Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz paź 17, 2019 8:26 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16999 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1103, 1104, 1105, 1106, 1107, 1108, 1109 ... 1134  Następna strona
 Aktualności II 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1918680,1,oskarzam-biskupow-ksiezy-i-swieckich-mojego-kosciola.read?src=mt

Nie śmiem tego oskarżenia komentować, pozostawiam to Wam.

Jedynym moim komentarzem do powyższego tekstu niech będzie to:

Gedenktafel_Rosa_Winkel_Dachau
Obrazek

Pt sie 16, 2019 7:43 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Nie ma sprawy: chłam i propaganda.

Cytuj:
Jedynym moim komentarzem do powyższego tekstu niech będzie to:
Mozesz powiedzieć co miałeś na myśli, zamieszczając to zdjęcie?

Pt sie 16, 2019 7:49 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Barney,

co chciałem Wam powiedzieć, a co ciśnie mi się na usta od dłuższego czasu?

Dlaczego milczycie, Wy Katolicy w pełnej łączności, gdy wasi przywódcy łamią publicznie Dekalog i szerzą pogaństwo?
Dlaczego milczycie, albo co gorsza, wspieracie ich słowem i czynem, gdy wchodzą w buty nazistów?

TO Wam chciałem powiedzieć!

Na szczęście znalazł się ktoś poważniejszy ode mnie, a co ważne - pochodzący z Waszego grona i wykrzyczał to Wam prosto w twarze.

Więc Barney nie pisz, że to bzdura, że to chłam, to czerwony alarm najwyższego stopnia wskazujący na realne zagrożenie.

(Starczy exetrze, dalsza pyskówka nie ma sensu.)

Ostatnio edytowano Pt sie 16, 2019 8:00 pm przez exeter, łącznie edytowano 2 razy

Pt sie 16, 2019 7:55 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
exeter napisał(a):
Dlaczego milczycie, Wy Katolicy w pełnej łączności, gdy wasi przywódcy łamią publicznie Dekalog?
Dlaczego milczycie, albo co gorsza, wspieracie ich słowem i czynem, gdy wchodzą w buty nazistów?

Udowodnij tezy, które zamieściłeś w tych pytaniach, albo odszczekuj i przepraszaj za pomówienia!

Pt sie 16, 2019 7:58 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Yarpen,

czytanie nie boli. Przeczytaj tekst zamieszczony przeze mnie, znajdziesz w nim uzasadnienie moich tez.
Nie potrafisz otworzyć linku? Wobec tego proszę bardzo:
"A zatem: ja, praktykujący rzymski katolik, redaktor naczelny czasopisma odwołującego się do katolickich wartości, członek zarządu katolickiego stowarzyszenia, wieloletni wychowawca młodzieży oraz ministrant, heteroseksualny mężczyzna i mąż, oskarżam Kościół rzymskokatolicki w Polsce – czyli mój Kościół – oraz jego przywódców o to, że swoimi działaniami i zaniechaniami doprowadzili do eskalacji nienawiści wobec osób LGBT+. Oskarżam, że legitymizują przemoc i nie przeciwstawiają się jej w adekwatny do sytuacji sposób. Oskarżam, że uczestniczą w nagonce. Oskarżam wreszcie, że nie czynią tego w trosce o „chrześcijańskie wartości”, lecz o własny los i w obronie swoich interesów."

Mało Ci?

Ksiądz prof. Alfred Wierzbicki, szef katedry filozofii na KUL kilka dni temu w TVNie powiedział, wstydzę się za swój Kościół i gdybym dziś był młodym człowiekiem, wątpię czy poszedłbym do seminarium duchownego.

Nie mogę przeprosić za pomówienia, gdyż nikogo nie pomówiłem. Stwierdziłem oczywistą prawdę - nagonka na osoby heteroseksualne w wykonaniu biskupów polskiego KRK do złudzenia przypomina tę z hitlerowskich Niemiec. A do czego to prowadzi pokazuje różowy trójkąt - znak wyróżniający homoseksualnych więźniów hitlerowskich KC-tów.

Mogę przeprosić. Za to, że żyję, że myślę, że oceniam i porównuję, tak, za to mogę przeprosić.
A czy Ty, Yarpenie Zirginie nie masz za co przeprosić?

Pt sie 16, 2019 8:51 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem

Ale wiarygodne źródło. Powołane przez PZPR żeby ukrócić tygodnik Po Prostu, bo za bardzo podskakiwali.
Cytuj:
2 stycznia 1957 Sekretariat Komitetu Centralnego Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej podjął decyzję o utworzeniu tygodnika społeczno-politycznego. 1 lutego tego samego roku powstało Wydawnictwo Prasowe „Polityka”, podlegające Zarządowi Głównemu Robotniczej Spółdzielni Wydawniczej „Prasa”. Pierwszy numer nowego pisma ukazał się 27 lutego 1957 (tydzień wcześniej wydano numer próbny), jego redaktorem naczelnym został Stefan Żółkiewski. Wraz z dziennikiem „Trybuna Ludu” tygodnik „Polityka” był organem prasowym Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, miał być tubą propagandową przemian zachodzących na szczytach władzy po okresie tzw. „odwilży”, zastępując cieszący się słabnącym poparciem tygodnik „Po prostu”. Posiadała nagłówek Proletariusze wszystkich krajów łączcie się! (usunięty w 1990). Obok Żółkiewskiego członkami pierwszego zespołu redakcyjnego tygodnika zostali m.in. Jerzy Putrament, Andrzej Werblan, Mieczysław Rakowski, Adam Schaff, okazjonalnie współpracowali z pismem Władysław Broniewski, Leon Kruczkowski i Oskar Lange. W odróżnieniu jednak od „Trybuny Ludu” na łamach „Polityki” dopuszczano (w ramach obowiązującej cenzury) opinie nie do końca zgodne z oficjalną linią polityczną partii.

Przybliżyć ci postacie towarzyszy redaktorów? Jerzy Putrament, Andrzej Werblan, Mieczysław Rakowski, Adam Schaff? Bardzo ciekawi o jednym z nich pisał Marek Hłasko

Pt sie 16, 2019 9:06 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
exeter napisał(a):
Yarpen,(...)

Oskarżasz, to przedstawiasz dowody. Nie masz dowodów? No to jesteś kłamcą i oszczerca niegodnym nawet tego, aby Ci splunąć na buty.

Dziwię się, że moderacja nie reaguje na te pomówienia, które zamieszczasz na forum. Gdybym ja był moderatorem, to miałbyś już permanentnego bana.

Pt sie 16, 2019 9:21 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jak zwykle próby dyskredytowania źródła(w tym problem Jockey, że takie teksty nie ukazują się w Waszych mediach, a powinny, gdyż macie o czym ze sobą rozmawiać), jak zwykle, próba dyskredytowania i lżenia mojej osoby, ale na temat zamieszczonego tekstu żaden nawet się nie zająknął.
Kim Wy jesteście? Forum dyskusyjnym na pewno nie. Katolikami? Też w to wątpię. :-(

So sie 17, 2019 5:09 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Zajmij się udowodnieniem kłamstw które ci zarzucamy

So sie 17, 2019 9:16 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
exeter napisał(a):
ale na temat zamieszczonego tekstu żaden nawet się nie zająknął.
Ten tekst to typowa propagandówka. Nic więcej.
exeter napisał(a):
Kim Wy jesteście? Forum dyskusyjnym na pewno nie. Katolikami? Też w to wątpię. :-(
Ja akurat do katolików się nie zaliczam, ale w sprawie lbtg mam zdanie zbliżone do tych którzy ten ruch z "tęczową zarazą" czy jakoś podobnie.
A tu coś specjalnie dla ciebie, wypowiedź geja o zajściach w Białymstoku:
https://www.youtube.com/watch?v=lDb6_E4Cvzk

So sie 17, 2019 11:24 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Był Białystok. Dzisiaj będzie Radomsko. Radomsko - nie Radom. Radomsko to trzydziesto kilku tysięczne miasto powiatowe w połowie drogi pomiędzy Częstochową, a Piotrkowem Tryb. Typowa polska prowincja , takie trochę " sielsko i anielsko". Wiecie dlaczego ruszają na polską prowincję, bo w Wa-wie jest mniejsze prawdopodobieństwo konfrontacji, a tam może się udać :(

So sie 17, 2019 11:55 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Pożyjemy, zobaczymy.

So sie 17, 2019 12:19 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
No zobaczyliśmy , w Radomsku marsz równości był szybki i krótki, bez ekscesow , kontrmanifestacja została po kilku przemówieniach działaczy, prezentacji wiersza miejscowej poetki z przewagą rymów częstochowskich :) oraz odśpiewaniu patriotycznej pieśni ( słów do końca manifestujący nie znali :wink: ) i okrzyków prawdopodobnie kibiców RKS - u rozwiązana zanim marsz równości zdążył do nich dojść.

Radomsko potraktowało całe to zamieszanie jako faktycznie atrakcję , którą można z ciekawości pooglądać na żywo, a nie tylko na ekranach TV. 8) . No można się rozejść, wrócić do domów i pogadać z sąsiadami , a wiesz Pan , Pani co to się dzisiaj działo u nas na Piastowskiej ile milicjii , tj policji było, jakieś Panie szły ulicom i trzymały tęczowe flagi.

Pozdrawiam serdecznie Radomszczan :)

So sie 17, 2019 1:54 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Yarpen Zirgin napisał(a):
Dziwię się, że moderacja nie reaguje na te pomówienia, które zamieszczasz na forum. Gdybym ja był moderatorem, to miałbyś już permanentnego bana.

No wiesz co - nie mielibysmy sie z kogo posmiac np gdy mianuje sie glosicielem jedynej najprawdziwszej prawdy: "Stwierdziłem oczywistą prawdę"

So sie 17, 2019 2:15 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Już zareagowali i exeter został wreszcie potraktowany tak, jak na to solidnie sobie zasłużył.

So sie 17, 2019 2:40 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16999 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1103, 1104, 1105, 1106, 1107, 1108, 1109 ... 1134  Następna strona