowiedzialność za słowo. A w tamtym temacie złapano Krysię na braku wiedzy i ucieczce od tematu jak postawiono tezy. I zamiast przyznać się zaczęła uciekać i dyskredytować tych którzy wykazali jej niewiedzę. To się nazywa manipulacją.

N lut 18, 2018 11:18 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Lojalność i wzajemne wsparcie moderatorów w sporach z innymi użytkownikami są na tym forum niesamowite. Czy jeśli Krysia prosi żeby zaczynać jej nick z dużej litery, to nie możecie po prostu tak robić? :P

N lut 18, 2018 11:46 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
A to pytanie do mnie?
Ja akurat piszę zawsze kopiując nick i nie mam pomyłek.
Nawet jak piszę z mobilnych urządzeń.
A jeśli chodzi o merss to napisała:
merss napisał(a):
Krysie w cudzyałowie nie oznacaaja imienia, ale zjawisko litościwej postawy. Należalo napisać małą.. Krysia po kropce to ewidentny bład niedopatrzenia. A zliczanie wszystkich K oznacza, że nie mialam pojęcia o pozostałych. Wobec jednoczesnego używania zaimków grzecznościowych pisanych wielką l;iterą, nie zmienia to faktu niedopatrzenia.

Pn lut 19, 2018 12:35 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Barney napisał(a):
Przepraszam, ale muszę być uczciwy: wprawdzie nie widzę powodu do robienia tak wielkiego halo z napisania z małej litery, ale co do samego pisania Krysia ma nieco racji: nawet jeśli przyjąć, że Jej imię to nick, to Ona sama ustanowiła ten nick i pisze go z wielkiej litery (co widać przy każdym Jej poście).
Ja też czułbym się dziwnie, gdyby pisano "barney" (acz, jak mówię, nie jest to jakaś wielka sprawa - wystarczyłoby zwrócenie uwagi).

merss napisał(a):
Poprawiłam zanim Barney napisał powyższy post, więc wpisu nie rozumiem. Oddaję moderowanie ciebie komuś innemu, bo sytuacja patowa nadal trwa. Nie wejdziesz ze mną w żadne personalne utarczki.

Po pierwsze - nieprawda. Nadal mamy z małej litery np. tutaj: viewtopic.php?p=1097255#p1097255
Nawiasem mówiąc, własnie kilkukrotne użycie "krysia" (z małej litery) w tym poście spowodowało, że zwątpiłem w przypadkowość i wykasowałem napisane już kilka zdań zapewniające Krysię iż było to przypadkowe. Nie twierdzę że nie było (skoro teraz oświadczylaś że to z powodu podobieństwa małych i wielkich liter, nie mam podowodu Ci nie wierzyć), ale to oraz późniejsze pójście w tej sprawie moderacji "w zaparte" zachwiało moim przekonaniem na tyle, że wolałem nie wypowiadać się na temat umyślości lub nieumyslności.

Po drugie - nawet jakby była prawda (a nie jest) to rozmawiamy o samym fakcie, a nie o tym "jak teraz jest"

Po trzecie - wyraźnie zaznaczyłem, że Krysia ma formalnie rację, ale nie widzę powodu podnoszenia sprawy na tak wysoki poziom emocji - wystarczyłoby z Jej strony zwrócenie uwagi

Po czwarte - pomyliłas się czy nie, nie na miejscu jest reagowanie agresją wobec osoby na niekorzyść której się pomyliłaś. W końcu to Ty zrobiłaś, nie Ona.

Po piąte (i dla mnie najważniejsze) - jestem zdumiony interpretacją mojego (bardzo pojednawczego, tyle że zwracającego uwagę, że Krysia ma jednak trochę racji) wpisu jako jakiejś wojny przeciwko Tobie.
Co więcej, bierzesz to za atak ze względu na Twoją osobę - jak byś nie wiedziała, że jest mi do Ciebie i Twoich poglądów o kilometry bliżej, niż do tego co pisze Krysia!
Wygląda na to, że nie jesteś w stanie przyjmować jakichkolwiek uwag krytycznych wobec - nie, nie Ciebie - wobec Twojego postępowania. Nawet tak oczywistych, jak stwierdzenie faktu, że skoro Ty się pomyliłaś, a Krysia zwraca na to uwagę, to jednak Ona ma w tej sprawie rację, nie Ty (choć - jak zaznaczyłem - przesadza w przypisywaniu temu incydentowi dużego znaczenia).

Ponieważ jest to druga z rzędu podobna sytuacja jaką obserwuję, wygląda, że (przyznaję, ciężkie, nie zazdroszczę) moderowanie katolik.pl doprowadziło do sytuacji, w której reagujesz jak obrońcy "oblężonej twierdzy" widząc wszędzie tylko atak na siebie, a nie przyglądając się czy ktoś nie zgadzający się z tym co zrobiłaś przypadkiem nie ma racji.
Szkoda, bo byłas jednym z lepszych moderatorów.
Oczywiście decyzja jest Twoja, ale sugerowałbym odpoczynek - co najmniej do końca Wielkiego Postu.
Pozwoliłoby Ci to złapać dystans i może przestałabyś poszukiwać wrogości tam, gdzie jej nie ma.

Pozwoliłem sobie na ten wpis, ponieważ jesteś moderatorem. Nie będę jednak ciągnął tematu, bo nie mam ani prawa ani kompetencji, by udawać Twojego terapeutę. Zachowuję sobie jednak prawo do wypowiadania się w różnych sytuacjach na forum, i nie obiecuję że będę się wstępnie zastanawiał, "jak to Merss odbierze".
======
Jockey napisał(a):
Barney napisał(a):
Przepraszam, ale muszę być uczciwy: wprawdzie nie widzę powodu do robienia tak wielkiego halo z napisania z małej litery, ale co do samego pisania Krysia ma nieco racji: nawet jeśli przyjąć, że Jej imię to nick, to Ona sama ustanowiła ten nick i pisze go z wielkiej litery (co widać przy każdym Jej poście).
Ja też czułbym się dziwnie, gdyby pisano "barney" (acz, jak mówię, nie jest to jakaś wielka sprawa - wystarczyłoby zwrócenie uwagi).

Barney. OK. Może masz rację. Jednak w tamtym wątku nie chodziło o wielkość literki ale o to, że był to powód do nieodnoszenia się do niewygodnego wpisu merss. Coś na zasadzie znowu bez czapki... pewnie znasz ten stary dowcip. Po prostu merss napisała dopry post wykazujący jakie braki w wiedzy ma Krysia (zauważ, że ja zawsze pisałem z dużej litery więc dla mnie zarzut nie będzie) i jak daje się manipulować ekopropagandzie. Oczywiście nie mogła merss przyznać racji więc znalazła sposób. Początkowo zlekceważyła wpis merss a odniosła się dopiero kiedy ja się odezwałem. To zresztą nie pierwszy raz Krysia tak próbuje ludzi rozgrywać i nimi manipulować. Był jeden user którego doprowadziła do wycofania się z forum.

Zgadzam się z tą oceną.
Zwracam jedynie uwagę na samą merytorykę sprawy (zwłaszcza że może mieć to wpływ na pisownię nicków na forum w przyszłości), bo w "odpieraniu" Krysi zapędziliście się trochę, dowodząc czegoś, co moim zdaniem nie jest słuszne.
Mój wpis dotyczy tego i tylko tego.
Jak wiesz, mam za sobą liczne boje z Krysią, która chętnie okazuje mi swoją wrogość.
Jednak staram się być sprawiedliwy.
======
BTW: w kwestii zupełnie formalnej: Krysia ma rację, iż Jej nick nalezy pisać z wielkiej litery, ale... nie we wszystkich wypadkach. Na przykład Krysia zakwestionowała małą literę w zdaniu:
Cytuj:
Takie 'krysie' prezentują mentalność o którą w tej polityce chodzi.

Otóż akurat w tym zdaniu wyraz "krysie" nie reprezentuje ani Krysi, ani nawet wszystkich kobiet mających na imię "Krysia" - wyrażenie ma znaczenie "wszystkie takie osoby podobne do Krysi", "wszystkie osoby prezentujące takie spojrzenie jak Krysia" czy nawet (ostrzej) "krysiopodobne".
W takim wyrażeniu (choć nie jest ono zbyt grzeczne) pisownia słowa "krysie" z małej litery jest, jak sądzę, jak najbardziej uzasadniona.
Co oczywiście nie zmienia błędności zapisu "krysia" w pozostałych wypadkach".

O, teraz dopiero przeczytałem, że Merss też o tym napisała. Pełna zgoda.

Boro napisał(a):
Lojalność i wzajemne wsparcie moderatorów w sporach z innymi użytkownikami są na tym forum niesamowite. Czy jeśli Krysia prosi żeby zaczynać jej nick z dużej litery, to nie możecie po prostu tak robić? :P
[/quote]Tu musze się zgodzic z Boro (z którym zazwyczaj się nie zgadzam ;) )
Chociaż i jest druga strona: Krysia mogła po prostu zwrócić uwage, a nie robić aferę.

Pn lut 19, 2018 10:58 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Barney napisał(a):
Tu musze się zgodzic z Boro (z którym zazwyczaj się nie zgadzam )
Chociaż i jest druga strona: Krysia mogła po prostu zwrócić uwage, a nie robić aferę.

Również przyznam Ci rację, chociaż nie mam takiego zwyczaju :-D Krysia jest jednak normalnym użytkownikiem, którego czasem mogą ponieść emocję. Kto ma dać jej dobry przykład i załagodzić sytuację, skoro moderatorzy prawilnie trzymają się razem i bez względu na to kto ma rację, wspólnie naskakują na każdego kto ich upomni?

Pn lut 19, 2018 12:16 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Widzę zawiązała się koalicja przeciwko moderatorce.
Trochę mnie dziwi tylko postawa Barneya którego zawsze uważałem za wyważonego. Cóż ludzie się zmieniają.
Barney napisał(a):
Po trzecie - wyraźnie zaznaczyłem, że Krysia ma formalnie rację, ale nie widzę powodu podnoszenia sprawy na tak wysoki poziom emocji - wystarczyłoby z Jej strony zwrócenie uwagi
I dlatego dolałes oliwy do ognia, żeby Krysia (uwaga napisałem z dużej litery) miała paliwo do ataków i ucieczek od odpowiedzenia na pytania.
Barney napisał(a):
Po czwarte - pomyliłas się czy nie, nie na miejscu jest reagowanie agresją wobec osoby na niekorzyść której się pomyliłaś. W końcu to Ty zrobiłaś, nie Ona.
Pierwszą osobą która zaatakowała agresywnie jest Krysia i to może każdy stwierdzić w jej wpisie w temacie zwierzątek futerkowych.
Barney napisał(a):
Po piąte (i dla mnie najważniejsze) - jestem zdumiony interpretacją mojego (bardzo pojednawczego, tyle że zwracającego uwagę, że Krysia ma jednak trochę racji) wpisu jako jakiejś wojny przeciwko Tobie.
Przeprasza, że się wcinam ale nie był to wpis pojednawczy.
Barney napisał(a):
Wygląda na to, że nie jesteś w stanie przyjmować jakichkolwiek uwag krytycznych wobec - nie, nie Ciebie - wobec Twojego postępowania. Nawet tak oczywistych, jak stwierdzenie faktu, że skoro Ty się pomyliłaś, a Krysia zwraca na to uwagę, to jednak Ona ma w tej sprawie rację, nie Ty (choć - jak zaznaczyłem - przesadza w przypisywaniu temu incydentowi dużego znaczenia).
Nie mnie sądzić kto co znosi a kto czego nie znosi. Krysia nigdzie nie zwracała uwagi a zaatakowała. Oto dwa jej wpisy. I nie opowiadaj Barney że to jest zwracana uwaga.
Wróć do tego za co cię zawsze szanowałem chociaż często nie zgadzałem się z twoim zdaniem czyli do sprawiedliwego osądu.
Krysia napisał(a):
Leszcz napisał(a):
Jak mi zademonstrujesz swoj eko-sposob zycia to moze zaadoptuje

Nic ci nie zaprezentuję, bo nie jestem przedstawicielką ekologów przytwierdzających się do drzew, ani wegetarianką, jak pisałam wyżej, ani osobą przeczesującą śmietniki celem chwalebnego odzyskania żywności itd. Nie o ekologię mi chodzi, ale o zwierzęta, o ich cierpienie efektem którego ma zostać zaspokojona pycha wielu możnych tego świata..
Kazio na przystanku w polu, w kożuchu czy czapce z królików, ależ oczywiście: a dlaczegóż by zmarnować skóry pozostałe po zabiciu owcy, czy królika? Nawet należy je wykorzystać.

Skoro już tak się upominasz Leszczu, to: owszem, mam działkę, na której nie stosuję żadnej chemii, bo chcę mieć zdrowe warzywa i owoce, jak i w żaden sposób nie chcę szkodzić zwierzętom na niej żyjącym: mnóstwo ptaków, wiewiórki, ropuchy, jaszczurki, ryby w oczku wodnym itp. Ogród bez nich to żaden ogród.. Ale to nie jest mój eko - sposób życia, a zwyczajnie: zdrowy rozsądek.

Krzysia, "krysie", krysia...

A przed chwilą wymachiwanie nad forumowiczem kijem moderatorskim, bo śmiał przekręcić literkę w zacnym osbistym nicku. To dopiero hipokryzja.
Cóż, chamstwo i prostactwo, tutaj ukrywające się za zielonym kolorem. Szkoda, że pod szyldem forum katolickiego i z taką szkodą dla ludzi.
Mers, daruj sobie próby "diagnozowania" mojej osoby, bo zwracając się do mnie w trzeciej osobie ( a może jakieś obwieszczenie piszesz tutaj?), pisząc moje imię z małej litery, w cudzysłowie j/w czynisz jedynie publicznie bardzo trafną diagnozę samej sobie.
Żeby wiedzieć czym jest bezrozumna litość najpierw trzeba wiedzieć czym jest litość, czyli być zdolnym do niej, poczuć ją...

P.S. Po oskórowaniu post nada się do kosza.

Krysia napisał(a):
merss napisał(a):
Mamy jednak błędy poznawcze mózgu.

Zdecydowanie mamy, oto kolejny przykład:
merss napisał(a):
Zrozumiesz krysiu

O szacunku do zwierząt porozmawiamy, jak nauczysz się szacunku do ludzi :( Masz tym problem ewidentny.
Jockey napisał(a):
I jak zwykle u Krysi zamiast konkretów dalej mamy ekopropagande.

STOP wycieraniu sobie gęby moim imieniem, zrobiłeś to dziesięciokrotnie w kliku linijkach tekstu - złośliwości, propagandy przeciwko mojej osobie.

A takie sprawy to raczej wyjaśnia się na PW a nie na PUBLIC
Barney napisał(a):
Ponieważ jest to druga z rzędu podobna sytuacja jaką obserwuję, wygląda, że (przyznaję, ciężkie, nie zazdroszczę) moderowanie katolik.pl doprowadziło do sytuacji, w której reagujesz jak obrońcy "oblężonej twierdzy" widząc wszędzie tylko atak na siebie, a nie przyglądając się czy ktoś nie zgadzający się z tym co zrobiłaś przypadkiem nie ma racji.
Szkoda, bo byłas jednym z lepszych moderatorów.
Oczywiście decyzja jest Twoja, ale sugerowałbym odpoczynek - co najmniej do końca Wielkiego Postu.
Pozwoliłoby Ci to złapać dystans i może przestałabyś poszukiwać wrogości tam, gdzie jej nie ma.

W podobny sposób jak teraz Krysia wykończyła nerwowo jednego usera. A teraz rozpoczęła jazdę przeciwko merss. Ja to widzę tak, że dałeś się zmanipulować Krysi i grasz dokładnie tak jak ona by chciała.
Barney napisał(a):
Pozwoliłem sobie na ten wpis, ponieważ jesteś moderatorem. Nie będę jednak ciągnął tematu, bo nie mam ani prawa ani kompetencji, by udawać Twojego terapeutę. Zachowuję sobie jednak prawo do wypowiadania się w różnych sytuacjach na forum, i nie obiecuję że będę się wstępnie zastanawiał, "jak to Merss odbierze".
Moim zdaniem to co zrobiłeś to gruby nietakt.

Pn lut 19, 2018 5:33 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Czy moderacja sprawdza IP userów? Bo w kilku ostatnich tematach jak ten od ateistki proszacej o odp dla dzieci czy jakiegoś prawiczka po gangsterce steżenie mitomanii i trollingu przekroczyło wszelkie normy.
Warto zerknąć cz to nie jacyś stali bywalcy po banach zakładający alter konta z proxy.

Pn lut 19, 2018 5:39 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
No cóż, napiszę tylko trzy rzeczy:
  • pierwsza to taka, że głęboko mnie Jockeyu zawiodłeś.
    Jockey napisał(a):
    Widzę zawiązała się koalicja przeciwko moderatorce.
    Trochę mnie dziwi tylko postawa Barneya którego zawsze uważałem za wyważonego. Cóż ludzie się zmieniają.
    ...nie wyłączając moderatorów, jak widać :(
  • Druga to taka, że jesli Krysia w czymś ma racje to ma, i nie napiszę odwrotnie tylko dlatego żeby "Krysia nie miała pretekstu do ataków" ani dlatego, że akurat jestem merytorycznie przeciw Krysi.
  • trzecia to taka, że w pełni podtrzymuje moje tezy

Ogarnijcie się Państwo Moderatorstwo, bo robi się nieprzyjemnie na forum.

Pn lut 19, 2018 6:00 pm
Zobacz profil WWW
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1542 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 103  Następna strona