Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz paź 17, 2019 5:58 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277  Następna strona
 Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
towarzyski.pelikan napisał(a):
Barney napisał(a):
Przecież nie po to zostało to przetłumaczone na język algebry, żeby wszyscy humaniści zrozumieli i mogli dyskutować. Te - zupełnie banalne rachunki, które niczego zresztą nie udowadniają, tylko dlatego w ogóle "brzmią poważnie" bo napisane sa w języku nieznanym większości uczestników forum.
I to jedyna ich "wartość".

Może być oczywiście tak, że rzeczywiście przepraszam kierował się taką manipulacją, ale przecież najlepszą metodą na to, żeby te manipulacje identyfikować, jest poprosić o wyjaśnienie, uczynienie treści bardziej przystępną. .

Ależ zapis jest jasny - i oczywiście nie uzasadnia słownie wyrażonego wniosku.

N sie 18, 2019 12:45 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Barney napisał(a):
towarzyski.pelikan napisał(a):
Barney napisał(a):
Przecież nie po to zostało to przetłumaczone na język algebry, żeby wszyscy humaniści zrozumieli i mogli dyskutować. Te - zupełnie banalne rachunki, które niczego zresztą nie udowadniają, tylko dlatego w ogóle "brzmią poważnie" bo napisane sa w języku nieznanym większości uczestników forum.
I to jedyna ich "wartość".

Może być oczywiście tak, że rzeczywiście przepraszam kierował się taką manipulacją, ale przecież najlepszą metodą na to, żeby te manipulacje identyfikować, jest poprosić o wyjaśnienie, uczynienie treści bardziej przystępną. .

Ależ zapis jest jasny - i oczywiście nie uzasadnia słownie wyrażonego wniosku.

Jeśli dla Ciebie jest jasny, to wystarczy to napisać. Dla mnie nie jest.
merss napisał(a):
Zanim pojawiła się moja odpowiedź, pelikan podaje, że ją zna i przypisuje mojej osobie jej wyobrażenie o moim myśleniu.

Kocham te Twoje projekcje. Ja w ogóle nigdzie nie wypowiadałam się na Twój temat. Nie miałam pojęcia, który z moderatorów przeniósł ten temat i dlaczego. Nic nikomu nie przypisuję, tylko wyrażam moją ocenę, jak ja to odbieram i jaką metodę uważam za słuszną. Ty czy inny moderator możecie oczywiście zignorować mój głos.
To tyle o Twoich projekcjach.

N sie 18, 2019 12:52 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Nie wypowiadałaś się? Nie wiedzialaś? Doprawdy? Styl pracy Jockeya i mój są diametralnie różne, już nie wspominając o tym, że wchodzi do tego działu okazjonalnie. Do tego mamy zapisy czasowe scalenia postów (10:59) z podpisem moda i wypowiedź peilkana dotycząca tego co mod musi (12:01). Oznacza to, że było wiadomo kto pilotuje wątek. To są rzeczywiście mechanizmy projekcji, których cechą charakterystyczną jest przypisywanie ich innym przez osobę u której występują. Takie osoby własne diagnozy medyczne przypisują innym, bo patrzą na drugą osobę przez swoje psychologiczne okulary. i nie widzą dwóch osób, ale innych przez siebie. Inaczej nie potrafią, więc uważają że wszyscy tacy są. To co ty uważasz za dysputę filozoficzną ja mogę odebrać jako zabawy latania w przestworzach, gdzie nawet nie ma dotknięcia ziemi.
Jak są powody do przenoszenia wątków to je przenoszę. Czasem kilka razy.

N sie 18, 2019 1:15 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
Nie wypowiadałaś się? Nie wiedzialaś? Doprawdy? Styl pracy Jockeya i mój są diametralnie różne, już nie wspominając o tym, że wchodzi do tego działu okazjonalnie. Do tego mamy zapisy czasowe scalenia postów (10:59) z podpisem moda i wypowiedź peilkana dotycząca tego co mod musi (12:01). Oznacza to, że było wiadomo kto pilotuje wątek.

1) A przyszło Ci do głowy, ze ja mam jakieś życie poza forum i jakieś inne sprawy na głowie niż zastanawianie się nad stylami pracy moderatorów? Ja nawet nie zwracam uwagi na te informacje o tym, kto pilotuje wątki i nie zawsze rzucają mi się w oczy informacje o scaleniach, ale tym razem widzę, ze taka wiadomość została dodana po tym, jak ja zadałam pytanie:
Cytuj:
Ostatnio edytowano N sie 18, 2019 10:59 am przez merss, łącznie edytowano 1 raz
scalenie dwóch postów

Nigdzie nie ma informacji, kto konkretnie ten wątek wydzielił.

Tak więc nie było wiadomo na 100% kto to zrobił, ale przyznam Ci rację, że można było się tego domyślić przy założeniu, ze dany forumowicz zwraca uwagę na te wszystkie elementy, które wymieniłaś. Może tylko ja jestem taka roztrzepana, że mnie takie rzeczy zwykle nie specjalnie zajmują. Moderator jest dla mnie jak policjant, kiedy nosi mundur, pozbawiony jest charakteru.

2) Pelikan nigdzie nie napisała, co mod musi.
Cytuj:
Może być oczywiście tak, że rzeczywiście przepraszam kierował się taką manipulacją, ale przecież najlepszą metodą na to, żeby te manipulacje identyfikować, jest poprosić o wyjaśnienie, uczynienie treści bardziej przystępną. I zwykle od razu wychodzi szydło z worka. To znacznie lepsza metoda, również żeby utrzeć nosa zarozumialcowi, niż zamykać temat albo przenosić do HydeParku. Osoby postronne mogą to rozumieć jako próbę zamykania ust niewygodnej osobie.

Gdzie tu widzisz rozkaz? Ja napisałam tylko, jak ja sobie wyobrażam należyte postępowanie w takim wypadku. Projektujesz na mnie swoje wyobrażenia na temat mojej osoby. W Twojej głowie każda moja prośba/sugestia/życzenie jest rozkazem, pytanie manipulacją albo podstępem. Niestety z urojeniami nie sposób dyskutować. Albo trzymamy się faktów (materii słownej) i na ich podstawie formułujemy sądy albo puszczamy wodze fantazji i wychodzą takie projekcje.

Ja na Twoim miejscu udałabym się do psychologa i uwaga - to nie jest rozkaz tylko rada.

N sie 18, 2019 1:53 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
Zapytanie o przeniesienie, jak wynikalo z dakszego przebiegu rozmów, miało na celu wywołanie awantury, więc przeniosłam tam, gdzie jest na to miejsce. Nie chodziło w żadnym wypadku o uzyskanie odpowiedzi, bo nakręcało to pelikanicę do wycieczek osobistych i snucia domysłów.

N sie 18, 2019 2:39 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
Zapytanie o przeniesienie, jak wynikalo z dakszego przebiegu rozmów, miało na celu wywołanie awantury, więc przeniosłam tam, gdzie jest na to miejsce. Nie chodziło w żadnym wypadku o uzyskanie odpowiedzi, bo nakręcało to pelikanicę do wycieczek osobistych i snucia domysłów.

Cóż nic na siłę. Nie da się pomóc komuś, kto pomocną dłoń odrzuca.

Pozostaje mi tylko jedno, apeluję do wszystkich osób piszących na tym forum. Jeśli zauważyliście coś niepokojącego w zachowaniu merss, np. przypisuje Wam własne stany emocjonalne, myśli, wyobrażenia, nieustannie nęka Was lub innych forumowiczów swoimi projekcjami, proszę - dajcie jej znać na priv.

Są takie zaburzenia psychiczne (np. borderline), które powodują, że jakieś osoby nie są zdolne do introspekcji i jeśli ktoś nie przekona ich do tego, że coś z nimi nie tak, szanse na poprawę są nikłe. Ja jestem w jej oczach Antychrystem/demonem, osobą, której nie sposób brać poważnie, więc nie sądzę, by mój feedback coś zdziałał. Ale Wy możecie mieć wpływ.

Oczywiście, zastrzegam sobie możliwość popełnienia błędu i proszę nie traktować tego posta jako diagnozy. To tylko moja obawa, która równie dobrze może być wynikiem mojego urojenia, bo ja czasem też mieszam rzeczywistość z wyobraźnią. Jeśli uważacie, że przesadzam albo bełkocę, proszę zignorować mój apel.

N sie 18, 2019 2:48 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Jockey napisał(a):
Ja natomiast nie rozumiem jak można będąc katolikiem nie stawiać tak ostro sprawy aborcji.

Może ktoś uwierzy, że tak ostro stawiasz sprawę aborcji, ale Pan Bóg się na takie plewy nie nabierze.

Śr sie 21, 2019 10:05 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
watchman napisał(a):
Jockey napisał(a):
Ja natomiast nie rozumiem jak można będąc katolikiem nie stawiać tak ostro sprawy aborcji.

Może ktoś uwierzy, że tak ostro stawiasz sprawę aborcji, ale Pan Bóg się na takie plewy nie nabierze.

A co jesteś Panem Bogiem ze próbujesz sadzić?
Lepiej zamiast osadzać innych zajmij się swoją schizma i odrzuceniem Kościoła na pewno lepiej na tym wyjdziesz.

Śr sie 21, 2019 10:48 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
A co jesteś Panem Bogiem ze próbujesz sadzić?

Nie trzeba być Panem Bogiem, by wiedzieć, że PIS ma sprawy aborcji głęboko w.. Nie przeszkadza to Tobie, by za nimi agitować, zatem możesz głupszego od siebie przekonywać, że sprawy dopuszczalności aborcji są dla ciebie istotne. Ja się na takie teksty nabrać nie dam. Skoro ja się nie daję nabrać, to tym bardziej Pan Bóg się nie da nabrać. Przemyśl to sobie i nie strzęp języka po próżnicy, bo robisz tylko ze swojej gęby cholewę..

Śr sie 21, 2019 4:38 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
A teraz Watchman ładnie udowodni ze Jockey jest członkiem partii PiS. Jakieś zdjęcie legitymacji partyjnej. Lub sama deklaracja ze zapisał się do PiS. Lub deklaracja ze Jockey popiera w ciemno wszystko pomysły PiS i nie krytykuje poczynań PiS w niektórych sprawach.

A w sprawach wiary i moralności to przeczytaj co Jezus mówił o osadzaniu. O tym jaka miara mierzysz to taka ci odmierza. O belce poczytaj.
Przeanalizuj tez dekalog. Zwłaszcza skup się na przykazaniu Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu. Bo widzę ze razem z Wespecjan macie z tym problem.

Śr sie 21, 2019 5:06 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
A teraz Watchman ładnie udowodni ze Jockey jest członkiem partii PiS.

A niby dlaczego miałbym to robić?
Jockey napisał(a):
deklaracja ze Jockey popiera w ciemno wszystko pomysły PiS i nie krytykuje poczynań PiS w niektórych sprawach.

Każdy widzi, że sprzyjasz na tym forum PIS i mam nadzieję, że temu nie zaprzeczysz.
Tak to już jest, że za swoje wybory ponosimy odpowiedzialność. Jeśli wspierasz partię, o której wiesz, że nie zrobi nic w sprawie aborcji, to jesteś za to też odpowiedzialny. Nie wybielisz się ładnymi tekstami.
Jockey napisał(a):
Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.

Co fałszywego napisałem? Nie czujesz się odpowiedzialny w żadnym stopniu za to co robią ludzie, których wybierałeś?
Rozumiem, że można powiedzieć PIS mnie oszukał w tej sprawie. Ale skoro oszukał to dlaczego nadal agitujesz za nimi? To znak, że aborcja jest dla ciebie nieistotna. Jesteś w stanie przełknąć takie oszustwo.

Śr sie 21, 2019 5:26 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
A Watchman jak zwykle rznie głupa.
Czyli jak Wespecjan obrzuca błotem a jak się poprosi o potwierdzenie to jak zwykle głowa w piasek.

Śr sie 21, 2019 6:25 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
A Watchman jak zwykle rznie głupa.

A Jockey jak zwykle, plewy..

Śr sie 21, 2019 7:41 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Wzywam Barneya do uzasadnienia swojego zarzutu dotyczącego mojego braku wiedzy oraz wypisywania przeze mnie bredni w temacie "Przyczyna wszystkiego - logiczny błąd". Jest to już kolejny raz kiedy Barney przegrywając dyskusję stosuje kłamstwa, oszczerstwa oraz argumenty personalne.
Czekam na stosowne uzasadnienie jego mocnych słów w tym, oraz wielu innych tematach lub na przeprosiny.

Cz sie 22, 2019 8:27 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
A to Barney brał udział w tej pseudodyskusji?

Cz sie 22, 2019 9:04 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277  Następna strona