Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt lis 19, 2019 5:40 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 908 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 61  Następna strona
 Polityka. 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Przecież JKM ma nawet fundację, która wspiera osoby niepełnosprawne. Mało tego. Sam widziałem filmik z nim i mężczyzną na wózku inwalidzkim, gdy razem występowali i poruszali temat osób niepełnosprawnych.

Cały szum poszedł o to, że powiedział, iż pierwszy igrzyska paraolimpijskie wprowadził Adolf Hitler - czym wywołał szał i oburzenie medialne.

Ponadto ja często zauważam brak logiki u tzw. lewicowych feministek obstających murem za aborcją na życzenie - wyzywają z jednej strony narodowców (którzy są za całkowitą ochroną ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci) od nazistów, a biedne najwyraźniej nie wiedzą, że to Hitler jako pierwszy wprowadził w okupowanej Polsce tzw. "aborcję na życzenie".

Tak samo komuniści startują w wyborach... albo inaczej. Czy komunista pracujący w kapitalistycznym kraju nie będzie brał wypłaty w imię idei i poglądów?

a tutaj punkt po punkcie - zmasowany atak na Konfederację. Analiza wszystkich ataków, które pojawiają się w poszczególnych mediach od kilku tygodni...

https://www.youtube.com/watch?v=J9FtkcbTfLM

i pan Marek Jakubiak o atakach TVP na Konfederację

https://www.youtube.com/watch?v=FgBmHfDylDw&t=23s

A co do Kukiza jeszcze, to jego elektorat składał się w zdecydowanej większości z ludzi, którzy chcieli być spoza szeroko rozumianego "układu". Teraz kiedy sam Gowin upatruje w Kukizie przyszłego koalicjanta, Chruszcz idzie do partii rządzącej, a Andrukiewicz wprost do rządu przy wsparciu ojca Kornela (z list Kukiza), to jaki to niby jest teraz anty-system i anty-układ???

Pt maja 03, 2019 1:42 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Towarzyska pelikanico
Wespecjan pokazuje nam wszystkim jak ta koalicja jest na włosku. Teoretycznie jest ale w zasadzie zaraz jej nie będzie. Pokazuje realne podziały wewnątrz koalicji i to jak łatwo jest ja rozwalić a w zasadzie jak za chwile sama się rozpadnie.
Dokładnie tak samo niespójna jak KE.
Żeby miała ona sens musza mieć jakiś jeden wspólny mianownik a tego tam nie widzę.
I tak Konfederacja (przypomnij mi który to juz pomysł Korwina na zaistnienie w polityce) jak i KE. Narodowcy maja trochę inne cele niż ortodoksyjni katolicy dla których głównym celem jest zaostrzenie ustawy aborcyjnej, a jeszcze inne cele maja osoby typu Jakubiak. O liberalnej opcji wokół Korwina nawet nie wspominam. Każdy z nich ma swoje racje ale nie maja jednej wspólnej poza tym ze PiS trzeba odsunąć od władzy bo... i każdy ma inny powód.

Na takim samym budulca zbudowana jest KE. Która rownież nie ma jakieś większej idei. Oni wprost mówią ze chodzi im tylko o odsunięcie PiS od władzy. To za mało żeby Polacy niezadowoleni z PiS oddali na nich głos. Juz raczej zostaną w domu albo zagłosują na KUKIZ15.

Pt maja 03, 2019 1:55 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
towarzyski.pelikan napisał(a):
Wespecjan napisał(a):
No to lepiej by nie weszli niż gdyby mieli się dostać dzięki poparciu dla Korwina czyli w jednej osobie: konserwatysty od kilku żon i 200 kochanek, monarchisty, startującego w każdych wyborach demokratycznych i jąkały, postulującego by w TV nie pokazywać niepełnosprawnych.

A w jaki sposób zmienić system na monarchiczny w państwie opartym na demokracji? Poza tym, Grzegorz Braun też jest monarchistą startującym w wyborach demokratycznych.
Taki system (tak jak UE) można rozwalić tylko od środka.

Co do niepokazywania w TV niepełnosprawnych, to on (z tego co pamiętam) postulował to w kontekście finansowania paraolimpiady z podatków. I całkiem logicznie to uargumentował.

A Ty wzorem lewicowych szczujni wywrywasz wypowiedzi Korwina z kontekstu, opierając się na hasełkach, z których konstruujesz sobie chochoła zamiast się przyznać, że po prostu nie lubisz Korwina jako osoby.

Korwin zawsze twierdził, że wprowadzić króla w demokracji da się tylko siłowym przewrotem wojskowym, tak więc jego uczestniczenie w demokratycznych wyborach nie ma nic z dążenia do monarchii. A co do niepełnosprawncyh, to sam słyszałem jak mówił w dyskusji w jakiejś TV, że ludzi niepełnosprawnych nie należy pokazywać, bo ludzie zdrowi oglądając ich "nabiorą" tych ułomności, mówił, że jak ktoś ogląda utykającego człowieka, to sam zacznie utykać. Na własne uszy słyszałem. Korwin to zwykły hipokryta i pajac.

Najlepiej Korwina całościowo podsumowała Magdalena Ziętek-Wielomska, żona prof A. Wielomskiego, a ci ludzie znają tego capa bardzo dobrze.

Tu 20 minutowe wystąpienie z Mediów Narodowych bardziej syntetyczne:
https://www.youtube.com/watch?v=ZlqAZL4q8r4

A tu bardziej bardziej pogłebione z NAI, równie świetne:
https://www.youtube.com/watch?v=hezXXQkFqMU

Pt maja 03, 2019 2:07 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey, pomysł na Konfederację, to nie jest wymysł samego Korwina... Poza tym 4 lata temu jego KNP miało ponad 7% i dostało się do Europarlamentu.

Wykazałem w innych postach, że porównywanie Konfederacji do Koalicji Europejskiej jest po prostu niepoważne. Nie będę się więc powtarzał. Wspomnę, że istnieje tzw. "piątka Konfederacji" - i łączy ich o wiele więcej niż dzieli w fundamentalnych kwestiach jak ochrona życia chociażby.

PiS jest partyjką - a raczej potężną partią władzy, mediów i sondaży. Po kolei rozstawia swoich ludzi na urzędach i machinę propagandową ma w jednym paluszku. Tym konserwatywnym wyborcom mydlili oczy zakazem aborcji. Co zrobili z projektem, pod którym podpisało się milion obywateli? Odpowiedź: Nic, kompletnie nic. Poza tym służalczość wobec USA, Izraela (11 maja marsz przeciw 447), rozdawnictwo cudzych pieniędzy i czysty socjalizm.

Wielu się zawiodło i ewentualnie mogą zechcieć pójść zagłosować na przystawkę PiS-u Kukiz15, żeby nie mieć na sumieniu oddania głosu na partię władzy i absolutyzmu. Choć po co marnować głos na Kukiza, jak i tak zostanie wchłonięty przez PiS wcześniej czy później. Lepiej iść i od razu poprzeć PiS - bo Kukiz15 to dziś taka przybudówka i w zasadzie niczym się od PiS-u nie różnią poza (jeszcze nazwą)...

Tak krytykujecie Korwina za wszystko... ale chyba zapominacie który polityk był autorem projektu ustawy dekomunizacyjnej i lustracyjnej w 1992 roku. Kaczyński? Nie! Korwin Mikke.

Poza tym wielu cenionych polityków i publicystów szanuje go za niezmienność poglądów. Jest nim wierny przez pół wieku. Można się z nimi nie zgadzać, krytykować i ośmieszać, ale ten człowiek nie jest chorągiewką pod publiczkę jak ci z Magdalenki - gdzie zawieje, tam polecę. To go odróżnia zasadniczo od Tuska, Kaczyńskiego, Kalinowskiego, Milera, czy Petru.

Pt maja 03, 2019 2:10 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Poczytaj wypowiedzi ludzi z obozu Konfederacji i ich zwolenników. To ze dojdzie do wewnętrznej wojny to pewne. Pytanie tylko czy przed czy po wyborach do PE.
Zobacz chociażby na to co wypisuje Wespecjan.

Ty uważasz ze nie ma możliwości porównania Konfederacji i KE. Ja uważam ze jest i nie zgadzam się z tobą. Mam chyba do tego prawo. Po prostu widzę podobieństwa.

Pt maja 03, 2019 2:42 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Wespecjan napisał(a):
Korwin zawsze twierdził, że wprowadzić króla w demokracji da się tylko siłowym przewrotem wojskowym, tak więc jego uczestniczenie w demokratycznych wyborach nie ma nic z dążenia do monarchii.

Najpierw trzeba przygotować grunt pod ten przewrót.
Cytuj:
A co do niepełnosprawncyh, to sam słyszałem jak mówił w dyskusji w jakiejś TV, że ludzi niepełnosprawnych nie należy pokazywać, bo ludzie zdrowi oglądając ich "nabiorą" tych ułomności, mówił, że jak ktoś ogląda utykającego człowieka, to sam zacznie utykać. Na własne uszy słyszałem. Korwin to zwykły hipokryta i pajac.

I w pewnym sensie ma rację. To jest psychologicznie udowodnione, że człowiek imituje ludzi w swoim otoczeniu. Cała moralność się na tym opiera.

Jak myślisz, skąd się wzięło ostatnio tylu homosiów w kręgach medialnych, celebryckich, którzy dumnie się pokazują na okładkach pisemek jeśli nie z powodu spolecznego przyzwolenia na takie zachowania? Kiedyś to był wstyd być pedziem. Teraz to wręcz chluba. Heteroseksualizm jest taki zaściankowy.

To samo dotyczy aborcji. Aborcje zawsze były i będą, ale kiedyś to był wstyd usunąć ciąże, robiło się to po kryjomu, a teraz co poniektóre się tym szczycą.

Korwin jest mądrzejszy niż myślisz. Tylko jego trzeba umieć czytać.
Cytuj:
Najlepiej Korwina całościowo podsumowała Magdalena Ziętek-Wielomska, żona prof A. Wielomskiego, a ci ludzie znają tego capa bardzo dobrze.

Tu 20 minutowe wystąpienie z Mediów Narodowych bardziej syntetyczne:
https://www.youtube.com/watch?v=ZlqAZL4q8r4

A tu bardziej bardziej pogłebione z NAI, równie świetne:
https://www.youtube.com/watch?v=hezXXQkFqMU

Widziałam oba filmy. Jednak to jest perspektywa naukowa. Choć w tym jednym filmie "zwolennik przemocy w szatach liberała"widać, że jej puściły nerwy i nie potrafi się emocjonalnie zdystansować. Widać, że odbiera mocno Korwina przez pryzmat jego antykobiecych wypowiedzi i to jej zaburza percepcję. W szczegółach jej ocena jest słuszna, ale niesprawiedliwa jest jej ocena całościowa. Swoim wystąpieniem (szczególnie emocjonalna końcówką) wpisała się trochę w ten stereotyp o kobietach, na który się tak często powołuje Korwin.

Czytałam też ten wywiad z Korwinem w "Pro Fide Rege et Lege" i uważam, że wnioski które ona z tego wywiadu wyciągnęla, są zbyt daleko idące. Poniosły ją emocje.

Pt maja 03, 2019 2:58 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
towarzyski.pelikan napisał(a):
Korwin jest mądrzejszy niż myślisz. Tylko jego trzeba umieć czytać.

W zasadzie na temat korwinizmu mogę tylko powtórzyć swoje słowa z innego wątku:
viewtopic.php?p=1101871#p1101871

Pt maja 03, 2019 4:02 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
No tak.Każdy ma prawo do swojego zdania - Ty, ja, Wespecjan... W tym wszyscy się zgadzamy :wink:

Twoje posty w wątku politycznym interpretuję mniej więcej tak (być może się mylę, to moje subiektywne odczucie).

Zostaje tylko i wyłącznie PiS i nic poza tym. Tylka ta partia się liczy i na nią powinno się głosować. Bo KE się rozpadnie, bo Konfederacja się rozpadnie, bo wiadomo, że nie Wiosna czy Lewica Razem (co KE się zgadzam - że się rozlecą).

No cóż...Kiedyś już to pisałem. Wolę być wolnym wyborcą, niż zakładnikiem jakiegoś "mniejszego zła". PiS według mnie na bardzo wielu płaszczyznach poległ i zdradził część swojego konserwatywnego elektoratu.

Czy Konfederacja się rozleci, to zobaczymy. Uważam, że istotny będzie wynik wyborów do Europarlamentu - jak nie przekroczą 5% i nie wejdą to raczej pójdą na jesień oddzielnie - co skończy się jeszcze gorszym wynikiem. Tak samo uważam, że jak KE znacząco przegra z PiS (np. około 10%), to też się rozdzielą.

Był bardzo dobry materiał (nie wiem już gdzie) o tym, żeby właśnie nie robić podziałów w Konfederacji, bo to szkodzi ----> apel też do Jacka Międlara. Był wielki szum, że Jakubiak "rozwali" to od środka. Kto inny sugeruje, że Korwin czy Liroy, a jeszcze innemu nie będzie pasowała Kaja Godek, Grzegorz Braun czy Ruch Narodowy. Nic nie poradzimy.

Prawda jest taka, że każdy kto próbuje teraz na siłę rozkładać na czynniki pierwsze Konfederację, ten w jakiś sposób pomaga PiS-owi i szeroko rozumianemu układowi z Okrągłego Stołu i Magdalenki. Żeby skłócić, podzielić i oznajmiać w kółko, że ten mu nie pasuje, ta też, a ten może być.

Niestety, ale na scenie politycznej w Polsce nie ma teraz trendu a tym samym możliwości, żeby obok siebie mogły z sukcesem funkcjonować zarówno partia Korwina, Ruch Narodowy, Skuteczni Liroya, Federacja Marka Jakubiaka, Pobudka Grzegorza Brauna czy środowiska pro-life Kai Godek...

Jak Konfederacja się podzieli, to na kolejne lata będziemy skazani na betonowy czworokąt z przywódczą pozycją PO-PiS-u (rządzą na zmianę od 2005 roku).

Jeszcze dojdzie do tego, że Wiosna Biedronia połączy się z tą całą KE i dopiero będzie klęska.

Rozumiem, że PiS atakuje PO, SLD, PSL, Wiosnę, Nowoczesną, Lewicę Razem, Teraz, Zielonych czy innych. Tylko, że atakowanie Konfederacji, to już głupi pomysł - bo zostanie im (o ile zostanie) osłabiony i niemrawy Kukiz, który też jest nieprzewidywalny.

Teraz PiS promuje i lansuje Kukiza, ale co będzie jak ten zawiąże koalicję, ale po dwóch latach rozwali ją w drobny mak? Czyj to będzie wtedy sukces?

Pamiętacie już jak było z Samoobroną i Ligą Polskich Rodzin? PiS zniszczył i jednych i drugich a sam nadal trwa. Dlatego Kukiz być może wcale może nie chcieć iść pod skrzydła PiS-u, bo to w praktyce oznacza koniec politycznego bytu.

Pt maja 03, 2019 4:31 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
mniszek_pospolity napisał(a):
Pamiętacie już jak było z Samoobroną i Ligą Polskich Rodzin? PiS zniszczył i jednych i drugich a sam nadal trwa.

LPR i Samoobrona same się zniszczyły, bez niczyjej pomocy lub działań zmierzających do tego celu.

Pt maja 03, 2019 4:42 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
No tak.Każdy ma prawo do swojego zdania - Ty, ja, Wespecjan... W tym wszyscy się zgadzamy :wink:

Twoje posty w wątku politycznym interpretuję mniej więcej tak (być może się mylę, to moje subiektywne odczucie).

Zostaje tylko i wyłącznie PiS i nic poza tym. Tylka ta partia się liczy i na nią powinno się głosować. Bo KE się rozpadnie, bo Konfederacja się rozpadnie, bo wiadomo, że nie Wiosna czy Lewica Razem (co KE się zgadzam - że się rozlecą).

No cóż...Kiedyś już to pisałem. Wolę być wolnym wyborcą, niż zakładnikiem jakiegoś "mniejszego zła". PiS według mnie na bardzo wielu płaszczyznach poległ i zdradził część swojego konserwatywnego elektoratu.

Trzeba mieć na uwadze, że wiele osób wybory polityczne traktuje niczym wybór partnera życiowego i to z zachowaniem mentalności nastolatka. Wybierane ugrupowanie musi być chodzącym ideałem. Często czytam komentarze typu "Oddam pusty głos, bo nie ma kandydata, który by w pełni do mnie przemówił". Tak jakby oddanie głosu na tego nieidealnego kandydata było jakąś deklaracją ze strony głosującego, że akceptuje go w całości.

To najlepiej zrozumieją osoby, które kiedyś w życiu popierały Korwina. Mówisz, że popierasz Korwina (masz na myśli jego poglądy na gospodarkę, szczególnie podatki), a za chwilę słyszysz zarzut "Jak to? A więc zgadzasz się z tym, że niepełnosprawnych nie należy pokazywać w TV?".

Zastanawiam się, skąd się u ludzi bierze ten totalny brak jakiegoś elementarnego pragmatyzmu życiowego. Jeśli mi na czymś zależy (jakimś celu), to się na tym skupiam, a nieznaczące pierdy pomijam. Ale po chwili do mnie dociera, że to nie jest wcale brak pragmatycznego myślenia, tylko brak... ideowości. Ci ludzie po prostu żadnych celów, wizji nie mają. Jedyne co im pozostaje, to ocenianie kandydata po krawacie, ładnym akcencie, ogładzie towarzyskiej i pobożnych życzeniach. Tam gdzie nie ma wartości, etyka zostaje zastąpiona estetyką.

Pt maja 03, 2019 6:03 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem

Kiedyś głosowałem na PiS, ale nigdy więcej. Krytykuję przede wszystkim PiS za obsesje antyrosyjskie, które wpędzają nas w katastrofalną politykę zakupową broni (bo te ogromne pieniądze powinniśmy wydawać na własne uczelnie i własny przemysł, a nie futrować Amerykanów). Żadnej wojny energetycznej z Rosją nie będzie w najbliższych dziesięcioleciach a to czas na rozwineicie swojej myśli, swojej produkcji, swoich technologii, przemysł i nauka dzięki której sprawne umysły w Polsce by zostawały i miały co robić nakręcając całe rynki podwykonastwa. A później to my sprzedawalibyśmy helikoptery, pojazdy, i broń strzelecką i co tam jeszcze za granicę.
Druga sprawa to już wprost nieznośny filosemityzm PiSu.

Jeśłi chodzi o wybory, tylko twierdzę, że wziecie Korwina na pokład Konfedreracji to błąd, skazujący Konfederację na wizerunek korwinowców. Konfederacja nie rozpadnie się przed wyborami do UE, bo spaja ich antyunijność. Po wyborach europejskich też raczej nie, mogą rozpaść się najwyżej po wyborach na jesieni gdyby weszli, ale będzie trudno im wejść.
I tak będę na nich głosował, ale poprę kogoś z RN.

Jest zaleta głosowania na ugrupowania niszowe, bo nie masz spinki czy wygrają czy nie, bo i tak nie mają szansy na wygraną. A nawet jak wejdą to nie będa mieli znaczenia, poza możliwością gadania.

Wogóle pokładanie wielkich nadziei w politykach to błąd, bo większość z nich to karierowicze i tchórze, a mądrych jest tam jak na lekarstwo.

Pt maja 03, 2019 6:06 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Yarpen Zirgin,

ja nie byłbym tego taki pewny. To bodaj prof. Antoni Dudek twierdził, że PiS przy użyciu służb specjalnych zniszczyło koalicjantów. Teorii do dziś jest wiele. Samoobrona (z tego co kojarzę) weszła z dobrym wynikiem w 2005r. - była chyba trzecia, za PO i za PiS, który niespodziewanie wygrał, bo miało być PO-PiS - w Lublinie funkcjonowała taka koalicja... LPR na szóstym za PSL, SLD. Wtedy to ugrupowanie niejako wspierali nieżyjący już śp. Jan Olszewski, śp. Anna Walentynowicz, Antoni Macierewicz, Gabriel Janowski itd. To miała być ultrakatolicka siła w parlamencie.

A co to było z tym podsłuchem i aferą u Lipińskiego (?). Słynna Renata Beger, którą próbowano po prostu przekupić politycznie. To są fakty. Nie jestem i nigdy nie będę obrońcą PO, ale PSL z nimi trzymał 8 lat i nadal ma się dobrze. Te zaś partie, które weszły w sojusz z PiS-em po prostu z polskiej polityki...wyparowały.

To nie były takie niszowe partyjki, choć potem Giertych wraz z Markiem Jurkiem (który zostawił PiS za... stosunek do aborcji właśnie) i JKM stworzyli Ligę Prawicy Rzeczpospolitej - skazani byli na porażkę. Tak samo Samoobrona - z jej list kandydował Leszek Miler. Nie mogło się udać.

W 2005 r. miałem 18 lat i po raz pierwszy mogłem głosować. No i blisko mi było do LPR, choć i w jakimś sensie do PiS-u i PO - bo wtedy te ugrupowania niczym w zasadzie się nie różniły, kompletnie niczym. O JKM nie słyszałem za wiele, bo on jest "krulem neta", a ja nie miałem wówczas dostępu. Ruch Narodowy nie istniał... Wybór był bardzo ograniczony.

Wespecjan, jest nawet takie powiedzenie, że wierzyć politykom, to jak szukać miłości w domu publicznym. Też się już nie raz "sparzyłem".

Nie wiem czy Konfederacja od razu kojarzy się z samym tylko Korwinem. Dla mnie bardziej rozpoznawalni są Bosak i Winnicki, choć JKM też. Gdyby szedł w pojedynkę, to miałby dziś te 3-4% w porywach. Tak sądzę. Jak Konfederacja rozbije, to powstanie pięć nic nieznaczących partyjek z poparciem na poziomie 0.5% - 2%, i tyle z tego będzie.

Oczywiście trzeba też otwarcie przyznać, że formacje scalające Konfederację mają różne poparcie. Szczerze to wątpię, by Ruch Narodowy zdobył samodzielnie chociaż 3%, nie mówiąc już o Kai Godek. Ona sama a nawet i z Braunem mogliby liczyć co najwyżej na 1-1.5% maksymalnie.

Dlatego rozłam w Konfederacji to nic innego jak polityczna śmierć i niebyt formacji konserwatywnych, prawicowych, narodowych, katolickich, unio-sceptycznych, wolnorynkowych.

Na pewno bliżej Korwinowi do Ruchu Narodowego niż PSL do Nowoczesnej czy Zielonych albo SLD. Tam są różnice w kwestiach fundamentalnych Jedni są za aborcją na życzenie, drudzy za obowiązującym kompromisem, tak samo ze związkami partnerskimi czy adopcją dzieci przez pary homoseksualne. W Konfederacji to są trzeciorzędne aspekty.

Poza tym ochrona życia od poczęcia do naturalnej śmierci, to nie jest żadna domena "ortodoksyjnych katolików", tylko oficjalne stanowisko Kościoła, które PiS sobie olał i zlekceważył.

A co do Rosji, to nie wszyscy w PiS-ie są rusofobami. Ojciec obecnego premiera jest za poprawą stosunków z Rosją, ale jemu nikt nie insynuuje "rosyjskiej agentury".

Pt maja 03, 2019 7:03 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Mniszek napisal:
"W Konfederacji to są trzeciorzędne aspekty."

To ogolnie sa trzeciorzedne aspekty.

Pt maja 03, 2019 9:11 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Ale dla tych "trzeciorzędnych aspektów" na Marsz Suwerenności przyszło ponad 5000 ludzi, a posłuchać jakże prounijnego pana Tuska 1000 osób w tym liderzy KE) mimo, że reklamowane to było od kilkunastu dni...

Teraz marsz przeciw roszczeniom i ustawie 447 11 maja. A ostateczne wyniki "trzeciorzędnych aspektów" poznamy 26 maja i na jesieni, więc spokojnie :wink:

Pt maja 03, 2019 9:27 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jakoś tak w okolicach początku studiów wyrasta się z fascynacji Korwinem.

So maja 04, 2019 8:26 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 908 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 61  Następna strona