Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt lip 23, 2019 10:35 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Okultyzm bez świadomości – są konsekwencje czy ich nie ma? 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Okultyzm bez świadomości – są konsekwencje czy ich nie m
NocnaNutka

Cytuj:
Proszę o modlitwę.

Życzę Ci czego pragniesz i od siebie skromne słowo do Boga za to obiecuję.

Cytuj:
Okultyzm bez świadomości – są konsekwencje czy ich nie ma?

Sam się zastanawiałem sporo nad tym, uporządkowanej wiedzy nie mam jedynie zasłyszałem z ust mądrych to i tamto. To tylko moje zdanie ale – przyjmując zaproszenie do dyskusji ;) - napiszę od siebie.

Myślę, że czyny rodziców, też chrzestnych mogą mieć bardzo duży - dużo większy niż innych ludzi - duchowy wpływ na małe dziecko.

I nad świętymi prowadzono modlitwy o uwolnienie, tak, że samo dręczenie – problemy natury duchowej nie muszą zależeć od poczynań doświadczanej osoby. Np. tu:
http://www.fronda.pl/a/czy-sw-matka-ter ... 30513.html

Co do szukania innego księdza to czyż nie jest tak, że masz po temu wszelkie prawo i wolność ?
Szukaj, a znajdziesz ...jeśli nie samego księdza to pokój, którym Bóg obdarza. Nie tyle moim zdaniem jest ważne co nam się przytrafia (np. uwikłania duchowe wyniesione z domu, czy choroby ciała na przykład) ale co my z tym robimy i czy…
… „z Bogiem, czy mimo Bogu” parafrazując wieszcza ;)

W twoich postach widać dzielność sporą, wytrwałość i chęć w rozwiązaniu sprawy. Słyszałem zaś, że gdy w życiu duchowym wszystko jest ok to znak duchowej śmierci.

Summa summarum myślę, że te sprawy mało są nam dane do rozpoznania, że to część tajemnicy Bożego planu, planu dobroci i mądrości przerastających nie tylko ludzi ale i anioły; wszak u końca dziejów wszystko okaże się na chwałę Boga.

PS W ‘starym’ Radio Józef x Grefkowicz (egzorcysta Archidiecezji Warszawskiej) powiedział, że jeśli kto blisko jest Jezusa, Boga, to choćby był opętany, to wszystko spłynie po nim jak woda po kaczce.

Też i u św. Mk 16:
17 Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: … ; 18 węże brać będą do rąk, i jeśliby co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. …

Tak i ja myślę, że w każdej sytuacji najlepiej przemówić do Boga tytułem piosenki - „Jesteś Lekiem Na Całe Zło” (K. Prońko).

Pozdrowienia :)

Pn mar 26, 2018 4:31 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2