Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt lip 16, 2019 10:59 pm

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
 Wspólne granie a piracenie kolegów. 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Post Wspólne granie a piracenie kolegów.
Witajcie! Mam już oryginalnego windowsa ale teraz mam inny problem:
Moi koledzy piracą. Nie chodzi tu o nawet brak pieniędzy bo dwoch z nich mysle na spokojnie mogli by kupic, drugi kolega ma nowy komputer ale pirackiego windowsa... ja bylem przez niektorych wyzywany od debili bo przeciez wydalem tyle kasy na windowsa, a mozna piracic... jeden kolega na pewno mnie wyzywal.. reszty nie pamietam. Jak samo piracenie mozna przebolec to kupilem koledze gre. Gre gdzie istnieje system dropów - tzn. raz na tydzien moze wyleciec przedmiot i kilka razy w tygodniu skrzynka. Skrzynki maja rozne ceny, przedmioty tez. Przedmioty moga byc warte nawet kilka tysięcy złoty a skrzynki kilkadziesiąt. Chcialem po prostu zagrac ze znajomymi, myslalem ze oni nie piracą... a tu proszę... specjalnie wydałem ponad 50 zł na kupienie gry dla kolegi ... Czy moge z nimi grac i zachecac ich do gry ze mną?

N mar 25, 2018 7:45 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Post Re: Wspólne granie a piracenie kolegów.
Krystian napisał(a):
Jak samo piracenie mozna przebolec to kupilem koledze gre. Gre gdzie istnieje system dropów - tzn. raz na tydzien moze wyleciec przedmiot i kilka razy w tygodniu skrzynka. Skrzynki maja rozne ceny, przedmioty tez. Przedmioty moga byc warte nawet kilka tysięcy złoty a skrzynki kilkadziesiąt.

No dobra.. Te wirtualne przedmioty mają rzeczywistą wartość, czy taką na niby? Bo jak mają rzeczywistą wartość, to.. No nie wiem czy to gra odpowiednia dla 13/14-latka..

Cytuj:
Chcialem po prostu zagrac ze znajomymi, myslalem ze oni nie piracą... a tu proszę... specjalnie wydałem ponad 50 zł na kupienie gry dla kolegi ... Czy moge z nimi grac i zachecac ich do gry ze mną?

Skoro kupiłeś koledze legalną grę, to w czym masz problem? Oczywiście pomijając chwilowo to co powyżej napisałem.

N mar 25, 2018 9:15 pm
Dyskutant
Dyskutant

PeterW napisał(a):
No dobra.. Te wirtualne przedmioty mają rzeczywistą wartość, czy taką na niby? Bo jak mają rzeczywistą wartość, to.. No nie wiem czy to gra odpowiednia dla 13/14-latka..

Prawdziwą wartość. Można się niezle dorobić grając. Znam pewnego chłopaka który właśnie dostał taki przedmiot za kilka tysięcy złoty. Gra ma oznaczenia od 18+ lat. Ale grając nie dostrzegam zgorszenia, gram dla zabawy itp itd. Granie w gry nieodpowiednie dla wieku nie jest grzechem (chociaż gdy w gre wchodzą sceny erotyczne no to raczej tak). Temat wałkowałem i widziałem nawet opinie teologa więc grać nie zamierzam przestać. Zazwyczaj jednak dostaje sie przedmioty warte kilka/kilkanascie groszy wiec watpie ze koledzy będą je sprzedawać no ale jednak.. a grać chcę z nimi bo znamy sie wiele lat i teraz głupio mi będzie odmawiać jak koledzy będą chcieli grać. Zapomniałem dodać, że jeden kolega aktualnie tej gry nie ma, a jego też uwzględniłem pisząc ten temat przez niedopatrzenie. Jednak namawialem go do kupna wlasnie dlatego zeby wspolnie pograc...

Co do następnego cytatu: gre kupilem legalnie ale czy zachecanie ich do grania ze mna nie bedzie zacheceniem do korzystania ze sprzetu gdzie jest piracki windows? Nie bedzie to grzech?

N mar 25, 2018 9:58 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Czyli JAK ZWYKLE WIESZ LEPIEJ. Chłopie! Masz 13-14 lat - nie 18, skoro gra jest od lat 18, to znaczy że nie jest dla Ciebie! Kiedy to do Ciebie dotrze? Jak coś jest niedozwolone, to niekoniecznie musi być związane z pojawiającymi się obrazami seksu.
Ta gra nie jest dla Ciebie, bo chociażby Ty w w swoim wieku, nie możesz tak po prawdzie zawierać ważnych umów, a kupno/sprzedaż jest właśnie jedną z wielu umów. Nie zwracaj uwagi na pierdoły, tylko na to co istotne. TA GRA JEST NIEODPOWIEDNIA DLA CIEBIE! Koniec i kropka.

ZAMYKAM ten wątek.

N mar 25, 2018 10:14 pm
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ]