Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz sie 22, 2019 9:34 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 351 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 24  Następna strona
 Modlitwa forumowiczów 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Chciałbym się modlić w intencji Swan'a, byłego wierzącego, dziś ateistę który po latach postawił pytanie: A co jeśli się mylę?. Będę modlił się o rozpoznanie dla niego i ponowne nawrócenie. Duchu Święty wypełnij serce Swan'a i rozpal w nim ogień Bożej miłości! Módlmy się!

Amen

Cz lis 27, 2008 5:16 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
Również chętnie się pomodlę w tej intencji i zachęcam innych.

N gru 14, 2008 2:48 am
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
Post Proszę o modlitwę.
Nie wiem czy można prosić o modlitwę w swojej intencji,ale proszę ogromnie o modlitwę o wyjście z kłopotów dla mnie i mojej żony.
Przez ostatnie pół roku mamy tyle problemów i kłopotów,że ja się przez to wszystko rozchorowałem.Mamy wielu nieprzyjaciół,którzy nas wręcz niszczą.
Proszę ogromnie o wsparcie modlitewne.
Z góry serdeczne Bóg zapłać!
Pozdrawiam wszystkich-
Albert.Ł.

N gru 28, 2008 6:23 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
W niedzielę Świętej Rodziny ten apel jest mi szczególnie drogi! Oczywiście, modlę się nieustannie w dobrych intencjach tego forum. Włączę w nie również Twoją sprawę.

N gru 28, 2008 6:27 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
W dziale Duszpasterstwo jest specjalny wątek: Intencje i tam wpisujemy prośby o modlitwę w szczególnych intencjach.
W tym wątku: Modlitwa Forumowiczów modlimy się w intencjach całego portalu Katolika a więc Forum dyskujnego, Forum Pomocy i wszystkich innych.
Przypomnę, że na Forum pomocy łączymy się we wspólnej modlitwie w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca. Księża Salwatorianie odprawiają Mszę św. w intecjach wszystkich Forumowiczów, a o godz. 22.oo łączymy się we wspólnej modlitwie różańcowej odmawiając w intencjach Forum V tajemnicę światła - Ustanowienie Eucharystii.
W czwartek 10 kwietnia 2008 r. na wniosek Niepodrabialnego została przeze mnie zasugerowana taka modlitwa na Forum dyskusyjnym w każdy poniedziałek o godz. 22.00 kto może łączy się odmawiając jedną tajemnicę różańca:
Cytuj:
Przyjmujemy więc propozycję Niepodrabialnego i spotykamy się w każdy poniedziałek o godz. 22.oo na modlitwie - odmawiamy 1 dziesiątek różańca. I moja propozycja:
I poniedziałek - V tajemnica światła - Ustanowienie Eucharystii - w intencji Księzy Salwatorianów.
II poniedziałek - V tajemnica radosna - Znalezienie Pana Jezusa w świątyni - aby wszyscy wchodzący na Forum mogli tu znaleźć Jezusa.
III poniedziałek - V tajemnica bolesna - Ukrzyżowanie Pana Jezusa - aby tu nie było takich, którzy na nowo krzyżują Jezusa.
IV poniedziałek - V tajemnica chwalebna - Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi - aby Maryja prowadziła nas wszystkich do swego Syna - Chrystusa Króla
To są tylko moje propozycję. Nieraz może wypadnie włączyć jakąś specjalną intencję.

Ponieważ jutro jest piąty poniedziałek grudnia, dlatego proponuję abyśmy (Ci którzy są chętni) odmówili III Tajemnicę Radosną - Narodzenie Dzieciątka Jezus w Betlejem - w intencjach, jakie każdy z nas ma. Ja będę polecał Bogu wszystkie Wasze intencje.
Czy ta propozycja poniedziałkowej modlitwy różańcowej jest nadal aktualne?

Ostatnio edytowano Pn sty 05, 2009 5:13 pm przez ks. Marian, łącznie edytowano 1 raz

N gru 28, 2008 7:05 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Teraz dopiero zauważyłem pytanie Księdza. Co do mnie, to oczywiście nie przestaję się modlić. A chyba nie pomylę się, jeżeli powiem w naszym wspólnym imieniu, że zapraszamy do modlitwy każdego! Każdy może się pomodlić, chociażby od czasu do czasu. Gorąco zachęcamy! :)

So sty 03, 2009 12:12 am
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
Post modlitwa forumowiczów
Jestem od niedawna na forum. Chętnie dołączę do modlitwy. Proszę mi napisać czy o 22.00 trzeba się zalogować na forum i odmówić dziesiątek czy po prostu uklęknąć w domu o tej godzinie i dołączyć w ten sposób. Z posta
ks.Mariana zrozumiałam że dzisiaj odmawiamy III Tajemnicę Radosną- Narodzenie Dzieciątka Jezus w Betlejem, w intencji jaką każdy z nas ma.

Pn sty 05, 2009 2:19 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Dzisiaj I poniedziałek stycznia a więc odmawiamy V tajemnicę światła - Ustanowienie Eucharystii. W intencji Księży Salwatorianów, twórców i właścicieli Portalu "Katolik". Dziś łączymy się w modlitwie z Forum Pomocy, bo oni w każdy I poniedziałek modlą się w tej intencji, a Księża Salwatorianie odprawiają Mszę św. w intencji Forumowiczów. Nie potrzeba się nigdzie logować, wystarczy poprostu o 22.oo uklęknąc i odmówić jeden dziesiątek różańca, łącząc się w myśli ze wszystkimi. My na Forum Dyskusyjnym modlimy się w każdy poniedziałek o 22.oo. W poprzednim poscie zacytowałem ustalenia z 10 kwietnia 2008r. Tego można się trzymać.
P.S. W poprzednim poście poprawiłem błąd, Naturalnie tam powinno być V poniedziałek grudnia a nie stycznia. Przepraszam.

Pn sty 05, 2009 5:10 pm
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
Post modlitwa forumowiczów
Bóg zapłać ks.Marianie za wprowadzenie do wspólnej modlitwy. Osobiście doświadczyłam jak wielką moc ma modlitwa.

Pn sty 05, 2009 8:10 pm
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
Post Modlitwa o odrodzenie małżeństwa
Panie, przedstawiam Ci nasze małżeństwo – moją żonę i mnie. Dziękuję, że nas połączyłeś, że podarowałeś nas sobie nawzajem i umocniłeś nasz związek swoim sakramentem. Panie, w tej chwili nasze małżeństwo nie jest takie, jakim Ty chciałbyś je widzieć. Potrzebuje uzdrowienia. :( Jednak dla Ciebie, który kochasz nas oboje, nie ma rzeczy niemożliwych. Dlatego proszę Cię:

- o dar szczerej rozmowy,
- o „przemycie oczu”, abyśmy spojrzeli na siebie oczami Twojej miłości, która „nie pamięta złego” i „we wszystkim pokłada nadzieję”,
- o odkrycie – pośród mnóstwa różnic – tego dobra, które nas łączy, wokół którego można coś zbudować (zgodnie z Twoja radą: „zło dobrem zwyciężaj”),
- o wyjaśnienie i wybaczenie dawnych urazów, o uzdrowienie ran i wszystkiego, co chore, o uwolnienie od nałogów i złych nawyków.

Niech w naszym małżeństwie wypełni się wola Twoja.
Niech nasza relacja odrodzi się i ożywi, przynosząc owoce nam samym oraz wszystkim wokół. Ufam Tobie, Jezu, i już teraz dziękuję Ci za wszystko, co dla nas uczynisz. Uwielbiam Cię w sercu mojej żony i moim, błogosławię Cię w naszym życiu.

Święty Józefie, sprawiedliwy mężu i ojcze, który z takim oddaniem opiekowałeś się Jezusem i Maryją – wstaw się za nami. Zaopiekuj się naszym małżeństwem. Powierzam Ci również inne małżeństwa, szczególnie te, które przeżywają jakieś trudności. Proszę – módl się za nami

Pt sty 09, 2009 1:40 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
a 2 stycznia 2009:
http://dyskusje.katolik.pl/viewtopic.ph ... ht=#493283
ślubu kościelnego nie miałeś?

Pt sty 09, 2009 5:22 pm
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
Nie było sakramentu ja skopiowałem z którejś tam wiadomości pisanej do mnie modlitwę i tu wkleiłem. Tyle.

So sty 10, 2009 11:16 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Kochani, jeszcze raz przypominam, że prośby o modlitwę w szczególnych intencjach osobistych umieszczamy w dziale Duszpasterstwo - wątek Intencje. Tu tylko informacje i włączanie się we wspólną modlitwę różańcową Forumowiczów w każdy poniedziałek
Przypominam, że najbliższy poniedziałek 12 stycznia - II poniedziałek m-ca łączymy się o 22.oo we wspólnej modlitwie różańcowej odmawiając V Tajemnicę Radosną - Znalezienie Jezusa w Świątyni, prosząc aby wszyscy wchodzący na Forum mogli tu odnaleźć Jezusa.
Zapraszam do wspólnej modlitwy i dziękuję za włączenie się.
Przypominam, że nie potrzeba żadnego logowania się, wystarczy tylko wziąść różaniec (albo 10 palców) i o 22.oo połączyć się duchowo we wspólnej modlitwie.

So sty 10, 2009 11:53 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Przypominam, że dziś I poniedziałek stycznia modlimy się w intencji Księży Salwatorianów twórców i opiekunów "Katolika". O godz. 22.oo łączymy się duchowo we wspólnej modlitwie różańcowej odmawiając V Tajemnicę Światła "Ustanowienie Eucharysttii".
Ja odprawię Mszę św. w tej intencji oraz w intencji wszystkich korzystających z internetu w kaplicy Miłosierdzia Bożego przy Centrum ATTIS w Warszawie dziś o godz. 16.oo
Zapraszam do włączenia się w tę wspólną modlitwę.

Pn lut 02, 2009 8:52 am
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Cieszę się, że Ksiądz przypomina nam o modlitwie (chociaż oczywiście pamiętamy :-D ). Zagrzewajmy się do miłości Bożej, a wtedy wszystkie nasze dzieła będą miały sens. To się "wykuwa" na modlitwie.

Pozdrawiam wszystkich :).

Pn lut 02, 2009 6:39 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 351 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 24  Następna strona