Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 09, 2020 6:20 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4647 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 310  Następna strona
 Homoseksualizm - temat zbiorczy 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Homoseksualizm - temat zbiorczy
No tak, może się okazać, że zostałem zmylony i Bóg zapyta dlaczego prześladowałem braci homoseksualistów ;-(
Dlatego nic nie mam ich stosunkom, tylko państwo nie powinno ani zabraniać ani regulować tego.

So gru 28, 2013 11:39 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Andy72 napisał(a):
No tak, może się okazać, że zostałem zmylony i Bóg zapyta dlaczego prześladowałem braci homoseksualistów ;-(
Dlatego nic nie mam ich stosunkom, tylko państwo nie powinno ani zabraniać ani regulować tego.

Jak państwo może nie regulować?
A kto ma to zrobić?
Przecież Kościół nie chce?
Czy Andy wyobraża sobie, że sytuacji dwojga cudzołożników (kobiety i mężczyzny), którzy chcą spędzić ze sobą życie, państwo nie powinno regulować? Nie pozwalać im na cywilny ślub, nie uznawać ich związku w przepisach prawa cywilnego itd?
Dlaczego miałoby się tego nie uznawać?

So gru 28, 2013 11:50 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Qwerty napisał(a):
To nie homoseksualizm jest zezwierzęceniem czy inaczej grzechem, tylko konsumowanie homoseksualizmu.

Wiesz czym jest orientacja seksualna? Chyba nie bardzo, skoro sprowadzasz ją do "konsumowania", sugerując, że człowiek potrafi funkcjonować zdrowo w całkowitym oderwaniu od swojej seksualności. Nazywając homoseksualizm zezwierzęceniem nazywasz tak homoseksualistów. Tak sam jak byś krytykował cokolwiek związanego z heteroseksualizmem byłoby to również przeciwko samym heteroseksualistom. Orientacja seksualna jako niezbywalna cecha (a co za tym idzie aktywność seksualna) nie podlega jakiejkolwiek ocenie moralnej. Równie dobrze zezwierzęceniem możesz nazywać rudy kolor włosów, albo zielony kolor oczu.

Qwerty napisał(a):
A co do tych miłujących siebie i pokój homoseksualistów:

Jeśli jeszcze ktoś nie widział - jak geje i lesbijki oraz feministki rzucili się na modlących się katolików przed katedrą w San Juan (film mało przyjemny w oglądaniu, może dla wielu drastyczny, choć krew się nie leje)

http://youtu.be/fOCD_T9Qqpc
http://youtu.be/Y_x7A2bte78

Ja tu żadnego rzucania się nie widzę, tylko kontrprotesty wobec ludzi uprawiających propagandę kłamstw i nienawiści przeciwko drugiemu człowiekowi.

Yarpen Zirgin napisał(a):
Pretensje skieruj do Boga. Ja tam z nim polemizować nie zamierzam, ale jak Ty chcesz to czynić, to proszę bardzo. Wolna droga.

Nie z Bogiem nie zamierzasz polemizować, tylko z tym co sobie ubzdurałeś na Jego temat. Tak ci po prostu wygodnie, bo akurat pasuje do twojego światopoglądu, a że nie posiadasz monopolu na jedynie słuszną prawdę to ci przypomnę, że twoja układanka dotycząca Boga jest tylko jedną z milionów różnych kombinacji istniejących w ludzkich głowach. Próżno nawet szukać dwóch katolików, którzy by mieli w 100% identyczne zdanie nt. Boga.

No tak... Bo przecież wszechmogący Bóg nie mógł wiedzieć tego, co wiemy dzisiaj na temat homoseksualizmu. :D

Przecież nie masz bladego pojęcia nt. wiarygodności spisywanych słów przez apostołów. Możesz sobie jedynie wierzyć w ich wiarygodność, bo akurat tak ci wygodnie bo nie lubisz gejów i jesteś do nich uprzedzony. Przesłanki ze wszech miar wskazują na fuszerkę, silny wpływ ideologii, osobistych uprzedzeń, a także ówcześnie prymitywnego stanu wiedzy o homoseksualizmie.

Wiesz, ja rozumiem, że nie potrafisz zaakceptować pewnych faktów, ale nie zmienisz ich takimi tekstami.

Faktów nikt nie zmieni. To co napisane w Biblii (z rozumieniem katolickim) to fakt. To co głosi nauka nt. homoseksualizmu to też fakt. Trzecim faktem jest otaczająca nas rzeczywistość związków homo, z którymi mamy styczność wśród naszych bliskich i znajomych. Każdy normalny w miarę ogarnięty człowiek z przeciętnym ilorazem inteligencji potrafi sobie sam skonfrontować te fakty, a następnie wyciągnąć swoje wnioski.

Cóż, teraz pozostaje Ci jedynie wykazać, że to był jedynie wymysł najpierw Mojżesza, a potem Apostołów, a nie pochodzące od Boga objawienie. Oczywiście czymś więcej niż powoływaniem się na "nauka wykazała". Masz jakieś inne objawienie Boże na ten temat?

O tym, że był to wymysł świadczy choćby to, że się to kupy nie trzyma wobec współcześnie poznanych faktów nt. homoseksualizmu. Wiemy, że człowiek potrafi być silnie uprzedzony wobec wszystkiego co inne. Dotyczy to niemal każdego zjawiska i homoseksualizm nie jest tu żadnym wyjątkiem. Uprzedzenia bywają wyjątkowo silnie zakorzenione właśnie na stopie seksualnej. Nic dziwnego, że geje padali ofiarą na przestrzeni wieków wielu ohydnym i kłamliwym stereotypom. Niestety apostołowie również się tego nie ustrzegli.

So gru 28, 2013 12:43 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Andy72 napisał(a):

W końcu się przyznałeś, że wciskasz swoje poglądy polityczne i prywatne gusta, a tylko zasłaniasz się katolicką kurtyną. W dodatku wyznając, że nie masz nic przeciwko stosunkom homo już się naraziłeś na zgorszenie wśród wielu ortodoksyjnych katolików. W Niemczech katolicy chcą małżeństw homo i dziwią się dlaczego Krk źle głosi o homoseksualizmie. W Polsce Andy72 nie ma nic przeciwko gejom, a z drugiej strony ma, zaraz przyjdzie Barney i Yarpen napiszą swoje wersje. I taka to z Wami zabawa, co głowa to opinia. Jesteście jednomyślni jak cholercia ;)

So gru 28, 2013 12:54 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jestem przeciwko upolitycznianiu upodobań seksualnych. Kiedyś za komuny też istnieli ale się nie narzucali

So gru 28, 2013 1:09 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Andy72 napisał(a):
Jestem przeciwko upolitycznianiu upodobań seksualnych. Kiedyś za komuny też istnieli ale się nie narzucali

Jak to dobrze było za komuny!
Wszystkie marudy, które czegoś chciały, siedziały cicho, bo się bały. :x
A teraz się nie boją.
Mało tego.
Jeszcze się Andy'emu "narzucają". :evil:
Ciekawe w jaki sposób? :|

So gru 28, 2013 1:17 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nikt nie zabrania homkom uprawiać seksu, ale mamy tu do czynienia z usiłowaniem zmuszenia społeczeństwa aby uznało to za normalność, za "mniejszość seksualną"

So gru 28, 2013 1:21 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
mugen napisał
Cytuj:
. W Niemczech katolicy chcą małżeństw homo i dziwią się dlaczego Krk źle głosi o homoseksualizmie.
Jeśli tak jest, znaczy że odeszli od katolicyzmu i są tylko"katolikami" z nazwy. Po prostu uważają, że mogą zmienić to co niezmienne, bo tak mówi współczesny świat. Błądzą, nic więcej.

So gru 28, 2013 1:26 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Andy72 napisał(a):

Gdyby nie było homofobów, nie byłoby żadnej potrzeby upolityczniania czegokolwiek w sprawie homoseksualizmu. Jeżeli szukasz winnego upolitycznienia, to prędzej są to przeciwnicy homoseksualizmu, aniżeli homoseksualiści i ich bliscy.

Andy72 napisał(a):
Nikt nie zabrania homkom uprawiać seksu, ale mamy tu do czynienia z usiłowaniem zmuszenia społeczeństwa aby uznało to za normalność, za "mniejszość seksualną"

Są mniejszością seksualną. Nauka prezentuje wiedzę obiektywną nt. tej orientacji seksualnej (jak i każdej innej). Ta wiedza się bardzo nie podoba ideologom nienawiści. Ponownie, jeśli mamy rozmawiać o zmuszaniu kogokolwiek do czegokolwiek to są to próby zmuszania ludzi do ignorowania rzetelnej wiedzy nt. homoseksualizmu i postawienia własnej ideologii ponad naukowe fakty. Rozwinięte społeczeństwa naturalnym biegiem same dochodzą do tego, że homoseksualizm to nic strasznego. Widząc takie pary przekonują się, ze to normalni ludzie niczym się nie wyróżniający, z potrzebami jak każdy. Jeżeli ktoś bardzo chce bawić się w naukowca naukowców (mimo, że żadnej szkoły medycznej nie skończył) i udawać, ze wie lepiej od wszystkich dookoła to przecież nikt mu wiary w to nie broni. Nikt Kościoła Katolickiego nie zmusza do ślubowania związków homo. Tu chodzi wyłącznie o równy dostęp do praw na stopie cywilnej, bez wpływu takiej czy śmakiej ideologii. KK na swoim podwórku może dyskryminować homoseksualistów, tak jak ktoś inny może na swoim podwórku dyskryminować katolików. Nie lubisz gejów proszę bardzo nie wpuszczaj ich do swojego domu, nie zawieraj z nimi żadnych znajomości. Ktoś inny może nie lubić fanatyckich katolików i też nie chcieć wpuszczać ich do domu ani mieć nic wspólnego. Jednak przestrzeń publiczna i prawodawstwo demokratyczne muszą być równe dla wszystkich, bez względu na wyznanie, brak wyznania, ideologię, rasę, orientację seksualną, czy kolor włosów. Geje mają identyczne prawo do życia co ty. W ustroju świeckim demokratycznym mają także identyczne prawo do równego ich traktowania ze strony państwa, tworzenia związków, które są dla nich normalne, bez wpływu ze strony tych, którzy mają jakieś anse przeciwko homoseksualności.

Robur napisał(a):
mugen napisał
Cytuj:
. W Niemczech katolicy chcą małżeństw homo i dziwią się dlaczego Krk źle głosi o homoseksualizmie.
Jeśli tak jest, znaczy że odeszli od katolicyzmu i są tylko"katolikami" z nazwy. Po prostu uważają, że mogą zmienić to co niezmienne, bo tak mówi współczesny świat. Błądzą, nic więcej.

Po pierwsze nie sądzę, aby tematyka homoseksualizmu zaśiwadczała o jakości całego katolicyzmu. Po drugie jestem pewien, że nie jesteś osobą kompetentną do odbierania komukolwiek katolickiej przynależności. Jakby Kościół miał twoje myślenie to by w Niemczech już dawno impreze i zgasili światło. Jak dla mnie atakujesz sam Kościół niemiecki, sprowadzając go do miana instytucji stricte biznesowej. Kościół sobie jednak zdaje sprawę, że współczesny człowiek to człowiek myślący i krytyczny, mający argumenty, które potrafi bronić i ma do tego oręż (tutaj w postaci wiedzy naukowej). Kościół wymagający absolutnej wiary we wszystko by już dawno upadł. Ty uważasz, że oni błądzą, a oni uważają, że bezkrytycznie poddałeś się niesłusznej ideologii. Najwyraźniej w Kościele jest miejsce zarówno ciebie jak i dla nich.

So gru 28, 2013 1:44 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Andy72 napisał(a):

A kto, gdzie i kiedy każe Andy'emu tak uważać?
Co prawda medycyna, psychologia czy nauki społeczne nieśmiało to sugerują, ale żeby komuś "kazać"?
Nie słyszałem.
To chyba przesada.
Andy może sobie uważać, że homosexualnośc jest nienormalna. Tak samo jak leworęczność i wszystko co inne od większości. Czy ktoś mu za to coś zrobi?

So gru 28, 2013 2:05 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nie ma istotnych statystycznie różnic pod względem zaangażowania w związek pomiędzy parami homo- a heteroseksualnymi[134]. [b]Wierność w związkach homoseksualnych może być jednak rozumiana odmiennie, niż w relacjach heteroseksualnych. Deklarując pozostawanie w związku z jednym partnerem, geje mogą utrzymywać kontakty seksualne z innymi mężczyznami[135]. W ciągu 5 lat poprzedzających badanie statystyczny homoseksualista posiadał 10 partnerów, natomiast heteroseksualista – 2 (analiza zachowań 5168 mężczyzn)[136]. Badanie 819 mężczyzn homoseksualnych i biseksualnych pokazało, że większość z nich deklaruje się jako singel (n=503). Pozostali żyli w związkach, które określono jako monogamiczne (n=182), otwarte (n=71) i w języku angielskim monogamish (n=63). Związek monogamish oznacza parę, w której obaj partnerzy zgodzili się, że przypadkowy seks jest dopuszczalny, gdy są w niego zaangażowani obaj partnerzy.

134. GI. Roisman, E. Clausell, A. Holland, K. Fortuna i inni. Adult romantic relationships as contexts of human development: a multimethod comparison of same-sex couples with opposite-sex dating, engaged, and married dyads. „Dev Psychol”. 44 (1), s. 91-101, styczeń 2008. doi:10.1037/0012-1649.44.1.91. PMID 18194008.
135. K. Bonello, MC. Cross. Gay monogamy: I love you but I can't have sex with only you.. „J Homosex”. 57 (1), s. 117-39, 2010. doi:10.1080/00918360903445962. PMID 20069497.

136 Mercer CH, Hart GJ, Johnson AM, Cassell JA. Behaviourally bisexual men as a bridge population for HIV and sexually transmitted infections? Evidence from a national probability survey. „International Journal of STD & AIDS”. 20 (2), s. 87–94, luty 2009. doi:10.1258/ijsa.2008.008215. PMID 19182053.

So gru 28, 2013 2:27 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
@radozz

No i?

135. Mogą też hetero i to robią. Dopiero badania gejów uświadomiły cię, że istnieją związki otwarte, trójkąty, swingersi i single spotykający się na luźny seks? Gratuluję rozeznania, odkryłeś Amerykę...

I nadal nic nie wiemy o metodologii tego badania. Te 5158 mężczyzn.

So gru 28, 2013 3:10 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Homopropagandowa nowomowa
Nie chciałem już tu pisać, ale sposób „argumentacji” homolobby w tym wątku skłonił mnie do pewnego zestawienia, którą zamierzam Wam przedstawić. Dotyczy ona nie tyle samego homoseksualizmu, co sposobu przysłowiowego „wykręcania kota ogonem” przez propagandystów.
Aaa, zapytacie o źródła danych? Większość znajdziecie na wyjątkowo prohomoseksualnym i rozbudowanym haśle w Wikipedii (tak, wie, że wiki nie jest zawsze rzetelna - ale primo odsyłacze są do samych badań, secundo, hasło jest wyjątkowo lisusowskie wobec lobby homo). Tylko ostatni punkt jest na podstawie badań z Uniwersytetu Texas w Austin opublikowanych w pismie Social Science Research (numer lipiec 2012)

Oto parę nieprzyjemnych (dla lobby homoseksualnego) faktów wraz ze sposobami jakie są stosowane do ich „rozładowania”:
1.Homoseksualizm a pedofilia
Twarde fakty:
  • W populacji jest tylko 1-3 % homoseksualistów
  • Mimo tak niewielkiej reprezentacji w społeczeństwie, 9-40% (najwięcej źródeł mówi o ok. 35%) wszystkich aktów pedofilskich to akt pomiędzy dorosłym mężczyzną a dzieckiem płci męskiej
Mimo to propagandyści homolobby twierdzą, jakoby homoseksualizm nie był w żaden sposób związany z pedofilią. W jaki sposób to argumentują? Poprzez prosty zabieg – wystarczy wydzielić mężczyzn współżyjących z chłopcami jako osobną kategorię, nie wchodzącą w skład grupy „homoseksualiści” i… gotowe. Homoseksualiści nie mają nic wspólnego z pedofilami, bo „mają swoje preferencje co do płci i wieku dziecka, a zwykle nie wykazują zainteresowania dorosłymi mężczyznami”.
Pomyślmy: załóżmy że mamy statystyki (nie ma takich, to tylko przykład!) mówiące że 70% lekarzy będących narkomanami wypisuje sobie fałszywe recepty na morfinę. Należałoby więc zwrócić na nich specjalną uwagę. Aż tu nagle pojawia się ktoś i mówi „wcale nie chodzi o lekarzy-narkomanów tylko lekarzy-morfinistów, nie biorących innych narkotyków” i dlatego „twierdzenie że narkomania lekarzy ma coś wspólnego z wypisywaniem fałszywych recept jest nieuzasadnione”.
Jak byście zareagowali na takie twierdzenie?

Twierdzeniom homopropagandy w tej sprawie zaprzecza także szerokie wsparcie dla legalizacji pedofilii (nazywanej eufemistycznie „miłością międzypokoleniową”) udzielane przez wiele organizacji LGBT.

2.Homoseksualizm a AIDS
Twarde fakty:
  • Badania amerykańskie mówią, że (męscy) homoseksualiści (mimo, jak już wspominałem, że jest ich w populacji męskiej zaledwie ok.1%) odpowiadają za 50% zakażeń HIV (67% wśród mężczyzn) .
  • 70% nosicieli AIDS w USA to homo – biseksualiści.
Czy te dane deprymują homolobby? Skąd! Tłumaczenie jest następujące: „ryzyko zakażenia wirusem HIV zależy od zachowań danej osoby, a nie od jej orientacji seksualnej”. Tak jakby uprawianie homoseksualizmu, czy ulubiony w tej grupie przypadkowy seks analny (sprzyjający zarażeniu) nie były „zachowaniami”! .
W celu zaciemnienia sytuacji mówi się że to nie homoseksualiści stanowią większość zarażonych, lecz „mężczyźni mający seks z mężczyznami”.
Prawda, że proste?

3.Homoseksualizm a rozpusta

Twarde fakty:
  • Homoseksualiści mają statystycznie wielokrotnie więcej (co najmniej 5 razy) partnerów w ciągu roku niż heteroseksualiści
  • 25% gejów w USA twierdzi że miało ponad 1000 partnerów, 50% między 500 a 1000, 25% poniżej 100
Nie przeszkadza to wcale napisać że „Nie ma istotnych statystycznie różnic pod względem zaangażowania w związek pomiędzy parami homo- a heteroseksualnym”. Jak tłumaczą sprzeczność ze statystyką? Otóż bardzo prosto: „wierność” oznacza co innego dla homoseksualistów – między innymi to że tacy „wierni” homoseksualiści „mogą utrzymywać kontakty seksualne z innymi mężczyznami”.
Zaiste – „inne rozumienie” wierności, nieprawdaż?
Zresztą nie tylko wierność jest rozumiana inaczej – dokonano również redefinicji pojęcia „związek monogamiczny” – w wykonaniu homoseksualistów oznacza ono „parę, w której obaj partnerzy zgodzili się, że przypadkowy seks jest dopuszczalny, gdy są w niego zaangażowani obaj partnerzy”

4 Homoseksualizm a różnice w funkcjonowaniu

Na podstawie twierdzeń o braku różnic w funkcjonowaniu psychicznym homo- i heteroseksualistów wykreślono homoseksualizm z listy zaburzeń (tak jakby sam homoseksualizm jako taki nie był zaburzeniem!). Niestety dla homo-propagandzistów, w 1999 ukazały się wiarygodne badania, w których dowiedziono że – wbrew przesłankom na których wykreślono homoseksualizm z listy zaburzeń – homoseksualiści częściej zapadają na choroby psychiczne i mają większą skłonność do samobójstw .
Ponieważ zarządzone nowe badania w Holandii, które miały je zdyskredytować, jedynie potwierdziły wyniki, trzeba było szybko coś wykombinować. I wykombinowano. Oficjalna wersja głosi teraz że kłopotów nie powoduje homoseksualizm lecz: „społeczna opresja wobec homoseksualistów”, inne dewiacje lub „odmienny styl życia”.
W 2008 roku stwierdzono, że homo- i biseksualistów cechuje (poza zaburzeniami psychicznymi i samobójstwami) wzmożona skłonność do nadużywania środków psychoaktywnych i samookaleczeń). Oczywiście natychmiast zaczęto tłumaczyć, że to nie homoseksualizm jest winny, lecz „społeczna wrogość, stygmatyzacja i dyskryminacja”.
Aby potwierdzić to tłumaczenie, zrobiono badania w krajach bardzo liberalnych w podejściu do zagadnień homoseksualizmu – i okazało się oczywiście że argumentacja jest funta kłaków warta, bo i tam występowały zaobserwowane wcześniej zjawiska (oczywiście autorzy badań w panice natychmiast określili, że „ich wyniki nie powinny być interpretowane jako patologizujące nie heteroseksualność”

5.Homoseksualizm a Biblia
Twarde fakty - Biblia wprost potępia homoseksualizm, i to zarówno Stary, jak i Nowy Testament:

Kpł 18:22 bt "(22) Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!"

Kpł 20:13a bt "(13) Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość."

1 Kor 6:9 bt "Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwiąźli, ani mężczyźni współżyjący ze sobą,"

1Tm 1:9-10 bt "(9) rozumiejąc, że Prawo nie dla sprawiedliwego jest przeznaczone, ale dla postępujących bezprawnie i dla niesfornych, bezbożnych i grzeszników, dla niegodziwych i światowców, dla ojcobójców i matkobójców, dla zabójców, (10) dla rozpustników, dla mężczyzn współżyjących ze sobą, dla handlarzy niewolnikami, kłamców, krzywoprzysięzców i [dla popełniających] cokolwiek innego, co jest sprzeczne ze zdrową nauką"

Rom 1:26-27 bt "(26) Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. (27) Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie."

Co na to homolobby? Otóż usiłuje się rozbroić jasne naucznie (poparte w 100% tym co wiemy z innych źródeł na temat nauczania o homoseksualizmie) twierdzeniem jakoby nie chodziło o homoseksualizm tylko o ... męską prostytucję świątynną. Czy COKOLWIEK w przytoczonych cytatach (lub ich kontekście) wspiera takie twierdzenie?

6.Homoseksualizm a wychowywanie dzieci
Twarde fakty:
  • myśli samobójcze - 12% wśród dzieci wychowywanych przez lesbijkę, 24% wśród wychowywanych przez ojca-homoseksialistę (w normalnych rodzinach - 5 %)
  • dotykanie seksualne - skarżyło się na nie 23% dzieci wychowywanych przez lesbijkę, 6% przez ojca geja, 10% w rodzinie z jednym rodzicem (normalna rodzina - 2%)
  • romans dorosłych dzieci podczas związku - 40% dzieci wychowywanych przez lesbijkę, 25% przez ojca geja (13% w normalnej rodzinie)
  • konieczność korzystania z psychoterapeuty - 19% wśród dzieci lesbijki lub homoseksualisty, 8% w normalnych rodzinach
  • infekcje przenoszone drogą płciową - 20% dzieci lesbijki, 25% ojca geja (normalna rodzina - 8%)
  • bezrobocie dorosłych dzieci - 28% wśród wychowywanych przez lesbijkę, 20% przez ojca geja (8% w normalnej rodzinie, 13% wychowywanych przez jednego rodzica)

Homolobby przeciwstawia się przez powtarzanie pseidoargumentów w rodzaju „lepszy rodzic homoseksualista niż pijak”.

Czy teraz już jest jasne, dlaczego uważam dyskusję z homolobbystami za bezcelową?

So gru 28, 2013 3:27 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Barney napisał(a):
Twarde fakty:
  • W populacji jest tylko 1-3 % homoseksualistów
  • Mimo tak niewielkiej reprezentacji w społeczeństwie, 9-40% (najwięcej źródeł mówi o ok. 35%) wszystkich aktów pedofilskich to akt pomiędzy dorosłym mężczyzną a dzieckiem płci męskiej

Tylko 1-3 % ? może samych przekonanych homoseksualistów, ale wraz z bi to 20-25%

So gru 28, 2013 3:38 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nie.

So gru 28, 2013 3:40 pm
Zobacz profil WWW
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4647 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 310  Następna strona