Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt wrz 20, 2019 4:38 am

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
 Dlaczego homoseksualizm to zło? 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Post Re: Dlaczego homoseksualizm to zło?
equuleuss napisał(a):
O nie, mają o wiele mniejsze opory. Ilość partnerów seksualnych jest zaiste imponująca, dotyczy to gejów i lesbijek, ale lesbijek w mniejszym stopniu, kobiecy homoseksualizm różni się od męskiego. Mniejsze opory wiążą się także z tym że współżycie homoseksualne nie ma konsekwencji w sensie poczęcia nowego życia.

Opór jest przed wytryskiem wewnątrz pochwy. Przed zabawami oralnymi oporów nie ma. Ilość partnerek nie świadczy o tym, że mamy jakieś opory.
Geje mają swoje własne "środowisko", swoje miejsca spotkań (dworce, parki, a teraz kluby) i częstokroć wskutek takich spotkań dochodziło do obcowania. Pomimo niewielkiego odsetka homoseksualistów w społeczeństwie mogą oni mieć tak wielu partnerów.
W sieci można zaś przeczytać o rozterkach młodych i innych mężczyzn o skłonnościach homoseksualnych w przedmiocie spróbowania seksu z mężczyzną. Zwyczajnych mężczyzn to nie dotyczy, chcą zdobyć mięciutką dziewczynę i zrealizować swoje potrzeby.

equuleuss napisał(a):
Ale nie mogą kochać innej osoby. Homoseksualny katolik musi żyć w celibacie i w samotnosci do końca swoich dni, tak więc na cóż mu te sukcesy jak ich nigdy nie będzie dzielić z inną osobą i nie będzie mógł tego nikomu ofiarować.

Jednakże gej część swojego majątku może podarować potrzebującym, może zdobyć się na akt miłosierdzia. Roztropny ojciec przeciwnie - egoistycznie chce pozostawić córce jak najwięcej majątku, aby była ona szczęśliwa. Do grobu przecież żaden z nich majątku nie zabierze.

Rugi napisał(a):
Chodzimy do kościoła, gdzie trzymany się za ręce, oczywiście sporo osób mówi, że to nie przyzwoite, ale skoro jesteśmy szczęśliwi, to dlaczego many się poddać innym?

W którym kościele (kościołach) są te wasze pokazy trzymania się za ręce? Potrzeba tu uwiarygodnienia.

merss napisał(a):
Gdyby było normalne, człowiek byłby anatomicznie przygotowany do aktów homoseksualnych.

Heteroseksualny seks analny jest obecny od tysiącleci na Bliskim Wschodzie. Na przykład Żydzi nie wypracowali jednolitego stanowiska odnośnie czystości takich zabaw. To jest chyba zbyt silny fantazmat, że trudno się oprzeć możliwości jego realizacji.
Dalej nie będę pisał, bo jeszcze zostanie mi ucięty post.

Pt maja 18, 2018 10:06 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Klinika w Las Vegas za opłatą oferuje włoskim gejom dzieci z probówki, surogatkę, wybór matki i obejście zabraniającego takich praktyk włoskiego prawa. O sprawie informuje "Rzeczpospolita"(28.09.2015)
Dwóch włoskich członków stowarzyszenia walczące o prawo do życia i godności człowieka od chwili poczęcia do naturalnej śmierci, dowiedziało się o planowanym w Mediolanie sekretnym spotkaniu par gejowskich, (które chcą mieć dzieci) z przybyłym z USA profesorem Saidem Daneshmandem. Lekarz oferował im usługi w imieniu Fertility Clinic z Las Vegas. Mężczyźni postanowili więc udać parę homoseksualistów, która marzy o posiadaniu dziecka i dzięki temu sprawa ujrzała światło dzienne.

Profesor Daneshmand proponował gejom kompleksowe rozwiązanie problemu. Życzył sobie tylko spermy i pieniędzy: od 75 tysięcy do 200 tysięcy dolarów. Klinika zapewnia bowiem swoim klientom wszystko inne: znalezienie surogatki, która w klinice dziecko urodzi, wybór typu biologicznej matki (wiek, wzrost, kolor skóry, oczu, etc.), która dostarczy komórek jajowych, a także pełną ochronę prawną. Chodzi głównie o skonstruowanie i zawarcie takich umów z surogatką i matką, by potem kobiety nie miały żadnych praw do dziecka - czytamy w dzienniku.

Stacho
Jelito grube należy do układu pokarmowego a nie rozrodczego. Jest nieprzystosowane do pełnienia funkcji seksualnych. Więcej - to już patologie w dziedzinie medycyny.

Pt maja 18, 2018 10:28 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Rugi napisał(a):
Polecam filmy doktora chemi o homoseksualizmie (uwaga naukowy bełkot)

To chyba najbardziej zabawna wypowiedź.. Doktor nauk chemicznych autorytetem z dziedziny psychologii i seksuologii??? Niech on już lepiej pozostanie w okolicach fizyki i chemii, bo na te tematy ma nawet fajne filmiki, chociaż bardzo uproszczone.

Cytuj:
Po fali nienawiści, braku zrozumienia i fali wypranych mózgów przez Kościół, coraz bardziej wierzę w to, że Boga jednak nie ma

Gdzie Ty się spotkałeś z nienawiścią????

Cytuj:
Bo skoro jest taki dobry, to powinien kochać wszystkich, bez względu na orientację i czyny z nią związane, a tak nie jest...

Ależ On Cię kocha. Przecież pozwala Ci żyć i cieszyć się życiem?
Aaa.. Ten homoseksualizm.. No cóż - także zabronił mordować niewinnych..

Ps. Dawid Myśliwiec nie jest (jeszcze) doktorem, jest doktorantem. No chyba że się obronił dzisiaj po południu.

Pt maja 18, 2018 10:32 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Rugi napisał(a):
Po fali nienawiści, braku zrozumienia i fali wypranych mózgów przez Kościół, coraz bardziej wierzę w to, że Boga jednak nie ma

Bo skoro jest taki dobry, to powinien kochać wszystkich, bez względu na orientację i czyny z nią związane, a tak nie jest...
Taki sobie szantażyk - albo Bóg i Kościół zrobi jak chcę, albo powiem że nie wierzę...
Niestety, Bóg, Niebo i Piekło nie zależą od tego w co wierzysz ani czy się na Boga obrazisz.

Pt maja 18, 2018 10:35 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Chyba nie warto dalej prowadzić tej rozmowy. Mam wrażenie, że nasz interlokutor przyszedł tutaj utwierdzić się w swoich przekonaniach o rzekomej nienawiści katolików do homoseksualistów, a nie aby czegokolwiek dowiedzieć.

Pt maja 18, 2018 10:42 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Oczywiście. Wcześniej to zauważyłam i taką też wyraziłam opinię. Nie ma nawet rzetelnej wiedzy o homoseksualizmie i na pewno nie skorzysta z tego co dotychczas zgomadziliśmy na forum. Mamy podwieszony wątek o homoseksualizmie w tym dziale. Pewnie do niego nawet nie zajrzał.

Pt maja 18, 2018 10:48 pm
Milczek
Milczek

wyznanie: nie chcę podawać
Więc nie jest to miłość bezinteresowna, tylko on chcę być władcą, a jednak dał ludzią wolną wolę, coś tu jest nie tak, nie?

Waszym zdaniem jaką wiedzę może mieć biolog na temat homoseksualizmu, skąpą? Wiem dużo o homoseksualizmie, tak samo jak wiem, że się tego nie leczy, a ludzie którzy próbują to leczyć, powinni być zamykam za wyłudzenia pieniędzy!

Ostatnio edytowano So maja 19, 2018 12:19 am przez PeterW, łącznie edytowano 1 raz

Scalono 2 posty

Pt maja 18, 2018 10:57 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Rugi napisał(a):
Chcemy zrozumieć czemu homoseksualizm dalej jest uważany jako choroba, skoro są setki badań dowódcę, że jest to w pełni normalne

Jakie setki badań dowodzące że to jest normalne? Z punktu widzenia biologii nie jest to normalne ani tym bardziej naturalne. Ty jesteś mężczyzną, Twój partner jest mężczyzną. Penis do penisa nie pasuje. Od biedy można ten organ włożyć w niemal każdy otwór, ale jego przenaczeniem jest wagina żywej kobiety. To jest biologiczne i naturalne przeznaczenie penisa.

Dwóch kopulujących samców ze sobą to coś co nie jest normalne. Biologicznie niewłaściwe, nie prowadzi do przedłużenia gatunku i jest niezgodne z biologicznym przenzaczeniem organów płciowych.

I nikt tutaj raczej nie twierdzi że to choroba w potocznym tego słowa znaczeniu, ale na pewno jest to poważne zaburzenie orientacji seksualnej.

Cytuj:
Polecam filmy doktora chemi o homoseksualizmie (uwaga naukowy bełkot)

Kogo? Dlaczego nie wymieniasz nazwisk tych ''doktorów''? Chyba raczej pseudonaukowy bełkot.

Cytuj:

Ty za to pozwoliłeś sobie wyprać mózg przez lobby i branżę. I dlaczego nie jesteś szczery z nami tutaj na forum, tylko przychodzisz tutaj udając głęboko wierzącego katolika?

Cytuj:

A kto powiedział że Bóg Cię nie kocha? Bo zabrania Ci kopulować z facetem? Bo nie w taki sposób Cię stworzył jako homoseksualistę i nie do tego Cię przeznaczył, a także dał Ci mózg abyś sam do tego doszedł że coś tutaj jest nie teges i coś z tym trzeba zrobić.

Rugi napisał(a):
coś tu jest nie tak, nie?

Jest coś nie tak z homoseksualizmem i z byciem homoseksualistą, czy naprawdę tego nie możesz pojąć? Nie możesz pojąć że masz źle ukształtowany pociąg seksualny i w niewłaściwą stronę go kierujesz?

Rugi napisał(a):
Wiem dużo o homoseksualizmie

Nie sądzę, z Twoich wypowiedzi.

Cytuj:
tak samo jak wiem, że się tego nie leczy, a ludzie którzy próbują to leczyć, powinni być zamykam za wyłudzenia pieniędzy!

To się leczy i to powinno się leczyć poprzez odpowiednią terapię. Ja wyszłam z homoseksualnych tendencji / skłonności nawet bez terapii.

Stacho napisał(a):
Opór jest przed wytryskiem wewnątrz pochwy. Przed zabawami oralnymi oporów nie ma. Ilość partnerek nie świadczy o tym, że mamy jakieś opory.

Stacho, ale ja przecież piszę o współżyciu seksualnym pomiędzy gejami i pomiędzy lesbijkami, czyli mężczyzna z mężczyzną i kobieta z kobietą. A Ty odpowiadasz na mój post pisząc o heteroseksualnym współżyciu.

Homoseksualne pary mają mniejszy opór przed podjęciem współżycia. Tym bardziej że nie ma konsekwencji w postaci ciąży.

Cytuj:
W sieci można zaś przeczytać o rozterkach młodych i innych mężczyzn o skłonnościach homoseksualnych w przedmiocie spróbowania seksu z mężczyzną.

Podobnie jak takie rozerki może mieć chłopak przed pierwszym razem z dziewczyną.

Cytuj:
Zwyczajnych mężczyzn to nie dotyczy, chcą zdobyć mięciutką dziewczynę i zrealizować swoje potrzeby.

A oni chcą zdobyć faceta. Łatwiej jest o seks homoseksualny pomiędzy gejami, kobietę musisz podejść, zdobyć, to jest trudniejsze, facet potrzebuje tylko nieco miejsca.

Cytuj:
Heteroseksualny seks analny jest obecny od tysiącleci na Bliskim Wschodzie.

Tylko że seks analny nie jest naturalnym współżyciem. Do penetracji przeznaczona jest wagina a nie odbyt. Kobiety zresztą nie mają z tego satysfakcji lecz raczej ból, one przecież nie mają prostaty.

So maja 19, 2018 12:15 am
Dyskutant
Dyskutant

equuleuss napisał(a):
Podobnie jak takie rozerki może mieć chłopak przed pierwszym razem z dziewczyną.

Nawet jeśli miałby jakieś obawy, to raczej z powodu swojej niedoskonałości w sztuce miłosnej, a nie z innych powodów. Młodzieńcy nie mają adekwatnego poczucia własnej wartości i myślą, że dziewczyna mogłaby ich upokorzyć, oceniając krytycznie.
To są jednak obawy, które zdarzają się bardzo rzadko. Nie mogę dalej rozwijać tej kwestii, bo sam obawiam się wycinki.
Homoseksualiści mogą zaś bać się bólu, zakażenia, pobicia, negatywnej oceny przez społeczeństwo i wyrzutów sumienia. To nie są obawy nieuzasadnione.

equuleuss napisał(a):
A oni chcą zdobyć faceta. Łatwiej jest o seks homoseksualny pomiędzy gejami, kobietę musisz podejść, zdobyć, to jest trudniejsze, facet potrzebuje tylko nieco miejsca.

Aha, czyli jednak się nie myliłem. Nie ma zdobywanie geja, jest tylko znajdowanie miejsca (np. dworcowa ubikacja).

merss napisał(a):
Jelito grube należy do układu pokarmowego a nie rozrodczego.

equuleuss napisał(a):
Tylko że seks analny nie jest naturalnym współżyciem. Do penetracji przeznaczona jest wagina a nie odbyt. Kobiety zresztą nie mają z tego satysfakcji lecz raczej ból, one przecież nie mają prostaty.

Ludzie lubią różne zabawy, a seks analny nie jest objawem zboczenia.
Jakby one nie chciały, to by ich tyłeczków nie "penetrowano". Więcej nie będę tej kwestii rozwijał, z obawy przed wycinką.

So maja 19, 2018 12:35 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Stacho napisał(a):
Homoseksualiści mogą zaś bać się bólu, zakażenia, pobicia, negatywnej oceny przez społeczeństwo i wyrzutów sumienia. To nie są obawy nieuzasadnione.

Jednak i tak nie mają większych oporów przed seksem ponieważ gdyby je mieli nie podejmowaliby tak łatwo współżycia, a mają sporo partnerów seksualnych.

Poza tym umawiają się na seks pomiędzy sobą, homoseksualni i biseksualni mężczyzni, mają swoje dark roomy, chaty w sensie - chat, miejsca gdzie znajdą chętnego partnera na seksualną przygodę.

Nie wyobrażasz sobie nawet ile kobiet określających się jako hetero chciałoby spróbować jak to jest z kobietą.

Cytuj:
Jakby one nie chciały, to by ich tyłeczków nie "penetrowano". Więcej nie będę tej kwestii rozwijał, z obawy przed wycinką.

Nie, w zdecydowanej większości nie chcą, jak i większość kobiet ma opory i nie lubi seksu oralnego, godzą się tylko ze względu na partnera i dla niego. Potem taka analnie ''dosiadana'' kobieta nosi pampersy, ale to już nie problem faceta, czyż nie tak?

So maja 19, 2018 12:47 am
Milczek
Milczek

Cytuj:
Ty za to pozwoliłeś sobie wyprać mózg przez lobby i branżę. I dlaczego nie jesteś szczery z nami tutaj na forum, tylko przychodzisz tutaj udając głęboko wierzącego katolika?

Jestem głęboko wierzący, tylko to wy nie potraficie zrozumieć, że świat to nie 1 i 0 a w rzeczywistości nieskończony ciąg liczb, a skoro mało o homoseksualizmie wiem, to zapraszam na prywatny mail - kuba.sondel@interia.pl

So maja 19, 2018 12:51 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Rugi napisał(a):
Jestem głęboko wierzący, tylko to wy nie potraficie zrozumieć, że świat to nie 1 i 0 a w rzeczywistości nieskończony ciąg liczb

Głęboka wiara sprawia że człowiek chce wyjść z homoseksualnych tendencji. Głęboka wiara nie pozwala na homoseksualny związek i homoseksualny seks. Głęboka wiara pozwala ujrzeć zamysł Boga w akcie stworzenia gdzie mężczyzną i kobietą ich stworzył. Rozmawiasz z osobą która miała poważne problemy z tożsamością seksualną i płciową. Też miałam niesamowitą dziewczynę. Ale właśnie wiara która sprawia że kochasz Boga, pozwala ujrzeć niszczącą powagę grzechu ciężkiego i konsekwencje.

So maja 19, 2018 12:56 am
Milczek
Milczek

To o czym piszesz to jedynie problem z wiarą, ja wierzę, że mamy kochać tutaj na ziemi i w niebie będziemy kochać tą samą osobę co w dniu śmierci i, że każdy pójdzie do nieba, gdzie nie będzie podziałów na zło i dobro, że każdy zgodny z własnym sumieniem będzie obok Boga, który kocha każdego bez względu czy ma orientację homo czy heteroseksualną, bo to jest zapisane w genach, a chorób psychicznych nie można dziedziczyć genami

Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do mojej wiedzy o oriantacjach, nie dewiacjach seksualnych, oto mój mail - kuba.sondel@interia.pl zapraszam do prywatnej dyskusji, przedstawię fakty oraz dowody

So maja 19, 2018 1:07 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Rugi napisał(a):
czy ma orientację homo czy heteroseksualną, bo to jest zapisane w genach

Nie. Nie ma żadnych potwierdzonych badań o tym że homoseksualna orientacja jest zapisana w genach. To nie jest prawdą.

Cytuj:
a chorób psychicznych nie można dziedziczyć genami

Oczywiście że można, chociażby schizofrenię.

Cytuj:
ja wierzę, że mamy kochać tutaj na ziemi i w niebie będziemy kochać tą samą osobę co w dniu śmierci i, że każdy pójdzie do nieba, gdzie nie będzie podziałów na zło i dobro, że każdy zgodny z własnym sumieniem będzie obok Boga

Ale aby tam się dostać, nie możesz wspołżyć z mężczyzną. Nie możesz żyć z mężczyzną i kochać mężczyznę tak jak mężczyzna kocha kobietę. Kochać. Czy Ty kochasz swojego chłopaka współżyjąc z nim i narażając także jego i swoją duszę na wieczne potępienie? Miłość to pragnienie dobra.

Cytuj:
zapraszam do prywatnej dyskusji, przedstawię fakty oraz dowody

Takie nie istnieją. Znam te wszystkie ''dowody'', przestudiowałam.

So maja 19, 2018 1:21 am
Milczek
Milczek

Po 1 dziedziczy się tendencje do schizofrenii
Po 2 są dowody na istnienie genów homoseksualnych
Po 3 więc według ciebie jakie są dowody na to, że jest to coś nienormalnego (naukowe)?

So maja 19, 2018 1:27 am
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona