Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz sie 22, 2019 11:39 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Pytania i wątpliwości na temat cierpienia 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pytania i wątpliwości na temat cierpienia
I jaki konkretny pożytek z takiego pisania jest w tym? Albo wogole dyskutowania w taki sposób? Przecież pisałem kilka razy, że co do zasady zgoda w niektórych przypadkach.

Kobieta różni się od mężczyzny chociażby tym, że potrafi w jednym momencie myśleć o 8 rzeczach jednocześnie, podczas gdy my przeważnie o jednej. Czy jednak aby przypadkiem coś ci nie umyka?

Spróbuj czytać między wierszami. Pomyśl nie tylko nad odpowiedzią na pytania które zadaje autor, ale nad ich przyczyną. Pisze enigmatycznie, (wybacz random), a pytania są nie do końca dojrzałe. Najprawdopodobniej jest nastolatkiem, co również sugeruje nick. I kiedy buduje kolejne pytanie, to prawdopodobnie jako nastolatek nie ma problemu z szefem pracy, ale z relacja z rodzicami. Oczywiście że mogę się mylić i to bardzo i że te pytania są mimo wszystko czysto hipotetyczne o niczym istotnym nie decydujace, ale mimo wszystko w naszym pisaniu i mysleniu chodzi o szukanie dobra drugiego człowieka, nawet wówczas kiedy on sam nie potrafi należycie opisać co w nim pracuje.

A jak się ma 14 lat, to rodzice i okyzywanie im szacunko oraz posłuszeństwo jest najważniejsze i do tego należy zachęcać.

Pt cze 28, 2019 5:23 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jozek napisał(a):

Najprawdopodobniej jest nastolatkiem, co również sugeruje nick. I kiedy buduje kolejne pytanie, to prawdopodobnie jako nastolatek nie ma problemu z szefem pracy, ale z relacja z rodzicami. Oczywiście że mogę się mylić i to bardzo i że te pytania są mimo wszystko czysto hipotetyczne o niczym istotnym nie decydujace, ale mimo wszystko w naszym pisaniu i mysleniu chodzi o szukanie dobra drugiego człowieka, nawet wówczas kiedy on sam nie potrafi należycie opisać co w nim pracuje.

A jak się ma 14 lat, to rodzice i okyzywanie im szacunko oraz posłuszeństwo jest najważniejsze i do tego należy zachęcać.

Ja mam zupełnie inne doświadczenie niż Ty. Wielu mężczyzn jest nieodpowiedzialnych, nie umiekacych podjac samodzielnej decyzji. Co nawet przykład można podac post autora na forum ktory noe wiedzial czy ma isc pracowac do innego miasta bo mama by nie chciała i mu placze i co on ma robić. A tej samodzielnosci trzeba sie uczyć moe przyhodzi to samo

So cze 29, 2019 4:30 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Zgadywanie i spekulowanie nie ma sensu. Moze random napisze coś o sobie, ile ma lat, co robi?

So cze 29, 2019 11:04 pm
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
Mam 18 lat ,i trochę osatnio źle sie czuje ,jeśli chodzi o pracę to chciałbym znależć w sklepie,o co się obawiam że chłop powinien na polu,a ja lubie pracować w domu i generalnie katolik chyba może pracować w pomieszczeniu czy uczyć się na bycie programistą itp.

N cze 30, 2019 1:01 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
To, że źle się czujesz, łatwo wydobyć z Twoich postów. Moze poszukałbyś pomocy medycznej? Warto. Z pewnością.

Masz jakąś obsesję co tego, co katolik może. Serio, to jakiś lęk.
Otóż może pracować w pomieszczeniu i na dworze.
Uczysz się jeszcze? Skończyłeś jakąś szkołę?

N cze 30, 2019 1:47 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Terremoto napisał(a):
To, że źle się czujesz, łatwo wydobyć z Twoich postów. Moze poszukałbyś pomocy medycznej? Warto. Z pewnością.

Masz jakąś obsesję co tego, co katolik może. Serio, to jakiś lęk.
Otóż może pracować w pomieszczeniu i na dworze.
Uczysz się jeszcze? Skończyłeś jakąś szkołę?

Moze rodzice chca aby przejal gospodarkę a onnie ma na to ochoty

N cze 30, 2019 3:09 pm
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
Ogólnie ta gospodarka to jest naprawdę mała tak tylko na własne potrzeby,
jestem leczony generalnie

N cze 30, 2019 3:39 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2