Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt cze 05, 2020 6:52 pm

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Ogień i Moc 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant

wyznanie: katolik
Post Re: Ogień i Moc
Idź na wolontariusza do hospicjum.

N mar 24, 2019 9:57 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Doskonała pointa ANDPOL. Serio

N mar 24, 2019 10:24 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

pietrulek napisał(a):
No dobra to gdzie tego Ducha Świętego szukać.Bo obszedłem wszystkie świątynie w swoim mieście.Uczestniczyłem na wylaniach,uzdrowieniach i uwolnieniach.Jak korzystać z tych owoców darów ? może jestem już stracony,może moja dusza pogrążyła się w wiecznej rozpaczy ubolewając i zamartwiając się że już nie znajdzie światła?No nie wiem mam obwiesić się różańcami?Jakieś rady może nie mam tych owoców,darów? :-(
Może nie każdy chrześcijanin jest w stanie płonąć?

Tak wlasnie jest ze nnie kazdy Chrzescijanin jest przeznaczony na spalenie-ofiare.
Dzis akurat bedac w domu klienta by nakarmic jego koty podczas jego wyjazdu urodzinowego zauwazylem cos co wydawalo mi sie niesamowite.
Otoz jeden z jego 3 kotow ten ktory zawsze byl najbardziej ze sie tak wyraze miekki i ciumciowaty, ciagle laszacy sie do kazdego i zadajacy mialczeniem glaskania, okazal sie heroicznym obronca domu.
Kot sasiadki ktory ciagle podkradal karme z misek tych 3 kotow po zainstalowaniu elektronicznyc breloczkow na obrozach, ciagle probowal wejs do domu, a dzis zobaczylem niesamowita akcej bo ten najmniej agresywny kot rzucil sie na tego od sasiadki lapiac go zebami za gardlo, a ten drugi jego i tak poturlali sie w tym zabojczym uscisku przez caly trawnik.
Na koncu trawnika rozdzielili sie i powstalo cos co nazywane jest stand off, czyli cos w rodzaju psychologicznej walki.
Trwaly tak co najmniej 15 min. z najezonymi wlosami az w koncy kot sasiadki powolutku zaczal sie wycowywac by na koniec po prostu uciec poza ogrodzenie.
To przypomnialo mi zdarzenia ktore czesto spotykalem wsrod ludzi, szczegolnie tych ciapciowatych ktorych czesto nazywaja mieczakami, czy pantoflarzami.
Oni wlasnie sa potencjalnymi bohaterami a nie ci maczo, bo ci maczo to tylko robia to na pokaz, a ten ciapciowaty nie widzac w tym realnego zagrozenia nie reaguje na to, co maczo tlumaczy ze jest tchurzem, w w rzeczywistosci i w realnych zagrozeniach to wlasnie ten maczo zwatpi i stchurzy, a ten ciapciowaty widzac realne zagrozenie zareaguje konkretna i zdecydowana obrona.
(to tak dla mlodych dziewczyn ktore czesto ulegaja blednej sugestii ze ciapciuch ich nie obroni)
Podobnie jest tez z wiara, wiec czesto ci z tym "ogniem", tak naprawde nie maja wiary w sobie tylko chca na pokaz pokazac ten "ogien".
Boga w ten sposob nie wykiwasz, a tylko sie pograzysz w piekle, a ten falszywy ogien cie pochlonie.

Dolaczam sie do postu ANDPOL

Moge ci tez pomoc dostac sie na ktoras z misji katolickich w afryce. tam rzeczywiscie jest sporo roboty ktora jak piszesz chcialbys robic

N mar 24, 2019 10:41 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

ANDPOL napisał(a):

Już jestem , jakieś inne pomysły ?

@sam2

Nic ciekawego.Nie chce być maczo chce byc aktorem pierwszoplanowym swojego zycia.Chce żeby Duch Święty mną kierował , ale najwidoczniej śpi sobie słodko gdzieś tam głęboko.he

N mar 24, 2019 10:46 pm
Dyskutant
Dyskutant

Wkręcasz nas..? :(

N mar 24, 2019 10:49 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

pietrulek napisał(a):
ANDPOL napisał(a):

Już jestem , jakieś inne pomysły ?

@sam2

Nic ciekawego.Nie chce być maczo chce byc aktorem pierwszoplanowym swojego zycia.Chce żeby Duch Święty mną kierował , ale najwidoczniej śpi sobie słodko gdzieś tam głęboko.he

Wiesz, Duch Sw. jest tak jak Jezus, pokorny i czeka az u pozwolisz dzialac, bo jak do tej pory to stawiasz siebie na pierwszym miejscu niedopuszczajac nikogo do dzialan.

A tak przy okazji, to w jakim i gdzie konkretnie hospicjum JESTES, bo to slowo raczej oznacza penitenta hospicjum, a nie dzialacza.

Mooze po prostu powinienes pozwolic im sobie pomoc, zamiast szukac pomocy na forum.

N mar 24, 2019 10:51 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

ANDPOL napisał(a):
Wkręcasz nas..? :(

Tak, on wlasnie sam nie wie co robi i wymysla na poczekaniu odpowiedzi tak by ciagnac temat.
Niemniej szkoda czlowieka ze sie tak mocno pogubil, ale jak celowo to robi to gorzej mu bedzie niz by faktycznie byl w takim stanie jaki opisuje.

N mar 24, 2019 10:58 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

Nie , nie wkręcam

@sam2 Poproszę Cię o nie udzielanie się w tej dyskusji bo nic nie wnosisz.

N mar 24, 2019 11:05 pm
Dyskutant
Dyskutant

Na moje krzywe oko to Ty nie szukasz Ducha Świętego tylko jakichś mocnych, nadzwyczajnych wrażeń. Znasz takie słowo: pokora?

N mar 24, 2019 11:12 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

ANDPOL napisał(a):
Na moje krzywe oko to Ty nie szukasz Ducha Świętego tylko jakichś mocnych, nadzwyczajnych wrażeń. Znasz takie słowo: pokora?

Pewnie że szukam.Ciagle się pytam jak pobudzić go w sobie.Nie chodzi mi o mistyczne chwilę bo to mi nie potrzebne.Raczej chce być kierowany przez golebice,niech się dzieje wola Boża nie moja . co do pokory to pewnie ta bo czasem tak powiem szczerze do Jezusa na krzyżu co Ty ode mnie chcesz.Bo ja tu usycham marantha panie przyjdź teraz dzisiaj , nie jutro i nie za rok . :D

N mar 24, 2019 11:27 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Zaczyna się kręcenie wokół własnego ogona.. Ktoś coś jeszcze ma do dodania, czy mogę zamknąć ten wątek?

Pn mar 25, 2019 10:13 am
Zagadywacz
Zagadywacz

PeterW napisał(a):
Zaczyna się kręcenie wokół własnego ogona.. Ktoś coś jeszcze ma do dodania, czy mogę zamknąć ten wątek?

Zamykaj mi tam to lotto.Żadna z odpowiedzi mnie nie zaspokoiła.Jakieś śmieszki mi wbiły na temat i próbowały strollować odpowiedziami typu "ze ja trolluję".Szkoda tylko że moderatorzy dopuszczają do takich postów.z Bogiem niedzielni "katolicy".

Pn mar 25, 2019 7:22 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Pamiętaj że nawet życie Jezusa przez 30 lat było szare..

Pn mar 25, 2019 7:28 pm
Dyskutant
Dyskutant

Pietrulek, mówisz, że chcesz pełnić wolę Bożą. Mów to Jezusowi, proś Go po komunii św. Przecież o to chodzi. Mamy wypełnić wolę Bożą. Oczekuj na sytuacje, ludzi, których spotykasz. To Jezus ich do Ciebie przysyła. Kieruj się miłością wobec nich. Cóż więcej. Cóż więcej!

Pamiętaj, więcej znaczy podniesienie ździebełka trawy z miłością, kiedy ktoś o to prosi, niż wielkie rzeczy bez miłości. W każdym człowieku jest Bóg.

Jezus jak mówi Andy i Pismo Św., miał 30 lat zwyczajnego, szarego życia. Jak myślisz, dlaczego aż tyle? Dlaczego 10x więcej niż uzdrawiania, głoszenia, nawracania itd.? Nie daje Ci to nic do myślenia?

Przed jakąś sprawą, powiedz w duchu "Jezu, Ty się tym zajmij". I koniec. I ufaj.

Powiedziano już tu wiele razy. Po prostu żyj. Żyj miłością, a na pewno nie zginiesz.

Pn mar 25, 2019 8:03 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

Sęk w tym że to wszystko robię.Modlę się proszę , żyję w szarym życiu to dlaczego dusza taka rozpaczona,a ciało próbuję krzywdę sobie zrobić?Mówię w każdej sprawie Jezu Ty się Tym zajmij , prowadź mnie Duchu Święty i każdego poranka niech będzie wola Twoja nie moja.W dodatku próbowałem jakieś puklerze zakładać Patryka,ale pic na wodę z tą zbroją i szybkością błyskawicy he.Pisałem już jestem zawieszony pomiędzy Bogiem,a nicością.Wybieram Boga,działam i d*pa.

Pn mar 25, 2019 8:09 pm
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona