Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt wrz 17, 2019 5:14 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1573 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 105  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Na pewno nie za zakładnie podwójnych wątków. Przyczyna musiala być inna, jeśli trafiłeś na mnie. Jak przez mgłę przypomina mi się sytuacja, że ściągałeś cytaty z góry i odpowiadałeś na dole. To jest nieregulaminowe, bo ludzie nie chcą, by się im wcinać w rozmowy i komentować je na dole. Ja piszę o czymś innym. Wespecjan to podniósł. Mamy w katolickim omawianą sprawę mszy w rycie Trydenckim i bractwa, w tym jedno o nieuregulowanej sytuacji kanonicznej. Wiem, że mu to w duszy gra (kozetkowa natura jest tu pomocna) i ulatwiam mu wskoczenie w temat, wystarczyłoby go trochę przekierować. Ze trzy tematy mu założyłam, ale tego nie zauważył nawet. Dlaczego? Bo on mnie traktuje jak wroga, więc do głowy mu nie przyjdzie, że mu podrzucam temat. U ciebie wyszło to samo. Chcesz rozmawiać, potraktuj górny temat jako inspirację, ale problem sformułuj sam. W końcu ogłosiłeś jakiś pancerz a ja zbaranialam o ci chodzi. Na tym forum prawie wszystko można, ale zacząć należy od tego, że równoległy temat to nie wciskanie się rozmawiającym ze sobą katolikom z komentarzami o które nie proszą.

Wt maja 14, 2019 11:08 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Co się odwlecze...
Nie zauważyłem, że regulaminowo po tym adpersonam za który dostał ostrzeżenie powinien dostać bana na miesiąc. Można powiedzieć dzięki mojemu błędowi możesz nadal pisać na forum. W każdym razie Wespecjan pilnuj się bo kolejne ostrzeżenie będzie skutkowało miesięcznym odpoczynkiem od tych znienawidzonych moderatorów.

Kiedy dasz sobie ostrzeżenie za notoryczne obrażanie innych użytkowników?

Śr maja 15, 2019 11:36 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Apeluje do moderatorów administracyjnych i forumowych uzurpatorów-papieży, by przestali wyklinać forumowych katolików tradycyjnych z działów katolickich łatkując ich jako "schizmatyków".

To co próbuje się robić z kozielsem i watchmanem a zrobiono ze mną to wyjątkowe nadużycie funkcji moderatorskich. Od kiedy, pytam się moderator z forum katolik.pl ma uprawnienia papieża czy Kongregacji Doktryny Wiary?

Przypominam, wykluczono mnie z działów katolickich, bo napisałem (z pamięci): "katolik ma prawo nie słuchać papieża, jeśli ten prowadzi go do piekła". Przepraszam, a w który dogmat katolicki przestałem wierzyć, że wykluczono mnie z działów katolickich? Mam wam wkleić Credo i dać zielone ptaszki przy każdym artykule wiary?

A może forumowi papieże wykluczą Kardynała Gerharda Ludwiga Müllera za ostatnie stwierdzenie: "katolicy nie mogą być ślepo posłuszni biskupom, którzy głoszą rzeczy sprzeczne z wiarą."?
https://www.pch24.pl/kard--muller--papi ... 293,i.html

W jakim to temacie nie byłem posłuszny papieżowi Franciszkowi? Czy nieposłuszeństwiem jest stwierdzenie: uważam, że protestanci, żydzi i muzułmanie powinni być ewangelizowani a nie dialogowani? Czy nieposłuszeństwem jest opinia, że cudzołożnikom i protestantom nie należy się Komunia z rąk księdza katolickiego? Nie jestem kiędzem ani żadnym szafarzem nadzwyczajnym. Czy nieposłuszeństwem jest nieprzyjmowanie do wiary wyznania, że: "Bóg chce pluralizmu religii"? Czy nieposłuszeństwiom jest chodzenie na Msze Trydenckie u bractwa Św Piusa X, które wg Watykanu i obecnego papieża sprawuje ważne sakramenty a ekskomuniki zostały zdjęte lata temu przez poprzedniego papieża?

W jakiej to schiźmie niby ja albo koziels czy watchman jesteśmy, kto na nas nałożył ekskomunikę? Pokażcie papiery!

Pt maja 17, 2019 8:57 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Wespecjan napisał(a):
Przypominam, wykluczono mnie z działów katolickich, bo napisałem (z pamięci): "katolik ma prawo nie słuchać papieża, jeśli ten prowadzi go do piekła".

Mnie wykluczono również za coś podobnego:
Napisałem tak:
Cytuj:
Nie jestem papistą, a więc odrzucam papolatrię.
Przede wszystkim używam rozumu. Ciebie też do tego zachęcam.
Pożądliwość nie prowadzi do małżeństwa, tylko do tego o czym wyżej pisałem.
Myślenie nie boli..

na co PeterW odpisał:
Cytuj:
Oczywiście że myślenie nie boli. Dzięki za wyjaśnienie swojego statusu. Zgodnie z regulaminem od tej chwili NIE PISZ W DZIALE KATOLICKIM.

Najwyraźniej tutaj, by pisać w dziale katolickim trzeba być papistą i wyznawać papolatrię, a więc bezkrytycznie przyjmować wszystko co papież mówi.
Dziękuję, ale nie ze mną takie numery. Nie będę i nie chcę pisać w takim dziale. Poza tym nie jestem pewien, czy Franciszek jest papieżem kanonicznie wybranym, czy raczej jest uzurpatorem.
Zatem z punktu widzenia wyznawcy Franciszka jestem schizmatykiem i akceptuję tą etykietkę..

Pt maja 17, 2019 11:08 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Właśnie potwierdziłeś słuszność decyzji moderatora.

Pt maja 17, 2019 11:15 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Proszę o usunięcie mojego postu viewtopic.php?p=1143313#p1143313

... albo wrzucenie go w neutralne miejsce, np. tutaj
viewtopic.php?f=12&t=29945&p=1143253#p1143253 W sumie bez różnicy dla mnie. Z góry dziękuję.

Przeniosłam post

Ostatnio edytowano Śr maja 22, 2019 6:28 pm przez merss, łącznie edytowano 1 raz

scalenie dwóch postów

Śr maja 22, 2019 6:09 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Czy mogę prosić o wydzielenie od tego postu moj dialog z Wybrana viewtopic.php?p=1144310#p1144310 i umieszczenie jej w nowym watku pt. "Drzewo Życia"? Coś czuję że tak łatwo nie pójdzie i trzeba będzie więcej wysiłku włożyć w dyskusje.
Z góry dziękuję.

Wydzieliłam (merss)

Pn cze 03, 2019 12:17 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Czesc. Zepsuł mi się laptop i piszę na telefonie. Chciałem sobie wyciac i przechować na jakiś czas pewne treści z forum które przydadzą mi się w przyszłości. Pozniej ich albo nie znajdę, albo zapomnę. Czy można dział Archiwum odblokować jakoś, albo cuś?

Wt cze 04, 2019 8:16 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Nie wiem o co chodzi, więc odpowiadam na wyczucie. Wątek z archiwum można odblokować, jeśli ktoś chce kontynuować temat. A zaginionych postów szuka się najlepiej po kluczowych wyrazach, autorze, czasie.
viewtopic.php?p=735177#p735177

Śr cze 05, 2019 12:26 pm
Odpowiedz z cytatem
Jako że użytkownik wybrana odrzuca Stary Testament, o czym można się przekonać, czytając wątek "Drzewo życia", proszę moderacje, o wprowadzenia zmian w "wyznaniu" wybranej, widocznym na jej profilu z "chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)" na "wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii" gdyż obecnym wpisem, wprowadza czytelników w błąd co do swojej wiary.

Cz cze 06, 2019 12:00 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jaki koń jest każdy widzi. Nie trzeba go dodatkowo upokarzać. Ja proszę zeby tego nie robić i dać dziewczynie szansę. Po za tym, szanowna moderacja nawet gdyby chciała, to raczej nie ma do tego instrumentów. Chyba że jestem w błędzie.

Jacob, mimo wszystko szanuje twoje zdanie i rozumiem intencje.

Cz cze 06, 2019 12:16 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Niektorzy maja ciagoty do przeprowadzania wstepnego sadu ostatecznego.
Zapominaja ze jaka miara mierza taka i im bedzie odmierzone.

Cz cze 06, 2019 12:27 am
Odpowiedz z cytatem
Zmiana informacji o wyznaniu, bynajmniej nie jest żadnym upokorzeniem.Jeśli ktoś odrzuca dane artykuły wiary, to w informacji, na temat jego wyznania, powinna widnieć treść, adekwatna do rzeczywistości.Jako że wybrana odrzuca Stary Testament, to uważam, że jej wyznanie w którym obecnie widnieje informacja, że jest chrześcijanką trynitarna i biblijną, powinna zostać zmieniona na informację, która mówi, że nie uznaje ona Biblii.

Cz cze 06, 2019 12:31 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nie musisz tego tłumaczyć, bo o tym że rozumiem twoje racje napisałem wcześniej. I nie mam żadnych argumentów, które mógłbym przedłożyć. Wierzę, (a to nie jest przecież argument), że się dziewczyna ogarnie. To wszystko co mogę dodać.

Cz cze 06, 2019 1:00 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Ja zgadzam sią ze wszystkimi artykułami w CREDO a jednak zostałem wyklęty przez moderatorów z grupy forumowych katolików za stwierdzenie, że katolik nie powinien iść nawet za papieżem jeśli ten prowadzi go do piekła.

Cz cze 06, 2019 1:14 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1573 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 105  Następna strona