Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So wrz 26, 2020 11:29 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491 ... 628  Następna strona
 Radio Maryja TV Trwam ND 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Radio Maryja TV Trwam ND
pan d, zefciu , arwena - zachowujecie sie jak ujadające pieski - gdyby przejrzeć te wasze wpisy to nieszczęsna brygida broniąca tv trwam i radia maryja wychodzi na rzeczową i konkretną osobę a wy na ujadaczy bluzgających na wszystko i wszystkich .
pierwszy przykład ujadających piesków
Cytuj:
Więc przestan pisać takie bzdury bo to po prostu nie jest prawdą! Jestes zwykłą kłamiącą tablicą ogłoszeń szatańskich firm ojca Rydzyka które sieją złość, kłamstwo, i nienawiść.
- chyba jednak lepiej prezentują się słuchacze readia mryja . :-D

Wt lis 27, 2012 8:02 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Pan D. napisał(a):

Nie wykręcaj się. O ile Tv Trwam miało lepsze zabezpieczenie niż reszta która dostała i nie była dyskryminowana?? Ja wiem że nie masz pojęcia o tym bo nie upublicznili swoich majątków. Więc przestan pisać takie bzdury bo to po prostu nie jest prawdą! Jestes zwykłą kłamiącą tablicą ogłoszeń szatańskich firm ojca Rydzyka które sieją złość, kłamstwo, i nienawiść.[/quote]

Moja reakcja:
Zgłosiłam do moderacji :"szatańskich firm ojca Rydzyka"

Wt lis 27, 2012 8:04 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
trup napisał(a):
pan d, zefciu , arwena - zachowujecie sie jak ujadające pieski - gdyby przejrzeć te wasze wpisy to nieszczęsna brygida broniąca tv trwam i radia maryja wychodzi na rzeczową i konkretną osobę a wy na ujadaczy bluzgających na wszystko i wszystkich .
pierwszy przykład ujadających piesków
Cytuj:
Więc przestan pisać takie bzdury bo to po prostu nie jest prawdą! Jestes zwykłą kłamiącą tablicą ogłoszeń szatańskich firm ojca Rydzyka które sieją złość, kłamstwo, i nienawiść.
- chyba jednak lepiej prezentują się słuchacze readia mryja . :-D

tak hasłami 'żydzi do gazu' wskaż 1 tekst Brygidy rzeczowy i konkretny? Bez wklejania linków, cokolwiek co jest jej własną opinią? NIE MA NIC TAKIEGO bo ona nie ma własnej opinii na żaden temat tylko kopiuje to co pisze na jej sekciarskich stornach. Brygida pisze głupstwa dlatego chce wiedzieć dlaczego dalej pisze że TvTrwam jest dyskryminowane? Nie potrafi tego napisać tylko kopiuje to co na jej stronach piszą. A jak piszę że to nei prawda i tłumaczę czemu to ona mnie że używam demagogicznych stwierdzeń.

Brygida napisał(a):
Zgłosiłam do moderacji :"szatańskich firm ojca Rydzyka"
No szerzenie kłamstwa, nienawiści, pochwalanie rasizmu, okradająca nas firma która nie płaci kar orzeczonych przez sąd. Okradająca nas firma która nie placi żadnych podatków a reklamuje w swoich audycjach jeden z para banków. To coś za czym stoi Szatan

Wt lis 27, 2012 8:19 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Pan D. napisał(a):
No szerzenie kłamstwa, nienawiści, pochwalanie rasizmu, okradająca nas firma która nie płaci kar orzeczonych przez sąd.

Już jakiś czas temu zwróciłem uwagę ,że zarówno przeciwnicy jak i zwolennicy RM zupełnie inaczej interpretują prawdę. Rażą ostre słowa ,płynące z fal RM ,które z pokojem jaki Jezus przyniósł ,nie mają nic wspólnego.Wiara nie ma i nie powinna mieszać się do polityki itp.Mamy(macie) swoje wyobrażenie wolności, zgodnej z nasza(waszą) prawdą.Dla każdego z nas idealny świat wygląda więc zupełnie inaczej.Pisze to gdyż przypomniał mi się wrześniowy wpis ,mojego księdza z którym wyjechaliśmy na Marsz.
http://sorkovitz.blogspot.com/2012/09/b ... suzyc.html
Jedni czytając ten tekst stwierdzą ,że ksiądz nie powinien krytykować władzy ,a raczej być jej podległy.Inni Ci "wrażliwsi" ,dostrzegą w nim "mowę nienawiści".Ja osobiście odnalazłem w nim 100% prawdy.Podobnie jest z RM.Nie jesteśmy oszołomami Rydzyka ,ani sekciarzami ,jesteśmy ludźmi potrafiącymi odróżnić prawdę od fałszu.Ta umiejętność ,umożliwia nam także właściwe interpretowanie wielu kontrowersyjnych słów RM,które wielu nazywa ksenofobią ,rasizmem itp.W takim wypadku ,nie wszystko należy odczytywać dosłownie.Należy za to ,zawsze stać po stronie prawdy.To bardzo bezpieczna i bardzo dobra strona.

Wt lis 27, 2012 8:45 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
no to nie czytajcie moich tekstów o sekciarstwie czy szataństwie dosłownie tylko odczytajcie je zgodnie z prawdą. tak jak normalni mają czytać teksty typu żydzi do gazu i ubrudzony brat, który się nie umył na czarnoskórego. Każdy atak na kościół odczytujecie źle przecież nie o to nam chodzi tylko o coś wręcz odwrotnego;]

Józek co Ty wypisujesz.... To może Ty mi odpowiesz jak to jest z tą telewizją? Ile więcej ma TvTrwam od lemon records czy eski? Zgadzasz się z tym że tv Trwam jest dyskryminowane?

Wt lis 27, 2012 8:56 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jozek napisał(a):
.Ja osobiście odnalazłem w nim 100% prawdy.Podobnie jest z RM.

Józek,

To, co ten ksiądz tam pisze, to zwykła demagogia, nie żadna 100 % prawda.
Polakom jest tak dobrze, jak jeszcze nigdy nie było w historii - żyją w pokoju i może jest bieda, ale naprawdę trzeba się dobrze postarać żeby cierpieć nędzę.
Oby Pan Bóg nas jako narodu nie pokarał za to, że potrafimy tak bluźnić.

Wt lis 27, 2012 9:57 pm
Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
Polakom jest tak dobrze, jak jeszcze nigdy nie było w historii - żyją w pokoju i może jest bieda, ale naprawdę trzeba się dobrze postarać żeby cierpieć nędzę.
- dobrze napisane , zgadzam sie w 100% , ale problem tkwi w tym , że młody człowiek nie chce i ma do tego prawo , żeby nie żyć w biedzie . :-D

Wt lis 27, 2012 10:17 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
trup napisał(a):
Cytuj:
- dobrze napisane , zgadzam sie w 100% , ale problem tkwi w tym , że młody człowiek nie chce i ma do tego prawo , żeby nie żyć w biedzie . :-D

Ci co nie żyja w biedzie nie wychodzą na ulice bo...

http://www.youtube.com/watch?v=O6Bp1fwA-Q0

Wt lis 27, 2012 10:23 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
trup napisał(a):

8O

Wystarczy wyrazić słówko wtrętu na temat zdania z " argumentacji" środowiska Radia Maryja i już się jest ujadającym pieskiem bluzgającym na wszystko i wszystkich ?
Nie przesadzasz aby :?

I nie jest ważne czy ta uwaga jest słuszna, czy nie - wystarczy, że jest uwagą krytyczną, a nie hurra pochwalną :?

Wt lis 27, 2012 10:24 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Brygida napisał(a):
Arwena napisał(a):
Brygida napisał(a):
Lepiej późno niż wcale, a więc powinnam napisać "my", a wyszło "mu", przepraszam.

Za zwykłą literówkę nie masz co przepraszać. Każdemu może się zdarzyć, a i mimo owej literówki zdanie było czytelne.
Przeprosić to należałoby raczej za stosowanie demagogicznych stwierdzeń w polemice. :no:

Masz rację, więc skieruj Twoją uwagę do pana D i jemu podobnym.

Mówiąc szczerze przeglądając wątek nie wgłębiałam się w słowa, argumenty Pana D ale oczywiście jeżeli i on stosuje w polemice demagogiczne chwyty, to powyższa uwaga ma zastosowanie także i dla niego i jemu podobnych.

Co nie zmienia faktu, iż Twoje Droga Brygido sformułowanie o Polsce rządzonej przez premiera Tuska przyrównujące nasz kraj do Białorusi pozostaje tym, czym jest czyli demagogiczną niepotrzebną wstawką.

Wt lis 27, 2012 10:30 pm
Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
Wystarczy wyrazić słówko wtrętu na temat zdania z " argumentacji" środowiska Radia Maryja i już się jest ujadającym pieskiem bluzgającym na wszystko i wszystkich ?
Nie przesadzasz aby

I nie jest ważne czy ta uwaga jest słuszna, czy nie - wystarczy, że jest uwagą krytyczną, a nie hurra pochwalną
- a po co to było , coby wytłumaczyć siebie , czy swoje słowa? Radio maryja posłuchałem kiedyś i z różnych powodów słuchałem teraz przez miesiąc o różnych porach dnia .Wiem jedno słowa ośmieszające , krytykujące lub poniżające (bez konkretów) - służą dokladnie temu rządowi oraz tym pozostałościom lewicy popierającym wszelkie odłamy spaczeń i zwyrodnień jakim poddaje się człowiek .To co ja słyszałem to była modlitwa , jakies programy dla dzieci , pomoc , dużo o świętych czy słowach papieża.Na pewno w żadnej innej stacji nie posłuchasz tego co w rm .Teraz nie słucham tego radia , ale widząc jak ujadacie bez żadnych , ale to żadnych konkretów to troche mi was żal , bo taki np zefciu stwierdzając ,m że nie słucha i nie będzie słuchał tego radia o dziwo ma bardzo dużo do powiedzenia i wiem na pewno , ze tak samo cala reszta ujadaczy dokładnie nigdy nie słucha , ani nie słuchała .Dlatego można was nazwać takimi pieskami ujadającymi . :-D

Wt lis 27, 2012 11:57 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
a ja słucham codziennie jeżdżąc autem i zapomniałeś dodać o sugerujących wiadomościach i nie podawaniu informacji tylko ich komentowaniu od razu po. Dosyć bezczelnie nawet. ale Ty nawet tego nie zauważasz ;)

Śr lis 28, 2012 12:53 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
trup napisał(a):
ale problem tkwi w tym , że młody człowiek nie chce i ma do tego prawo , żeby nie żyć w biedzie . :-D

I ma ku temu możliwości.
No naprawdę.
Ktoś, kto się uczy, zdobywa kwalifikacje, systematycznie przez całe życie, nie cierpi w Polsce zwykle żadnej biedy!

Śr lis 28, 2012 8:35 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
trup napisał(a):
bo taki np zefciu stwierdzając ,m że nie słucha i nie będzie słuchał tego radia o dziwo ma bardzo dużo do powiedzenia i wiem na pewno , ze tak samo cala reszta ujadaczy dokładnie nigdy nie słucha , ani nie słuchała .Dlatego można was nazwać takimi pieskami ujadającymi . :-D
Jak ktoś, kto cały dzień nie siedzi przez TVN-em będzie ujadał na tę stację, to wówczas trup również go zruga tak samo sprawiedliwie?

Nawet gdybym zaczął teraz poświęcać 5h mojego cennego czasu na słuchanie RM, to i tak do niczego Was nie przekonam, bo mi powiecie "nie znasz się i nie słuchasz wystarczająco". A jak spytam "czego konkretnie nie wiem", to nadal usłyszę tak samo żałosne wyjaśnienie typu "nie dajemy korepetycji".

Od jakiegoś czasu próbuję Was sprowokować, abyście napisali cokolwiek konkretnego, za co mamy szanować tak bardzo środowisko RM i co czyni to środowisko tak szczególnie patriotycznym. I nic. Tylko hasełka "Prawda, Ojczyzna, Patriotyzm", a nic konkretnego.

Śr lis 28, 2012 9:43 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Żeby słuchalność i oglądalność była na odpowiednim poziomie, sama technika nie wystarczy. Potrzebne są jeszcze atrakcyjne tematy, zwłaszcza takie, których nie poruszają żadne inne media.

Swego czasu koncern ojca dyrektora miał taki atrakcyjny temat, który sprawiał, że nawet pilaster słuchał RM bardzo często. :)

Niestety już dawno temu, temat ten całkowicie znikł z anten koncernu Lux veritatis. A przecież nie doczekał się w żaden sposób meryotycznego rozwiązania.

Moje pytanie do Brygidy, trupa i innych akwizytorów ojca dyrektora: Co się dzieje z toruńską geotermią? Kiedy elektrownia da pierwszy, czysto polski, prąd do sieci? na jakim etapie jest budowa kolejnych elektrowni (wszak miały być w każdej gminie)? :no:

Jest inaczej Blog człowieka leniwego

Śr lis 28, 2012 11:12 am
Zobacz profil WWW
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491 ... 628  Następna strona