Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt lip 03, 2020 9:49 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1227 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82  Następna strona
 Kącik towarzyski 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik towarzyski
lubczyk napisał(a):
Po prostu drążyliście temat do spółki z niewierzącym Irbisolem, nie widząc. że to rani wierzących moderatorów bo dodatkowo stawaliście po stronie ludzi z którymi napewno nie chcielibyście mieć nic wspólnego w przyszłości tzn. producentów jakichś śmieciowych filmów dyrektorów śmieciowych kanałów.

Możesz podać jakiś konkret? Najlepiej przytocz mój post w którym raniłem uczucia wierzących moderatorów albo stawałem po stronie producentów jakichś śmieciowych filmów.
lubczyk napisał(a):
Dlatego gdyby moderator dał się ponieść emocjom to nikt o poglądach niekatolickich czy np. innych niż on ma, by tu nie pisał. Byłoby to kółko wzajemnej adoracji. A tak nie jest właśnie dzięki tolerancji takich zachowań.

No właśnie trochę tak jest, ale to temat na kiedy indziej. Teraz czekam na poparcie tego co powyżej napisałaś jakimiś faktami.

Pn sty 20, 2020 6:12 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Oczywiście, że nie wprost tak powiedziałeś i nie ma takiego posta, ale po co to dochodzenie sprawiedliwości dla osób które nie zgadzają się z głównym nurtem, akurat w tak zasadniczej kwestii. Chodzi o ten główny nurt. Czy Ci się nie podoba ten nurt tutaj i te podstawy wiary? To co ma nim być? Jakieś bluźnierstwa? To w ogóle da się jakoś bronić żeby robić o to awantury? Trzeba się cieszyć że głupota nie dominuje i moderator w porę reaguje. W sumie nie wiadomo o co te pretensje. Nie powiedziałeś wprost ale średnio inteligentny i tak widzi o co ci chodzi.

Pn sty 20, 2020 8:00 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
lubczyk napisał(a):
Oczywiście, że nie wprost tak powiedziałeś i nie ma takiego posta,

Rozumiem, że nie potrafisz uzasadnić tego co piszesz na mój temat żadną moją wypowiedzią? Szkoda, bo zawsze przyjmuję konstruktywną krytykę, ale w takim przypadku są to zwykłe przycinki.
lubczyk napisał(a):
po co to dochodzenie sprawiedliwości dla osób które nie zgadzają się z głównym nurtem, akurat w tak zasadniczej kwestii

Irytuje mnie niesprawiedliwość, zwłaszcza wobec osób z poza głównego nurtu. Wolność jest dla tych, którzy myślą inaczej.

Pn sty 20, 2020 8:50 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Pomogę lubczyk. Zapamiętuje, jak sporo ludzi uważnych, w formie budowania cech osobowści, intuicyjnie też wyczuwa, gdzie ciemno, zimno i klejąca pajęczyna a gdzie jasno i prawdziwie. Przetwarza przeczytane teksty na osobowość, nie zaśmieca sobie pamięci bzdetami i śmieciowymi informacjami. Te kręcą osoby bardzo skupione na sobie. One zapamiętują szczegółowo całe wydarzenia z nimi w roli głównej lub obserwacyjnej. Konkretne wypowiadzi dawno pamięć przetworzyła na to co ważne w innym człowieku. Pozwala na zamknięcie się lub otwartość do innego.

Pn sty 20, 2020 10:00 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Na szczęście wszystkie szczegóły są na forum zapisywane i można je sobie bardzo łatwo przypomnieć. Wiele kobiet lepiej zapamiętuje emocję a słabiej fakty. Istnieje przez to ryzyko, że po jakimś czasie fakty są generowane na podstawie emocji. Każdy to chyba zna.
Lubczyk napisała mocne i nieprzyjemne słowa, więc zapytałem o fakty (emocje już znam). Zauważyłem, że domaganie się konkretów jest dla forumowego "głównego nurtu" wyjątkowo irytującą manierą.

Kiedy ktoś mi coś zarzuca, to pytam o przyczynę. Jeśli takowa istnieje, to lubczyk może ją przecież podać. Jeśli istnieje jedynie "wrażenie", a jego przyczyną są emocje związane z np. z podważaniem wiary z którą ktoś się utożsamia, to wtedy zaczyna się kręcenie.

Wystarczy, bo zaraz będzie kolejny tasiemiec z prostego pytania. Dobrej nocy, merss :wink:

Pn sty 20, 2020 10:31 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
To teraz ja się pobawię w tłumacza.

Lubczyk chce Ci powiedzieć, SH, że Twoje ujęcie się za Irbisolem zostało przez nią odebrane jako chęć negocjowania z terrorystą.

To tak jakby ktoś nakręcił karykaturę Twojej matki i jakiś koleś by nawijał, że nie ma w tym nic złego, pomimo tego, że Ty miałbyś z tego straszną przykrość. I Twoje cierpienie w ogóle by go nie ruszało, nadal by nawijał beznamiętnym tonem, wyzywając Cię przy tym od talibów. W związku z tym dałbyś mu w mordę, żeby wreszcie się zamknął, a potem pojawiłby się jakiś inny koleś z pretensjami, że czemu w zasadzie tamtemu kolesiowi zamknięto usta, przecież każdy ma prawo mieć własne zdanie.

Nie spodoba Ci się to, ale trudno o rzeczową rozmowę, kiedy w grę wchodzą wartości, świętości etc.

Pn sty 20, 2020 10:55 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Harpunniku, ja przyznaję zbyt ostre słowa powiedziałam może nie było potrzeba aż tak, ale moderator zareagował w sam raz. A teraz pomyśl, bo piszesz o wolności, gdybyś ty był moderatorem to co by się działo? Pozwoliłbyś na bluźnierstwa w ramach wolności i sam byś przebywał w tej atmosferze w końcu najdłużej, z ludźmi którym pozwoliłeś. Czy to by miało ostatecznie dobry efekt dla wszystkich?

Wt sty 21, 2020 8:51 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Być może zareagował odpowiednio. Zauważ, że ja tylko zapytałem o powód, a wtedy zanim zainteresowany moderator zdążył odpowiedzieć, do rozmowy wtrąciły się postronne i nie mające nic do dodania osoby i zaczęło się to rozwlekać. Czy widzisz w tamtych tematach choćby słowo krytyki w kierunku moderatora, który zakazał Irbisolow pisania (chyba to był Robur) albo słowo pochwały lub obrony zachowania Irbisola?

Na tym forum osoby z poza głównego nurtu są często prowokowane a administratorzy pokroju Jockeya stosują kary wybiórczo, usuwają posty, które im nie pasują albo zakazują pisania, kiedy dyskusja zmierza w niekorzystnym dla nich kierunku. Przyzwyczaiłem się już do takiego stanu rzeczy, ale podobnie jak Ty od czasu do czasu "szczekasz na niewdzięczników", tak ja od czasu do czasu ich bronię. W przyrodzie musi być równowaga :wink: Być może w tym przypadku interwencja była słuszna, ale ja zadałem tylko grzeczne pytanie o powód. Zauważ jakie poruszenie to wywołało, co samo w sobie już o czymś świadczy.

Wt sty 21, 2020 9:50 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
ŚmiałyHarpunnik napisał(a):
Jeśli nie dostanę bana, to być może za jakiś czas zacznę się znowu udzielać.

https://dyskusje.katolik.pl/viewtopic.p ... 2#p1170932

So maja 30, 2020 11:47 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Wespecjan napisał(a):
https://dyskusje.katolik.pl/viewtopic.p ... 2#p1170932

Właśnie przeczytałem. Nikogo nie pominąłeś ani też nikogo nie wymieniłeś niesłusznie. Trafiłeś w sedno.

Nie zgadzam się jednak z tym ateizmem, ale to na inny temat.

So maja 30, 2020 11:49 am
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
ŚmiałyHarpunnik - czy Ty przypadkiem nie miałeś tutaj wcześniej konta o nazwie Boro? Czy tamto konto jest zupełnie kogoś innego?

So maja 30, 2020 1:37 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
Nie zgadzam się jednak z tym ateizmem, ale to na inny temat.

A jak pogadasz nie pisząc na forum? Wy potrzebujecie widowiska jak ryba wody, więc priv odpada. :-D
To są właśnie słowa harcerza u jednego i przypisywanie innym braku spójności w obu. Ktoś niespójny nie może wiedzieć jakie narzędzie sprawdza spójność. Zna być może teorię, ale jest zamknięty na siebie. Do tego spójność to jedynie wytrych do czarno - białego widzenia świata. Ktoś bardziej rozgarnięty bowiem wie, że spójność należy oglądać z jakiegoś punktu widzenia. Spójność wewnętrzną zapewniają człowiekowi zdrowe lub patologiczne mechanizmy obronne (nieświadome). Bez poczucia spójności rozleciałby się na kawałki. Wespecjan wydał o mnie diagnozę: niespójna, bezrozumna kryptoateistka. Tak widzi świat i takie wydaje opinie. Kryptoateizm wysnuł oczywiście z marzenia sennego, bo na poważnie nie ma żadnego związku przepis prawny w sprawach pieszych pielgrzymek z wiarą. To całkowity odlot od rzeczywistości i pojęcia o stanie prawnym w państwie. Ten odlot mu zarzuciłam. Brakuje tu ciągu logicznego, bo przyczyna nie rodzi takiego skutku. To ma swą przyczynę zawsze w nieznajomości siebie. Ktoś kto nie zna drogi do siebie ma zamknięty cały świat, widzi go przez pryzmat swych odczuć. Nawet prawo temu podporządkuje.
Mamy problem, bo do mnie należy ostatnie słowo. Dałeś słowo harcerza, że nie napiszesz.
Mam z wami niezłą zabawę. Atrakcja forum. Szkoda, że już byla. :D

So maja 30, 2020 2:18 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Analiza jak zwykle pobieżna tudzież błędna, więc nie widzę potrzeby komentowania jej. Z tą oceną człowieka również wyskakujesz nie wiadomo skąd udając, że nie rozumiesz o czym pisałem i z czym mam problem. A może naprawdę nie rozumiesz... Nie było mnie na forum około miesiąc, ale widzę, że problemy są cały czas z tymi samymi osobami, które Wespecjan bezbłędnie wypunktował. Z resztą nie tylko on.

Czy odpowiesz mi szczerze na jedno pytanie merss? Wynika ono naprawdę w 100% z ciekawości. Czy fakt, że każdy karany użytkownik tego forum ma lub miał konflikt z którąś z wymienionych przez Wespecjana osób, jest według Ciebie czystym przypadkiem i wina za każdym razem leży w tym, że dany użytkownik ma problemy ze sobą (co z resztą chętnie analizujesz)?
Odpowiedz proszę. Tylko na to jedno pytanie.

Co do zielonego światła, to oczywiście wiem, że nie musisz pytać mnie o pozwolenie. Mam na myśli to, że masz podkładkę. Sam o to proszę, więc jeśli moja obecność Ci nie konweniuje to możesz dać mi bana a ja obiecuję, że tym razem nie wrócę. Gdybym ja był moderatorem i np. Barney poprosiłby o bana, to nie czekałbym się ani sekundy. Tak więc, jeśli tego nie zrobisz, to gotów jestem pomyśleć, że chciałabyś abym jednak został :wink:

So maja 30, 2020 8:23 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Pobieżna i błędna analiza a ciekawość w dalszym ciągu wyostrzona? Ciekawość dla ciekawości jest bezpłodna. To zapytanie z grupy: ciekawość a nie uwagi do obsługi forum, więc tu lepsze miejsce. :)

So maja 30, 2020 10:05 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
ŚmiałyHarpunnik napisał(a):
Czy fakt, że każdy karany użytkownik tego forum ma lub miał konflikt z którąś z wymienionych przez Wespecjana osób, jest według Ciebie czystym przypadkiem i wina za każdym razem leży w tym, że dany użytkownik ma problemy ze sobą (co z resztą chętnie analizujesz)?

Ja byłam w sporze z każdym z wymienionych osób, i na dodatek z każdym niemal moderatorem - poza Roburem, ale z nim chyba nikt nie był w sporze -i nigdy nie dostałam kary regulaminowej, nie przypominam sobie nawet by mi nią grożono. Jestem tu na forum niemal w jednym, permanentnym sporze. Całe życie w opozycji :mrgreen: Nie to ze coś sugeruję, ale osobiście sama dla innej takiej bergamotki i wielu innych osób miałabym cięższą rękę. Więc boro twoja teoria ma dziury. Ludzie są mili, moderacja jest miła :buja:
A wracając do tematu, i dalej wciskając się między wódkę a zakąskę, to Boro jeśli rzeczywiście chcesz zakończyć swą aktywność na forum a nie robić dramę to się zam zablokuj. Nikt cię nie musi banować. Jeśli przy logowaniu wpiszesz błędnie hasło pokreśloną ilość razy, nie będziesz mógł się zalogować - jeśli Admin cie nie odblokuje. Kiedyś przynajmniej tak było. Jeśli tak tu ci źle to się nie męcz, a jak jesteś spragniony trochę głasków - oh, nie ŚmiałyHarpunniku, nie rób tego!!!!!!! - to dorzucę jeden. Oh, nie Boro nie rób tego!!!!!!!!! Albo może zrób!!!!! Tzn odejdź jako ŚmiałyHarpunnik i wróć jako Boro - bo tamten nick był lepszy :)

So maja 30, 2020 10:16 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1227 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82  Następna strona